JobRun

Opinie o JobRun

@Domi Nika

Witam co sądzicie o tej agencji ? Bo ja planuje wyjazd w sobotę 11 września magazyn warzywa i owoce z tego co czytam opinie są dobre ale trochę się boję ponieważ chce wyjechać sama i nie wiem jak to jest czy tam ktoś będzie czekał jak przewoźnik mnie tam zostawi czy jak to będzie martwię się

@@Domi Nika

Witam serdecznie, Bardzo proszę się nie martwić. Firma transportowa z którą my współpracujemy wiezie Państwa tzw. "od drzwi do drzwi". Zawozi Panią dokładnie pod adres, ulice, nr który my jej wskazujemy, czyli adres biura pracodawcy holenderskiego. Każda pracodawca holenderski, z którym współpracujemy działa legalnie. Jedzie Pani do biura, tam przez polsko-języczne osoby jest Pani wprowadzana w sprawy organizacyjne i administracyjne. Potem przez pracodawcę jest Pani zawożona na zakwaterowanie. I od kolejnego dnia jest praca. Pozdrawiamy :) zespół JobRun

@@Domi Nika

Drugi wariant, to że jedzie Pani z Polski na zakwaterowanie (bywa tak gdy przyjeżdża się do Holandii w weekendy). Wówczas zwykle w poniedziałek, jest Pani zawożona do biura i tu są sprawy organizacyjne. I potem praca :)

@Domi Nika
@JobRun

A jak z zakwaterowaniem jest to blisko pracy w mieście?? Są to domki czy jakieś hotele chciałabym wszystko wiedzieć ponieważ jadę Sama i pierwszy raz i naprawdę się boję :( pozdrawiam

@@Domi Nika

Czy może Pani przesłać swój nr tel na naszego maila jobs@jobrun.eu (bo tu może nie życzy sobie Pani aby wszyscy poznali Pani nr tel) Najlepiej, gdy ja zadzwonię do Pani i wszystko opowiem :)

romek92

pracuje na piekarni dobre pieniadze fajni ludzie pokoje tez ok

Paula

Witam kto chętny ze mną na wyjazd do pracy tam w sierpniu lub we wrześniu ????

Lukasz
@Paula

Chętny pisz na maila arazingu@gmail.com

M
@Paula

Hej! Ja jestem zainteresowana wyjazdem od sierpnia, mam 23 lata :) jeśli nadal jesteś chętna podaj maila to się odezwę :)

Kolumb131
@Paula

Czesc kiedy jedziesz ,jedziesz swoim autem bylas może kiedyś z tej agencji w pracy w NL ja jestem jak narazie w trakcie załatwiania z nimi co kolwiek jakies pakowanie jajek z taśmy jak wiesz co kolwiek na temat tej agencji proszę odpisz kolumb6@op.pl

Waldi
@Paula

Witam. Tez chetnie bym tam pojechal,a Masz juz zalatwiona prace. Bede jechal sam autem z okolic Gorzowa. Prosze o kontakt waldiwald@o2.pl

Ela
@Paula

Ja się wybieram na początku września mój adres mailowy elachrominska557@gmail.com POZDRAWIAM ????

Fabian

Jestem chętny.

Klaudia
@Fabian

Ja też jestem chętna. Mój e-mail: klaudia1540@interia.pl

Łuki

Witam Chciałem poznać opinie na temat pracy przy pakowaniu jajek, na czym praca polega, jakie zarobki, jak zakwaterowanie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Klaudia

Hej, kto jest chętny na wyjazd na początku września? Mój e-mail to: klaudia1540@interia.pl

Fabian

Witam. Ktoś chętny na wyjazd we wrześniu? owczarekfabian2@gmail.com

K

Hej nie wiesz czy to ciepła hala? Nie wiem jakie buty sobie kupić.

Krisu

Witam wszystkich zgromadzonych :D wyjeżdżam pod koniec drugiego tygodnia Sierpnia na magazyn farmaceutyczny we Venlo, czy były by jakieś zainteresowane osoby, oczywiście z opcją poznania się, nic w ciemno ( me 22lata ). Pozdrawiam i zachęcam do kom

Pawko
@Krisu

Siemka , jak tam Twój wyjazd jedziesz teraz na week ?

Paula

Polecam! Dziewczyny w w jobrunie szybko załatwiły mi prace. Były bardzo pomocne. Wyjechałam przez ta agencje na kwiaty, bukiety. Praca jest ok. Mieszkanie tez ok. Aby wszystkie agencje tak działały.

krystek1997
@Paula

zgadzam sie tez mi zalatwily prace jestem zadowolony z tej firmy

opinia

wszelkie opinie o pracy oferowanej przez jobrun proszę o kontakt wojtek33577@wp.pl Dowiecie sie prawdy

Cześć ! planuje jechać od sierpnia, ale nie mam z kim, czy jest ktoś chętny wybrać się ze mną?

Gulczas
@Ewa

Witam a gdzie pani wyjeżdża i do jakiej pracy pozdrawiam

Pola

Ja mogę. Na co jedziesz?

@Ewa

Hej odezwij się do mnie. Paulina Sylwia Malachowicz na Facebooku. Ja też chcę jechać w sierpniu . :) Będę jechać pierwszy raz ale mam już tam na miejscu znajoma. Możemy się zabrać razem. Zawsze to raźniej ;)

@Ewa

Witam też jade sam autkiem juz w niedzielę do tej pracy .....odezwij się pozdrawiam piterbaj7@gmail.com

Piterbaj7@gmail.com odezwij się jestem są chce wyjechać

Aleksandra

Nie polecam . Skierowali mnie do firmy P&M JOBS od czasu wyjazdu firma JobRun nie odpowiada na moje wiadomości , oraz telefony skierowali mnie do pracodawcy który mnie (usunięte przez administratora) nie wyrobili mi numeru sofii o umowe musiałam się upominać a Pani z JobRun powiedziała że umowa bd podpisana z dniem przyjazdu . Do tej pory nie odzyskałam pieniedzy ani od nikogo ŻADNEJ ODPOWIEDZI . Pracowałam w FRESCOFLOWERS przy kwiatach '.

K.z
@Aleksandra

I czego tak kłamiesz przyjechałam z chłopakiem tydz temu pracujemy w 1dnej firmie są znasz zadowoleni Umowa była podpisana na miejscu,szkolenie także się odbyło,Sofii jamam już 10lat a chlopak był wczoraj więc po co te brednie co poniektórych ludzi Przyjeżdżających imprezować a nie pracować potem są złośliwe komentarze bo firma takich ludzi nie potrzebuje.

@K.z

Cześć! Planuje właśnie wyjazd za granicę z tej firmy. Tylko jade pierwszy raz jeszcze nie wiem na co za bardzo zawracać uwagę. Czy moglabys mi coś polecić, doradzić? Z góry bardzo dziękuję!

@K.z

Cześć! Planuje wyjazd z tej firmy, ale jeszcze nigdy nie jeździłam za granicę i nie wiem na co zwrócić uwagę. Czy mogłabyś mi coś doradzić, polecić?

K.z
@Ewa

Tak praca dobra na sałatkach ogólnie my z chłopakiem jesteśmy na krajalni jest ekstra ekipa fajna praca co dla po niektórych ciężka dla nas nie Bo by zarobić trzeba robić a nie jak inni piją itp Zawalają pracę potem złośliwe komentarze ja axid7s polecam tymbardziej że mam teraz fajne godziny po 9.10godz oraz ekstra mieszkanie Pozdrawiam

Waldi

Witam. Czy facet w wieku 58 l. ,ma szanse na prace? Pozdrawiam

@Waldi

Dzień dobry, Bywają pojedyncze oferty także dla osób w wieku 58 lat. W każdym tygodniu oferty nieco się zmieniają. Prosimy o przesłanie CV na jobs@jobrun.eu Może akurat pojawi się oferta. Pozdrawiamy, zespół JobRun

qqq

Witam, czy ktoś z Was pracował na magazynie z lekami w Venlo? Jak praca, warunki mieszkalne? :) jakies opinie?

ebe

Witam, czy ktoś pracował na magazynie z lekami w Venlo? Jakie warunki mieszkalne, praca itp ? :)

Natalia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z zarobkami. Na sortowaniu owoców i warzyw w Rottterdamie. Da się odłożyć jakieś pieniądze?

Cześć
@Natalia

Też chcę tam aplikowac Mój e mail Diamenty55@wp.pl Jeśli ktoś szuka kogos do wyjazdu jeszcze w lipcu

Rotterdam sortowanie owoców albo Dronten sałatki. Jakieś opinie

Koleżanka/kolega

Hej, jadę za kilka dni, jestem młoda szukam znajomych do wyjazdu :)

Okok
@Koleżanka/kolega

Hej. My też z dziewczyną jedziemy za parę dni , gdzie dokładnie jedziesz i kiedy ? Podaj jakiegoś Emaila do siebie to się odezwiemy ;)

Alicja
@Okok

Hej, nadal aktualne? Tez mogę do was sie odezwac? :)

teresa
@Alicja

Witam.Mialabym pytanie .Czy w tej firmie jest ograniczenie wiekowe ?Mam 66 lat . Za odpowiedz z gory dziekuje

@teresa

Dzień dobry, Pani Tereso niestety wiek 66 lat to trochę za dużo dla pracodawców holenderskich, dla których robimy rekrutację. Pozdrawiamy serdecznie, zespół JobRun

...

Witam, mam pytanie dotyczące opinii na temat pracy w Holandii przy przetworach owoców-musy itp. Czy ktoś już pracował (z agencji Jobrun?) jak tak to prosiłbym o opinię i informacje dotyczące na temat tej oferty. Pozdrawiam

Arek

Dzień dobry spawacz szuka pracy w Niemczech. Pracuje w tym zawodzie od 20 lat. Proszę o informację czy mają państwo jakieś oferty.

@Arek

Dzień dobry, Tak mamy ofertę pracy jako spawacz w Niemczech. Pracodawca niemiecki, oprócz doświadczenia, ma dodatkowe wymagania. Prosimy o przesłanie CV na mail jobs@jobrun.eu W CV oprócz historii zatrudnienia, prosimy napisać czy i w jakim stopniu posługuje się Pan językiem niemieckim. Bezpośrednio skontaktujemy się z Panem i przedstawimy ofertę. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 31 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun