La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Opinie o La Lorraine Polska Sp.z o.o.

Jaka jest sprawiedliwosc w tej firmie operatorzy dostali 700zl podwyzki w cieple a na HB w-23 stopniach mrozu ladujac po 60/70 aut na 12 godz pensja 1000zl mniej niz najwyzsza u operatora I ciagle jest malo wg niektorych rzadzacych

Okulista

Czy to prawda że ktoś włożył sobie termometr w oko i poszedł do domu

Nowa
@Okulista

Kiedyś na produkcji

Drzazga
@Okulista

Czy to prawda ze medicover na drzazge w oku daje 2tyg zwolnienia?

UDT

przypominam o szkoleniu udt czy wszyscy już są po szkoleniach Nie długo egzamin

Stryj Jozka

A któłego dnia bedzie wyplacany dodatek za urlop lipiec sierpien

@Stryj Jozka

A jak można być tak tchórzliwym żeby wyśmiewać się anonimowo w internecie z czyichś wad na które nie ma się wpływu?

Xyz

Jak wygląda praca w kontroli jakości?

@Xyz

Dużo pracy, jest ciekawie, można się dużo nauczyć

Czy pracownicy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. dogadują się między sobą?

a co to cię obchodzi

@ja

Po tej odpowiedzi można przypuszczać ze nie wszyscy. Miłe za miłe, agresja za agresję? Warto spojrzeć na swoje nastawienie i nie zachowywać się jak pies ogrodnika

Teletubiś
@Hamstermovie

Są, biorą wszystkich jak leci, na magazyn przyjęli gościa bez uprawnień na wózki ba on pierwszy raz na tym magazynie jeździł wózkiem a może nawet widział go pierwszy raz z bliska(to nie jest jego wina On chce pracować i szacun mu za to) więc jeśli jesteś kosmetyczką, rzeźnikiem, pilotem, nurkiem zapraszamy jak chcesz pracować na magazynie, nauka jazdy wózkiem gratis a i wynagrodzenie od razu takie samo jak magazynier ogarnięty z uprawnieniami na wózki który przepracował tam ponad 10 lat.

Instruktor UDT
@Teletubiś

Naprawdę widział pierwszy raz wózek z bliska Jaka była jego reakcja jak go zobaczył

@Teletubiś

dzieki @Teletubiś! odpowiadalem wczesniej na pytanie czy pracownicy sie dogaduja miedzy soba. odpowiedz @JA byla kompletnie nietaktowana, co ocenilem jako nadasertywnosc osoby piszacej komentarz "a co cie to obchodzi". jesli chodzi o Twoj wpis - popieram ze checi i nastawienie jest wazne, a jeszcze wazniejsze wsparcie osob z ktorymi pracujesz. jesli nie umiem czegosc zrobic a zespol pomaga, to krok za krokiem staje sie specjalista a potem expertem. niewazne czy bedzie to pracownik magazynowy, kierowca czy pracownik biurowy. One team = one success!

Kiedy będzie płacony dodatek do urlopu za lipiec?

Hamstermovie

czy to napewno miejsce na takie pytania? czy pytanie mogloby byc zadane managerowi lub dyrektorowi bez/pośrednio w biurze lub mailowo?

Czy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

umowy o pracę na okres próbny

surowce

witam serdecznie Jestem pracownikiem działu suroce , pracuje już w firmie pare ładnych lat i jestem zadowolony z pracy .Wydaje mi sie że ci wszyscy co piszą takie brednie o firmie LLBG nigdy nie powinni tu pracować. Ja przychodze do pracy bo chcę a nie muszę.Praca na surowcach jest bardzo ciekawa i nie jest monotonna , no wiadomo czasami trzeba sie troszkę nadźwigać ale nie nażekamy tak jak reszta firmy bo tego jest za mało tego za dużo ten mi nie odpowiada tamten się żle spojrzał i tak dalej... .Apropo kierownictawa nasza Pani kierownik jak i zastępca sa osobami bardzo wyrozumiałymi muszą wysłuchiwać jakiś bredni od swoich pracowników z mroźni któży wiecznie nażekają że jest im bardzo źle i nie dobrze nikt z was nie musi tu pracować nikogo nie trzymają na siłę droga wolna .Moja propozycja zamkąć buzie i pokażcie na co was stać poza wypisywaniem tu bzdór . Mamy teraz bardzo ciężki czas i pokażcie że firma może na was liczyć pozdrawiam magazyn surowce

@surowce

Do szkoły się zawróć

Nieznajoma

Czy są przyjęcia do piekarni ?

Witam.Mam pytanie do osob odpowiedzialnych za bezpieczenstwo i zdrowie pracownikow czemu zwykly pracownik nie dostaje maseczek w pracy i czemu goraczka nir jest mierzona dwa razy na zmiane tylko raz na wejsciu?Kierowcy maja jakas juz ochrone zycia zapewniona poprzez otwieranie 2 drzwi i dwa przednie siedzenia wolne ochrona tez ma maseczki.A zwykly pracownik nie dostaje maseczek my tez boimy sie zeby nie zlapac wirusa tez mamy rodziny niektorzy male dzieci.

Lala
@Nowy

Tym bardziej ze jest to pieczywo mrozone i maja zapasy . Firma by nie zbiedniala gdyby zamknieto na 2 tyg a srodki ochrony przed wirusem smiechu warte.

????
@Lala

Ludzie ogarnijcie się . Cieszymy się że mamy gdzie pracować i za co żyć . Wszyscy się boimy o swoje zdrowie ale nie przesadzajmy

Mx
@Lala

Piszecie bzdury. ! Zanim wejdziesz w kompetencje pracodawcy . Skup się na obowiązkach. Nie do Ciebie należy ta ocena . Czy zbiednieje czy nie . Zawsze możesz się zwolnić!

Były pracownik mroźni

APEL I PRZESTROGA DLA PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW PICKINGU! Witam i z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy, jestem byłym pracownikiem mrożni i znam bardzo dobrze temat pickingu, załadunków i innych działów, od czasu do czasu zaglądam sobie tutaj w komentarze i zauważyłem ostatnio że został poruszony tematy pickingu, w trakcie pisania przypuszczam że cześć starych wyjadaczy z pickingu mocno udziela się tutaj w komentarzach do Justyny. Rozumiem złość Justyny z braku podwyżki, jak podwyżka jest to powinna być dla wszystkich, a nie dla co niektórych. Ona w komentarzu w większości pytała, i trzeba było panowie z szacunkiem do kobiety odpowiedzieć i zamknąć temat ale gdzie tam co niektórym zaraz udzieliła się moc bohatera znad klawiatury, i w sposób prześmiewczy komentowaliście jej post wielcy bohaterowie. Niektórzy cwani wyjadacze z pickingu zapomnieliście lub może nie chcecie poruszyć ważnych kwestii, mianowicie: 1. PRZELOGOWYWANIE SIĘ - dla młodych pikusiów temat nieznany, na czym to polega? przykład jeden z wielu: młody pikuś jest już kilka dni w pracy no i w trakcie pracy jest czas przerwy i jak wiadomo wszyscy przeważnie schodzą na przerwę, przeważnie... . Stary wyjadacz tłumaczy że jeszcze ma trochę pickingu do ułożenia (picking na spokojnie mógłby tez ułożyć po przerwie) lub udaje że ma i mówi że zaraz idzie na przerwę i jak sęp kątem oka czujnie obserwuje młodego czy poszedł, jak młody poszedł podjeżdża lub idzie do jego wózka i na terminalu wózkowym dokonuje przelogowywania na zasadzie: wylogowuje się na swoim terminalu gdzie ma gorsze trasy, loguje i wylogowuje się na terminalu młodego żeby ten się nie kapnął że ma lepsze trasy (są trzy wózki więc jest opcja kombinowania, na jednym z nich są przeważnie najlepsze trasy), ponownie loguje się na swoim terminalu i jemu wpadają lepsze trasy, i w ten sposób od razu więcej weźmie kartonów z lokacji a nie po jednym, (zarobić czyimś kosztem aby się nie narobić). Sam tego oszustwa z ich strony doświadczyłem nie raz i m.in. z tego powodu odszedłem, a jak powiecie że to nie prawda to zasuwać biegiem do biura przed monitory i od początku odkąd są zainstalowane kamery, przejrzeć nagrania od początku wraz z kierownictwem biura i zobaczymy kto ma rację, tak tak kilka lat nagrań to i dowodów się nazbierało cwaniacy. Już widzę miny tych co niektórych wyjadaczy po tym komentarzu. 2. PRZECZEKANIE - w skrócie metoda polega na tym że jak na terminalu skończą się zadania z braku towaru w co niektórych lokacjach to trzeba wstawić nowy towar, po wstawieniu nowego towaru koordynator kilka w komputer a system komputerowy przydziela nowe zadania a system jak kto zna a co niektórzy cwani wyjadacze bardzo znają to wiedzą że kto pierwszy się zaloguje temu często wpada najgorsze zadanie, więc robią tak aby młody, ambitny, nieświadomy pracownik pierwszy się zalogował a oni w tym czasie albo ostatni schodzą z przerwy(dotyczy to też pkt. 1), lub gdzieś jeszcze jadą lub jak sęp kątem oka czujnie obserwują młodego gdzieś z zaułka czy się już zalogował a jak się zalogował no to resztę bajki znacie. Zarobić czyimś kosztem aby się nie narobić. Oczywiście jak powiecie że to nie prawda to zasuwać biegiem do biura przed monitory i od początku odkąd są zainstalowane kamery, przejrzeć nagrania od początku wraz z kierownictwem biura i zobaczymy kto ma rację. Pamiętajcie młodzi nie idźcie tam do pracy. CDN.

Aaa
@Były pracownik mroźni

Nie da sie czytac tego co ty piszesz nie ma opcji zeby caly czas wpadaly ci najgorsze trasy zawsze jest pol na pol ale najlepiej jest skarzyc sie I pisac glupoty jak nie chce sie robic trzeba bylo przejsc na rampy w czym problem ? Niedorozwoj z ciebie jak tak piszesz teraz mlodzi przyszli I jakos robia norme I nie slychac zeby mieli jakies problemy poprostu oni pracuja a nie jak ty chodziles moze non stop na papierosa I na stolowke to norma sama sie nie zlozy dodam ze bedac w piatek na dwojce co sa same warszawskie trasy na poczatku I robiac we dwoch na zmianie skladamy po 800-850 ale trzeba zasuwac ale jak ktos taki jak ty nie potrafil to zostales najslabszym ogniwem:-)

Były pracownik mroźni
@Aaa

Najpierw amebo umysłowa naucz się czytać ze zrozumieniem. Cz ja pisałem że wpadały mi najgorsze trasy? NIE. Niektórzy starzy wyjadacze wówczas kombinowali m.in.: na przelogowywaniach i itd. i przez to wpadały mi najgorsze trasy. Na szczęście już w tej firmie nie pracuje, z oszustami nie będę współpracował którzy będą się dorabiać cudzym kosztem byle się tylko nie narobić. Teraz może się to zmieniło, może... . Wtedy gdy pracowałem na pickingu nie było możliwości przejścia na rampy, był komplet ludzi. Dla twojej wiadomości normę robiłem, nie palę i nie chodziłem często na stołówkę. Ty przypuszczam jesteś najsilniejszym ogniwem? Skoro taki odważny jesteś to idź do biura i poproś kogoś z kierownictwa, niech sprawdzą monitoring czy się m.in.: nie przelogowywałeś i itd., ale nie masz odwagi i nie pójdziesz "bohaterze" z nad klawiatury.

Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy pracownicy beda dostawali maski?Kazdy boi sie o swoje zdrowie i zycie kierowcy w autobusach maja juz jakas ochrone ochroniarze na porterni tez a zwykly pracownik nie. Tylko mierzenie goraczki i to tylko raz a przynajmniej powinno byc dwa razy na zmiane.Moze to nie odpowoednie miejsce na takie opisy ale my tez boimy sie o swoje zdrowie .

Pytający

Czy to prawda że w dziale mroźni w biurze jest osoba co tylko zajmuje się grafikiem?

Aaa
@Pytający

Tak wujo

Pytający
@Aaa

@ Aaa Kto to jest wujo bo nie kojarzę?

Tak tu jest

Firma chce tylko na wszystkim zaoszczędzić. Troje kierowników w jednym miejscu a jak jest jakiś problem to nie ma komu rozwiązać. Zero współpracy. Nie polecam.

Kk

To nie jest Justyna z przepakowan, ludzie każdy tu może wpisać czyjeś imię. Co-packing nie dostał podwyżek za nadgodziny. Najpierw prosza czy będą chętne na to żeby zostać, a teraz zostały pominięte. Już zostawcie ten temat.

Komentarze o tym ze na pickingu jest tak zle I ze tylko cwaniacy robia pisza chyba odoby uposledzone trzeba robic a nie w ciagu godziny 3 razy na papierosa wychodzic albo miec ruchy (usunięte przez administratora) mlody jak przyjdzie to mysli ze bedzie siedzial I nic nie robil dodam ze to stary pracownik musi zrobic koncowki reklamy zdjac palety z rolek wstawic na regaly jak nie ma miejsca na hb bo mlody wieprz nie umie nie chce I kto tu pracuje uczciwie???

Justyna

Czy to prawda że ci co pracują w pickingu w mrożni dostali podwyżkę około 400 zł? Jeśli tak to ja się pytam jakim prawem dostali skoro inni nie dostali? Jeszcze bezczelnie narzekacie w komentarzach jak wam źle jak nie dobrze, macie ciepłe jedzenie,dużo przerw, jedne z wyższych pensji i itd. A jak tam z przekraczaniem czasu na przerwach? wystarczy spojrzeć na zegarek ile siedzicie... Sprawiedliwość jest chyba dla wszystkich? Wielcy narzekacze ułożycie ileś tam tych kartoników i wielki płacz zaraz. W innych firmach magazynierzy dostają mniejsze wynagrodzenie, mają większą normę i dłużej pracują a tu? żenada. Czy kierownictwo zwiększy im normę do 1400-1600 kartonów i przejdzie na system 12 godzinny, zmniejszy wynagrodzenie oraz przestanie serwować im posiłki? Czy prawdą jest to że trafia im się dużo tzw. lepszych tras i szybko przez to układają normę i więcej siedzą na przerwach? Czy to prawda jest że podobno co niektórzy z nich śpią w pracy w nocy? Na innych działach jest to po prostu nie do pomyślenia, i wy za to dostaliście kolejną podwyżkę? Gdzie tu sprawiedliwość? Czy kierownictwo przyjrzy się temu? Jest jeszcze kwestia L4 ale to już przemilczę... szkoda tego komentować. Jak zaczniecie wylewać żale wielcy pracusie to zmieńcie pracę, inni w dużo gorszych warunkach pracują i za mniejsze wynagrodzenie. Ja bym wam zabrała połowę tego wynagrodzenia to byście się może nauczyli szanować pracę. A jak któryś mi wyskoczy z pretensjami żebym przyszła popracowała to z chęcią ale zdrowie mi nie pozwala w ty warunkach... wielcy pracusie. Przy okazji pozdrawiam Julie za super komentarz za roszczeniowych uciśnionych magazynierów.

Justice
@Justyna

Polecam zapoznać się z prawem pracy. I poczytać o uciążliwych lub ciężkich warunkach pracy.

Magazynier
@Justyna

Czy to prawda że wy jako jedyne nie dostałyście podwyżek Jest mi naprawdę przykro naprawdę bardzo bardzo przykro

Magda
@Justice

Justice czy sugerujesz, że pracodawca łamie kodeks pracy?

Witam. Orjetujecie się czy są przyjęcia do pracy? Jaka atmosfera panuje na hali produkcyjnej?

Pracownica
@Nowy

Z tego co mówiono mi w kadrach wynika, że obecnie szukają magazynierów, operatorów i mechaników.

atmosfera

Atmosfera w tej firmie jest bardzo dobra. Chętnie przychodzę do pracy. Jestem zadowolonym pracownikiem z podwyżki. Kierownicy są bardzo uprzejmi i zawsze bardzo pomocni. Praca na produkcji czasami bywa ciężka ale wspólnie dajemy radę, zawsze staramy się współpracować żeby nam się lepiej pracowało. Czytając tutaj negatywne opinie na temat piekarni uważam że piszą je osoby które są leniwe i po prostu nie chce im się pracować i szukają dziury w całym, ale takich osób nigdy nie zadowolimy i najlepiej to z ignorować. Proszę nie bierzcie tego do siebie to po prostu moja opinia. A każdy ma prawo do swojej opinii. Dziękuję. PS nie chcę nikogo obrażać.

Zostaw merytoryczną opinię o La Lorraine Polska Sp.z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 18 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy La Lorraine Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w La Lorraine Polska Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

La Lorraine Polska Sp.z o.o.