Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Katarzyna

Slabe zarobki ? To znaczy ile na miesiac sie wychodzi mozesz powiedziec to znaczy napisac

Same przykre wypowiedzi niestety.Czy to się kiedyś zmieni? To pytanie otwarte. zbliżają sie święta Bożego Narodzenia.Wszystkim pracownikom i kierownikom ( oczywiście z obu piekarni) życzę wesołych świąt.

@pracownik

Drodzy pracownicy jak tam po świętach ???.Napiszcie

Pawełek :-)

Ludzie nie narzekajcie firma się rozwija jest coraz lepiej a że stres zżera kierowników to normalne wiadomo dostają opieprz za błędy pracowników taka kolej rzeczy(usunięte przez administratora)a co do pracy jest czasami ciężko ale jak chcesz siedzieć za biurkiem to nie szukaj tu pracy to ze firma ma pracowników z Ukrainy nic dziwnego skoro Polacy pracują w Europie Ukraińcy pracują u nas ciekawe ilu z was by siedziało w kraju w którym jest wojna szkoda ze malo placa ale pamiętajcie zawsze mogło być gorzej czemu panie które wiecznie płaczą i skarżą jak jest źle nie pójdą pracować do jakiegoś dyskontu skończyły by się kawki i papieroski prawda jest taka jak ci się nie podoba to się zwolnij ciekawe czy znajdziesz lepszy zakład czy gorszy . Mimo wszystko życzę wam wszystkim zdrowych i wesołych świąt pamiętajcie pieniądze i zawiść to nie wszystko pomagające wszyscy sobie nawzajem a zobaczycie że i w tym zakładzie jest dobrze bo do tej pory to tylko sobie kłody rzucacie pod nogi

pawełek

jest git

@pawełek

Pawełek co za głęboka i wyczerpująca myśl .Może jednak troszkę rozwiń temat. Co autor miał na myśli ? Bo jak dla mnie taka wypowiedz to żadna wypowiedz, pozdrawiam

pracownik 1

W tym roku weż ze sobą kawałek rybki i kilka pierogów jakiś barszczyk w termosie .Będziesz miało dużo i na ciepło No napewno Ci nie zabraknie. I już problem rozwiązany .Taki problem to nie problem. :)))

Co ciekawego słychać.Dużo premi na święta będzie????

Kadry
@pracownik

Oczywiście że będzie premia. Nie dość że standardowo wyższa to jeszcze można liczyć na specjalne dodatki (np za pracę w nocy). Jak zawsze są przewidziane paczki dla dzieci na święta a także talony ( w ym roku zamiast bonów będzie to dodatkowo 950 zł). Można liczyć również na pensję tzw "trzynastkę". nas pensja jest zawsze na czas, jesteśmy solidną firmą szanującą pracownika. Jeśli chodzi o pracę w święta. Raczej tego nie przewidujemy ale może się zdarzyć (wyjątkowo) że trzeba będzie jednak coś wyprodukować dodatkowo. W takim przypadku kierownik zmiany kulturalnie poprosi ewentualnych chętnych i wpisze w grafik. Oczywiście za taką dodatkową usługę jest odpowiednie wynagrodzenie. Podobnie rzecz się ma w przypadku dodatkowych Sobót czy Niedziel. Soboty "50-tki", Niedziele tzw "setki". To są dodatkowe dni. Jak co roku będzie zakładowa Wigilia gdzie wszyscy pracownicy w jednym momencie, niczym jedna wielka rodzina spotkają się przy dużym stole. Pani Prezes wygłosi orędzie i złoży wszystkim pracownikom serdeczne życzenia. W takim momencie produkcja jest zatrzymana, wszyscy składają sobie życzenia, jest specyficzny rodzinny wręcz klimat. Zapraszamy do pracy u nas. My w kadrach oraz zarząd rozumiemy, że praca bywa ciężka jednak odpowiednio ją wynagradzamy. Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego roku! Merry Christmas Everyone!!!

@Kadry

Hmm bo jak ktoś z zewnątrz to przeczyta to pomyśli że to prawda.

Admin

Proponuję nowa formę forum aby każdy kto tu zagląda napisał mile chwilę związane z firmą lub te złe stanowisko jakie posiada i zarobki z nim związane .Wtedy każdy zainteresowany pracą będzie mieć porównanie ponieważ czytając forum związane z tą firmą przyszły pracownik może czuć się zdezorientowany opiniami

Poczekaj do wigilii zakładowej wtedy usłyszysz że jesteśmy jedną wielką rodziną .Pozostałe dni w roku -masz (usunięte przez administratora) nie dyskutować a jak ci nie pasuje to się zwolnij. I taka jest miej więcej smutna prawda o tym zakładzie . Pieniądz rządzi.Pozdrawiam pracowników.

A co ty chciałes żeby czerwony dywan ci rozwineli ? Rozmowa jak rozmowa.Dawaj do pracy bo ludzi potrzebują

@pracownik

Skąd brać ludzi do pracy? Co za głupie pytanie . Niech pracodawcy zapłacą 25 zł na godzinę zaraz znajda chętnych do pracy. Po co pisać takie bzdury.

@8111

Hej nie było pytania skąd brać ludzi do pracy tylko że rozmowa kwalifikacyjna żle przeprowadzona była.Nie doczytasz a się bulwersujesz. Uwazaj żeby ci 30 zeta na godz.nie zapłacili he he .

@pracownik

Wiesz do tego dążę, wcale nie uważam aby to było śmieszne. I jeszcze jedno: tak właśnie powinna wyglądać godna pensja w Polsce, naszym kraju. Właśnie 30 zł na godz. 30 x 8h = 240 zł. 240 zł dniówki to jest ok. Nie jest to nie wiadomo jak dużo ale też mało nie jest. Teraz 240 zł x 20 dni roboczych w miesiącu to jest 4800. To też nie jest kwota jakaś powalająca na kolana ale już jest ok. Pracowałeś kiedyś na zachodzie? Ja akurat tak. Chcesz zarobić więcej? To pracuj sobie DODATKOWO w weekendy, święta czy rób nadgodziny. Taki powinien być standard i gdyby on obowiązywał nie byłoby potrzeby ściągać masowo ludzi zza wschodniej granicy. Chętni sami by się znaleźli a i Polacy nie musieliby już pracować za granicą. Moim zdaniem to jest tak: pracujesz = zarabiasz uczciwie, jesteś obibokiem, leniem = nie zarabiasz. (usunięte przez administratora)

Polacy też zabierają pracę innym.Do jakiego kraju byś nie pojechał to wszędzie spotkasz ziomka .Wniosek nasuwa się taki że wszyscy szukają lepszego życia .Nie koniecznie we własnym kraju .I wcale się nie dziwię.

marek

jakie som zmiany po 8 godzin czy po 12

@marek

Marek po osiem godzin pracujemy .Trzy zmiany .I jak to mówią świątek piątek i niedziela.Inaczej mówiąc non stop. Ludzi na produkcję potrzebują.Więc .......... Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Slowik

Atmosfera jest super chciałbym żeby w tej firmie wprowadzili czerwone kartki wolne

Jaka atmosfera w pracy ?.Drodzy pracownicy .Może się ktoś wypowie ?

Wymagania sa takie ze masz ciezko i duzo pracowac. I z przełozonym nie dyskutowac .

Dziękuję za usunięcie moich dwóch postów!!!!!.Jaka firma takie forum niestety.Prawda nawet niewygodna to jednak nadal prawda.To co napisała Ela to też niestety prawda .Może kiedyś będzie lepiej .I z tą myślą państwa zostawiam.:)))))

P I P

Czytam te forum i widzę same zle opinie czy w tym zakładzie naprawdę jest tak źle?

Napiszcie cos ciekawego.Pozdrawiam

NOWELA

Super firma ekipa jest super szczerzy mili ludzie szkoda ze ci ludzie są zbyt szczerzy w stosunku do kierownictwa każdy o każdym wszystko wie w sumie to z ludźmi z pracy żyje się częściej jak z rodziną jejku już niepamietam jak wygląda moja matka ktoś tak powiedział tyle się tam pracuje za śmieszne pieniądze mówię o ludziach pracujących fizycznie my też tu pracujemy też chcemy życia a przepraszam niepodoba się do proszę iść gdzieś indziej my mamy 1000 cv

Zdezorientowany

Pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu logistyki. Czy to też "gorące krzesło"? Kogo szuka firma?

qaz

Takie życie pracodawca (prawie każdy) chce się szybko dorobić pracownik się nie liczy,Tu jest niestety Polska a nie inny cywilizowany kraj europejski.Gdzie ludzi stać na jako tako fajne i normalne życie (u nas od wypłaty do wypłaty i nie zaszalejesz człowieku).Z drugiej strony jak wyjedziesz za granicę to cię pobiją albo zabiją jak ostatnio w Anglii .I tak żle i tak nie dodrze.Wredne to życie bywa.No cóż uszy do góry i nie ma co rozkminiać bo tylko doła można złapać a tego z całą pewnością nie chcemy. Pozdrawiam pracownikó(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.