Opinie o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. w Poznań

posen

Inna ciekawa sprawa: otóż z SOL na Ławicy związany jest pracownik prywatnej szkoły ochroniarskiej, która zapewniła strażnikom szkolenie strzeleckie. Przypadek?

Jasiek

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Wiecie coś?

Patrycja

@Zniesmaczony dzięki za informacje. A czy w Twojej ocenie, po wszystkich sytuacjach, jakie wyszły na jaw i według Twoich informacji zostały udowodnione, jest szansa że w Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. zajdą jakieś pozytywne zmiany? Nie wygląda to najlepiej, ale zawsze istnieje szansa, że będzie stanowiło to otwarcie dla nowego etapu w funkcjonowaniu firmy.

@Patrycja

Można mieć taką nadzieję, aczkolwiek Wątpię przez duże W, może jak się zmieni Władza na Lotnisku????, albo zapadnie wyrok w sprawie karnej mobbera, byłego już na szczęscie komendanta LSRG?????.Sprawa karna mobbera właśnie się kończy w Sądzie na Kmiennogórskiej w P-niu. A co później będzie to czas pokaże.

Patrycja

@Zniesmaczony a w czym dokładniej ten mobbing się objawiał? O jakich konkretnie sytuacjach mówisz? To nie brzmi zbyt zachęcająco - czy osoba, o której mówisz nadal pracuje w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica? @Waldi a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Pracowałeś już wcześniej na lotnisku?

@Patrycja

@Patrycja Mobber, czyli Komendant Lotniskowej Straży Pożarnej nie pracuje(ale dopiero pod naciskami kogoś z góry i po Kontroli PIP nie przedłużono mu umowy.Teraz trwa, jego sprawa karna w Sadzie karnym na Kamiennogórskiej.Nie szanują tu ludzi, ludzi którzy odali temu pracodawcy kilkadziesiąt lat swojego życia.W Sol-u też nie najlepiej się dzieje.Kierownictwo nie widzi problemów i zawsze stara się zamieść niewygodne sprawy pod dywan.Tak było też w sprawie mobbingu, nic nie zrobili, kazali sobie mobbing udawadniać, dopiero kontrola z PIP znalazła 21 znamion mobbingu i dopiero Prokurator zajął się tą sprawą, teraz dobiega do końca sprawa karnamobbera w Sadzie.A zarobki na lotnisku też są śmieszne , przez 10 lat prezesury P.Wiatrowskiego pracownicy dostali 300zł podwyżki.Z 12 kontrolerów ruchu powietrznego zostało im 6 osób, ludzie nie chca tu pracować zarabiają mało , trochę popracują i uciekają do lepiej płatnej i mniej stresującej pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. na stanowisko PRACA OD ZARAZ MALARZ SZPACHLARZ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zniesmaczony

Niestety na Lotnisku nie szanują ludzi, pozwalali na mobbing, a jak PIP znalazła 21 znamion mobbingu i toczy się sprawa karna mobbera byłego już komendanta straży lotniskowej przed Sądem na Kamiennogórskiej, to nadal nie widzą problemu, chociaż pracownicy zgłaszali mobbing Dyrekcji, która twierdzi,że nic o mobbingu nie wiedziała .

Patrycja

Obecnie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy (Ogłoszenie na stronie - https://www.airport-poznan.com.pl/pl/bip/praca/oferty-pracy). Ktoś z was zamierza aplikować? Wcześniej @Michał wspominał o naborze na stanowisko dyżurnego elektryka - znowu pojawia się w ogłoszeniach. Czy warunki oferowane przez firmę od grudnia uległy zmianie?

Ciągle pojawia się ogłoszenie: https://www.pracuj.pl/praca/dyzurny-elektryk-poznan,oferta,5717229 "Port Lotniczy Poznań - Ławica Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: dyżurnego elektryka miejsce pracy: Poznań ................. OFERUJĄ 2500ZŁ (!) NA RĘKĘ PRACA ZMIANOWA, NIEDZIELA I ŚWIĘTA TAKŻE, WYMAGANIA NIESŁYCHANE. Za taką pracę to wykwalifikowany specjalista zażąda minimum 4500 na rękę będą szukać długo i ciągle..........

Technik - Dyżurny Terminala Pasażerskiego Bardzo dobre warunki pracy w dużej, dynamicznie działającej na rynku usług lotniczych Spółce to 2.500 na rękę.

Łysy
@123445

za 2500 to lepiej robić w Biedronce tylko frajer za tyle będzie robił na takim stanowisku

Remik

Dlaczego nikt nie pisze nic na forum? Może zmieniło się w firmie na lepsze? Napiszcie coś oraz czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Zawiadowca

Nie dość że mało zarabiają to jeszcze muszą płacić za parking 15 zł miesięcznie

Natka

No niestety to prawda co pisze przedmówczyni, nie dośc że nie ma podwyżek, to jeszcze w ogóle nie szanują swoich długoletnich pracowników którzy oddali temu zakładowi najlepsze 20 i 30 lat swego życia. Nawet nie reagowali na mobbing poczytajcie co piszą w Głosie Wielkopolskim http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/strazacy-na-lawicy-dochodzilo-do-mobbingu,10046810/

Madziorek

ŁAWICA Jako pracodawca to nie najlepszy wybór, pracowników tam nie szanują, (pracownicy z kilkudziesiecioletnim stażem na Ławicy) od 8 lat nie mieli podwyżki.Kiedyś warto tu było pracować, teraz nie szanują ludzi, ludzie z wieloletnim stażem zarabiają ok 2, 5 tyś

rf

Ja to się zastanawiam jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc doradcą telefonicznym? Na pewno do konkretnej podstawy dorzucają premie do tego.

Beata

dzień dobry, orientuje się może ktoś z Państwa jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. obsługi pasażerskiej? i jakiego mniej więcej wynagrodzenia można się spodziewać?

VIcek

Lotnisko Ławica szuka personelu technicznego. Może koś powiedzieć jakie płace???

pablo

opinia o sol jak najbardziej negatywna a zwlaszcza o kierownictwie solu osobach nie majacych pojecia o tej pracy komendant po seminarium zastepca po liceum,ciekawe czy ma mature???

mała mi

faktycznie wszyscy do wymiany, w szczególności Zarząd i klika kierowników. Czy mają problemy z językiem polskim - być może, nie wiem czy "umią" mówić po Polsku, na pewno "umieją", więc KRIS z Twoim polskim też słabo!

kris

jako pasażer uważam ze obsługa lotniska jest cala do wymiany wczoraj 2 sierpnia czas oczekiwania na bagaż z turcji był ponad godzine w miedzy czasie zdazyli wydac bagaże 3 innym samolotom a my nadal czekaliśmy na zapytania do pracowników albo nie odpowiadali udajac ze nie umia mówic po polsku albo mówili ze ich to nie interesuje

tad

witam, dostałem oferte pracy z ławicy na stanowisko - pracownik płytowy. Ktoś z was pracował na tej pozycji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 35 ocen.

Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.