La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Szukając wypłaty

Jeszcze poczekajcie zaraz mega podwyżki ????

Justice
@Szukając wypłaty

Spokojnie i tak nie wszyscy dostaną. Nie ma czym się ekscytować.

Zamierzałem ze znajomym złożyć CV do tej firmy, jednak po przeczytaniu tego forum i zebraniu informacji od znajomych którzy tam pracują już mi się odechciało. Głównym czynnikiem który zniechęcił mnie do podjęcia pracy jest marne wynagrodzenie. Nie polecam. Nie pozdrawiam.

Bajka

Ogólnie to bajka

ŁAMPY

Plus w tej firmie jest tylko taki ze do szosztej robisz????

KUZYN JÓZKA
@ŁAMPY

Do szusztej tylko do końca

Morda

Taka prawda

Slash

Brak poszanowania pracownika bułka ważniejsza od człowieka 0 rozwoju małe zarobki w porównaniu do konkurencji jakim prawem obcina się premie za odpad pracownikom którzy układają na palecie chore.

Rafał
@Slash

W porównaniu do jakiej konkurencji? Z tego co się orientuje to firmy dookoła dają najniższą krajową.

@Rafał

Model np na wózku widłowym 3200 do ręki a jak chcesz więcej zarobić to 100 dają i 13 pensja

Edyta

Pracę w tej firmie to jedna wielka porażka, więcej kierowników niż pracowników, nie wspomnę o śmiesznych paniach liderkach i o psełdo kierownikach, na produkcji starsi stażem pracownicy wykorzystują nowo zatrudnionych, dlatego nikt się tam nie utrzyma. Kto nowy przyjdzie to po paru dniach ucieka, brak organizacji na zmianie każdy robi co mu się podoba a panie liderki ganiaja świeżych pracowników żeby stare wygi się nie narobiły a kierownicy tylko mordy drą bo wiecznie im coś nie pasuje,czas najwyższy żeby ktoś zrobił tam wreczcie porządek bo Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy

Brak poszanowania dobrego pracownika bułka ważniejsza od człowieka 0 rozwoju

Wózkowy

Pracuje tutaj od kilku lat ( jak wielu). Pracuje na jednej z 4 zmian i nie utożsamiam sie z tym co zostało napisane. Jak komuś sie nie podoba to musi isc gdzie indziej.

NeverWinterNights

Bardzo serdecznie witam. Jako jeden z wielu również jestem (poniekąd) dumnym pracownikiem HB. Wszędzie trzeba pracować i to jest fakt niepodważalny. Jednakże diabeł tkwi w szczegółach. Nie sztuką jest klepać tu po pijaku co Nam Magazynierom uzbierało sie przez "wieki". Ryzykiem jest również w realu iść do Białej i skarżyć się na "W" czy "L". Bo zemsta będzie sromotna. Albo w pickingu super grafik albo na rampach nie da sie zamienic bo nie....albo tez to już w pakiecie STANDART wypłata bedzie jakaś niezgodna. Osobiście to juz nawet nie wnikam bo i tak nie dojdę Swego. I to jedynie smaczek tego wszystkiego. Resztę można swobodnie doczytać w didaskaliach(chodzi mi o pozostale wpisy jakotakie). W wielkim skrócie dla niewyedukowanych Czerniaków, ktorych autobus dowiezie za część Ich wyplaty, i którzy niebawem zastąpią wykfalifikowane drużyny bo sztuka mięsa (wg Naszych Wszechszanownych przełożonych) to sztuka mięsa ( lub też jeden woj) jest zimno. Ciuchy, które dostaniecie wcale Nas nie ocieplaja. Od porcji regeneracyjnych, ktore dostajemy to chyba tylko gorzej serwowali w Auschwitz Birkenau. Ale tego akurat to juz nie potwierdze. Puentujac wywód podmiotu lirycznego złożcie Curriculum Vitae do Modela. Tam placa conajmniej tyle samo lecz pracuje sie w cieple. Amen

) łukasz

Witam wszystkich pracowałem tam na wszystkich zmianach ludzie pracują bez zarzutu dają z siebie wszystko na mroźni. Jest tylko jeden problem kierownik W. Nie ma szacunku do ludzi jest bezczelny o co się go nie poprosi jest zawsze odpowiedź NIE. Jego podejście do ludzi tragedia pracowałem w wielu firmach ale takiego kierownika jak on to nigdy nie widziłem no po prostu porażka. A nikt na niego nie chodzi i nie skarży bo boi się że straci pracę a po za tym kierownictwo wyżej wie jaki on jest i nic z tym nie robią. A druga kwestia to zarobki na mroźni tragedia żeby w pracy przy - 24 zarabiać takie grosze.

Zgadzam sie z wiekszoscia wpisow ,o urlop ciezko jak sie potrzebuje w naglej sytuacji jest problem , bo zaraz uwaza sie ze pracownik (usunięte przez administratora) badz sciemia. Najgorszy problem jest pensja , ciastowy w tej firmie ma(4000tys) na reke z dlugim stazem w cieple, na mrozni w -23 jest troche powyzej 3000 tys gdzie tu logika??? Podstawa do pensji wyzsza nie do premii rozwiaze problem tylko satysfakcjonujaca podwyzka z glowa przyniesie efekt.

Karolina Sawińska

Dzień dobry, nazywam się Karolina Sawińska. Jestem kierownikiem magazynów w firmie La Lorraine. Chętnie porozmawiam o konkretnych sytuacjach. Zapraszam do rozmowy codziennie od poniedziałku do piątku w moim biurze lub pod adresem mailowym (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie

Techmet
@Karolina Sawińska

Witam Pani Karolino. Pierwsze od czego zacznę to Kierownictwo prezentowane teraz jakie jest (usunięte przez administratora). To skapstwo i tyle. Prowadzenie się jako kierownik odbiega daleeeeeko, przychodząc do kierownika prosząc o rękawiczki czy też kominiarke dostaje się odpowiedź ,, dostałeś niedawno" to niedawno stwierdzam pół roku temu gdzie rękawiczki po miesiącu nadają się do wyrzucenia jak i kominiarka jak szma*a. Czy kierownictwo płaci za to z własnych środków czy z firmowych że żałuję się dla pracownika czego kolwiek. Pani uważa się za szefa / kierownika magazynu La Loraine. Nie widzi pani tego co się dzieje w firmie jak i na magazynie gdzie koordynator jeden czy drugi ma pracownika podwladnego za nic. Jeśli auta są ładowane z wyprzedzeniem gdzie koordynator siedzi na telefonie cały czas a liderom wciska ciemnote że auta jest z tej zmiany a nie innej to jest przesada. Pani Karolino kiedyś było dobrze 8h było 30 lub 35 aut i ladowalo się i było pięknie. Doszły tylko 4h a ładuje się teraz po 70 aut gdzie różnica jest 4h a koordynator wylapuje z innych zmian to nie jest na miejscu. To jest wykorzystywanie pracownika, to nie jest temperatura plusowa tylko na minusie grubo na minusie. Dlaczego jest dopuszczalne wpuszczanie aut o godz np 12:00 z godziny 04:00 z np dnia. Następnym tematem jest wypłata, to Kierownictwo powinno wypłacać całość jak się należy a nie oszukiwać na każdym kroku a potem przy tłumaczeniu dowiedzieć się niech pan idzie do kadr. Kadry odwołują pracownika do kierownika to kto tu głupie robi z kogo. Gdybym miał komuś polecić firmę jako tako to nie ma takiej opcji nawet. Kolejnym powodem jest to aby sprzątanie odbywało się przez Magazyniera - nie to powinna robić firma sprzatajaca, jeśli nie macie pieniedzy to zamiast w kieszeń to dać firmie. Oklejanie palet powinna robić to produkcja nie mroznia, ale tak już się przyjęło i osiol pójdzie oklei i nic z tego nie ma tylko jak zwykle mało zrobiliście. Niech pani spojrzy prawdzie w oczy, że tutaj nie jest kolorowo jak kierownik mówi, pracownik nie odchodzi od tak bo chce tylko jest zawsze tego powód. Powodów jest tysiąc a podwyżki nie ma. Podwyżka będzie do podstawy będą ludzie będzie miło jest do premi nie będzie ludzi bo co jest podwyżka to kierownik.,, W" zabiera za byle co. Proszę się rozejrzeć nad tym co napisałem a wnioski będą inne.

Smerf

Mamy teraz od jakiegoś czasu Centralną paletyzacje która miała nam pomagać w pracy ale jak narazie to częściej się psuje i trzeba układać palety ręcznie niż działa ....... Liderzy od Paletyzacji nie odbierają telefonu albo odbierają i są bardzo nie mili ...nie dają dojść do głosu i trzeba do nich latać z innych działów ....Czy tak to było zaplanowane ?

Nowa

Pracuje w tej firmie od 5 lat i postanowiłam wypowiedzieć się o tej firmie . Ogólnie praca nie jest zła chociaż czasami bywa ciężko jak się coś zepsuje . Zawsze staramy się wszystko ogarnąć najlepiej jak się da . Kierownictwo i liderki tutaj bywa różnie w kwestii urlopu -bardzo ciężko go dostać nawet jeżeli prosi się o jeden dzień i to o miesiąc do przodu . Co do wypłaty to jest ona lepsza niż na początku mojej pracy ale teraz nowe osoby co przychodzą do pracy i na niczym się nie znają albo nie chcą się nauczyć mają tyle samo co Ja więc jaka jest w tym sprawiedliwość .?! Czy kierownictwo widzi jakaś zmianę w najbliższym czasie ??

Piąta Zmiana

Powiem tak szału nie ma oto kilka przykładów Przychodzisz do kierownika i mówisz kierownik chciałbym się zamienić z kolegą na zmiany Kierownik odpowiada NIE DA RADY pytam dlaczego przecież ludzie będą się zgadzali na zmianie Kierownik odpowiada NIE DA RADY pytam ponowną dlaczego kierownik odpowiada BO NIE Super ARGUMENTACJA Przychodzisz do kierownika W pytasz że chciałeś się zamienić na zmianę z kolegą Kierownik odpowiada NIE DA RADY BO JESTEŚ NA DRUGIEJ ZMIANIE I NIE MOŻESZ Z DRUGIEJ ZMIANY PRZYJŚĆ NA PIERWSZĄ Czyli ze środkowej zmiany nie możesz przyjść na rano na następny dzień Mija kilka dni i kierownik W dzwoni do ciebie i mówi SŁUCHAJ MOŻESZ PRZYJŚĆ JUTRO NA RANO DO PRACY BO KTOŚ ZACHOROWAŁ więc ja mówię do kierownika że jestem na drugiej zmianie i nie mogę przyjść do pracy na rano Kierownik W odpowiada MOZESZ morał z tego taki JAK KIEROWNIK COŚ POTRZEBUJE TO WSZYSTKO MOŻNA JEŚLI TY COŚ POTSZEBUJESZ TO NIE DA RADY BO NIEEEEE. Nie polecam tej pracy zrobisz jak uważasz

Emi ????????????

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i mogę szczerze powiedzieć że robi się tam coraz gorzej . Kierownictwo i liderki nie chcą dawać urlopu chociaż człowiek prosi o to kilka tygodni wcześniej -"dostaniesz jak będzie twoja linia stała " - to my powinniśmy decydować kiedy chcemy brać urlop ..... Kolejna sprawa .... Każą nam pracować na lini bez żadnego szkolenia , a później jak są jakieś problemy to pretensje oczywiście do pakowacza czemu się nie zna na lini skoro na niej pracuje Ostania jak narazie sprawa to PODWYŻKI czy one kiedyś będą ?????!

Borysek

Jestem byłym pracownikiem magazynu mroznia. Pracowałem tam około 5 lat i powiem tak. Kiedyś praca była luźna bez problemów gdy otworzyła się mroznia nowa zrobił się kolchoz jednym słowem, znajomemu czy koledze nie polecił bym tej firmy za Chiny ludowe gdzie człowieka traktuje się jak szmate do podłogi. Firma która żałuję pieniędzy na pracownika a tak jak na firmę sprzątająca. Gdzie pracownik zaladunkowy musi sprzątać hale (mopem, Szczotka, czasem na kolanach, odkurzaczem). Czemu pracodawca obiecuję góry lodowe i fiolki a realia są inne Dlaczego ja się pytam na rozmowie o pracę, pracodawca nie pokazuje miejsca pracy? Bo się boi że nikt nie przyjdzie robić w zimie - 23°C za 3000zl gdzie kierownicy ci zabiorą np za połamane plastiki czy za byle co. Warunki jakie panują to skapstwo i brak argumentacji. Żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba uważać na urok kierowników czy ma dobry humor czy zły. Za dużo jest w pracy to źle gdy jest za mało też źle. Pytam się gdzie są te wózki ocieplane które były na rozmowie? Nie wspominają państwo że to wózek stojący bez kabiny bez ocieplenia. Tylko kłamstwo się liczy w tej firmie. Aby pracownik za integracje musiał płacić z własnej kieszeni aby musiał transport sam załatwiać to jest szczyt (usunięte przez administratora) Taka firma jak La Loraine Bakery Group zarabiajaca 500 mln złotych rocznie, ma pracownika za śmiecia płacąc mu 3 tys do ręki w mrozie to już przesada. Dlatego też doszedłem do wniosku że tutaj nie ma przyszłości i życzę abyscie państwo zostali sami i sami te auta ladowali. NIKOMU NIE POLECAM PRACY NA TYM STANOWISKU JSKIM JEST MAGAZYN CHŁODNICA CZY RÓWNIEŻ INNY NA WÓZKU WIDLOWYM W TEJ FIRMIE. POZDRAWIAM BoRySeK

@Borysek

A czy można napisać coś pozytywnego o tej firmie? Jak wyglądaja przerwy w pracy ma mroźni? Słyszałem że pracuje się tam 12 godzin.

Borysek 2:):):)
@Borysek

Tak to prawda.Zgadzam sie z tą opinią.Kiedyś było lepiej.Teraz najlepiej jakby pracownik pracował tam 24 godziny non stop bez dnia wolnego i najlepiej za darmo.Tak traktuja tam ludzi a zwłaszcza jeden kierownik który pracuje tam juz bardzo długo.Ciągle są jakieś nieporozumienia jeśli chodzi o pensje przeważnie jest za mało wypłacane trzeba wszystkiego pilnować!!! Wszystkiego żałują nawet (usunięte przez administratora) rękawiczek czy długopisu tak jakby to kierownik kupował za swoje.W tej firmie wszystko jest jak należy tylko i wyłącznie jak są kontrole czy też sanepid.wtedy jest wszystko idealnie. A w biurach pracuja osoby które na niczym się nie znają oprócz przeglądania facebooka i rządzenia.Naprawde nie polecam nawet jak chesz miec dzien urlpou to kierownik ma z tym problem (usunięte przez administratora) To samo w kadrach wiecznie jakieś nieporozumienia, wieczna łaska, a jak coś chcesz załatwić jakieś zaświadczenie albo coś wyjaśnić to jest problem. A pan Grzegorz z kadr jest strasznie nie przyjemny tak jak i słynny pan kierownik z mrożni. Nigdzie nie jest kolorowo i wszędzie trzeba pracować ale w tej firmie to już jest przesada.Pracownik zatrudnia sie jako pakowacz albo wózkowy a musi tak naprawde latac ze szczotka i mopem na mrożni (mają tam od tego firmy sprzątające ) bo kierownika bolą oczy jak na chwilę chłopaki pójdą sie ogrzać albo napić ciepłej herbaty. Tam jest -24 stopnie. Nie którzy z biura sami powinni tam popracować przez conajmniej 7 dni po 12 godzin i wtedy zobaczą jak to jest.Bo rozkazywać to każdy głupi potrafi.NIE POLECAM TAM PRACY!!!!!!!

Lopez
@Borysek 2:):):)

Nie ukrywam że tak jest jak moi poprzednicy piszą. Pracowałem kilka lat temu. Było idealnie stara mroznia towar stał ile trzeba było i nie było draki że stoi już 5 minut i natychmiast musi być wstawiony. Każdy miał gdzieś czy woda leci czy towar się rozmraza. To były czasy. Każdy dobrze pamięta o czym mowa. Po otwarciu nowej mrozni zostało narzucone tempo robota, proszenienie się o byle cooooo.... Po otwarciu tylko nowego HB zrezygnowałem z pracy. Kierownictwo jest dla mnie czymś takim jak król tutaj jest jedynie marginesem. Od człowieka wymagają 100% czegoś a płacą 20% tego więc sami podejmiecie decyzję tej pracy. Kilka lat robiłem byłem zadowolony. Tylko powstało nowe zrobiły się cyrki o byle co. Pan wielki kierownik miał się nie wiadomo za kogo, gdyby dali mu berlo to by wymagał rzeczy niestwozonych lecz się nie stało tak. Ale zrezygnowałem z tej pracy z powodu warunków, pensji, atmosfery i podejścia do człowieka. Może komuś się to przyda może nie lecz do firmy nie powrócę nawet gdyby płacili 10 tys do ręki, bo po pierwsze musi się zmienić kierownictwo a potem można myśleć o pracy bo w tym momencie to jest nie do opanowania. Pozdrawiam

Borysek 2 :):):)

Tak to prawda.Zgadzam sie z tą opinią.Kiedyś było lepiej.Teraz najlepiej jakby pracownik pracował tam 24 godziny non stop bez dnia wolnego i najlepiej za darmo.Tak traktuja tam ludzi a zwłaszcza jeden kierownik który pracuje tam juz bardzo długo.Ciągle są jakieś nieporozumienia jeśli chodzi o pensje przeważnie jest za mało wypłacane trzeba wszystkiego pilnować!!! Wszystkiego żałują nawet (usunięte przez administratora) rękawiczek czy długopisu tak jakby to kierownik kupował za swoje.W tej firmie wszystko jest jak należy tylko i wyłącznie jak są kontrole czy też sanepid.wtedy jest wszystko idealnie. A w biurach pracuja osoby które na niczym się nie znają oprócz przeglądania facebooka i rządzenia.Naprawde nie polecam nawet jak chesz miec dzien urlpou to kierownik ma z tym problem jakby ci łaskę robił. To samo w kadrach wiecznie jakieś nieporozumienia, wieczna łaska, a jak coś chcesz załatwić jakieś zaświadczenie albo coś wyjaśnić to jest problem. A pan Grzegorz z kadr jest strasznie nie przyjemny tak jak i słynny pan kierownik z mrożni. Nigdzie nie jest kolorowo i wszędzie trzeba pracować ale w tej firmie to już jest przesada.Pracownik zatrudnia sie jako pakowacz albo wózkowy a musi tak naprawde latac ze szczotka i mopem na mrożni (mają tam od tego firmy sprzątające ) bo kierownika bolą oczy jak na chwilę chłopaki pójdą sie ogrzać albo napić ciepłej herbaty. Tam jest -24 stopnie. Nie którzy z biura sami powinni tam popracować przez conajmniej 7 dni po 12 godzin i wtedy zobaczą jak to jest.Bo rozkazywać to każdy głupi potrafi.NIE POLECAM TAM PRACY!!!!!!!

Borysek 2 :):):)

@Borysek Tak to prawda.Zgadzam sie z tą opinią.Kiedyś było lepiej.Teraz najlepiej jakby pracownik pracował tam 24 godziny non stop bez dnia wolnego i najlepiej za darmo.Tak traktuja tam ludzi a zwłaszcza jeden kierownik który pracuje tam juz bardzo długo.Ciągle są jakieś nieporozumienia jeśli chodzi o pensje przeważnie jest za mało wypłacane trzeba wszystkiego pilnować!!! Wszystkiego żałują nawet (usunięte przez administratora) rękawiczek czy długopisu tak jakby to kierownik kupował za swoje.W tej firmie wszystko jest jak należy tylko i wyłącznie jak są kontrole czy też sanepid.wtedy jest wszystko idealnie. A w biurach pracuja osoby które na niczym się nie znają oprócz przeglądania facebooka i rządzenia.Naprawde nie polecam nawet jak chesz miec dzien urlpou to kierownik ma z tym problem jakby ci łaskę robił. To samo w kadrach wiecznie jakieś nieporozumienia, wieczna łaska, a jak coś chcesz załatwić jakieś zaświadczenie albo coś wyjaśnić to jest problem. A pan Grzegorz z kadr jest strasznie nie przyjemny tak jak i słynny pan kierownik z mrożni. Nigdzie nie jest kolorowo i wszędzie trzeba pracować ale w tej firmie to już jest przesada.Pracownik zatrudnia sie jako pakowacz albo wózkowy a musi tak naprawde latac ze szczotka i mopem na mrożni (mają tam od tego firmy sprzątające ) bo kierownika bolą oczy jak na chwilę chłopaki pójdą sie ogrzać albo napić ciepłej herbaty. Tam jest -24 stopnie. Nie którzy z biura sami powinni tam popracować przez conajmniej 7 dni po 12 godzin i wtedy zobaczą jak to jest.Bo rozkazywać to każdy głupi potrafi.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 19 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.