Opinie o Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. w Gostyń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. w Gostyń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy pracodawca Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krowy151 Nowy wpis

Ogólnie praca jest ok. Najważniejsze, że wypłata zawsze się zgada i jest przed czasem. Warunki w niemczek też ok

Agata Nowy wpis
@Krowy151

A jak z kontaktem z firmą? Jest konieczny?

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k.?

Witold

Jestem zadowolony ze współpracy. Wypłata zawsze na czas. Praca na farmie w Niemczech w porządku. Nie ma co narzekać

Rolnik
Kandydat
@Witold

właśnie zamierzam jechać w styczniu jako dojarz, czy ktoś był i jak opinie ??? Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
logo firmy Inwentaryzacja nocna Gostyń
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(696 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jak wygląda ścieżka kariery w Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Alan

@Karolek272727 Jak to, nie wypłacili ci całej pensji? A ile osób u nich pracuje obecnie? Inni też mieli takie sytuacje?

Karolek272727

Nie polecam tej agencji najgorsze u wrogowi pracowałem u nich w sumie naciagneli mnie na 1000 euro za 118 i pół godziny zapłacili mi 612 euro nikt z biura nie raczył do mnie zadzwonić że mnie zwolniono to sa naciogacze, (usunięte przez administratora)

Aguś

Dzień dobry. W jaki sposób można zatrudnić się w tej Firmie?

Dziki

Pracę i warunki mieszkaniowe dobre załatwiaią jeśli chodzi o wypłatę to jest marna więcej zarabia się w polsce

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Gostyń nie ma jeszcze żadnych wieści o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. - Gostyń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Strzelecka 1
    63-800 Gostyń
  • NIP: 6961886568 REGON: 368355117 KRS: 0000696657

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Agrokorpo Sp. z o.o. sp.k.