Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Wszystko ok!

Przyjechałem ponad miesiąc temu. Decyzja była z dnia na dzień, bo już długo nie pracowałem. Jak czytam teraz wasze opinie to w życiu bym nie przyjechał, miałem pożyczone 200€ na życie i dojazd i na pewno bym nie zaryzykował, ale nic takiego tu nie widzę. Może jestem jakiś wyjontkowy. Super ludzie, praca jak to praca, najmniej miałem 36 chyba. Byłem już w wielu agencjach w Holandi, ale tylko tutaj był pokój dwuosobowy (chociaż faktycznie drogi), kasa na czas. Nie wiem jak ze wsparcie ze strony biura, ale już byłem w Holandii i wszystko wiem, wystarczy myśleć. Jak ktoś się zastanawia jeszcze to niech przestanie.

Przemo

Też jadę w ten weekend na sortowanie owoców w Venlo , był ktoś już na miejscu ?

Bolek
@Przemo

I jak tam jest ?

Kici kici

Jupiter jest przez nich przeganiany dla nich praca jest a z Jupiter siedzi w domu po kilka dni a praca w internecie jest ze ludzi potrzebuja

Motyl

Ludzie co za książki czytacie ze takue bajki później piszecie.... Razem z chłopakiem pracowałam tam przez 3 lata pracę mieliśmy wypłaty na czas mieszkanie nieźle.... Nie mieliśmy z tym biurem żadnych problemów wręcz przeciwnie dużo pomogli... (usunięte przez administratora) bzdur

Basia
@Motyl

Gdyby tak dobrze bylo to by nie usuneli reszty Twojej opini ;-).

Motyl
@Basia

Akurat usuneli tylko przeklenstwo....

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Basia

Bez przesady: zdzieraja gdzie sie da, nawet na transporcie i zakwaterowaniu daleko w Niemczech w okolicach z ktorych sie publicznym transportem do miejsca pracy w Hollandii nie dojedzie. Jest sie skazanym na drogi dojazd transportem firmy. Pytania: dlaczego nie mozna blizej mieszkac? Lozko w pokoju kosztuje wiecej niz cale mieszkanie na niemieckim rynku! Warunki pracy? Do bolu i upadku , nie przesadzam. Polecam zabrac kilka opakowan lekow od bolu i Bandaze na Rany bo tam sie tylko na Dowoz, miejsce do spania i leki pracuje! (usunięte przez administratora)Ciezkie skrzynki trzeba pojedynczo podnosic, nie wolno w dwojke. Kto nie wierzy niech sprobuje z najkrotsza umowa by stamtad uciec.(usunięte przez administratora)

Początkująca

Witam. Razem z chłopakiem wyjeżdżamy do Velno do sortowania owoców. Jakie macie opinie? Jak zarobki i zakwaterowanie?

Tajemnicza25
@Początkująca

Hej ja też właśnie wyjeżdżam do pracy w ten weekend ????

Dobra firma

Praca

@Dobra firma

Witam , Oczywiscie mamy dostepne oferty pracy. Po wiecej szczegolow prosimy kontaktowac sie z dzialem rekrutacji pod numerem +31 ( 0 ) 773522162. Pozdrawiamy.

Szymon Szczepański

Witam, czy są jeszcze jakieś oferty pracy? Mam 17 LAT i chętnie bym sobie zarobił od końca sierpnia.

@Szymon Szczepański

Maja

Niby kasia A tak naprawdę pochlebne na swój temat opinie pisze Jacek albo jego garbata Gosia

Pracownicy

Odkąd zmieniano koordynatora z Jacka na Pawła zmiana naprawdę na lepsze, pod względem załatwienia jakikolwiek spraw. Wszystko jest dopilnowane. Pozdrawiamy

@Pracownicy

Możesz podać jakieś przykłady, jak Ci jest tak dobrze, komu przeszkadzał najbardziej Jacek,?potrafił wszystko załatwić.

Sprawa wyglądała następująco, dostałam się do tej firmy wraz z 3 pozostałymi osobami (mój chłopak i jego brat z dziewczyną) poprzez firmę Uppeo z siedzibą w Katowicach. Obiecywano nam pracę bez wiekówki oraz możliwość noclegu po przyjeździe z Polski w "mieszkaniu postojowym". Skończyliśmy śpiąc na stołach po czym dowiedzieliśmy się że koordynator przyjedzie około godziny 12 (przyjechaliśmy o 5 rano na miejsce) o czym nikt nas nie zawiadomił, ale koordynator na szczęście zjawił sie o godz. 9. Podpisując umowę wyczytaliśmy informację o wiekówce i o tym że koszty które zostaną potrącone za zakwaterowanie wyniosą 100 euro a za transport służbowym samochodem 72 euro. Od biura w Polsce dostaliśmy informację że transport będzie bezpłatny. Mieszkania albo jak to inni zwali "hotel pracowniczy" choć z hotelem miało to mało wspólnego były w porządku. Minusem byli współlokatorzy którzy ukradli kilka przyborów kuchennych. Jeśli chodzi o pracę to planista wysłał planning tylko do jednej osoby z naszej czwórki po czym pakowaliśmy się na szybko dowiadując się od kierowcy że pozostałe 3 osoby również jadą do pracy. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pracownika. Praca ja praca, bo w Holandii nie ma obijania, wiadomo. Ogromnym minusem była nocna zmiana od 16 do 3 rano. Jeśli komuś pasują takie godziny to świetnie, ale nie wszyscy są przygotowani na takie warunki. Tylko Ci co tam chodzili naćpani to sobie poradzą :) a jeśli chodzi o kierowniczki to potrafią wmawiać że nic nie robisz i się obijasz po czym daje na gorsze stanowisko. A gdy mówisz że sobie nie radzisz bo jesteś 2 dzien w tej pracy to słyszysz "sory to nie koncert życzeń". Kompletny absurd. Nie polecam z całego serca tej firmy

Mona

Czy są aktualnie oferty pracy?? Szukam pracy od zaraz proszę o kontakt.

@Flexipool BV
@Mona

Witam , Tak owszem mamy oferty pracy . Prosze sie kontaktowac pod numerem +31( 0 ) 77-352 21 62 Pozdrawiam

Bobok88

witam kiedyś mozna było zarobić mam na myśli sezon 2016-17 -18 teraz porażka kierowców więcej niż mrówek w mrowisku każdy by te 1400 eu chciał więc nie dziwne ze przejazd do pracy kosztuje ile kosztuje kiedyś flex byl godny polecenia dzis nie musisz nie jedz w pl tez da się ogarnąć fuchę za 200 eu tygodniowo nawet za cenę zmiany miejsca zamieszkania w innym.rejonie pl.

Czy często w firmie Flexipool BV zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak. Jesli tylko pojawia sie nowe stanowisko pracy, w pierwszej kolejnosci poszukujemy pracownikow wewnatrz naszej firmy. Bardzo czesto jest to rownoznaczne z awansem na wyzsze stanowisko.

@Flexipool BV

Nie opowiadajcie głupot. Sytuacja jest taka jak masz Układ w biurze to dostaniesz awans proste lub donosisz. Jeżeli się mylę. Proszę o podanie przykładów awansu na wyższe stanowiska.... Kolejna sprawa im dłużej dla nich pracujesz jesteś niewygodny. Uwaga na solarisy i matactwo Pani Joli menager. I całej reszty jej służącej.

Ona19020

Kochani szybka odpowiedź potrzebuje .. ile trwa wypowiedzenie bez kary

(usunięte przez administratora) Zarobki tragiczne,transport do pracy 70euro tygodniowo i hotel 100 euro tygodniowo. Średnia tygodniówka to jakieś 200 euro. Dojazd do pracy jakieś półtorej do dwóch godzin przez co traci się cały dzień,kierowcy nieraz zapominają przez co czeka się dłużej. Koordynator nie odbiera telefonów (usunięte przez administratora)

Maro

To nie wiem jak ty robiles jak ja mialem 320-380euro na tyg mam solarisy

Aga

Potwierdzam tak jak pisze zarobki masakra za domek i za przejazd do pracy sie placi jak za zboze nie polecam

Mario

Jeżeli niema aktualnych opinie to znaczy że są czyszczone a opinia o firmie jest zła i ja to potwierdzam jedna wielka porażka 230 e mówi samo za siebie

Ona19020

Witam czy ktoś jedzie na jutro do pakowania owoców I jak.warunki

Bardzo polecam. Da się zarobić.

Jak wygląda teraz przyjazd do pracy? Jest wogole praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV