La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Maciuś

Żadna podwyżka zaproponowana przez pracownika nie będzie uwzględniona przez pracodawcę bo będzie wymówka maka drożeje trzeba nowe auta kupić dla przedstawicieli podwyżka będzie w postaci pakietu maseczek płynu do dezynfekcji i kremu do rak

Emilka l23

Do Emily , mimo wieloletniej pracy tu nie kojarzę Cię aczkolwiek masz prawo do opini ale nie zniechecaj innych każdy ma prawo wydać swoją ja bardzo ubolewam nad tym że musiałam odejść bo nie chciałam, i chętnie gdybym mogła wrocilabym znów ale sytuacja na to mi nie pozwala. Ani z kierownictwem ani z kolegami i koleżankami nie było problemów. Więc pozwólmy innym ocenić indywidualnie tą pracę ok. Pozdrawiam Emilka ????

Emilka l23

Emily, jeśli odeszłaś to twoja osobista sprawa i opinia. Daj szansę innym sprawdzić się w tej firmie nie wszystko co tu piszą jest prawdą. Ja odeszlam ze względu na skomplikowaną sytuację rodzinną ale z ciężkim bólem serca. Pozdrowienia dla wszystkich.

Pracownicy

Czy będą jakieś podwyżki na pakowaniu oprócz tego co narzuca nam państwo . W tej chwili firma dołożyła od siebie 50 zł , a piekarnia zarabia miliony . Czemu nik niedocenia zwykłych pracowników tylko widzi kierownictwo albo operatorów . Czy my jesteśmy gorsi ?

Sylwia
@Pracownicy

Rozumiem, że możesz być niezadowolony z tego, że firma zaoferowała jedynie 50 zł ale moim zdaniem i to warto docenić, że cokolwiek zostało dołożone. Jaka podwyżka by w takim razie Ciebie satysfakcjonowała? Czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat?

szok

@Pakowacz to rozumiem, że nawet 1 dnia pracy nie było żadnego chociażby wstępnego szkolenia ?

@szok

Wstępne szkolenie BHP i HACCP, szkolenie w zakresie wykonywanej pracy 0.

Ola
@Pakowacz

Marcin nie przeprowadził szkolenia?

@szok

Oczywiście, że nie. Liderka zaprowadziła mnie na linię i powiedziała "pani będzie dziś pracować nie możecie jej samej zostawiać". Panie, które były na linii miały w nosie aby cokolwiek tłumaczyć czy pokazać. Nowy pracownik powinien być przydzielony do pracownika z odpowiednim stażem, który miałby za zadanie nauczyć pracy i obsługi linii.. Potem powinien być egzamin, a pracownik który uczył mógłby też dostać chociaż 50 złoty za to, że nauczył. Chyba to byłoby uczciwe podejście do pracownika.

@Ola

Marcin Woźniak tylko oprowadził przed podpisaniem umowy. Szkolenia BHP i HACCP przeprowadzał pracownik działu BHP

Emily

Byłam pracownikiem tej firmy i nikomu nie polecam tam pracy . Pracowalam na starej hali zakładu , miałam już umowę na stałe , poszłam na urlop macierzyński 4 lata temu i od tamtej pory moja pensja stała w miejscu . W tej pracy nikt nikogo niedocenia . Kierownicy mają wywalone na wszystko i wiecznie nie mają czasu żeby z nami porozmawiać . Zdecydowałam że rezygnuje z tej pracy i była to najlepsza moja decyzja .

Papaj

Pracuje od niedawna stawka w ofercie pracy 3000 zł po podpisaniu umowy 2900zl co jest nie tak to ma motywować do pracy w tej firmie już na początku zostałem skrojony za co?

@Papaj

Może zapytaj kierownika, bo na forum to kto ma ci na to odpowiedzieć?

Pakowacz

Od początku pracy, nie było żadnego szkolenia. Wszystko co się nauczyłam to dzięki koleżankom i swojej determinacji. Teraz okazuje się, że mamy mieć egzaminy. Egzaminować będzie osoba, która pracuje krótko i uważam że nie zna pracy na produkcji. Na ciastach i HB nie było egzaminów a podwyżki były. Egzaminy dla pakowaczy są formą dyskryminacji pracowników. Pracowników powinni oceniać liderzy ikierownicy zmian. I to powinno być podstawą do podwyżki. Poza tym w firmie jest kumoterstwo, przyjmowane są osoby i tworzone stanowiska pod te osoby. Nie szanuje się pracowników. Kierownik potrafi powiedzieć "niech się cieszą że pracują". ŻENADA

Oj długo tu pracuję
@Pakowacz

Ma oceniać kierownik ale jest kumoterstwo. To jak byś chciał /chciała wreszcie. Właśnie po to będzie oceniac neutralna osoba żeby dać podwyżkę komuś kto się zna na pracy a nie komuś kogo kierownik, liderka lubi albo mieszka w jednej wsi. Jak ktoś ma wiedzę i jest zaangażowany to nie boi się sprawdzenia swojej wiedzy. Najgłośniej krzyczą ci co nic nie umieją a by chcieli zarabiać więcej od tych którzy się starają

@Oj długo tu pracuję

Ok tylko niech egzaminuje osoba, która zna się na rzeczy. Osoba która egzaminuje jest mało kompetentną. Czy ona będzie oceniała obiektywnie?

A ja dłużej
@Oj długo tu pracuję

Ktoś kto ma egzaminować raczej powinien znać się na pracy. Powinien mieć jaką taką wiedzę. Tymczasem zadaniem osoby która niby ma szkolić a potem egzaminować jest doprowadzenie do sali i rozdanie długopisów. Wiem bo byłam na takim szkoleniu. Gdzie ta jego wiedza? Czym sobie zasłużył na stanowisko (usunięte przez administratora)?

Wigilia

Witam czas jest wyjątkowy bo Świata nadchodzą i kolejny dowód braku szacunku przez GÓRĘ kolejną olewka co do bonów. Sąsiednie zakłady otrzymują dużo lepsze aż wstyd się przyznać że otrzymy 700 zł i jeszcze podatek z tego zabiorą. Biuro się bawi śmieje z nas ale to my ciągle pracujemy mimo pandemni ,zawsze w pracy starszych pracownikow mają gdzieś. Gdzie Social. Przestańcie nas okradać i kombinować by wynosić torby do służbowych aut. Pozdrawiam

Pakowaczka
@Wigilia

No nie wiem... punkt widzenia zależy chyba jednak od punktu siedzenia. Dla mnie 700zl to dużo a dla ciebie mało. Pewnie, że ZAWSZE może być lepiej, ale ja nie narzekam. W poprzedniej pracy miałam tylko plakat na drzwiach od szatni z życzeniami od firmy... Premia na święta?? Zapomnij...

Priv
@Wigilia

@Wigilia dla mnie 700zł to sporo, wg mnie lepiej mieć niż nie mieć, ale skoro dla Ciebie to mało... nie komentuję. W obecnych czasach cieszę się, że nie ma kolejnego obniżenia pensji, przestojowego i w ogóle firmę stać na bony o wartości jak w ubiegłym roku "Biuro się bawi śmieje z nas..." jakieś konkretne przykłady? jak się bawi? kto się śmieje? Każdy pracuje na stanowisku na jakie został zatrudniony i jest z tej pracy rozliczany. Praca zdalna na produkcji nie jest możliwa, a skoro pracownicy biurowi pracują zdalnie w celu zapobiegania rozpowszechniania się pandemii, to chyba dobrze, czy może lepiej zamknąć cały zakład?! Ale nikt nie widzi tego ile firma wkłada wysiłku i nakładów, żeby pracownikom zapewnić bezpieczeństwo i zachować ciągłość pracy i produkcji. Ciągle tylko narzekanie i szczucie... anonimowe opinie, zamiast porozmawiać z człowiekiem, do którego ma się pretensje otwarcie, lepiej wylewać żale na portalu... jeśli komuś jest w firmie aż tak tragicznie to czemu nadal tu jest? Pozdrawiam

Pola

Źle się dzieje...skoro zwalnia się kierownika i proponuje kasę w zamian za podpisanie 'glejtu' za porozumieniem stron. Kierownik też człowiek i od tego jak On traktuje ludzi, dużo zależy. A chyba wszystkim zależy na dobrych stosunkach między ludzkich. Ostatnio brano pod uwagę poprawę komunikacji na wszystkich poziomach firmy Wzmocnienie więzi z Firmą i współpracownikami ,a tu takie jajko z niespodzianką-kierownik jest ludzki ,jest porozumienie i współpraca to go zwolnić. I jaka tu motywacja do pracy?,O jakim zaangażowaniu można tu mówić? Naprawdę zgrany zespół jest bardziej wydajny, a praca milsza.

Katarzyna

CHOMIK, a czemu tylko z operatorami?! Wyrażę opinię tego najmniej ważnego elementu struktury LLBG - obszaru pakowania. Otóż - sądzę (choć jest to zdanie większości koleżanek i kolegów ze zmiany), że źle się dzieje w naszej firmie. A to, co stało się 25.11 było bardzo złe, dziwne, niezrozumiałe, szokujące. Ot tak, pstryk z góry i zabrano nam najlepszego kierownika, takiego, który stworzył fajny zespół a nie zlepek pracowników. Unikat - krytyka u niego nie boli a mobilizuje, pochwała cieszy, polecenie nie jest rozkazem

Katarzyna

CHOMIK, z pakowaczkami też warto porozmawiać. Wyrażę opinię tego najmniej ważnego elementu struktury LLBG - obszaru pakowania. Otóż - sądzę, że źle dzieje się w naszej firmie A to, co stało się 25.11 było bardzo złe, dziwne, szokujące. Ot tak, pstryk z góry i zabrano nam kierownika zmianowego, takiego, który stworzył fajny zespół a nie zlepek pracowników. Unikat - krytyka u niego mobilizuje a nie boli, pochwała cieszy, polecenie nie jest rozkazem. Zróbcie XY i YZ - i robimy najlepiej jak umiemy, z szacunku, wzajemnego zresztą, bo i ON traktuje nas jak ludzi a nie jedną z kolejnych maszyn. GÓRO! Jeżeli zabieracie nam kogoś jak Marcin W. - pasjonat tej pracy, tego miejsca, nikt nie był tak pomocny jako kierownik "od wszystkiego "; jak Łukasz - odważny, ludzki, najlepszy zmianowy, bez podania nam powodów - my jesteśmy pogubieni, źli, chcemy stąd uciekać, jesteśmy negatywnie nastawieni do tej pracy i miejsca. Obserwujemy też pracę nowych kierowników. Bo przychodzi kolejny i nami rządzi. Otóż NIE. Szacunku nie zdobywa się za NIC. Za rozkaz na pakowaniu o 5.15 (gdy od 18.00 pracujemy w okrojonym składzie,trybie awaryjnym, z przerwami na ekspresowy posiłek i szybkie siku) - "hala na mokro!". Za przerwę wiertniczej ok. 2.00, bo od 18.00 nie było komu jej podmienić, kierownik miał to zrobić, nie miał czasu. Za brak ludzi na każdej linii, ale przerwy nie zrobimy, gdzie wydajność? , a buły tymczasem po kostki wokół, nie ma komu pakować, szczególnie, gdy do braku ludzi dołączy awaria maszyny, jak jest wtedy opisywany odpad? Za faworyzowanie. Za bałagan w planowaniu ludźmi, za grafik tworzony niczym przez Picasso. Za traktowanie nas gorzej niż maszyny. Przyjdzie kierownik za Łukasza. Będzie nami rządził. Trybiki będą w ruchu. Co kogo NA GÓRZE obchodzi co my o tym wszystkim myślimy...

Zielony

Musiał być jakiś powód tego zwolnienia. W dzisiejszych czasach trudno jest zwolnić pracownika ot tak. A jeśli zauważacie "że źle się dzieje" to uważam, że to bardzo dobry pomysł by porozmawiać z dyrekcją. Oni na pewno tego nie zostawią i pomogą rozwiązać problem i rozwiać wątpliwości. Spróbujcie. U nas to działa całkiem dobrze.

Never_Winter_Nights

Do starego pracownika-spier...aj. Skoro pracujesz tyle czasu i nic nie ugraleś to jesteś miękka faja nie facet. Dla przyszlych kandydatów: (...) jest dobrze. Kierownictwo po ostatniej ankiecie na temat zadowolenia pracownikow etc. naprawde stanęło na wysokości zadania...jedzonko grypsuje, wypłata...zaspokaja...Jarek je praliny... I który (usunięte przez administratora) odpisze?

Długoletni pracownik

Pracuje w tej firmie od 7 lat, mogę powiedzieć tylko tyle że praca na okres 1-2 lata OK - później to już tylko męczarnia. Praca monotonna, przez okres kilku lat może 2-3 merytoryczne szkolenia, brak możliwości rozwoju - brak możliwości awansu lub jedynie po znajomości awansowanie wewnętrzne osób. Na wyższe stanowiska przyjmowane są osoby z zewnątrz które często nie miały styczności z przemysłem spożywczym i nie mają pojęcia nawet co oznacza skrót MP 550 przy mące. Po rozmowie z przełożonym na początku pracy obiecywano gruszki na wierzbie, a czas zweryfikował że 75% założonych rzeczy względem pracy się nie spełni. Nowi pracownicy są lepiej promowani niż osoby które pracują kilka lat. Od kilku miesięcy szukam już innej pracy, jeżeli coś się trafi sensownego uciekam stąd jak najdalej. :) Szkoda, że nastał teraz ciężki okres dla osób szukających pracy.

kierownik produkcji
@Długoletni pracownik

Witam, jeżeli pracujesz od 7 lat to na 99% ja Tobie obiecywałem te gruszki na wierzbie. Wpadnij do mnie więc do biura na zakład 2, porozmawiamy o rozjeździe oczekiwań z rzeczywistością. To bardzo ważne. Nie chcę popełniać błędu na przyszłość i chciałbym poprawić ten, który być może popełniłem. MW

obecny pracownik

ludzie jak tak zle to co tam jeszcze robicie?

Sang Young

A może by tak znaleźć stronę z opiniami w Czechach lub Belgi na temat La Lorraine i tam zapytać ile oni składają tego pickingu?

Hb
@Sang Young

Belgia jest najlepsza Czechy tez tylko to my przeklejamy cale dostawy przyjmujemy pogniecione kartony ladujemy po 60/70 aut na 12 h I naprawiamy wozki ze swojej premii . Kierowcy pow ze tu sa moment zaladowani a jak sa na zaladunku w Belgii to jak jest przerwa I jedna paleta brakuje na auto to pracownicy schodza I koniec a u nas bylby dym tyle w temacie u nas sa koncowki w weekend przewaznie bo jedna osoba musi sie wykazac zdalnie oklejanie przeklejanie zamiatanie sprzatanie polak potrafi

Bardzo Zły

Czekam na tą wypłatę z pomiejszoną premią jak można ukarać kogoś nie udowadniając mu winy jeśli ktoś coś uszkodził ma odpowiadać cały zespół? Te wasze kartki jak się czyta wchodząc do pracy to wszystkiego się odechciewa

Witam ludzie teraz sa to znow wymyslanie I czepianie sie jak nie bylo obsady na czerwiec lipiec I jak byly urlopy to wszystko gralo a teraz non stop malo malo I malo. Niech przyjda do pracy osoby z biura a nie siedza w domu I zdalnie pracuja a jak nadgodziny lapia to koronawirus im nie straszny

Widmo

Witam, i znów przyjęli ludzi to pensje będą ucinali? A tak to cicho i przyjemnie. Chłopaki na zwolnienia trzymam kciuki pokażcie że macie jaja nie dać się, w umowach co macie? Jest napisane składka na serwis? Jak Toaletę ktoś pobrudzi to też dacie sobie zabrać wasze pieniądze? Jak nie odpowiada im wasza praca do wypowiedzenia niech dadzą.

Jateż

Ciągle widzę ogłoszenia na te same stanowiska z tej firmy, mimo to mojego CV nawet nie otwierają (a szkoda). Ludzie się tak zwalniają czy na stanowiska inne niż pracownik produkcji szukają niewiadomo kogo?

@Jateż

Podobno szukają póki co z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Pracownik po sąsiedzku

Sprawiedliwość jest taka że operatorzy poszli po podwyżkę a wy nie czekacie aż ktoś pujdzie i ja załatwi za was jeden patrzy na drugiego tak nic nie zdziałacie wiem bo mam tam znajomych Albo weźmiecie się razem ze załatwienie podwyżki jedna osoba nic sama nie ugra Zgadzam się że pensja na mroźni w -20 stopniach jest taka sama jak w firmach sąsiadujących z laloraine wasz wybór Pozdrawiam i powodzenia

pracownik 2
@Pracownik po sąsiedzku

operatorzy mieli podwyżkę w poprzednim roku, nikt z nich nie błagał ani nie wymuszał zmian w wynagrodzeniu. Najnormalniej w świecie dostali zmiany na które zasłużyli a się odwlekły w czasie. Ktoś chyba pokazał drugiemu że ma premii 700zł i z tego się wzieły opowieści z mchu i paproci, że takie dostali podwyżki. Wcześniej ta premia była zapisana w procentach, teraz jest w złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 19 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.