Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Sergiej

Jeździłem z kilkoma firmami organizującymi pracę za granicą. Kierunki różne - Niemcy, Belgia, Dania, Szwecja. Najlepiej wypada Syldorf - bez dwóch zdań. Zapewniają przede wszystkim dobrą pracę, ale też inne ważne elementy. Warunki naprawdę godne i polecam każdemu

Ironman

Hey, Potrzebuje rzetelnej i prawdziwej opinii.. Dostałem ofertę pracy w tej firmie. Obecnie jestem w Polsce i zastanawiam się jak wygląda praca, wynagrodzenie, mieszkanie, atmosfera w praktyce. Ile zarabiają nowi pracownicy i od czego to zależy? Od szybkości czy na przykład zleceń. Ile jedzie się do firmy z miejsca zamieszkania tj. Bamberg? Umowę podpisywaliście przed wyjazdem czy już na miejscu? Pozdrawiam

Xxx
@Ironman

Z Bamberg do Buttencheim jedzie się 15 minut.Mieszkanie w Bambergu to z pewnością kawalerka dla jednej osoby.Koszt takiego mieszkania to ok 300-400 euro miesięcznie więc jako nowy komisjoner zostanie ci może z 800-900 euro na rękę.zależy też na jakim dziale będziesz pracował.Lepszą opcją będzię pokój jednoosobowy w jakimś mieszkaniu(ok 100-150 euro)Jeżeli jedziesz jako operator wózka widłowego to zarobisz ze 300euro więcej.Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.

Jaa
@Ironman

Dokładnie jak przedmówca mówi,nie daj się w Bamberg w kawalerkę zrobić bo będziesz zarabiał trzy cyfrowe kwoty

Info

Jak chcesz tu pracować musisz być po przynajmniej 5 letniej odsiadce

Ale
@Xxx

Wyplaty to porażka

kamil
@Ironman

Jako operator wózka widłowego miałem 15 euro na godzinę, umowe o prace, można było też pracować na nocki za dodatkową kasę. Za codzienny transport do miejsca pracy oplata wynosila 1 euro. Ogólnie się oplaca. Polecam

@kamil

a jak daleko miałeś? odległość nie odgrywała roli jeśli o cenę chodzi? na czas Cię dowozili czy musiałeś czekać albo godzinę wcześniej rozwozili czy jak? i te nocki to o ile więcej?

@kamil

te 15 euro na godzinę to na rękę czy brutto

Janek
@Ironman

Warto z nimi wyjechac, mi sie akurat spodobało. Dobre pieniądze, robota różna ale nie jest źle. Bardzo sobie chwale współpracę która już leci któryś rok

Mierzwiak

Wyjazdy z Syldorfem bardzo mi się oplaciły i w końcu zacząłem porządnie zarabiac. W przeważającej części praca jest lekka ale zależy od dnia. Ogółem polecam.

nin9e

Jako miejsce pracy zdecydowanie mogę ocenić pozytywnie. Dobra ekipa i dobre zarobki.

Wanda

A mówili Ci o tym czy widziałeś też jakieś zdjęcia czy coś? Jak obecnie przedstawiają ludziom te wszystkie oferty? Ciężko jest wybrać?

Polecam! Normalna umowa, warto sprawdzić i samemu ocenić.

Pastek

Ogólnie warunki do pracy są dobre. Na miejscu tak jak miało być. Jasno i konkretnie.

Opisze ktoś stanowisko operatora wózka... Jak wygląda praca jakie są realne zarobki na tym stanowisku. Czy polskie uprawnienia Udt są akceptowane przez pracodawcę.

Dawid

Czy można się dogadać w sprawie pracy w określonym czasie - np. 3 tygodnie pracy i 1 tydzień zjazd do Polski?

Jasiek
@Dawid

Tak, to już kwestia jak się dogadasz. Też nie ma narzuconego że musi to być tak czy inaczej.

@Jasiek

a tak dla pewności, za transportu tego typu, że na zjazd do domu to już samemu się płaci? ile to może kosztować tak właściwie? pytam, bo zastanawiam się jak to ekonomicznie rozplanować ale, żeby partner też się nie zasiedział

Frezo

Wywiązują się z umów a to wg mnie najważniejsze.

Leon

Witam, Na Państwa stronie widnieje informacja o możliwości awansu. Jaka jest ścieżka kariery w Panstwa firmie? Na jakie stanowisko można awansować z komisjonera? Jest także informacja o kursach językowych, jak to wygląda w rzeczywistości? Dużo osób korzysta z tej możliwości? Jak daleko od lokacji są organizowane kursy, czy są za to opłaty? Pozdrawiam

Kamil

Planuję jechać? Trza mieć jakieś duże doświadczenie?

Jasiek
@Kamil

Warunki są dobre na miejscu. Robota do ogarnięcia, doświadczenie zawsze jest atutem i łatwiej się dostać.

buddy

jak dla mnie naprawę rzetelna i konsekwentna firma. wyrozumiali i znają się na rzeczy, polecam!

Kamil
@buddy

A jak z wymaganiami? Potrzebne duże doświadczenie?

Igor
@Kamil

Duże nie, ale coś już musiałeś działać

Dawid
@Igor

A papiery jakieś dodatkowe? Na wózki widłowe czy coś?

byly
@Dawid

no jak na wózki to musisz mieć papiery

oki

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należało ogarnęli bardzo dobrze i wywiązali się z tego co obiecali.

Igor

Syldorf to dobra firma. Mimo że teraz robię w Polsce to dobrze wspominam pracę. Była dobra ekipa. Pzdr

gorek

Jest dobrze. Kasa, atmosfera, umowa. Leci kolejny rok jak pracuje.

Sylwus

(usunięte przez administratora) i tyle na magazynie zero bhp kasa śmieszna tyle zero życia

Carbo

Moim zdaniem ok. Jasne warunki współpracy.

Pracuje w Niemczech na budowie, jest ok. Jest solidna umowa bo o prace, pelny wymiar godzin. Mozna wyciagnac prawie 35 euro na mies wiec jak komus to odpowiada to naprawde polecam

Frosti

Dobra robota. Ludzie w porządku, na miejscu dobre warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 582.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG