Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Artek

Jeśli chodzi o kasę to nie ma do czego się przyczepić. Praca na naprawdę dobrym sprzęcie. Sporo roboto niby jest ale wynagrodzenie adekwatne do ilości obowiązków.

Romek

Dziękuję za współpracę! Polecam

Dennis

Generalnie firma bardzo przyjazna pracownikom. Szanują każdego. Nie ważne jakie ma doświadczenie i ile ma lat.

Edzio

Niech szefostwo tej firmy przyjedzie na magazyn i zobaczy jak praca wyglada gonitwa za pieniążkiem rolki ledwo jeżdżą auftragi dla ulubieńców biura życie w Niemczech poszło do góry tak samo jak w Polsce a zarobki w firmie syldorf stoją na tym samym poziomie zero podwyżek Praca na maksimum rok bo twoje zdrowie nie da rady przyjedziesz do domu to nie masz sił nawet bawić się z własnymi dziećmi jedyna ogarnięta osoba na tym magazynie jest Teresa . Jedna Pani która jest na tym magazynie nie nadaje się na to stanowisko na którym jest każdy wie o kogo chodzi bardzo nie miła osoba

kolo
@Edzio

Dokładnie tak jest

Janusz
@Edzio

Teresa ogarnia całą hale i to sprawnie

Landshut
@Janusz

Nienie

Były pracowni

Katastrofa firma to (usunięte przez administratora) pięknie gadają na rozmowie a potem się okazuje co innego wypłaty tragiczne po 900 euro poprostu wyzysk człowieka za grosze. Na truskawkach bym zarobił więcej odradzam i kto może niech (usunięte przez administratora) z tej firmy .

Euro
@Były pracowni

To wyjazd na truskawki sezon się zaczyna gaz i do przodu, a nie płakać i narzekać .

Arek
@Były pracowni

900 EUR bo chyba zaliczki miales, lub przepracowales pol miesiaca. Ja dostalem 1.400 za 3 tygodnie, kumpel z pokoju obok 5 dych wiecej.

Arek
@Euro

dokladnie

Dik
@Arek

No niestety zaliczek nikt nie bierze pod uwagę . Potem chodza i narzekają , ze wypłaty mało.

Mario

Siema robisz system 3/1 ? Mam parę pytań podaj maila jak możesz. Pozdr

Janumer
@Arek

No mi za niecałe 3 tygodnie spłynęło 800 € bez żadnych zaliczek.

No to ja również wypowiem się na temat tej super firmy. Przede wszystkim bhp.... A ściślej, kompletny brak bhp. Jedynym bhp, o który dbają, to zakaz wykonywania telefonów w pracy  Nie dość, że pchasz w biegu wózek z rozwalonymi kółeczkami, załadowany samymi zgrzewkami i skrzynkami mleka, to musisz skakać po regałach żeby sobie zdjąć towar, który jest ulokowany na wyższych poziomach. Odboje pourywane niestety nie są dla ciebie dobrym gwarantem, że zdejmiesz dany towar. Każda taka dodatkowa czynność wydłuża czas zlecenia. Wózek wypchany do granic możliwości zasłania całkowicie widoczność i co chwilę trzeba wyglądać zza niego, czy kogoś się nie trafi nierzadko półtonowym, rozpędzonym wehikułem. Młodzi ludzie, którzy tam pracują dzielą się nowinkami o super lekach i zastrzykach przeciwbólowych. Troszkę starsi miewają już śruby w kręgosłupie, więc niech każdy sam oceni. Być może po kilku miesiącach tej orki można uzyskać pułap, który pozwoli zarobić więcej, niż najniższa niemiecka stawka, ale czy to jest warte śrub w kręgosłupie? Dla mnie nie. Kolejna kwestia, to godziny pracy. Jedna zmiana, fajnie, pięknie.... Tylko, że pracujesz od rana do późnego popołudnia (nigdy nie wiesz, kiedy kończysz... Do ostatniego zlecenia) . Zanim dojedzie się do kwatery (mieliśmy 42km), to już głęboko po 17. Kąpiel, zakupy, coś zjeść i wycienczony padasz żeby rano wstać i tak do soboty. W niedzielę ogarniasz pranie (płatne 2€ oczywiście) i modlisz się, żeby wyschło do poniedziałku. Jeżeli odpowiada tobie taki styl życia, to praca wymarzona dla ciebie. Aaaa i uwaga na zachwalaną tak Panią Tereskę, niestety jest bardzo podstępna i mściwa. Czytajcie wszystko dokładnie, zanim cokolwiek wam podsunie do podpisania. Pozdrawiam z tego miejsca 

Katastrofe

Na pierwszy rzut oka na początku fajnie przez telefon przyjeżdżasz mieszkanie nawet Okey przyjeżdża fajny bus ale wchodzisz na zakład widzisz 0 bhp ubrania robocze porażka wypłata porażka 0 dodatków za sobotę nie polecam

Sobota
@Katastrofe

Ciagle jedno i to samo sobota i sobota. Gdzie w umowie pisze ze są dodatki za sobotę. Jedno i to samo ktoś wałkuje bez końca . Ubrania robocze są spoko . Buty wygodne jak dla mnie komu nie pasują może kupić sobie sam i firma zwraca do 30€ . Bluzy firmowe wygodne . Szteplerowcy dostają tez fajniutkie garniturki nowe przede wszystkim a nie jakieś (usunięte przez administratora) używane . Wiec co jeszcze firma ma kupić może majtki.

KZ
@Katastrofe

Jak chce dodatku za sobotę to szukam takiej pracy gdzie to jest zapewnione . P.S. Jak znajdziesz to napisz namiary . Może na budowie albo przy laniu asfaltu hi hi hi

aditer
@Katastrofe

ja pracuje juz 7 lat po Niemcach i nigdy nie mialem dodatku za sobote. Przyjechales pracowac czy siedziec w sobote w domu i chlac? Jak ci nie pasuje to pracuj 5 dni i gitara i wyplacz sie u mamusi

ZadowolonyzWas
@Sobota

Przede wszystkim niech nie usuwają komentarzy

Byłapracownica
@aditer

Bardzo się dziwię, że już 7 lat pracujesz i nie masz dodatku za sobotę. Pracowałam w syldorfie jakiś czas i po odejściu z firmy w zeszłym roku pracowałam w 2 firmach. W jednej pracuje już pół roku i w każdej z tych firm mam dodatek za sobotę +25% i oczywiście jeżeli w tygodniu pracuje ponad 8h to za każdą godzinę również mam dodatek +25% . Po odejściu z Syldorfu poszukiwałam pracy przez ok.miesiac i w większości ofert przez formy czy nawet agencje pracy był dodatek za godziny nadliczbowe a także za soboty.

Taki tam
@Sobota

To chyba nie pracowałeś w normalnej firmie hahaha syldorf daje groszki a dodatki za sobotę powinny być i jakie ubrania robocze dostajesz ino bluzę i buty za które i tak płacisz

@Sobota

Majtek nie, ale czapki na chłodnię dla operatorów wózków widłowych, to powiini mieć w standardzie. Natomiast dla komisjonerow powinni paski dawać, skoro dodają ten prehistoryczny sprzęt zwany skanerem i garetem.

Czaros

Pracowałem kawałek czasu i ogólnie Syldorf to dobra firma. Warunki dobre jeśli chodzi o kasę czy ilość obowiązków. Samą pracę też mogę polecić, bo dużo się nauczyłem, nabrałem doświadczenia dzięki czemu mogłem otworzyć swój biznes.

Grigo

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore.

Fafi
@Grigo

Jakie możliwości rozwoju? Pracowałem dwa lata i nikt nie miał takiej możliwości,podejrzewam,że komentarz pisany przez pracownika biura

Bartek

Z tych firm co robiłem to tutaj jest najlepiej. Jasne warunki współpracy. Nie ma sytuacji że na miejscu jakieś niespodzianki.

Certo

Żadnych problemów, zawsze pomocni. Zawsze interesują się co się dzieje. Zawsze można na nich liczyć

Marian

Państwo niemieckie podniosło stawkę na 12 euro to firma odrazu musi podnieść mieszkania niby mówią ze mieszkania w górę poszły ale ze tutaj życie i w Polsce poszło do góry drastycznie to ich to nie obchodzi ludzie mi mówili ze firma nigdy nie dała podwyżki tylko państwo niemieckie za taka prace ciężka minimum powinen być 13 euro MASAKRA

Aneta
@Marian

Ale to jest netto czy brutto ta stawka?

Kanu

W skali 1-10 dam 8. Warunki ok, wiadomo może być lepiej ale uważam że nie ma co się specjalnie spinać.

Darek

Dużo dobrego o nich słyszałem. Jak oceniacie współpracę?

@Darek

Jest dobrze. Pewna umowa, dobre pieniądze. Też dobre jest to, że można liczyć na pomoc jak coś się dzieje.

Jaa
@Michał

Dokładnie można liczyć na pomoc Umiesz liczyć? To liczyć na siebie tak to wygląda i nikt.mi nie wmówi,że jest inaczej

Pracownik Były

Opinia dotyczy magazynu w Buttenheim syldorf jako praca jest do ogarnięcia ludzie pracujący też są w miarę normalni odkąd przejął władzę Dawid.G po Bartku.F robi się niesmacznie za dużo wczuł się w rolę kierownika auftragi są przypisywane pracownikom którzy pracują dłuższy czas,co chwilę dodatkowe sprzątania także jest panienka która pracuje na stanowisku porządkowej a przesiaduje w biurze przez cały dzień tzw biurowa,Przyjechałem tu byłem bardzo zadowolony lecz po zmianie kierownictwa wolałem odejść.Jak ktoś jest zainteresowany mogę więcej opowiedzieć

Fafi
@Pracownik Były

Oo Bartek nie niest już kierownikiem tylko Dawid jak to?

Kolejny miesiąc leci jak wybrałem Syldorf. Nie żałuję.

Adros

Ogolnie warunki ok, trochę pracowałem i mogę polecić Kasa na czas zgodnie z tym na co się człowiek umawia.

Raju

Dobre miejsce zeby sie podszkolic w swoim fachu a przy okazji zarobic calkiem niezla kase. Warto było bo poznalem tez wielu wspanialych ludzi, a to wazne w miejscu pracy

zadowolony

Warto startować, dobra oferta, fajna kasa. Na miejscu warunki spoko.

Biały

Pracowałem przez wiele firm w DE wcześniej i różnie bywało. Teraz jestem tutaj i na ten moment nie planuje żadnych zmian bo Syldorf mi zapewnił najlepsze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG