Opinie o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Byly

Wielki biznesmen a okradał ludzi którzy nie zarabiali nawet 2000 zł kradnac 60 na ubespieczenie

Byly

Panie Jacku N oddaj nasze pieniądze za przepracowane miesiące byłym pracownikom I ubespieczenie grupowe które perfidnie pobieraleś z wypłaty a nie oplacaleś!!!

Ale wszyscy się cieszycie z tego że wypłacił wynagrodzenie nie z miesięcznym opóźnieniem jak przez ostatnie pół roku Tylko z tygodniowym Ciekawe jak długo będzie wypłacany ?

Basia i operator napisali prawdę. W firmie widać poprawę, system premiowy jest i jest wypłacany. Nikt nikomu nie każe się zwalniać Z pracy, każdy ma swój rozum. Pracownicy, którzy postanowili zostać widzą poprawę.

to super że pracujący pracownicy widzą poprawę, ale nie sądzisz że byłoby uczciwe wypłacić wynagrodzenia byłym pracownikom, którzy wykonali dla nich pracę? że byłoby uczciwe wypłacić kasę kontrahentom, dostawcom i innym. Uwierz mi że Ty też będziesz kiedyś byłbym pracownikiem tej firmy i pewnie też Ci ostatniej pensji nie wypłacą, bo po co ....... prawda?

@były pracownik

Uważam że było by uczciwie i że powinni tak zrobić. Myśle że kiedyś to zrobią. Jak na razie widać małą poprawę wewnątrz firmy.

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Piszcie ludzie swoje opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie. Niech cała Polska dowie się o tym oszuście. Negatywnych opinii właściciel firmy Nowakowski Piekarnie boi się jak diabeł święconej wody. Czekałem na kasę kilkanaście miesięcy bezskutecznie. Zacząłem pisać negatywne opinie. Rzetelne opinie. Nagle się odezwał aby podpisać ze mną ugodę i zwrócić zagrabione pieniądze. Prawie cały tekst ugody dotyczył usunięcia z mojej strony negatywnych opinii. To było dla Nowakowskiego najważniejsze. Niestety nie wywiązał się z ugody. Nadal czekam na kasę, teraz to już będzie kilkadziesiąt miesięcy. Piszę więc opinie rzetelne i ostrzegam następne potencjalne ofiary. Aby nie dały się oszukać temu cwaniakowi. I tak będę pisał latami.

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło w tej firmie na lepsze. Jeszcze jest gorzej niż było bo upływają następne dni, tygodnie , miesiące bez zapłaty za wykonane prace. Ktoś z właścicieli firmy lub znajomych wypisuje kłamstwa i brednie. Pewnie aby nagonić nowe firmy i nowych pracowników do firmy. Szukają następnych głupich aby ich znowu oszukać i okraść. Nie wierzcie tym bredniom. Dalej wszyscy czekają na kasę - firmy które wykonały usługi ponad rok temu i osoby prywatne. Coraz więcej osób i firm składa pozwy do sądu. Polecam skuteczną firmę windykacyjną GLOBAL INKASO z Wrocławia.

Były

Jeżeli tak firma staje na nogi i Prezes tak zaczyna wywiazywać się wobec pracowników i ich umów to niech wypłaci zaległe wypłaty które zalega od zeszłego roku byłym pracownikom którzy odeszli z pracy z powodu miesięcznych opóźnień wynagrodzeń Gdyby tak dbał o pracownika nie pozwoliłby odejść z zakładu osobą ktore znały się rzeczywiście na pracy A teraz strasznie kusi w ogłoszeniach zwrotem za dojazd Wielka zciema . Ciekawe czy byłym pracownikom przy wysyłaniu deklaracji PIT uwzględnił że nie wypłacił wszystkich miesięcy?

Paulina

U mnie brak wypłaty od 10 listopada, choć wielokrotnie dostawałam informacje ze otrzymamy je w najbliższym czasie.... Wlascicieli nie obchodzą wcale problemy ludzi którzy nie dostali wypłat (brak pieniedzy na opłacenie mieszkania, podstawowe rachunki). Niestety cały czas spotykamy się z poniżaniem, kłamstwem, a nasze oczekiwania otrzymania wypłaty sprzed 4 miesiecy są dla właścicieli nieistotne. Jak możemy się przecież domagać pieniędzy za swoją pracę.... Brak słów. ...Mam nadzieje ze sprawdzi się powiedzenie karma wraca

KukaszŁ
@Paulina

Nawet nie jest mi żal takich ludzi, jak Ty. Jeśli nie potrafisz znaleźć innej pracy/nie chce Ci się/i do niczego się nie nadajesz to brak wypłaty moim zdaniem jest dla Ciebie odpowiedzialnym wynagrodzeniem wprost proporcjonalnym do tego, co prezentujesz swoją osobą. Karma nie wraca. Coś takiego nie istnieje, tak jak i żadne przesądy i zabobony. Ale jeśli żyjesz w zgodzie z przepowiedniami i takimi złorzeczeniami to już nigdy nie zostaniesz wartościowym człowiekiem. Inteligentni i świadomi tak tego nie postrzegają.

MikiW
@KukaszŁ

Nie sądzisz, że należałoby się rozliczyć za poprzednie miesiące z tymi, którzy pracowali???Czy to jest moralne , a przede wszystkim zgodne z prawem skoro strony obowiązywały umowy- z pracownikami, kontrahentami etc.???Ile jeszcze mamy czekać??Jasne, że ci nie żal, skoro sam opływasz w dostatki..Krwiożerczy i nieludzki kapitalizm.Najpierw sam bądź w porządku, dopiero potem wymagaj od innych.Wiele osób odeszło z firmy niebezpodstawnie.Inteligentni i świadomi nie wierzą już w waszą pokrętną "logikę", dlatego ich już nie ma.Ot i cała prawda. Rozliczcie się z tego co ludziom się należy. Ślubu nikt nie brał z firmą i ma prawo odejść, a firma ma obowiązek uregulować swoje zobowiązania, a nie żerować na innych w nieskończoność.

KukaszŁ
@MikiW

Człowieku, chyba jesteś niezrównoważony psychicznie. Na początku wypowiedzi zwracasz się bezosobowo, następnie kierujesz swoją wypowiedź do mnie jako do osoby w liczbie pojedynczej, aby za chwilę zwracać się (podejrzewam, że także do mnie), ale już w liczbie mnogiej. Do tego wywnioskowałeś sobie, że organizacyjnie mam coś wspólnego z "Nowakowski Piekarnie". Ale na wszystko po kolei odpowiem, o co pytałeś w komentarzu. 1."Nie sądzisz, że należałoby się rozliczyć za poprzednie miesiące z tymi, którzy pracowali???" Sądzę, że należy się wywiązać z umowy, którą się zawarło. Tak, należy wypłacić pieniądze ludziom. 2. "Ile jeszcze mamy czekać??" Na co macie czekać? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, bo o tym pewnie cały Twój żal... to nie wiem. Nie jestem w żaden sposób związany z firmą, w której pracujesz. Odwołania do innych rzeczy, które zawiera Twój komentarz: A. "Najpierw sam bądź w porządku, dopiero potem wymagaj od innych." W mojej poprzedniej wiadomości niczego od nikogo nie wymagałem, nie jest to w mojej intencji, ani nie było, aby kogoś do czegoś nagadywać. W jaki sposób także wywnioskowałeś, że ja nie jestem w porządku? B. "Wiele osób odeszło z firmy niebezpodstawnie. Inteligentni i świadomi..." Zgadza się. Też uważam ich za INTELIGENTNIEJSZYCH i bardziej świadomych chociażby od Ciebie. Widzieli co się dzieje, w jakim kierunku zmierza firma, więc opuścili ten tonący okręt. Znaleźli coś innego, pracują i uczciwie są wynagradzani. Jednak najlepsze jest to, że Ty zostałeś na dłużej w firmie i masz żale do wszystkich dookoła za swoją nieudolność i problemy. C. "Rozliczcie się z tego co ludziom się należy." Do tego już nawiązywałem. Ale to wygląda tak, jak scena z polskiej komedii. Gdzie jeden z jej głównych bohaterów nawet krzyczy do zwierzaka, aby ten oddał pieniądze. Nie możesz się tak zachowywać, że do ludzi prowadzących jakąś dyskusję wyskakujesz, aby oddali Twoje pieniądze, a nawet nie są w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie: Kim Ty w ogóle jesteś? I nawet Cię nie znają. D. "Ślubu nikt nie brał z firmą i ma prawo odejść" Zgadza się, dlatego niektórzy jak to już wspomniałeś - inteligentni i świadomi już nie mają z tą firmą nic wspólnego... a to z kolei umożliwia wywnioskowanie jeszcze tego, że pracują tam tylko 'pozostali' (nie mówimy tu o inteligentnych i świadomych bo odeszli). E. "...firma ma obowiązek uregulować swoje zobowiązania, a nie żerować na innych w nieskończoność." Zgadza się. Musi przestrzegać warunków umowy. Każde takie naruszenie można zgłosić do odpowiednich instancji. Skoro żerują w nieskończoność, to dlaczego tam dalej jesteś? Pieniądze możesz odzyskać, gdy nawet tam nie będziesz pracował. Chyba, że "nie ma pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem". Pozdrawiam serdecznie.

Warszawa mordor

brak wypłaty od 10 grudnia , pozdrawiam.

@Warszawa mordor

Próbowałeś dowiedzieć się, kiedy otrzymasz zaległą pensję za pracę w firmie Nowakowski Piekarnie? Czy można przypuszczać, że wraz z pomocą inwestora w najbliższym czasie pracownicy otrzymają całość zaległych pensji? Chciałbym, abyś opisał, jak to według Ciebie wygląda i czy są dobre rokowania co do dalszego funkcjonowania firmy.

Jan
@Warszawa mordor

Ty sie chwalisz, czy się zalisz? Brak wypłaty? Chyba prosta sprawa. Zmien prace i bedzie po kłopocie

Paulina

U mnie brak z 10 listopada

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

UWAGA NA (usunięte przez administratora)JACKA NOWAKOWSKIEGO Z FIRMY: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, NOWAKOWSKI PIEKARNIE GORĄCO POLECAM. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma (usunięte przez administratora) za wykonane usługi i zlecenia kilkadziesiąt miesięcy. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Sprawdźcie sobie zadłużenie w KRD tego przedsiębiorcy i w innych miejscach. Zleca prace do wykonania. Po czym odbiera roboty protokołem odbioru. Po wystawieniu faktur wykonawca czeka kilkanaście miesięcy na zapłatę. Jak się upomni o kasę to jeszcze raz ma wykonany odbiór robót bez obecności wykonawcy i dostaje pismo, że Nowakowski jest mu winien 30% z wystawionych faktur i zatwierdzonych protokołów. Reszta się nie należy. Po negatywnych opiniach wystawianych przez wykonawców na internecie wzywa Nowakowski Jacek wykonawców na podpisanie ugody w której straszy sądami jak będą wykonawcy pisać następne negatywne opinie a tych wcześniejszych nie usuną. Proceder trawa już kilka lat.

pszczoła

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pan Nowakowski kupił ode mnie miód (dużo miodu) lipiec 2018. I jeszcze do tej poty nie zapłacił. Nie odbierają telefonu i na sms też nie odpowiada. Myślałam że na święta dostane swoje pieniądze ale nie dostałam pomyliłam się. Po nowym roku sprawę kieruję o odpowiednich służb.

@pszczoła

Dziewczyno Pan Nowakowski ma parę spraw komorniczych na swoich plecach a kolejni składają pozwy do sądu pracy.

Magdalena
@pszczoła

Pani Pszczoła jest Pani ostatnia w kolejce. Najpierw ZUS i US a potem pracownicy. Poza tym "dużo" to pojęcie względne. Znam człowieka który twierdzi że jest mu winien ponad 500 tys.

KLK

JEŻELI KTOŚ Z WAS SZUKA OPINII O NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. Z MYŚLĄ O PODJĘCIU PRACY TO NIE TRAĆ CZASU!!!! (usunięte przez administratora)

to co napisala pani to jest w 100% prawda. zaklad od samego poczatku nie ma odbioru nadzoru budowlanego i nie powinien produkowac i SPRZEDAWAC swoich kilkukrotnie rozmrozonych i zamrozonych produktów. scieki idą do rzeki i nikt w tej sprawie nie interweniuje. gdzie to można zglosic aby ktos sie tym zajał? jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu sie go rozwiazac to prosze o podpowiedz. Ja poczynie co do tego odpowiednie kroki bo za to ktos powinien trafic za kratki. Przekrety i oszustwa na porzadku dziennym. brak poszanowania dla pracowników. co chwile musi sie powtarzać sytuacja ze strajkiem bo inaczej nikt by nie zobaczył pieniedzy. jeśli oni nie szanują nas to my nie bedziemy szanowac ich. w tym miejscu takze odradzam pracy przyszlym pracownikom jesli by sie tacy znalezli w co watpie bo piekarnia ma opinie na okolicy dobrze wyrobiona jako (usunięte przez administratora). Dla osob takich jak ja gdzie nie musze miec wyplaty w terminie (a wazne zeby kiedys doszla) to miejsce to sielanka. nie musisz nic robic bo nikt sie nie zna i nie wymaga. wszyscy sa z lapanki. kto nie uciekl z zakladu i mu sie chcialo chodzic z papierkami to zostal kierownikiem albo zmiany albo dzialu. jaja nie z tej ziemi. osobiscie bedac na miejscu wlasciciela ktory zainwestowal tyle pieniedzy... chwila. chociaz jak mozna inwestowac cos czego sie nie ma? platnosc odroczona oczywiscie i usluga zostanie kiedys oplacona albo i nie. wlascicielowi wspolczuje instynktu przedsiebiorcy bo na jego miejscu to nawet nie mozna brac chalupniczo dlugopisów do skladania bo i tak mu sie to nie uda. hahahaha. ciesze sie ze mu sie to nie udalo i ze jest blisko bankructwa bo nie mozna budowac czegos na czyims nieszczesciu, a widzimy tutaj po wielu opiniach i komentarzach np Pana Grzegorza WOzniaka ze nie otrzymal jeszcze swoich naleznych pieniedzy sprzed jakiegos czasu. i to chyba dluzszego bo zadna firma nic tutaj nie robi i nie wchodzi od dluzszego czasu na zaklad bo wie ze nie otrzyma pieniedzy. jeszcze ten stary oszust kombinuje straszy sadami i chce placic za 30% wykonanej uslugi... dramat. ktos tu chyba musi pozostala czesc zycia ogladac zza kratek

Wojt
@pracownik

Po co kopiujesz ta wypowiedz, ktora kiedy ktos inny juz napisal? Mam pytanie do zorientwanych. Zaklad jeszcze istnieje?

Pr
@Wojt

Istnieje siostrzyczka zaczęła wykładać pieniądze na tego trupa.

widzonko
@Wojt

po to zeby wszyscy wiedzieli ze ten(usunięte przez administratora)Mlody badz czujny .

Wojt
@Pr

To, że ten zło...ej okrada przypadkowe firmy to jeszcze rozumiem, ale najśmieszniejsze jest to, że okrada siostrę. Jaki to musi być zły człowiek... po trupach do celu. A celem tej wędrówki jest więzienie. A może pan JN (wiem, ten czlowiek nie zasłguje na miano pana) łudzi sie, że zakład wystartuje? Tylko jak, skoro nie będzie miał siły roboczej. Haha.

@Pr

Mam rozumieć, że firma Nowakowski Piekarnie normalnie funkcjonuje dzięki inwestycji zewnętrznego inwestora w postaci siostry właściciela firmy? Skąd masz informację na ten temat? Wiesz może, czy również zaległe rozliczenia zostały uregulowane? Proszę o sprecyzowanie wpisu, aby był bardziej zrozumiały.

zbychu
@Łukasz

Nie jestem autorem poprzedniej wiadomości, ale to już nie pierwszy raz, kiedy siostra wykłada pieniądze na rozwój firmy. nie jest to żadna oficjalna informacja, jednak wyszła ona od ludzi pracujących w siedzibie firmy, z którymi kontakt utrzymują ludzie pracujący na kierowniczych stanowiskach w zakładzie produkcyjnym w kolonii klepaczce. Zaległe pensje nie zostały do końca uregulowane.

usługi

Szukam kontaktu z firmą windykacyjną ,która miała już do czynienia z Panem Nowakowskim. Proszę o kontakt.

lokal

Manager lokalu 20.12.2018 16:17 Mam nadzieję że (usunięte przez administratora)zaprosi mnie do siebie na wigilię bo u mnie w tym roku świąt nie będzie. Wypłatę za wrzesień otrzymałam 26 października, za październik 27 i 28 listopada w trzech przelewach po kawałku i modlę sie zeby dostać należność za listopad przed świętami żeby zdążyć zrobić zakupy. Na umowie zapisano że pensja ma wpłynąć na konto pracownika do dnia 10ego kolejnego miesiąca. Tak firma traktuje swoich managerów, zabiera ludziom godność, (usunięte przez administratora)

Nowy Dwór Mazowiecki
@lokal

Pan Prezes nadal nie rozumie, że w tym momencie jest rynek pracownika a nie pracodawcy i że nikt nie bije się i bić nie będzie o pracę u kłamcy i dłużnika.

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Składam najszczersze życzenia świąteczne i noworoczne Panu Jackowi Nowakowskiemu. Zdrowych i wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2019. Aby w nadchodzącym roku zarobił na tyle pieniędzy i był na tyle mało zachłanny aby nie musiał okradać swoich pracowników i firm współpracujących z pieniędzy, które zarobiły ciężką pracą. Aby żadna matka samotnie wychowująca dziecko nie musiała interweniować z żalem na GoWork.pl że od kilku miesięcy nie am co dziecku do garnka włożyć. Wreszcie aby na wigilii mógł powiedzieć sobie raz na zawsze. Ostatnią wigilię jem z potraw, które kupiłem za pieniądze, które ukradłem bliźnim i tak lekko przechodzą mi te potrawy i mojej rodzinie przez gardło. I na koniec niech Bóg ma Cię w swojej opiece i i przy sądzie nad Tobą wykaże Ci trochę litości.

Michal

Nie polecam nikomu pracy u Nowakowskich. (usunięte przez administratora) z malarią. Brak wynagrodzeń! Na każdym kroku kłamstwa.

niedzowolonaaa

powiedzcie jesli ktos samotnie wychowuje dzieci i pracuje by im nic nie brakowało by jakos życ i jeszcze człowiekowi nie zapłacą pieniędzy to co ma zrobic jak pwiedziec dziecku ze nie ma pieniędzy na to i na to aż serce boli.

Magdalena
@niedzowolonaaa

Szukaj nowej pracy. Gdziekolwiek ale nie u Nowakowskiego.

@niedzowolonaaa

teraz zostalo tylko straszyc zdjeciem tego zlodzieja w butach kowboja - J. i przestrzegac pocieche przed takimi ludzmi zeby dziecko nie popelnialo takich bledow jak popelnil rodzic sama sobie jestes winna ze nie ucieklas z tej norki wczesniej tylko czekalas do swiat i sluchalas jak dyrektor i inni przebierancy klamia cie na kazdym kroku

kskak

Firma, jest praktycznie w upadłości. Cały czas trwa kampania mydlenia oczu że na dniach wszystko ruszy, pojawi się płynność finansowa. Coraz większa ilość firm składa do sądu sprawy komornicze o nie zapłacone, zaległe faktury. Pętla na szyi coraz bardziej się zaciska. Przez dwa lata Pan Nowakowski nie wyciągnął żadnej lekcji ze swojego złodziejstwa.

@kskak

ciekawe czy pracownicy piekarni wiedza ze nie otrzymaja wyplaty w grudniu i w swieta beda jesc snieg o ile bozia go da. hahaha

kskak
@hwdn

Do świąt to tej firmy już nie będzie

Lolek
@kskak

no nie wiem czy na dniach, pracownikom się mówi że dopiero w połowie grudnia coś się ruszy. to jeszcze prawie 3 tyg.

KM

Czyli zaległe wypłaty będą za 3 tygodnie ?? bo się ruszy

Lolek
@KM

Tak słyszałem że w połowie grudnia mają wypłacić, ale nie wiem dlaczego akurat wtedy, słyszałem plotki że ktoś ma udziały kupić

Tomi
@Lolek

Hahah w połowie grudnia... Powodzenia!

mariusz
@Lolek

pracownikom mowi sie ze w polowie grudnia cos sie ruszy bo inaczej wszyscy by uciekli. a no...ski mysli ze w grudniu na gwiazdke dostanie klientow i firma ruszy z rzeki czyli z poziomu szamba ktore sama sobie zrobila. wszystkie te mowy to stek bzdur a kazdy w to wierzacy chyba powinien sie puknac w glowe. co chwile slysze te teksty. ruszy w grudniu, ruszy w marcu, ruszy w lipcu (bo niemcy przyjechali chleb robic) i nic nie ruszylo i nie ruszy. kto udzialy kupi w takiej firmie? zadnych klientow zadnych powaznych odbiorcow na duze ilosci . kto wejdzie do takiej firmy z pieniedzmi? chyba jedynie ktos z rodziny N bo to tylko ta rodzina potrafi przeprowadzac transakcje bezgotowke i nigdy nie splacane. darujcie sobie i lepiej dzwoncie do bociana po pozyczki na swieta

@mariusz

Obecnie firma Nowakowski Piekarnie ma zaległości z pensjami tylko z poprzednich miesięcy, czy może za obecny miesiąc pracy również pracownicy nie otrzymali wynagrodzeń? W związku z tak napiętą sytuacją w firmie w ogóle są szanse, aby było organizowane jakieś spotkanie wigilijne? Jak wyglądało to w poprzednich latach? Opisz proszę, jak to wszystko obecnie wygląda.

rozczarowana
@Łukasz

Zalegają z wypłatami za 2 miesiące. A co do spotkań świątecznych to w tej firmie nic takiego nie funkcjonuję, nawet życzeń nie składają....

@hwdn

tak jak wspominalem i przepowiadalem. pieniendzy nie macie i swieta juz blisko. najgorzej ze wasze dzieci na to wszystko patrza i nie potrafia zrozumiec dlaczego mamusia i tatus nie przynosza pieniazkow z pracy. mysla pewnie ze to wina rodzicow. ale prawda jest jeszcze gorsza. rodzice pracuja na jakiegos (usunięte przez administratora) za darmo a dziecku zaluja na kilogram mandarynek na swieta. mogliscie uciekac jak niedawno zrobila to czesc osob. im dluzej w tym siedzicie to wiecej wam siwych wlosow na glowie przybywa. ale nalezy wam sie taki los. sami soba dajecie pomiatac.

Grzegorz Woźniak z Częstochowy

Muszę Was poinformować nowymi wiadomościami. Zgłosiłem sprawę braku finansów od firmy Nowakowski Piekarnie do firmy: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 lok. 332 53-238 Wrocław Tel. +48 71 79 66 000 Kom. +48 608 691 334 email: globalinkaso@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl . Firma należności za usługi bierze dopiero po wyegzekwowaniu pieniędzy. GORĄCO POLECAM. Firma natychmiast zajęła się moim tematem. Dziś dostałem pismo zwrotne od Nowakowskiego, w którym wypisuje niestworzone rzeczy na temat naszej współpracy i straszy sądem i kosztami tak jak wcześniej wspomniałem - jak dawniej dzieci straszyli czarnymi wołgami. Składamy bezpośrednio sprawę do sądu i dokumenty do ogłoszenia upadłości firmy. Wkrótce przekażę Państwu następne ważne wiadomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowakowski Piekarnie Sp. z o.o.