Kc Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Kc Consulting Sp. z o.o.

kombinatorzy

narobicie sobie tylko problemow podatkowych. ja zatrudnilem sie na gewerbe powiedzieli ze podatki o bsluga ksiegowa miesiecznie kosztuje 82 euro i co tyle to brala ksiegowa, i nie placili nic musialem sam zalatwiac dodatkwa ksiegowa ktora rozliczala mnie z nimieckimi urzedami kolejne 50 euro na miesiac a podatki 300 -do 500 w zaleznosci ile zarobilem zostalo niecale 1000 euro a wez sie jeszcze wyrzyw i jedz do domu na urlop, wszystkie koszty na siebie. po wszystkim zostawalo oszczednosci 500 - 700 euro a zylem jak biedak, na wszystkim oszcedzajac. jestem juz na szczescie w holandii na krowach u uczciwego pracodawcy. tu zarabiam prawie 2 razy tyle za duzo mnie j godzin !!! niepolecam niwolnictwo 21 wieku!!!

sara
@kombinatorzy 16.10.2017 12:21

do kombinatorzy mozemy sie skontaktować

karol

Nie polecam tej firmy kc Gostyn jezeli chcecie pracowac na gospodarstwie rolnym przy doju mechanicznym, mam kilka sprawdzonych adresów i szef niemiecki bardzo dobry polecam ale nie przez ta firme.

karolina
@karol 20.11.2017 12:27

mozemy sie skontaktowac

mark

Firma okropna mówi ze stawka godzinowa 8euro a przy wypłacie zalezy od kursu waluty i jeszcze z godzin ludzi oszukuja nie liczcie ze zarobicie duzo godzin bo i tak wyjdzie mało firma KC GOSTYN

pola

Ja pracowałam przez ta firme KC CONSULTING W GOSTYNIU i dotej pory nie mam pieniedzy zostałam oszukana

mike

do wpisu" kombinatorzy" podjalem prace ale po kilku dniach zrezygnowalem czy mozemy sie skontaktowac na p.w

Anonim

Zgadzam się z tym

musta

hej, powiedzcie czy KC CONSULTING poszukuje jakiś pracowników? Bo na forach nie widze, ale może macie jakie wieści tzw. poczta pantoflową? bede wdzieczna

Zostaw opinię o Kc Consulting Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kc Consulting Sp. z o.o.