Kc Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Kc Consulting Sp. z o.o.
2 10

Opinie o Kc Consulting Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aleksandra

@Witold, na jakie stanowisko zamierzasz aplikować do firmy Kc Consulting? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy? Obecnie wiele działów rekrutacji udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

Witold

Jak się tu pracuje? Czy macie jakiś socjal?

mały

Ja też wyjechałem z tej firmy agrokorpo, nie ma tu żadnego kręcenia, Pani z biura mi wytłumaczyła że mają po prostu trzy spółki, kasa zawsze na czas i godziny się zgadzają

grzegorzroz@vp.pl
@mały 21.06.2018 08:54

Witam, możesz podać kontakt. Z góry dziękuję za odpowiedź

karol

Nie polecam tej firmy kc Gostyn jezeli chcecie pracowac na gospodarstwie rolnym przy doju mechanicznym, mam kilka sprawdzonych adresów i szef niemiecki bardzo dobry polecam ale nie przez ta firme.

grzegorzroz@vp.pl
@karol 20.11.2017 12:27

Witam, możesz podać kontakt. Z góry dziękuję za odpowiedź

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Wojtek
@Adam 21.06.2018 09:59

tak oni mają rekrutacje ciągłą wciąż kogoś potrzebują

Aleksandra

@anonymous, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w firmie Kc Consulting? Twoja opinia będzie na pewno pomocna dla osób zastanawiających się nad pracą w tej firmie. @Dziwnasprawa, czy wyjaśniło się wszystko i podjełaś współpracę z firmą Kc Consulting?

Tonik

Młodzi pracownicy mają bardzo roszczeniową postawę.

Dziwnasprawa

Witam zamierzam jechać do pracy z tej agencji znaczy.... z tej niby bo numer ten sam dzwoniący i to samo ogłoszenie a firma agrokorpo wszystko się zgadza tylko już inna nazwę zrobili dla mnie za dużo kręcenia już mi się nie podoba również umowa czy mogę was prosić o opinie ?? Może macie jakieś sprawdzone farmy agencje ... aby nie expateam

Jak wygląda praca w Kc Consulting Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Grzesiek

Niestety nie potrafimy szanować tego co mamy , chyba że stracimy to wtedy żałujemy straty!!!

anonymous

według mnie takie opinie piszą osoby , kóre nie są nauczone pracy, ja pracuje w tej fimie już jakiś czas i z doświadczenia wiem,że wielu młodszych ode mnie przyjeżdżało i nie dawali rady. Młode pokolenie chciałoby pieniądze za nic. ja pracuje i jestem zadowolony.pieniądze są zawsze na czas.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Kc Consulting Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kombinatorzy

narobicie sobie tylko problemow podatkowych. ja zatrudnilem sie na gewerbe powiedzieli ze podatki o bsluga ksiegowa miesiecznie kosztuje 82 euro i co tyle to brala ksiegowa, i nie placili nic musialem sam zalatwiac dodatkwa ksiegowa ktora rozliczala mnie z nimieckimi urzedami kolejne 50 euro na miesiac a podatki 300 -do 500 w zaleznosci ile zarobilem zostalo niecale 1000 euro a wez sie jeszcze wyrzyw i jedz do domu na urlop, wszystkie koszty na siebie. po wszystkim zostawalo oszczednosci 500 - 700 euro a zylem jak biedak, na wszystkim oszcedzajac. jestem juz na szczescie w holandii na krowach u uczciwego pracodawcy. tu zarabiam prawie 2 razy tyle za duzo mnie j godzin !!! niepolecam niwolnictwo 21 wieku!!!

sara
@kombinatorzy 16.10.2017 12:21

do kombinatorzy mozemy sie skontaktować

mark

Firma okropna mówi ze stawka godzinowa 8euro a przy wypłacie zalezy od kursu waluty i jeszcze z godzin ludzi oszukuja nie liczcie ze zarobicie duzo godzin bo i tak wyjdzie mało firma KC GOSTYN

pola

Ja pracowałam przez ta firme KC CONSULTING W GOSTYNIU i dotej pory nie mam pieniedzy zostałam oszukana

mike

do wpisu" kombinatorzy" podjalem prace ale po kilku dniach zrezygnowalem czy mozemy sie skontaktowac na p.w

Anonim

Zgadzam się z tym

musta

hej, powiedzcie czy KC CONSULTING poszukuje jakiś pracowników? Bo na forach nie widze, ale może macie jakie wieści tzw. poczta pantoflową? bede wdzieczna

Zostaw opinię o Kc Consulting Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kc Consulting Sp. z o.o.