La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Janusz

Wiem, ze to dobra firma i można się domyślać, że dobrze się pracuje. Szkoda tylko, że nic nie piszecie

Mam pytanie. Jaka jest kasa,premia,auto na stanowisku ph ds.klientow kluczowych. Dzięki za informację.

Paulina

@niepolecam, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie La Lorraine Polska. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię polecenia tej pracy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy takie osoby chcące nabyć odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia w tym kierunku mogą śmiało liczyć na pracę w firmie La Lorraine Polska? Czy pracodawca zatrudnia jedynie osoby, które już posiadają takie doświadczenie? W chwili obecnej w internecie brakuje informacji na temat prowadzonej rekrutacji do pracy w firmie La Lorraine Polska, czy ktoś z Was posiada informacje o ewentualnych przyjęciach?

niepolecam
@Paulina

@Paulina Do biura szukaja studenta do wprowadzania danych na 3 h. Szukają operatorów linii oraz techników mechaników, mechatronikow. Firma przyjmuje wszystkich do pracy. Młodych starszych, tylko jeśli się ktoś stara niech spróbuję być zatrudniony przez firmę a nie przez agencję. Pracują Filipinczycy, Gruzini, Nepalczycy. Przyjęcia są cały czas.

tak sa przyjecia

Pieniądze na czas, atmosfera w porządku, ogólnie nie ma za bardzo na co narzekać.

Paulina

@niepolecam, rozumiem, teraz osoby poszukujące pracy wiedzą czego się spodziewać. A czy istnieje taka sytuacja, że najpierw można być zatrudnionym w La Lorraine Polska przez agencję i po jakimś czasie próbnym przejść na bezpośrednią umowę? Czy raczej od razu składać dokumenty do firmy?

niepolecam
@Paulina

Istnieje taka możliwość ale najlepiej od razu się postarać, bo ludzi brakuje do pracy tutaj. Agencja da umowę zlecenie. Więc lepiej od razu przez firme ????

Erwin

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, a jak się komuś nie podoba to paleta.

JF

La Lorraine to wybitna firma z doskonałym personelem, polecam (usunięte przez administratora), a jak się nie podoba to paleta.

Paulina

@Oszukany jeśli masz na myśli mnie, to nie jestem w żaden sposób związana z La Lorraine Polska. Być może jest to po prostu zbieżność imion. Nie byłam obecna w żadnej rozmowie kwalifikacyjnej jaka się w tej firmie odbyła. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej na temat tego jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz by osoby, które na tym wątku szukają informacji miały dostęp do pomocnych opinii. Czy dobrze rozumiem, że jednak nie uzyskałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej wyczerpujących informacji na temat warunków zatrudnienia? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenia?

Paulina

@oszukany rozumiem, że masz zastrzeżenia co do tej sytuacji oraz systemu udzielania premii. Pamiętasz może, czy warunki zatrudnienia były jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Miałeś okazję zapoznać się z nimi przed rozpoczęciem pracy i podjąć poinformowaną decyzję?

Paulina

@ulwwo według Ciebie firma ma duże wymaganiu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie to wymagania? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Może być to cenna informacja dla przyszłych zainteresowanych osób.

ulwwo

hej! nowa oferta jest od nich jako Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów, ale wymagania mają jednak spore.

Aaax

Wydaje mi się, że sytuacja jest dość dobra, patrzę np. na przedstawiciel handlowy ds. Kluczowych Klientów i widze umowę o prace i benefity całkiem dobre

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 19 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.