Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.

Olek

Ludzie, należy oddzielić Nowakowski Piekarnie - Gorąco Polecam od Nowela - to dwie osobne firmy chociaż właściciele to brat i siostra.

OSZUKANY

Informacja dla Administratora. Proszę nie usuwać moich informacji na temat firmy Nowakowski Piekarnie. Wszystkie informacje są prawdziwe. To jest drugi AmberGold. Wkrótce i tak cała Polska dowie się o wielomilionowy oszustwach finansowych Jacka Nowakowskiego.

OSZUKANY

UWAGA NA OSZUSTA JACKA NOWAKOWSKIEGO Z FIRMY: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia kilkanaście miesięcy. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt pozostawiając swój numer telefonu. Jeśli nie chce nam zapłacić za nasze materiały, sprzęt i robociznę, które włożyliśmy w jego firmę to na tą chwile jesteśmy współwłaścicielami tej firmy. Razem tworzymy dobro tej firmy. Sprawą już zajęli się prawnicy specjaliści od tego typu spraw. W ciągu dwóch, trzech lat zostaniemy prawnymi współwłaścicielami tej firmy. Będziemy co miesiąc czerpać profity razem z Nowakowskim z tej firmy. Zapowiada się ciekawie. UWAGA. KTOŚ USUWA NEGATYWNE OPINIE NA TEMAT TEGO PRZEDSIĘBIORCY!!!!!!! A na deser zostawiłem sobie jeszcze PANIĄ JAWOROWICZ!!!

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik Warszawa, nie do końca rozumiem czym takie własne sklepy różnią się od tych zwykłych? Możesz to wytłumaczyć? Dobrze byłoby też wiedzieć dlaczego w nich są takie warunki pracy, o których pisaliście wcześniej.

Pracownik Warszawa
@Agnieszka 2 tygodnie temu

Sklepy własne to sklepy Jacka Nowakowskiego i tam panują okropne warunki i wykorzystywanie pracowników bez granic możliwości!!! Mam nadzieje ze ta firma niedługo upadnie.

Odradzam każdemu prace w sklepach Gorąco Polecam! Pensja nie jest adekwatna do obowiązków. Pan J.kierownik sklepów własnych nie ma szacunku do pracowników. Warunki pracy - pieniądze, które powinny być wypłacane do 10, wpływały na konto 12,13 czasami jeszcze później, praca w nadgodzinach bez możliwości odbioru bo brak pracowników, zdarzały się sytuacje, ze pracowało się bez światła bo był problem z prądem. Ale sklep musiał być otwarty. Ciagle pretnensje i niezadowolenie Nowakowskiego. Najlepiej gdyby ludzie pracowali za darmo, wtedy byloby bez problemu! To tak w skrócie. Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę! Szanujmy się i swoja prace!!!!!

Pracownik sklepów własnych
@Pracownik 2 tygodnie temu

Pamietam jak kiedyś korki wywaliło i kasa nie działała to j. nowakowski powiedział, żeby bez paragonu sprzedawać... a co do wypłacania wynagrodzeń to w pełni się zgadzam. NIGDY pensja nie wpływała 10, tylko 13..

Anonimowa

Witam, czy ktoś z tutaj obecnych może się wypowiedzieć o pracy w koloni klepaczka ? Zarobki, warunki itd.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik warszawa, sama w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. nie pracuję ale śledzę to co dzieje się na forum. Czy rzeczy, które opisujecie dzieją się w większości placówek piekarni? Jednak jest ich sporo w wielu miejscach i dlatego trudno jednoznacznie ocenić przez to całą firmę.

Pracownik Warszawa
@Agnieszka 18.09.2017, 11:29

To dzieje się w placówkach w Warszawie i myśle że nie tylko. Mam na myśli sklepy własne oczywiście..

LUDL

Fajna reklama prezes reklamuje firmę z Legionowa i wszystko robi sam i jego pieczywo jest najlepsze z historią dziadka i pradziadka prawda jest taka ze jemy świeży odmrazany chleb czy też bułki w których można znaleźć cała chemię której nie ma na etykiecie firma nieliczny się z nikim tam zginął pracownik a gość który do tego się przyczynił dalej tam pracuje i zgrywa najlepszego mechanika z tel przy uchu chyba łączy się z wrozbita Maciejem reszta zamiecione jest pod dywan pracownicy w desperacji są w stanie pracować po 16 godzin dzień w dzień bo zabiorą im 300 zł premii i dostaną dożywotnia 3 zmiane jak nie przyjda i kogoś nie popier.... Dlaczego tv nie nagra tam programu w stylu taakaa robota czemu ludzie dają sobą tak pomiatac za parę złotych proponuję żeby pan prezes wyprodukował sam choć 10 ciast razowego od worka z mąka po kartonik pewnie nigdy nawet worka z mąka nie otwierał ludzie uciekajcie od tej firmy jak najdalej

B y l e CO
@LUDL 12.09.2017, 16:16

Prawda jest taka że zwykły pracownik się tu nie dorobi jedynie jak ktoś jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to może gdzieś się dodziobie atmosfera jest żałosna jeden zarabia tyle?tamten tyle? ten zrobił to ten tamto zawiść to motto ludzi produkujących te pieczywo reszta zbiera laury .Co tu dodać gdy wykorzystywany jest dobry człowiek?

OSZUKANY

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.

zzz

czy Nowel i Nowakowski Piekarnie to ten sam właściciel? Mam iść na rozmowę do Nowel.

Kuki
@zzz 11.09.2017, 09:50

Na tym forum są opinie o 3 różnych firmach jedna z Nowego Dworu, druga z Legionowa a trzecia spod Częstochowy, a Nowel jest z Legionowa

Pracowanik Warszawa

Pani Agnieszko niech Pani ucieka od tych dłużników!!! Wstyd powiedzieć ze się pracuje u Nowakowskiego. Najgorsze buraki jakich w życiu poznałem. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej!!! 250 h miesięcznie a nawet i więcej. Warunki tragiczne.. pracowników traktują jak śmieci za przeproszeniem. Płaca marne grosze za ciężko prace!!! Wieczne pretensje do których trzeba się ustosunkować i pisać wyjaśnienia, np dlaczego w zwrotach jest 10 bułek śniadaniowych, powinno być Max 5. Kończysz zmianę o 13 i o 13 dostajesz telefon ze masz iść na inny punkt bo nie ma pracowników. Uciekajcie stamtąd. Praca nie warta żadnych pieniędzy!!!

użytkownik zarejestrowany

@niejestemrobolem, sytuacje, które opisujesz nadają się do zgłoszenia ich gdzieś wyżej (jeśli oczywiście masz dowody). Czy jest ktoś wyżej od kierowników, kto mógłby w jakiś sposób zainterweniować i zmienić to co tutaj opisujecie na temat Nowakowski Piekarnie?

Pracownik_Piekarni

W piekarni Nowel pracuje już od kilku lat, wcześniej na Michałowie teraz na Szarych Szeregów w Legionowie. Powyższe opinie oraz opisywane sytuacje są wyssane z palca... Ja bynajmniej nie doświadczyłam takich przypadków, gdyż wywiązuje się z pracy którą mi zlecono i nie chodzę z płaczem do kierowników, że ja tu nie będę stała lub ja tego nie będę robił... dla ścisłości komentarze typu , że w miesiącu jest mało wolnego , trzeba zacząć, że grafik jest elastyczny i ludzie zaznaczają sobie wolne dni co nieraz jest też niemożliwe gdyż co piąty pracownik celowo chodzi sobie na chorobowe, bo ma umowę o prace i wykorzystuje pracodawce przez co wszyscy cierpią ,aż dziw że jeszcze nie wysłali do tych ludzi jakiejś kontroli... Kierownik wydrze się na pracownika, ale co się dziwić jak jest część osób która nie wykonuje swojej pracy ponieważ są zajęci np. bajerowaniem Ukrainek... lub wynoszeniem surowców z zakładu... przeważnie takie osoby są zwalniane i opisują nieprawdziwą sytuacje która jest w zakładzie

@Pracownik_Piekarni 02.09.2017, 12:42

Dobre bajki opowiadasz widocznie spędzasz dużo czasu pod biurkiem albo codziennie robisz kawę Panu N. Lubisz plotki lubisz codzienna dawkę wiedzy a czemu nie powiesz ze np. Jeden z głównych kierowników jest zaszyty i jest agresywny czemu nie powiesz ze niejednokrotnie przestrzegany czas pracy a za nad godziny nie płacą może jak jest tak super to czemu pracujesz w święta albo podziel się z forum ile zarabiasz miesięcznie bo według mnie nie przekraczasz 2000 zł za 218 godzin razem z premia no jak widać polak lubi być dy....ny i jest mu z tym dobrze

Er
@Odpowiedz 04.09.2017, 21:42

Z tego co tu wypisujesz to albo nie jesteś pracownikiem tej firmy i wymyslasz sobie jakieś głupoty, albo piszesz o zupełnie innej firmie. ..

Nick

Kołchoz, kadrowa nie dotrzymuje słowa, zwyczajnie w świecie zobaczysz inną umowę niż podczas rozmowy, brak ludzi powoduje, że nadrabiasz braki 6 dni w tygodniu, kierownicy to tchórze, śmieją się z wieśniaków, których tam masa jednocześnie przymykając oko na mobbing dzięki, któremu firma gorzej prosperuje, ale nic z tym nie zrobią. Paski się nie zgadzają, jednym słowem. PATOLA.

Nie jestem robotem

Agnieszko, kochanie. Agresja kierowników?? Przejawia się przede wszystkim w słowach. Słowa cytuję "nie w.....rwiaj mnie" itp odzywki do pracowników. Krzyki, panika, co byś nie zrobiła jest źle. Normalność? A może tak rzucimy sobie w pracownika chlebkiem, szmatą czy iphone'm? Taki jest standard komunikowania się kierownika z pracownikami. Dosłownie. Nie zmyśliłam tego. Kierownik potrafi rzucić w pracownika różnymi przedmiotami. Lekko? A co z tego przecież było lekko... Nic się nie stało. I co z tego że jest XXI wiek?

użytkownik zarejestrowany

@Czasie pracy w jakim sensie kierownicy są agresywni? Masz na myśli agresje słowną, która również nie jest mile widziana w żadnym miejscu pracy, czy też o faktyczną przemoc? To bardzo niepokojące słowa - możesz je wyjaśnić?

użytkownik zarejestrowany

@Polaczek, moim zadaniem na forum nie jest w żadnym wypadku "wybielanie" Nowakowski Piekarnie, zapytałam jakie jest wyjaśnienie negatywnych opinii bo niestety wiele osób tego nie robi wprowadzając chaos. Jestem pracownikiem zatrudnionym przez Gowork.pl i mam za zadanie wprowadzić merytoryczny poziom toczącej się tutaj dyskusji.

Ciekawe co prezesi sądzą o relacjach z personelem
@Agnieszka 18.08.2017, 09:47

Najgorsza firma w okolicy niedosc że płacą grosze to jeszcze poszanowania dla personelu brak kierownicy w wielu wypadkach stosują agresję i wulgaryzmy do podwładnych nie mówiąc już o tym że jak się trafi na jakąś zmianę to juz się na niej pracuje dożywocie łamanie czasu pracy to norma nic się nie należy firma nawet nie może w święta dać wolnego bo przecież świeże mrożone bułki muszą być na magazynie

Czasie pracy
@Ciekawe co prezesi sądzą o relacjach z personelem 19.08.2017, 22:24

To forum dotyczy piekarni ul. Szarych Szeregów 11 Legionowo. Wystarczy że popada tam deszcz i wszystko jest zalane. Zalewa halę produkcyjną, szatnię męską, wybija szambo i to jest po prostu niebezpieczne. Poza tym smród niemiłosierny. Tak było tam dzisiaj, tak było podczas ostatniej dużej nawałnicy. Przecież może dojść do jakiegoś zwarcia gdy woda leje się strumieniami z sufitu... Co do poprzedniej wypowiedzi. To prawda kierownicy są agresywni i nie radzą sobie z emocjami. To chorzy ludzie, panikują i wydzierają mordy na pracowników. Wszystko się zgadza także jeśli chodzi o czas pracy, jakieś 3/4 pracowników to już teraz Ukraińcy. Wielu ludzi się ostatnio zwolniło samych. To wszystko tworzy dość ponury obraz...

Źródło

Praca po kilkanaście dni z rzędu np 3 tygodnie bez dnia wolnego i na same nocki czy dwójki? To na Szarych Szeregów w Legionowie norma. Przestrzegam osoby które chcą się tam zatrudnić. W sumie to nadaje się do inspekcji pracy. Poczytajcie dobrze bo jeśli macie umowę o pracę (nie zlecenie które niestety pod kodeks pracy nie podlega), to nie można zaplanować pracownikowi więcej niż 10 dni z rzędu pracy. To że jacyś pracownicy się na to godzą to zupełnie nie zmienia faktu że to wykroczenie i jest za to kara od 1000 do 30 000 zł polskich kary. To wygląda na naruszenie przepisów o czasie pracy. Tu jest odpowiedni cytat: "Nie jest dozwolone wykonywanie pracy dłużej niż łącznie przez 10 dni. Polecenie pracownikowi większej liczby dni do przepracowania „w ciągu” naruszyłoby przepisy Kodeksu pracy o tygodniowym odpoczynku i stanowiłoby wykroczenie zagrożone grzywną od 1000 zł do 30 000 zł (art. 281 pkt 5 Kodeksu pracy)". Także trzeba będzie inspekcję powiadomić. Pozdrawiam

"Polaczek"

Oszukujecie niskimi zarobkami i traktujące ludzi jak cześć zamienne pani Agnieszko skoro reprezentuje pani ta firmę to czemu rządzi tu myśl przewodnią cytuję " Jak Ci się nie podoba to się zwolnij". Dlaczego zanizacie stawki placowe czy według was pracować za 1800zl netto to nie jest oszustwo myśli pani że w Niemczech pracownik dostaje 500 euro wypłaty i z czego musi 200 euro zapłacić ratę za kredyt mieszkaniowy i kolejne 100 euro zapłacić za rachunki czy to nie jest oszustwo proponuję niech pani spróbuję przez 1 miesiąc przeżyć z mężem i 2 dziećmi za te 200 euro jak pani by się wtedy wypowiadala na temat swojego pracodawcy dobrze czy zle ?Problemem nie są warunki pracy.Problemem jest wynagrodzenie które jest ustalone w zmowie pracodawców a nie warunki jakie panują w danej firmie placicie serwisom,firmom zewnętrznym ogromne pieniądze a swoich ludzi nie potraficie wynagrodzić.Jak pani ma zamiar poprawić piar zewnętrzny firmy skoro ludzi się tak traktuje ciekawe czy jak by tak cały personel postanowił przerwać produkcję to czy wasi menedżerowie kierownicy i prezesi dali by radę to ogarnąć może zainwestujcie w ludzi to nie będą o was źle mówić ????

dyro

Przeszedłem proces rekrutacyjny na stanowisko managerskie. Złożyłem wypowiedzenie w swojej firmie po czym.....otrzymalem informację iż byłem zbyt opieszały i oferta jest nieaktualna....Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim nieprofesjonalizmem, kłamstwem i przedmiotowym traktowaniem osób. To po prostu nie wypada i świadczy o kulturze osób zarządzających. Sugeruję omijać szeeeeerokim łukiem szczególnie Kolonia Klepaczka.

Anonim

Nie polecam pracy u Nowakowskiego. Pan Jacek nie szanuje pracowników, traktuje ich jak śmieci. Wchodząc do lokalu nawet nie potrafi powiedzieć "dzień dobry". Brak klimatyzacji, przez co nie da się pracować. Stawka godzinowa nie adekwatna do pracy (14/h brutto) Nadgodziny płatne tak jak za normalna godzinę. Co chwile otwierają nowe punkty nie mając w ogóle pracowników. Pan Jacek w ogóle nie ogarnia co sie dzieje, tylko kasa go interesuje (firma i tak toooonie w długach), nie zna składu pieczywa, kanapek. Brak pracowniczych zniżek, przerwa dopiero wtedy kiedy ruch się skończy, nawet kawy jednej dziennie nie można sobie zrobić. Szczerze odradzam tam prace, chyba ze u Franczyzobiorców, na pewno nie u Pana Jacka.

Obserwator

Właściciel firmy Nowakowski Piekarnie - Jacek Nowakowski okazał się przy tej inwestycji cienkim Bolkiem. Nie sprostał zadaniu. Daleko mu do właściciela np. Press Glassu i innych wysokiej klasy przedsiębiorców. Zabiera się za duże interesy, o których nie ma zielonego pojęcia. Z ekonomią jest na bakier. Z inwestycjami również. Wydaje mu się, że jest dobry a tymczasem powinien zająć się garażową piekarnią. Może wtedy by się sprawdził działając na mniejszą skalę. Historia rodziny nie wystarczy. To, że kiedyś jego przodek był dobry w biznesie nie znaczy, że on też taki będzie. Otacza się nieodpowiednimi ludźmi. Niestety dobrym trzeba dobrze zapłacić. Jedni udają, że pracują a drudzy, że płacą. Ot stąd ta porażka. Nie wyciąga wniosków ze swoich porażek. Popełnia cały czas te same błędy. Na koniec ktoś inny skorzysta z gotowej fabryki. Ludzie dziś są uświadomieni co do swoich praw pracowniczych. To nie średniowiecze. Życie samo zweryfikuje tą piramidę finansową.

Byznesmen Henryk

Szukam doktora habilitowanego z czterema językami do wywożenia gnoju z obory. Dwie niedziele w miesiącu wolne. No nie mogę znaleźć kandydatów...

robol
@Byznesmen Henryk 17.06.2017, 15:32

Mnie zatrudnij. Ja mam takie kwalifikacje. Tylko pod warunkiem, że zapłacisz pensję choć raz na trzy miesiące i będziesz tolerował pijaństwo tak jak innym pracownikom. Papiery dostarczę po wtorkowym rynku. Muszę je najpierw zdobyć i skompletować.

wsxedc
@Byznesmen Henryk 17.06.2017, 15:32

Ty to nie dość że obrotny to jeszcze dowcipny hłe hłe hłe;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

uświadomiony

Firmy, które remontowały lokale pod działalność gorąco polecam również nie dostały wynagrodzenia za wykonane usługi. Sprawa lada miesiąc będzie tak nagłośniona jak AmberGold. Wtedy zajmą się już z Urzędu tym byznesmenem.

okradziony

Z tego co się orientuję to prokuratura i policja wydział gospodarczy jest na etapie zbierania dokumentów od poszkodowanych. W sprawie nadużyć finansowych.

Żłopuś

No wymagają od człowieka żeby pracował jak robot, a tu nawet maszyna się poddała. I na linii kajzerki maszyna stop. I co? Chytry dwa razy traci. A ten Sajgon co tam był jak to się zepsuło to właśnie audyt jakiś powinien zobaczyć. TO są chytre lisy tylko produkcję zwiększać i zwiększać. Jak najszybciej jak najwięcej. Ale niestety człowiek jest człowiekiem i nawet maszyny mogą się po prostu poddać czego zresztą tym ,,państwu,, życzę. I tak jak jest tutaj napisane nie jestem robotem.

OSZUKANY

UWAGA NA OSZUSTA JACKA NOWAKOWSKIEGO Z FIRMY NOWAKOWSKI PIEKARNIE KOLONIA KLEPACZKA GM. KAMIENICA POLSKA . FIRMA NIE PŁACI MIESIĄCAMI ZA WYKONANE USŁUGI. ZALEGŁOŚCI TEJ FIRMY SIĘGAJĄ KILKADZIESIĄT MILIONÓW ZŁOTYCH

kaktus123

Ostatnio w Pułtusku pojawiło się ogłoszenie pracy w piekarni w Nowym Dworze Mazowieckim ul przemysłowa i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca czy te wszystkie negatywne opinie dotyczą tej piekarni czy innej chodzi o to jaka jest płaca traktowanie pracownika liczba godzin pracy w tygodniu czy jest fundusz socjalny jak jest z urlopem itp ponieważ teraz pracuje w ciężkiej pracy i jestem ciekawy czy warto ją zmienić

Nie macie się co martwić jeszcze ze 2 miesiące a Ukraińców nie zobaczycie :) Na zachód Europy ich ciągnie. I tak pracują na czarno to tam też na czarno ale w Euro płatne!!! :)

zaq
@Ricky 23.05.2017, 15:43
To są gbury masz racje ale ty niemasz tam mu wchodzić w 4 litery tylko robić powierzone pracę chyba że lubisz wchodzić pod biur...

Ty Ricky to chyba masz jakiś problem emocjonalny sam ze sobą ??.O tym że wszystkie rozumy pozjadałeś to już nie wspomnę!.Zapewne jestęś wspaniałym pracownikiem wzór cnót wszelakich .Ja proponuję Ci stanowisko zastępcy prezesa.Co Ty na to ?.Weż się człowieku ogarnij.I do pracy weż!!!

@zaq 24.05.2017, 11:53

Poziom buractwa w tej firmie osiągnął totalne dno kiedyś to kierownicy zachowywali się jak buraki dziś i pracownicy jak widać kiedyś w tej firmie pracowali ludzie z charakterem a nie takie zwykłe szare myszki które piszcza między sobą że jest źle zamiast coś z tym zrobić szkoda mi was pieski pani Z.

Oszukany

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi ponad pół roku.

Oj to prawda !!!!!!! .Szkoda pracowników .Wynagrodzenie powinno wzrosnąć .Ludzie charują świątek piątek i niedziela za marne pieniądze .Czy kiedyś będzie inaczej ????????????

O której piekarni napisałeś ?

Młyn

Zawód piekarza to ciężki kawałek chleba zawsze może się coś nieudac ale liczy się zrozumienie tymbardziej że to nie są piekarnie tylko fabryki gdzie idą miliony wyprodukowanego pieczywa a krytyka jest potrzeba skoro kierownicy wylewaja ja na pracowników którzy traktowani są za niewolników ja ci każe ty masz tak mi grać a zwykly pracownik który nie raz jest niewinny dostaje najbardziej po d u p i e bo jest na końcu układu pokarmowego zarządu który chciałby wydać grosze a sprzedać towar z 100 % przebitka więc może chociaż dajcie o pracownika a będziecie mieć towar najlepszej jakosci

pracownik 1
@M.......cz 21.04.2017, 04:17
Uwierz że czytają i mają stracha większego niż myślisz. Nie mają ludzi do pracy i nikt normalny tam już nie przyjdzie. Wiedzą...

Gdyby mieli stracha to coś by z tym zrobili np, podwyżki jaki kolwiek socjal(bony na święta ,wczasy pod gruszą itd,,,,,)Mają pracownika w głębokej d........e Zawsze przyjdzie ktoś nowy.Owszem opinię mają złą ale jest też fama że przyjmują wszystkich bez większych wymagań abyś tylko wódki nie pił w czasie pracy .Zmian na lepsze nie ma się co spodziewać .Jeżeli ktoś myśli inaczej to naiwniak jak się patrzy .p

@pracownik 1 21.04.2017, 17:25

Nic z tym nie robią bo póki co mają Ukrainy dużo. Ale nic nie trwa wiecznie wszystko się zmienia.

Zainteresowany pracą

dodam, że na stanowisko : Pracownik magazynu lub Pracownik produkcji

Zainteresowany pracą

Witam wszystkich. W związku z pojawiającymi się ogłoszeniami o pracę w piekarni, chciałbym się dowiedzieć w jakim systemie realizowana jest praca czy jest to system 3 zmianowy (pon.- piątek) czy soboty i niedziele też się pracuje (jeżeli tak to po ile godzin), czy w tygodniu wychodzi 40godz czy więcej,czy pracując na 3 zmiany co tydzień pracuje się na inną zmianę czy cały czas na tą samą, i czy jest to umowa o pracę czy jakaś inna forma. Za wszystkie informację z góry dziękuję. Pozdrawiam

Nic niewidzialem nic nieslyszalem
@Zainteresowany pracą 28.03.2017, 19:47
Dziękuję za odpowiedź. A ja dzisiaj dostałem taką informację na e maila od biura pośrednictwa, cytuje: "Praca realizowan...

Ciekawe o której piekarni mowa bo to forum stało się skupiskiem piekarni Nowakowski czyli Nowel La lorine i gorąco polecam a w każdej z tych firm jest inna polityka jeżeli piszą że praca tygodniowa zmianowa to może tak być tylko nie w Nowelu tutaj od lat grafik jest taki sam jak już trafisz na jakąś zmianę to będziesz na niej pracował dopóki się nie zwolnisz tak czy siak powodzenia w nowym miejscu pracy

pracownik 1

No to w takim układzie nie wylewajcie pomyj na żadną z piekarni i tyle .Serdecznie pozdrawiam.Najłatwiej krytykować tylko że to nic nie zmieni tak w zasadzie .

użytkownik zarejestrowany

@Pozytyw, @Rogal , dziękuję za Wasze opinie. Jeżeli ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej o Nowakowski Piekarnie - zapraszam na stronę internetową firmy http://lalorraine.pl/marka/

Pracownicy

Uwaga w babkach wielkanocnych wykryto Opiłki metalu przez detektor......U P.Nowakowskiego Kolonia Klepaczka..Smacznego.

Rogal

Pozytywnie można spojrzeć na to tylko chyba że jest praca bo jak pozytywnie wychwalac firmę która ciśnie pracownika nie dając żadnych premi a wymaganiami by człowieka wycisneli do ostatniej kropli krwi podkręcanie śruby coraz gorsze traktowanie ludzi przez kierowników i zero bhp niejasne jest też wynagrodzenie czemu ludzie pracują po 220 godzin i gdzie są dodatki za nadgodziny czy za godziny nocne a jakie pani pani Agnieszko widzi pozytywy i jakie firma ma plany by poprawić swój wizerunek

@Rogal 17.03.2017, 17:25

Właśnie dlaczego nie są uwzględnione dodatki za pracę w nocy .Ta sama stawka w święta .Powinien się ktoś za to wziąć !!!!!.Rogal w stu procentach się z tobą zgadzam.Napisałeś całą prawdę szczerze i brutalnie.Jedyny pozytyw to taki że inwestują w firmę .Dla pracownika jednak nic z tego nie wynika .Gdzie jakiś tzw,socjal chociaż by jakiś skromny.Trochę wstyd ! ludzi tak traktować .

użytkownik zarejestrowany

A jakie dostrzegacie pozytywne strony pracy w Nowakowski Piekarnie ?

Dziennikarz
@Pozytyw 17.03.2017, 17:05
Pozytywne... hmm że od jakiegoś czasu skromna wypłata na tzw "czas"? Tylko to raczej powinien być obowiązek pracodaw...

Proszę o kontakt osoby które pracują bądź pracowały w tej firmie i mają wiedzę o nadużyciach, Jestem dziennikarzem i chcę przygotować materiał na ten temat. Jestem zainteresowany jedynie faktami, które są do udokumentowania: kopie grafików z nieprzepisowym czasem pracy, potwierdzenie braku świadczeń z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, jeśli taki istnieje, zaległości w wynagrodzeniach... Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel.: 797 862 695

oszukany
@Dziennikarz 24.07.2017, 15:42

Skontaktuję się z Panem w sierpniu gdyż teraz mam dużo pracy i w szczegółach omówię działalność tego przedsiębiorcy podpierając się dokumentami.

Polak

Ostrzegam wszystkich współpracowników firmy Nowakowski Piekarnie. Ta firma nie wywiązuje się z należności finansowych przez wiele miesięcy. Nic nie robi sobie z interwencji.

Zawiedziony
@Polak 14.03.2017, 18:07

Zgadza się. Odradzam firmę Nowakowski Gorąco Polecam każdemu. Jestem franczyzobiorcą i mogę wszystkich zapewnić że z nimi wiążą się problemy na tle i finansowym i zdrowotnym. Bardzo dużo osób zaczyna się wycofywać z tej sieci. Rozmawiałem też z pracownikami ich jednostek którzy potwierdzili bardzo złą sytuację.

Ricky

O ile kojarzę to w nowym dworze niema Nowelu tylko konkurencja także jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj chodzi o firmę Nowel tej firmy dotyczy forum jak i pytanie pracowniku powinieneś podpisać się niewolnik i nie pisać jak nie rozumiesz pytania

@Ricky 10.03.2017, 23:44

A ja ci mówię buraku jeszcze raz że ludzie z Nowego Dworu też tu zaglądają. Obserwuj to forum ze zrozumieniem.Nie niewolniku.Zapewne jesteś prezesem skoro nas uważasz za niewolników .Pozdro prezesie.

Ricky

Siema buraki jak wam się pracuje w tej cudownej firmie pracują jeszcze jacyś Polacy w tym balaganie wypłata się zgadza czy dalej kręcą

Witam,chciałbym się dowiedzieć jak jest z praca na wózkach ?Jakie zarobki na wózkach ? Mowa o piekarni w koloni klepaczce ? a ul. transportowej 4 ?

Kadry

Jeleni nie brakuje jak widać: )

@Kadry 06.03.2017, 22:47
Jeleni nie brakuje jak widać: )

Z tąd duża rotacja wśród pracowników .Wszędzie to samo pracownikowi dać jak najmniej bo dla "góry" musi zostać jak najwięcej .I tak mniej więcej to wygląda .

użytkownik zarejestrowany

Dla chętnych - pojawiło się ogłoszenie. Poszukują osób na stanowiska Elektromechanik / Mechanik/ Automatyk Kontroler jakości Magazynier/ Operator wózka jezdniowego Kierownik zmiany Operator linii produkcyjnej Pracownik obsługi produkcji

@Agnieszka 02.03.2017, 12:16

Szukają to i pewnie znajda

Cześć

Wie pani, ma pani wiele racji. Rzecz w tym że człowiek ogarnięty strachem, nie będzie w stanie odpowiedzieć. Taki człowiek boi się nie tyle kierownictwa co właściwie własnego cienia. Człowiek z produkcji boi się , kierownicy zmianami panicznie boją się ,,wuja" i kółko się zamyka. To forum jest fajne ale rzeczywistość jest rzeczywistością. Okazuje się że najważniejsze w życiu człowieka są pieniądze...

Cześć

Zostaw opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.