La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Rozczarowany

Pracuje w firmie już bardzo długo. Ostatnio jedna osoba pytała mnie, czy szukają osób i czy warto u nas pracować. Jaka jest atmosfera, bo różne opinie słyszała. I powiem, że ciężko byłoby mi jednoznacznie powiedzieć czy warto, czy nie warto. Dużo osób tutaj narzeka na pracę i na ludzi. A wiem z doświadczenia, że są tacy co zawsze będą narzekać. Co nie znaczy, że sporo rzeczy w Firmie jest nie tak. Wypowiem się tylko o zakładzie nowym. Najważniejsza kwestia to zarobki. Uważam, że są na dobrym poziomie względem innych firm. I każdy, kto chcę zarabiać więcej może się rozwijać i mieć więcej. Czy praca jest ciężka? Uważam, że jest ok. Zdarzają się ciężkie dni, ale idzie wytrzymać. I ostatnia kwestia to Atmosfera. I tutaj zagłębię się bardziej. Uważam, że(usunięte przez administratora) Kierownik nowego zakładu to mega profesjonalna i konkretna osoba. Co do kierowników zmianowych to tutaj niestety nie każdy taki jest. U dwóch kierowników naprawdę atmosfera bardzo dobra. Chodzi głównie o szacunek Kierownika do ludzi. Częste imprezy integracyjne, które bardzo podnoszą morale. Po prostu przyjemnie się pracuje. U dwóch pozostałych jest już inaczej. U Kierownika (usunięte przez administratora) na pierwszy rzut oka atmosfera jest nie najgorsza, ale znając temat bardziej można zauważyć że nie ma na tej zmianię żadnej współpracy. Taka trochę drętwa atmosfera. O ostatnim Kierowniku (usunięte przez administratora) można napisać cały monolog. Chyba posiada wszystkie cechy, jakie nie powinien posiadać Kierownik. Całkowicie nie ma szacunku do ludzi. Z jego zachowania wnioskuje jak by się uważał że człowieka lepszej kategorii. Jak ktoś nie robi czegoś po jego myśli to od razu zaczyna się szopka. Czyli będzie robił wszystko, aby ci zaszkodzić. Najbardziej lubi straszyć upomnieniami czy wyrzuceniem z pracy. (usunięte przez administratora)Bardzo często nie ma szacunku do osób bardzo doświadczonych, które pracują długo tutaj. To jest osoba, która pracuje tutaj kilka lat a nie ma w ogóle pojęcia co się dzieje na zakładzie. Nie ma kompletnie wiedzy o produkcji. (usunięte przez administratora) Najlepiej lubi się wysługiwać innymi. Chcę wprowadzić atmosferę strachu, aby wszyscy traktowali go wyjątkowo. A prawda jest taka, że on jest dla nas, a nie odwrotnie. (usunięte przez administratora) Wracając do początku, jak ktoś chce u nas pracować to polecam ale głównie u tych dwóch pierwszych kierowników. Po co macie się rozczarować.

Zmiana R.Z
@Rozczarowany

Chodzi o ludzi z pakowania czy operatorów? U operatorów jest bardzo dużo zgrania , pomagają sobie na liniach . Nie widzę tutaj problemów w tej kwestii

Zmiana R.Z
@Rozczarowany

Chodzi o pakowanie ? Ludzie ile można gadać o tym samym . Nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma . Jak coś się nie podoba to możecie zmienić pracę i zobaczymy czy wtedy przestaniecie narzekać na wszystko i wszystkich.

zainteresowany praca

witam, chcialem zatrudnic sie u państwa, ale zaslyszalem ze ma byc obowiazek szczepien w firmie, czy jest to prawda ?

Zniesmaczona

Ludzie!!!! zniesmaczona jestem tym co tutaj wypisujecie. Jeśli jest tak źle to dlaczego nie pójdziecie do swojego szefa i nie poinformujecie go o tym co Was uwiera? Jeśli jesteście tak bardzo uciemiezeni praca to dlaczego nie zmienicie jej? Dlaczego jesteście rozczarowani atmosfera- przecież Wy sami ja tworzycie!!!! Pracuje tutaj wiele lat i należę do tych zadowolonych. Zadowolonych bo firma ciągle się rozwija, mnie rozwija. I najnormalniej w świecie boli mnie jak obrażacie miejsce w którym pracujemy. Zanim napiszecie coś to 2 razy zastanówcie się czy zawsze Wy jesteście w porządku!

@Zniesmaczona

Dokładnie atmosferę tworzą wszyscy a nie jedna osoba. Niektóre panie poprostu lubią wbijać szpile. Nic wiecznie im nie pasuje. Jak nie pasuje to dowidzenia! Do benkizera potrzebują ludzi.

@Zniesmaczona

I jeszcze dodam że również pracuje w tej firmie kilka lat i to na nowej hali. Nie narzekam na pracę, wiadomo czasami zdarzają się dni zwątpienia albo człowiek jest zły ale myślę że takie odczucia są w każdej pracy. Poprostu jesteśmy tylko ludźmi i miewamy takie dni.

Xd
@Pakowacz

Panią pasuje ale jak się widzi,ze pewna osoba robi sobie co jej się podoba i ma niezasłużone P3 bo pracownik z niej lichy.Udaje jak coś się dzieje ze nie widzi a najlepiej na wolne by poleciała to sorry wszyscy się odwdzięczają.Inni mogą to chyba wszyscy tez.

King Lion

Witam, chciał bym podziękować koledze Z mroźnI za świetny pomysł, opowiadał że dostał w pracy sztućce i listę do podpisania że odebrał, mam bar i zrobię to samo, nic nie zginie jak klienci podpiszą. Może i ja was zarażę klientom daję po 3 listki papieru wraz z listą każdy dostaje innego koloru potem wiem kto nabrudził.

Dobry pracownik

Kierownicy nic nie robią tylko siedzą w biurze i popijają sobie kawkę a na hali jest bałagan i każdy robić co chce np teraz stoi L21 a całe towarzystwo chowa się po kątach , siedzi aby tylko nie pomagać na innych liniach a liderki na to nie reagują

Genowefa

Do Krystian praca jest jaka jest dużo roboty a co do jedzenia to zapomnij ze będziesz miał jakiekolwiek dofinansowanie

Krystian

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Nowego Dworu Mazowieckiego. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie La Lorraine ? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Krystian

Nowa osoba

Jestem nowym pracownikiem tej firmy . Pracuje tutaj ponad miesiąc i mogę powiedzieć że praca wcale nie wygląda tak źle . Jestem przydzielona do jednej linii na , której pracuje . Dziewczyny z którymi pracuje oraz liderka wszystko mi pokazują po mału , nie ma żadnej presji ani ,, ona jest młoda to niech zapieprza ,, . Pracuje mi się bardzo fajnie , atmosfera na mojej zmianie jest też fajna bo koleżanki z linii zawsze mi pomagają jak czegoś nie wiem , liderka zawsze podchodzi i pyta jak widzi że jest coś nie tak i odrazu mi pokazuje co powinnam zrobić . Kierownik z mojej zmiany też jest w miarę okay , chociaż nie pokazuje się zbyt często na pokowaniu . Ogólnie da się normalnie pracować bez stresów i nacisków na Ciebie od starszych pracowników .

Nowakowski

Firma la lorinne to dobra firma tylko ze we firmie za dużo jest kierownictwa z poza branży i działu sprzedaży linie stoja albo modernizowane są w zbyt wolnym tempie technolodzy od kad dostali auta służbowe nic nie wykazują kierownik zmiany trzesie portkami aby zmieniający go nic na niego nie napisal

Edward
@Nowakowski

Długo już tu pracujesz? Bo piszesz jakbyś dobrze znał firmę ;d Są jakieś szkolenia dla nowych pracowników?

Nowakowski
@Edward

Szkolenia są przeprowadzane na bieżąco tylko ze zamiast szkolenia od tak zwanego trenera uczy cie starszy kolega z doświadczeniem a trener nic nie umnie a ma najwyższa stawkę za wiedzę kogo(usunięte przez administratora)

magazynier

Polecam prace na magazynie surowców. Fajna atmosfera, praca ciekawa choć trzeba myśleć co się robi. Kierownictwo naprawdę spoko można się dogadywać w różnych kwestiach. Zespół w miarę zgrany, kiedy jest chwila można spokojnie wypić kawę, ale gdy jest sporo pracy wszyscy spinają się i robią kawał dobrej roboty. Pani Karolino, Panie Łukaszu, zespół magazynu dziękuje za miłą współprace oby tak dalej.

Cz.
@magazynier

Też słyszałem że tam w miare ale podobno przerzucajo kilkanaście ton na zmianę i trzeba być zdrowym turem

@magazynier

Chyba mowa o jakimś innym La Lorraine

Pracownik.
@1456

Magazyn w Belgii

XXX

Tomek może powiedziałbyś tym ludziom to prosto w oczy a nie dopiero jak się zwolniłeś i piszesz to jako anonim. Gorszych bzdur dawno już nie czytałem.. Taki odważny jesteś? Szkoda że tylko w internecie.. ;) Pozdrawiam

Filip

Ta z Nepalu? ????????

Pablo

Cześć! Poszukuję opinii na temat pracy w laboratorium. Jak atmosfera w dziale? Dużo pracy? Chciałbym złożyć CV, ale ogłoszenie wisi cały czas i zastanawiam się czym spowodowana jest ta ciągła rotacja w tym dziale. Pozdrawiam!

Inna
@Pablo

No właśnie? Znowu ogłoszenie wisi

ciekawski

Co się dzieje w tej firmie że ciągle wisi ogłoszenie na kierownika zmiany? Taki przemiał czy tyle czasu nie mogą nikogo znaleźć?

@ciekawski

Na dobrych zawodników czasem warto poczekać!

Sylwia
@Pracodawca

Witam :) To ja skorzystam z okazji i dopytam o rekrutację na takie stanowisko w La Lorraine. Jak ona przebiega? Ile jest etapów? Czy weryfikowane są w jakiś sposób umiejętności kandydata? Jak się dobrze przygotować?

edek
@Pracodawca

10 miesięcy już czekacie na dobrego kierownika zmiany? Kiedy ogłoszenie na Kierownika Produkcji?

Kononowicz.K

Witam serdecznie, jak ma być dobrze jaki liczy się sztuka. Wszyscy widzą że przyjdzie młody i ma lepiej, stary musi na niego robić, jak ktoś się (usunięte przez administratora)żadna uwaga nic nie daje skoro chodzi tylko o sztukę. Ważne że na zmianie są z dwie osoby które robią na tego co się leni. I tylko utrata premii za, są też inne możliwości. A utrata premii za to co się widzi a udaje się że jest ok? A jak powinny być na zmianie 4 osoby a są 3? Może by coś odpalić? Ale jeśli nikt się nie odzywa to znaczy że jest zadowolony. Więc wychodzi na to że nie ma co narzekać.

@Kononowicz.K

Są też starzy pracownicy które się lenią na potęgę na nocnych zmianach bo nie ma kierownictwa w pracy Pracują tylko na pierwszych zmianach do 15 godziny bo kierownicy są w pracy po 15 zero pomocy z ich strony Kierownik powinien zapytać każdego pracownika kto pracuje a kto się obija na pewno dowiedział by się ciekawych rzeczy

Niewolnik

Witam, szkoda że tam u was nie ma podwyżek, cały czas w miejscu. Bo kto nazywa podwyżką to za czym idzie równolegle dodawanie pracownikom zajęć. Jeszcze kilka podwyżek i będą chłopaki trawę kosić.

@Kononowicz.K

Cześć, wspominasz o systemie premiowym. Jakie premie można uzyskać, na jakich stanowiskach i na jakich zasadach są one przyznawane w La Lorraine?

Justyna

Hej, jak myślisz, czym może być spowodowane to "lenienie się". Czy La Lorraine nie motywuje w żaden sposób swoich pracowników, nie oferuje szkoleń, spotkań integracyjnych, nie dba o morale zespołu? Jeżeli wiecie coś na ten temat, koniecznie napiszcie.

@Niewolnik

Być może ze wraz ze wzrostem obowiązków, wzrasta prawdopodobieństwo dostania awansu? Znacie kogoś, komu w La Lorraine się to udało?

Abel

Ale Oni wiedzą!!! Tylko mają to w (usunięte przez administratora)!!! (usunięte przez administratora)załaduje w nocy 2-4 samochody i będzie spał ale to są samochody które wyjechały!!! A resztę niech ładuje ten co pracuje bo jak nie to (usunięte przez administratora)!!! Idziesz i mówisz że ten się nie nadaje koordynatorzy też mówią że to (usunięte przez administratora) a mimo to za gościa (usunięte przez administratora)5 lat... Mówisz kierownikowi że w łeb dostanie to mówi tylko spróbuj to dobry pracownik...

Aaa

Możliwe że nie nadrabia tego uśmiechem a czym innym w odp do opinii kkk

Aaaa..

Czy ktoś wie kiedy będą wyplacac za wczasy pod gruszą lipiec?

Pakowacz

Dlaczego pracownicy nie mają zapewnionego pieczywa świeżego? Dostają pieczywo z KJ, które jest opisane mazakami i przeszło przez wiele rąk. Wyrzuca się tony pieczywa a pracownikowi żałuję się bułki. Za to zapewnia się okamerowanie i utratę premii za wcześniejsze "odbicie na bramie".

Edward
@Pakowacz

Jak często zdarza się taka utrata premii, to był jednorazowy przypadek czy zdarzało się to częściej w przeszłości? Trochę to niepokojące, więc mam nadzieję że wyjaśnisz to w kolejnym wpisie. :)

Maciuś

Mlodzi mają lepiej nie robią tyle rzeczy co starzy pracownicy są głaskani i lizani do tego mają taka sama pensje a nawet wyższa ci którzy nie ukończyli 26 roku życia

@Maciuś

Hej @Maciuś, może warto złożyć podanie o podwyżkę, czy takie formularze istnieją w La Lorraine? Zastanawiam się, jak zostałoby to odebrane przez przełożonych. Ktoś próbował?

Justyna

Czy w La Lorraine istnieje realna szansa skorzystania z tak zwanej ścieżki kariery? Byłabym wdzięczna, gdyby osoby, którym udało się uzyskać awans, zostawiły w komentarzu opis swojej historii pracy w firmie.

Bu Bu

Witam coś na magazynie mroźnia dzieje się nie tak, w tym roku wypowiedzenia złożyło już 4 "starych" pracowników to prawie cała jedna zmiana. Zanim się zatrudnisz lepiej się podpytaj co tam się dzieje i dlaczego "starzy" pracownicy odchodzą i to pomimo podwyżki.

@Bu Bu

Te osoby co zostały to kwestia przyzwyczajenia zasiedzieli się chłopaki i tyle w temacie wiem że w innych firmach płacą lepiej ale......... Nie doceniają starych pracowników liczy się sztuka to jak masz zamiar pracować na mroźni to na samym początku będziesz traktowany jak stary pracownik Gdzie tu sprawiedliwość Jak by co to zapraszam bez doświadczenia kasa taka jak z wieloletnim stażem

Bu Bu

Nie tylko przyzwyczajenia, ludzie mają kredyty, niektórzy są przed emeryturą albo i na niej już dużo jest ludzi którzy boją się że będzie trudno im znaleźć pracę a jak znajdą to będą musieli znowu pracować na swoją dobrą opinię. "Stary pracownik" zapewne pracuje w biurze i tam ma dobrze dlatego stara się pokazać że ludzie pracują tu po tyle lat i ok. ale dlaczego nie pisze o nowych pracownikach którzy przychodzą i albo mają wywalone na pracę i "starzy" za nich odwalają robotę za te same pieniądze albo jak zobaczą warunki w których będą pracować to już więcej nie przychodzą. Tak jak napisałeś sztuka jest sztuka a robotę w 80% mają zrobić "starzy" pracownicy bo nowi mają zakaz jazdy na niektórych wózkach.... ale kasę dostają taką samą...

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 19 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.