La Lorraine Polska Sp.z o.o.

3.9Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

marwik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Dlaczego szukaja kierownika piekarni ? Prosze o rzetelna opinie

blaszka

hejo ogólnie polecacie prace ? zamierzam aplikować niedlugo i chcialbym poczytac jeszcze opinie pracownikow

blaszka
@blaszka

a jakbyście napisali jeszcze cos o benefitach to tez bylbym wdzieczny

dragon
@blaszka

opieka medyczna, ubezpieczenie na zycie, karta multisport, rozne szkolenia i premie.. hmm co tam jeszcze było?

spanko
@dragon

jakie te premie ? za co są przyznawane ?

cperka
@spanko

mógłby ktoś rozwinąć temat o tych premiach? sam jestem ciekaw jak duży by to był dodatek

lekko
@spanko

premie są miesięczne na stanowiskach operacyjnych

czeska
@lekko

na czym w ogóle polegają premie miesięczne, powie ktoś ?

kwakier

Ciężko wyrobić?

pandro
@kwakier

czy ja wiem, od osoby raczej zależy, ja raczej wyrabiam

Fifa
@pandro

Opłaca się twoim zdaniem trochę bardziej dla nich postarać?

avo
@Fifa

jak potrzebujesz dodatkową kasę to się opłaca

Batat Nowy wpis
@dragon

Ta opieka medyczna jest z góry ustalona od pracodawcy czy można sobie wybrać?

Kartofel Nowy wpis
@Batat

Z góry ustalona przez pracodawcę. Nie ma możliwości wyboru czy też rozszerzenia pakietu, nawet za dopłatą:(.

yuyu Nowy wpis
@Kartofel

trochę szkoda nie powiem, że nie, ale dobrze że w ogóle jest dostępna jakakolwiek opcja

@Lola

W jakich godzinach się pracuje ? I na ile zmian ?

apsik
@@Lola

jest praca zmianowa, system 12 h

produkcja
@@Lola

Na produkcji praca zmianowa, 4 brygady system 12 godzinny od 6 do 18 i od 18 do 6.. Produkcja pracuje 7 dni w tygodniu, caly rok. Tak wiec swiatek, piatek i niedziela w pracy. Majowki, boze cialo, swieta narodowe itp. praca. Wyjatek to boze narodzenie i wielkanoc. Te dwa swieta sa wolne.

mercz
@produkcja

brzmi dobrze, w sumie typowo jak na produkcji... zmiany się jakoś różnią od siebie ?

czerny
@mercz

tzn w jakim sensie różnią bo nie bardzo rozumiem ?

@produkcja

A co z Bozym Cialem, majowka i innym swietami i dlugimi weekendami???

Obserwator
@mercz

Bo ja wiem czy tak typowo jak na produkcji. Pracuje na produkcji od paru ladnych lat i o ile praca w weekendy to zawsze byla norma, to w zasadzie wszystkie swieta i dlugie weekendy byly wolne w grafikach. Czasem sie zdarzalo, ze produkcja szla, ale to dla ochotnikow i za ekstra kaske. A jak u Was z ta prace w swieta? Gra warta swieczki? To znaczy czy jest za to jakas dodatkowa kaska? I czy to jest dla osob chetnych, czy obowiazkowe dla wszystkich.

zajac
@Obserwator

Ja wlasnie zaluje, ze zanim sie zatrudnilem nie poczytalem opini i nie popytalem na tym forum. W poprzedniej pracy tez wszystkie swieta i dlugie weekendy mialem wolne. Myslalem, ze wszedzie tak jest. Zaluje, ze odszedlem stamtad. Mam nauczke na przyszlosc.

Wszyscy jesteśmy rodziną
@Obserwator

Zmuszają do odbioru nadgodzin i do urlopów . Nie ma ludzi do pracy . Musimy pracować za 3 osoby na liniach … wykorzystywanie ludzi … szantaż zwolnieniem jak mi się nie podoba …. (usunięte przez administratora) w pracy …. Nie ukrywajmy tego … zbierzmy się razem i powiedzmy jak nas traktują … nie dajmy sobą pomiatać …..szanujmy się to nas też będą szanować …

Bela

Kiedy wreszcie ktos zrobi porzadek z tymi palaczkami? Na nocach i w lykendy lataja co godzine do operatorow na te myjkie palic te papierochy a my co nie palimy musimy za nie robic robote. Liderki i kierownik maja to gdzies bo nie musza za nie zasuwac.

Grazka
@Bela

Dokladnie jak piszesz. Liderki nie sa zainteresowane ta sprawa bo te co pala to razem liderami tymi palacymi i operatorami sa stalymi bywalczyniami palarni na myjce.

Spoko

Spoko praca, zdecydowanie więcej plusów niż minusów :) polecam

Leri
@Spoko

Można wiedzieć jakie są takie największe plusy według ciebie?

@Leri

a np benefity ktoś mógłby wymienić ?

@5

Szkoda gadac o tych pseudobenefitach. Niby jakies sa, ale mimo szalejacej inflacji od wielu lat ich wysokosc stoi w miejscu. Ale skladki za ubezpieczenia grupowe, multisport itp. rosna no bo przeciez jest inflacja. Obecnie te benefity to taki bardziej chlyt marketingowy dla przyciagniecia nowych pracownikow. Jako przyklad podam tzw. wczasy pod grusza. Nie licz, ze ten "benefit" pokryje Ci koszty urlopu lub ich istotna czesc. Jego kwota moze nie wystarczyc na obiad dla Ciebie i Twojej drugiej polowki w przecietnej restauracji.

Pracownicy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Kiedy można się spodziewać wyników ,,Perły piekarni '' ?

Chciałbym podzielić się opinia pracy. Bardzo fajna atmosfera. Kierownictwo dobre. Praca Dobra. Polecam pracę! Wiadomo nie usiądziesz nie będziesz siedział. To jak w każdej pracy,idziesz pracować zarabiać pieniądze. My zarabiamy Firma zarabia. Polecam i zapraszam do pracy.

Ph ciekawski

Hej , czy ktoś może opowiedzieć sie o pracy na stanowisku PH . Jaka atmosfera panuje w zespole ? Z czego się konkretnie składa wypłata, zadania targety wysokie ? Gratisy dla klientów są? Jakimi autami jeżdżą PH i czy do użytku prywatnego czy rozliczanie km ?

Pracownicy piekarni

Jak działa polityka w tej firmie ze jednej z pracowników ma przyzwolenie na wnoszenie papierosów na halę produkcyjną, telefonu , a innych się odrazu kara za takie rzeczy . Jakie trzeba mieć układy z liderką i kierowaniem żeby uzyskać takie pozwolenie . Czy każdy może mieć takie przywileje jak Pan ,,trener P,,??? My też chętnie zaoszczędzimy przerwę gdy będziemy chodzi palić na odpad jak on i jego ruda koleżanka z linii

pakowaczka

Czy moglby mi ktos wyjasnic jak to jest z tymi bulkami na stolowce? Jak sie zatrudnialam to obiecywano mi codziennie swieze pieczywko na stolowce. I o ile od poniedzialku do piatku na pierwszej zmianie bulki sa prawie zawsze to na zmianach nocnych to juz loteria, a w soboty i niedziele to tylko stare, wysuszone i twarde bulki pozostale z poprzednich dni. Czy to normalne? czy tak powinno byc? Czy moze osoby za stolowke odpowiedzialne zaniedbuja sprawe swiezego pieczywa? Myslalam, ze jak obiecywano codziennie swieze pieczywo to bedzie ono dostepne caly tydzien na wszystkich zmianach, a nie tylko od poniedzialku do piatku.

Marmolada
@pakowaczka

Skoro kadry obiecują takie rzeczy przy zatrudnieniu to pewnie tak powinno być. A ze nie jest to to raczej nie ich wina. Po prostu w weekendy i na nocach brak jest nadzoru nad tym. Zresztą z innymi sprawami jest podobnie. Spójrz co się dzieje na nockach. Na stołówce często wysypują się śmieci z przepełnionych koszy, brudne, nie sprzątane toalety, czasem nawet brak mydła czy ręczników papierowych. Takie rzeczy nie do pomyślenia są na pierwszej zmianie, gdy pracuje biuro.

Git
@Marmolada

Jak to nie ma nadzoru na nocach? A liderki, liderzy, kierownicy no i wszędzie kamery, nawet na stołówce.

Zawiedziona
@Git

Jaki nadzór jest na nocach? Liderzy liderki i operatorzy to miejscem ich stałego pobytu na nocnej zmianie jest biuro kierownika lub siedzenie w prywatnych telefonach. Tak jest przynajmniej na nowym zakładzie. Ludzie z pakowania robią za siebie i sprzątają brudy i za operatorów bo ci na nocy mają inne zajęcia. Nie było i nie ma porządku tak jak sprawiedliwego traktowania ludzi. Nikt z rodziny nie jest wysłany na inne linie gdzie trzeba trochę ciężej porobić bo cóż jest się matka siostrą córka lub nie wiem kim jeszcze liderki. Żenada!!! Choć firma robi dużo aby było nam lepiej to i tak jest jak jest.

Operator
@Zawiedziona

Moglabys napisac, o ktorej zmianie i ktorej linii piszesz, a nie wrzucasz wszystkich do jednego worka. Na pakowaniu tez nie wszyscy sa pracusiami. Tak samo jak wsrod operatorow tak i na pakowaniu sa tacy co sumiennie wypelniaja swoje obowiazki, ale sa tez zatrudnieni dzieki ukladzikom i Ci wiecej czasu spedzja na kawce u kolegi kierownika lub kolezanki liderki niz na hali produkcyjnej.

Pakowanie
@Operator

Co za bzdury Nudne życie macie I próbujecie zatruć życie innym ale nikt się tym nie przejmuje . Każdy robi to za co mu płacą i wam też polecam się wziąć za robotę zamiast wypisywać tutaj te głupoty .

Pedro

Jak to możliwe że kiedyś był sam kierownik na zmianie i w sezonie urlopowym jak brakowało ludzi to ogarniał wszystko na zmianie i jeszcze był w stanie podmienić operatorów na przerwy? A teraz jest kierownik, dwóch liderów i jak brakuje ludzi to nie można iść na przerwe bo nie ma nikogo na podmianę.

Operator
@Pedro

Niektórzy liderzy są spoko. Jak brakuje ludzi to potrafią całą zmianę przepracować na linii i w międzyczasie poogarniac swoje obowiązki liderowskie. Ale co niektórym tak woda sodowa do głowy uderzyła, że nawet podmiana operatora na przerwe to dla nich ujma.

Opertor

Zeby nie bylo, ze ludzie z produkcji tylko narzekaja to ja napisze cos pozytywnego :). Wczorajsza impreza rodzinna byla naprawde super. Rok temu bylo swietnie, ale w tym roku to juz prawdziwy majstersztyk. Wyrazy uznania i podziekowania dla organizatorow.

10 na 10
@Opertor

Moja ocena Pikniku Rodzinnego 2024 Wielkie dzięki od zadowolonych szczęśliwych zarówno małych jak i dużych uczestników. Pozdrowienia dla całego La Lorraine Polska Partnerów i Organizatorów.

panierowana
@10 na 10

często macie takie eventy? to tylko dla pracowników?

Mango
@panierowana

Piknik rodzinny sugeruje, że można było przyjść z rodziną. Pewnie taki jest zamysł całej inicjatywy. :)

Nie przesadzaj. Informacje na tym forum to niewielki wycinek tego co sie dzieje na produkcji. Wiekszosc walkow nie wychodzi na swiatlo dzienne.

Trener

Zlikwidowali wam pensje za trenerów którymi nie jesteście to że robisz w firmie 20 lat i walisz (usunięte przez administratora) nie oznacza że jesteś trener i masz brać największe pieniądze a inny co uczy (usunięte przez administratora)musi się nachodzić żeby dostać 300 złoty za nauke powinni jeszcze skasować wam i tych liderów bo uważają się za niewiadomo kogo zamowienie to każdy głupek umnie zrobic nie potrzeba do tego lidera

Akcja łącząca ludzi to wasza fikcja,nic innego. Dezinformacja z twojej strony Wystarczy słuchać ludzi a nie liderów -ek

Macie monitoring wszędzie dosłownie to raz,dwa współpraca między liderkami a obszarem pakowania,trzy dość (usunięte przez administratora) i układów

Gul
@Trener

Nic dziwnego, że nowi pracownicy tak często uciekają skoro jako nauczyciela-trenera dostają człowieka, który ich wyzywa od (usunięte przez administratora). Źle się dzieje z tym systemem szkolenia w naszej firmie.

M@HB

Czesc wszystkim. Za namową kolegi wszedłem i czytam...no jest śmiesznie, jest żenująco. Sam miewam mieszane uczucia, no ale... HR działa prężnie więc wniosę swój postulat: Zamiast rozpisywać się na gowork.pl utworzyć należy wewnętrzną stronę gdzie każdy wypowie się jak chce, ale niech to zostanie między "Nami". Po różnych wpisach wnioskuję, że taki alternatywny chat room dla pracowników jest wręcz wskazany. Czytałem kiedyś taką książkę i tam powiedziano, że własne brudy pierze się w swoim domu. A wyprzedzając fale hejtu spuentuje cytując klasyka... " skoro ci nie pasuje to sobie zmień " Pozdrawiam serdecznie.# najgorszy

Kandydat piekarz

Witam. Czy poza standardowym deputatem, bonami swiatecznymi i opieka medyczna jest w Waszej piekarni jeszcze jakis dodatkowy socjal? Z gory dzieki za odpowiedzi.

@Kandydat piekarz

Zacznijmy od tego, ze w naszej piekarni nie ma czegos takiego jak deputat ;).

Zadowolony pracownik

To chyba nie znasz znaczenia słowa deputat:) a co codziennie jesz na stołówce? Codziennie jest wypiekane rano i po południu pieczywo. Możesz zjeść ile chcesz. Ludzie zacznijcie doceniać miejsce w którym pracujecie! A jak wam nie odpowiada to odważcie się i zmieńcie to.

@Zadowolony pracownik

Ale jak to? To nie macie takiego normalnego, zwyczjowego deputatu jak w innych piekarniach?? Tzn. nie macie przydzialu darmowego pieczywa, ktore mozecie wziac do domu???

@Kandydat piekarz

Nie mamy deputatu jak w innych piekarniach bo ludziska brali za dużo jak na handel przez to zakaz jest dla wszystkich...niestety zarząd nie znalazł innego rozwiązania i wszyscy teraz na tym cierpią...pracownik piekarni musi kupować chleb z drugiej ręki. Rozwiązanie jest bardzo proste wystarczyłoby postawić pojemnik z pieczywem przy ochronie i każdy mógłby sobie wziąć tyle ile się należy pod okiem ochroniarza ale nie chce im się w to bawić i jest jak jest

Grażka
@Nowy

A kiedy to niby był deputat w naszej piekarni???

@Nowy

Co ty wypisujesz? Jaki deputat? Kiedy? I co wchodziło w jego skład? I pisząc, że zarząd nie może znaleźć rozwiązania ublizasz tym ludziom. W innych piekarniach dużych i małych mają odpowiednie rozwiązania. A u nas tyle mądrych i dobrze opłacanych głów i nie potrafiliby niczego wymyśleć albo przejąć pomysły z innych firm?? Następny nadgorliwy co próbuje niby bronić, a tak naprawdę szkodzi.

@Nowy

Ale lipa. Od ponad 20 lat pracuje w piekarniach i deputat to zawsze był standard. Ale przynajmniej ceny pieczywa dla pracowników macie atrakcyjne?

Gonzo
@Kandydat piekarz

Niestety nie ma czegos takiego jak ceny dla pracownikow. Nie mamy mozliwosci zakupu pieczywa w naszej piekarni. W rodzinie sie ze mnie smieja bo brat pracuje w masarni to ma wedline za darmo i jeszcze dla rodziny moze kupic taniej niz w sklepach, no i przede wszystkim swiezutka wedline. Siostra pracuje w Benikizerze to chemie kupuje dla siebie i najblizszych w pracowniczym sklepiku benkizera. A ja pracuje w jednej z najwiekszych w Polsce piekarni, a chleb kupuje od malego miejscowego piekarza.

Gul
@Gonzo

Firmy na ogol daja pracownikom mozliwosc skorzystania ze swoich produktow czy uslug na preferencyjnych warunkach. To nie tylko korzysc dla pracownika, ale tez dla firmy bo pracownicy w ten sposob czuja sie bardziej zwiazani z produktami czy uslugami swojej firmy, a tym samym z sama firma. W dodatku jest to forma reklamy dla firmy. U nas jak widac nie ma takiego przywiazania i wiele osob kupuje produkty u konkurencji. To nie tylko brak reklamy, ale wrecz antyreklama. Bo co maja myslec o naszym pieczywie osoby postronne widzac, ze sami pracownicy go nie kupuja. Dziwne, ze nikt w lalorraine nie przyklada wagi do tego.

piekarz
@Gonzo

Catering też mógłby na tym korzystać a w szczególności pracownicy, bo gdy by garmażerka odbierała od Nas bułki, bagietki i zeszli z ceny kanapek było by to dla wszystkich lepiej. Ale jak widać , lepiej to jest wyrzucić bulkę która ma słabą ekspresje znaku, zbyt agresywną, słabo się uśmiecha lub jest upieczona. Ostatnio 25 palet wyrzuconych bo mąka pod spodem. Przepraszam, to z czego te bułki lepić? Szczerze, to jakby catering przerobił to na kanapki to nikt by nawet uwagi nie zwrócił.. Udoskonalenia powodują że nie ma logiki w tym co sie robi. Zero zielonej strategii a tak fajnie lampy zielone świeciły na zakład.

czesc

Cześć mam pytanie, czy na ogół polecacie pracę? Ciężko jest na codzień? Jakieś plusy, minusy? Będę wdzięczna za wszelkie info

obcy
@czesc

jako pakowacz moge ci powiedziec ze bywa roznie. ciezko moze i nie jest, ale tez nie zawsze trafiaja sie same lekkie i przyjemne dni. chyba jak wszedzie :-)

Romet

A teraz coś z innej beczki... Nie rozumiem na czym polega ten serwis rowerowy? Sama nazwa wskazuje że jak to w serwisie usterki powinny być naprawione. Tymczasem w serwisie piekarnianym usterki zostałe tylko opisane,oznaczone. Tyle to każdy sam wie, co jest nie tak z jego rowerem. Bez sensu akcja I strata czasu.....

Wdzieczni

Chcielibysmy serdecznie podziekowac operatorowi dbajacemu o przestrzeganie zasad bhp w naszym zakladzie. Operator ten wykazal sie niezwykla czujnoscia. Niczym wytrawny dedetkyw wytropil i zglosil do swoich przelozonych pracownika innego dzialu lamiacego bhp i narazajacego tym samym innych na utrate zdrowia i zycia. Teraz oczekujemy nasz bochaterze (pisowania celowa przez ch), (usunięte przez administratora) ze bedziesz konsekwentny i zglosisz tez siebie i swoich kolegow, z ktorymi palicie papierosy w miejscu do tego nie przeznaczonym na terenie produkcji narazajac caly zaklad na pozar i nas wszystkich na utrate zdrowia i zycia. Piszemy tu oczywiscie o powszechne znanej, nieoficjalnej, nielegalnej nocno-weekendoweej palarni na myjce na nowym zakladzie, ktorej to stalym bywalcem jestes Ty nasz gorliwy obronco zasad bhp. Czekamy wiec na twoje bohaterskie autozgloszenie tego razacego lamania przez Ciebie zasad bhp.

Ptyś
@Wdzieczni

Bardzo dobrze że zgłosił chłop pijany wózkiem jeździ i myśli że co a jakby w kogoś wjechał. Ludzie się bali przechodzić jak on jechał. Ponad promil alkoholu we krwi mówi sam za siebie. Jeszcze jeden z CP taki gość jest do likwidacji bo Janeczek też się odbija od maszyn codziennie na rauszu i nikt z tym nic nie robi.

Obrońcy
@Wdzieczni

Nie rozumiem jak możecie się czepiać kogoś kto zgłosił pijaną osobę w pracy i to w dodatku poruszającą się wózkiem widłowym. Jak dla was to jest normalne to gratuluję podejścia do pracy. Bardzo dobrze że zareagował za nim ten człowiek komuś albo sobię zrobił krzywdę. To normalne że teraz będziecie po nim cisnąć i wymyślać nie stworzone rzeczy na jego temat, ale na całe szczęście wszyscy mamy to gdzieś. Jakbyś go tak znał to byś wiedział że on nie pali papierosów cwaniaku. A palarnia na myjce została dawno zamknięta wraz z dniem zwolnienia jednego Pana operatora który się rzucił na ochroniarza jak go tam złapał. Koniec z pijakami w tym zakładzie. Pozdro

Szary pracownik
@Obrońcy

Nie sądzę żeby "palarnia" została zamknięta. Funkcjonuje nadal, smród czuć już przy toaletach obok l.21, nie wspominając o nacinaniu , wszyscy wiedzą doskonale że tam palą i nikt z tym nic nie robi.... a co do koniec z pijakami To co drugi powinien być sprawdzany przed wejściem na teren zakładu alkomatem.....

Interesant

Czy firma zapewnia dojazd do pracy?

box
@Interesant

tak jest transport pracowniczy

@box

50 zł taka taryfa miesięcznie kosztuje . Super sprawa , polecam

Kakil
@box

A można wiedzieć z jakich miejscowość?

Pewnie beda cisnac kierasow zeby byla wysoka frekfencja, wiec oni beda cisneli nas zeby wypelniac te ankiety.

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.