Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Porażka!!!!! Zacznijmy od warunków panujących na "hotelu" totalna melina,wszedzie syf,pokoje wraz z kuchnią wyglądają jak na jakiejś opuszczonej mecie dla ćpunów (z reszta roi się ich tam od groma),utrudniony kontakt z biurem,zero odpowiedzi na ważne zapytania. Na transport po pracy zdarzało się czekać nawet do 1.5h nie wspominając o tym,że czasem nie było wystarczająco miejsc w busie i ludzie musieli się wciskać jak sardynki zeby sie kazdy pomieścił były dni gdzie ludzie siadali sobie na kolana zeby pojechać co jest niezgodne z przepisami bezpieczej jazdy!!!! Po zakończeniu współpracy oczerniaja pracowników i nieodpowiadaja na maile. Co do pracy godziny są Ale to co się dzieje w zakładach porazka,puszki po piwach porozwalane między wózkami,pijani mężczyźni, palenie papierosów na halach.... Nic dobrego was w tym biurze nie czeka omijajcie szerokim lukiem

Johnny

Przyjechałem z myślą wyjazdu do Holandii, od godziny 6 rano nikt się nie zjawił, nie można się skontaktować. Porażka

Byłamwiem
@Johnny

Ja czekałam od 2w nocy do 11az ktoś przyjedzie a do biura jedziesz 10 min tylko mają na ciebie (usunięte przez administratora) Bo te luje tej firmy tak ludzi traktują a jak pyskujesz to jesteś wróg nr jeden uciekaj z tamtąd ile sił zanim cię wywala na ulicę jupiter lepszy chociaż dba o swoich flexipool porażka .A o wypłacie nie wspomnę te podatki od podatków itp wypłata mniej niż się spodziewasz

dlugoletni michael
@Byłamwiem

Powinniscie stac na dworze od 3 w nocy a nie w jakis poczekalniach was goszcza. Jak przyjechalem 3 lata temu to zadnej poczekalni nie bylo. Stalem od 4.30 bo tak mnie bus wysadzil i co mialem zrobic. Teraz (usunięte przez administratora)lozka gwarantuja zeby mietek co w nocy przyjedzie mial jeszcze gdzie flaszke owalic i wytrzezwiec do rana. co firma winna ze ludzie to teraz najgorsze (usunięte przez administratora)(zamiecie sobie sylaby :)) mieszkam na hotelu i widze co sie przyjmuja do pracy. Pracy mamy duzo chcemy odpoczac a cala ta patologia ktora sie przyjmuje tylko pisze takie komentarze Po trzech dniach lezycie zabajenii w wymiocinach albo robicie awantury. Wymierladac gdzie indziej i nie zawracajcie glowy nam ktorzy chcemy tu pracowac i jakos egzystowac. A jak Cie boli ze musiales czekac do 11 pod dachem to trzeba bylo wyjsc na zewnatrz i marznac :) ps zeby zarobic trzeba pracowac

Ty
@dlugoletni michael

Jesteś nie normalny my pracowaliśmy po 56 h tygodniowo a wypłaty 280 euro co tu jest normalnego zjebie o pjiusach nie mówię tylko o normalnych ludziach i nie madruj się bo już wiem że siedzisz za biurkiem jeden (usunięte przez administratora) i nic więcej ( i oceniacie ludzi po wyglądzie obgadujecię gorzej niż dzieci i traktujecie jak nie powiem kogo bo nie będę się zniżac do twego poziomu .

Killer

Nie polecam koordynator Łukasz juz powinien wylecieć piniedzy nie wypłacono

Bob
@Killer

Bo ten Łukaszek to totalna porażka nie nadaje się na kordynatora nic ci nie załatwi i nie pomoże jest od brania kasy tylko

Witam mam zamiar wyjechać do pracy w Holandii Venlo przez agencję Flexipool do pracy przy sortowaniu i pakowaniu owoców I warzyw.Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są tam warunki pracy ile można zarobić przez tydzień po odtrąceniu kosztów mieszkania.Mieszkać mam w hotelu w Niemczech Nettetal I jak z transportem do pracy jakie koszty.

Hsiz
@Kandydat

Odradzam

Byłamwiem
@Hsiz

Bo taka prawda odradzam rowniez

Bob
@Kandydat

Odradzam ta firma zagarnia sobie dodatki do wynagrodzenia za soboty i niedziele a poza tym w Belno wykonujesz pewnie na pakistanie

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Matix

Witam wszystkich może mi ktoś szczerze coś napisać o tej agencji za dwa dni mam zamiar wyjechać do Holandii właśnie do tej agencji.

Miki
@Matix

Jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, ja pracuje jestem zadowolona, ogromny plus dla agencji, ze jak nie pracujesz albo mniej to nie placisz za domek.. pierwsza agencja w ktorej sie spotkalam z czyms takim. I wszystko zalatwisz po polsku i od reki.

@Miki

Bo liczą i to podwojnie

Była pracownica

Powiem tak pracowałam tam jakiś czas nie było zle kasa tez nie najgorsza całkiem spoko wszystko ale tego Łukasza pseudo koordynatora powinno już dawno zwolnić. Cham i (usunięte przez administratora) tyle w temacie!!!!!!

Hendeho

Ozga a covid na jednej firmie to pies wszyscy to będą czytać ze złośliwie covida fałszuje cir

Masakra. Koordynator nieogarnięty, nic nie potrafi pomóc, warunki pracy krytyczne , zakwaterowanie w melinie a cena jak za hotel 4ro gwiazdkowy

Antoni

To ile biorą za mieszkanie? Pisałeś że warunki były krytyczne, opowiesz coś więcej na ten temat?

Niepowiem
@Antoni

Prawie 100 euro tyg,za dosłowne (usunięte przez administratora)

Skrzat
@Antoni

To ja Ci wyjaśnię przyjechałem z żoną donpracy przez tą firmę miał być hotel 3 gwiazdowy a była melina mydlenie oczu że jak coś będzie nie tak pomogą dadzą inna lokacje a wrzeczywistosci (usunięte przez administratora)

Wyzysk , drogie przejazdy , brak zwrotu za dojazd . Zakwaterowanie na melinach . Niepłatne przerwy , niepłatne przerwy spowodowane postajem maszyny , Polska kadra nieprzyjazna pracownikom

Aktualność
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

oraz zbliżającego się Nowego Roku

pragniemy serdecznie podziękować

za dotychczasową współpracę

oraz złożyć Wam

najserdeczniejsze i szczere życzenia:

szczęścia, wiary, radości

oraz Pomyślności i Sukcesów

w Nowym 2022 Roku.

Flexipool & Connectiva

Nie polecam . Warunki pracy masakryczne . Nie płatne przerwy . Bezpłatne postoje na produkcji przy niesprawnej maszynie. Zakwaterowanie na najniższym poziomie

Mociek

Ogolnie polecam. Gdyby nie przestoje to bylo by bajkowo. Firma nie jest zla, na swojej drodze spotkalem gorsze. Moge polecic, ale jak przyjezdzasz to pracuj, a jak nie chcesz to sie zbieraj, bo nierobow ostatnio poprzyjezdzalo do Holandii duzo, kazdy by chcial 15 euro na godzine a jak zapytasz co takiego umie to mowi hyhy no sie nalezy tyle nie, no mlodzik nie, jak bedziecie w moim wieku to sie dowiecie, ze aby cos dostac, trzeba cos dac, jak znasz jezyk, masz auto i umiesz malowac, tynkowac, murowac cokolwiek takiego to wtedy krzycz 1000 euro na tydzien i pewnie tyle dostaniesz, no ale sory bardzo, za prace na tasmie bez jezyka to nie oczekujcie niewiadomo czego. i jak co to jedzcie z firm, ktore znacie, macie dostep do ich danych, a nie ze z fejsbunia se grazynka przyjedzie i cala szczesliwa, ze kase zarobi zagrabanico, a potem placz i zgrzytanie zebow bo rekruter z fejsbunia ja oszukal. Wiec jak sie jeszcze zastanawiacie i szukacie zlotego jaja to gwarantuje ze nie znajdziecie, tutaj mozecie przyjechac bez jezyka, auta ,a na dobra sprawe mozesz zabrac ze soba tylko rece i nogi i jak sa godziny to jest kasa, kontakt jest ok, 500 euro tygodniowo nie ma, ale sam sie z tym liczylem. Jak przyjezdzasz do pracy to polecam, super sprawa ten flexipol na pczatek a potem jak sie nauczysz wiecej to idz, szukaj i krzycz stawki,

Konstanty
@Mociek

Ale ściema! Chłopie choruje nawet za 2 € ale nie wypowiadaj się za innych jesteś murzynem to sobie bądź

Czyściciel

Nie kumam tutaj niektórych wpisów.. Narzekanie itd..Agencja jak agencja.. Najlepiej taki jeden z drugim chcieliby przyjechać i odrazu mieć (usunięte przez administratora) jeden wie co. Wiadomo że nie będą trzymać "starych" fukaczy,zjarańców itd (chodzi mi np o rezerwy)..Jakoś tutaj pracuje i nie narzekam,jestem tutaj dla kasy,to proste. Piszecie o warunkach mieszkaniowych?Nieraz widziałem jak jeden z drugim dbają o porządek we własnym lokum,co tu pisać...wstyd.Potem narzekanie jaki to (usunięte przez administratora) itd.Co do agencji?Jak każda ma swoje plusy i minusy to normalne.. Przyjedź jeden z drugim i sumiennie pracuj to i agencja to doceni..Wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam

Konstanty
@Czyściciel

To haruje i tyle! Proste

Aktualność
Prosimy abyście nie zamieszczali w swoich opiniach treści sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i z dobrymi obyczajami, które naruszają prawa i godność innych osób. Chcielibyśmy podziękować Wam za wszystkie komentarze, te pozytywne, ale również za te negatywne, które sprowokowały nas do dalszego działania. Jeśli chodzi o HEJT, który też się pojawił, to przypominamy że HEJT TO NIE OPINIA, a zniesławienie i obrażanie innych osób na forum jest karalne. Proszę pamiętać, że każdy wpis jest możliwy do sprawdzenia po numerze IP urządzenia, z którego został dodany.

Art. 212. Zniesławienie

Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Jeżeli zdarzyło się, że Twój problem nie został rozwiązany zapraszamy do kontaktu na skrzynkę: kontakt@flexipool.nl. Na podany adres wyślij opis sytuacji/zdarzenia, a zadbamy byś jak najszybciej otrzymał wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim miłego dnia.

Flexipool
Hejter

Żartujesz chyba, prawda? Raz kodeks karny nie obowiązuje w NL. Dwa, aby uzyskać dostęp do IP użytkownika zlokalizowanego na terenie Holandii, muszą być spełnione odpowiednie warunki, a jakie one są, zapraszam się dokształcić w tym kierunku. Trzy, mało dostawców w obecnych czasach korzysta ze statycznego IP. Cztery, aby uzyskać IP urządzenia, za czyn karalny, który został popełniony musiał by być scigany z urzędu, a nie z powództwa cywilnego. Pięć, już samo podpięcie paragrafu świadczy o braku zaradności wobec zaistniałej sytuacji co wiadomo jakie wystawia świadectwo firmie itp aż zabrakłoby znaków...

(usunięte przez administratora) chyba sami zamieszczają pozytywne opinie zbysio i Krzysio braciszkowie którzy tylko potrafią (usunięte przez administratora)

AndrzejHinczykHuj

Zwolniony, tak samo jak ta łajza jego kolega Andrzejek i cała reszta(usunięte przez administratora) nierobow od brania peniedzy. Powinni jeszcze przejrzec sie wielkiej flexipolowej planistce borówki co poniewiera ludzmi a sama ma duzo za uszami. Im Flexipool daje luksusu a ludzie w patologicznych hotelach nedze klepia.

@AndrzejHinczykHuj

Ci co mieszkają na hotelach niech sie dowiedza jakie domy agencja daje tym co sa tymi nadzorcami w firmach. Wy mieszkacie w ujmujących godności warunkach a oni maja do dyspozycji domy po 150 metrow za te same pieniadze a jeszcze im mało, ogrody luksusy i marmury.

Tak to prawda! Na podpisaniu umowy jest pieknie I wspaniale! Ale potem szok! Czasami wiecej jestes na tzw. w rezerwach a na drugi dzien zjawia sie kierowca ze idziesz do pracy! Odnosie mieszkan to prawda. Stara baza RAF jak wiezienie! Mail byc TV wi-fi a nic z tego nie bylo! W pracy trzeba (usunięte przez administratora) by norme wykonac jesli nie to za chwile CIE wysla do domu. NIE POLECAM!!!

@Piotr

My po sobie sprzątamy to mamy czysto. Jak sobie nabrudzisz, nie umyjesz naczyń tylko zostawisz wszystko w zlewie albo zasyfisz łazienkę to nie narzekaj. Do domu sprzątaczka nie przychodzi. Chyba że w domu tak samo masz to gratki Pieter

Jak jest z pakietem medycznym w Flexipool BV? Można dołączyć rodzinę?

Dzien dobry, Odpowiadajac na Pani/Pana pytanie, to posredniczymy w ubezpieczeniu dla naszych pracownikow. Jesli chcialaby Pani/Pan dolaczyc dziecko do ubezpieczenia , prosimy o wiadomosc w tej sprawie na kontakt@flexipool.nl .

@Flexipool BV

Siemanko Flexipool tu Andrzej, czy auta też ubezpieczacie ?

Lukasz
@Andrzej

Andrzejku, wiesz jak jest

@Andrzej

Nie. Posredniczymy tylko w ubezpieczeniu zdrowotnym.

Stafcio

No cóż. Na początku wszystko ładnie, pięknie. Wypłaty pico bello, z czasem coraz niższe nie wyciągnąłem nawet 1000 euro, hotele jeden wielki (usunięte przez administratora) jeżeli posprzątasz jakoś zyjesz, sprzątaczkę widzi się raz na miesiąc albo jak ktoś się wyprowadzi. Traktują człowieka jak śmiecia nie wolno tego lub tamtego. Zrobisz cos co im się nie podoba to przyjeżdża ochrona każą ci się pakowac, do busa i wyworza do Venlo na stacje a ty człowieku rób co chcesz. Pokoje umeblowane elegancko szafki metalowe prosto z szatni, jeden stół, ( brak krzeseł) metalowe łóżka jak na kolonii a i lodówka. Łazienki: grzyb, sam nie posprzątasz to myjesz się w (usunięte przez administratora) Brak mopa a nawet miotły musisz miec swoje żeby posprzątać chociażby pokój. Totalna porażka. Nie polecam. Wyrzucili nawet kobietę w ciąży.

Mloda20

Jak dla mnie wszystko ok. Przyjechalam na 9 tygodni i nie mam sie czego czepic. Czasem maja balagan w papierach, ale takiego podejscia do pracownika nie widzialam - w sensie pozytywnym i to bardzo. Moga jedynie sie skarzyc pijaczki i cpuni, bo nie patyczkuja sie, zaraz ich wywalaja. Jak chcecie przyjechac do pracy to polecam, jak szukacie czegos na tydzien, bo nie masz za co pic, to daj spokoj, bo bedziesz musial wysrac swoje zale na forum, jak to firma zle cie potraktowala.

AndrzejHinczykHuj
@Mloda20

Pracowałam w tej firmie rok i przed ten rok nie widziałam tam innych osob niż pijaki i kryminaliści. A no i niedowartościowanego planistę A. który z premedytacja wyzywał sie na ludziach a swoją własna szefowa wyzywał wśród ludzi od najgorszych.

Ari

Polecam, jak chcesz wyjechać do biura, które nie będzie miało (usunięte przez administratora) na ciebie. Mi wszystko odpowiadało. Minus: zdążają się (usunięte przez administratora), co szukają szczęścia, a potem chleją. Ale to jak w każdej agencji.

yy kolega niestetty

Mam pisac nazwiskami czy nie bo to zieba mnie blokuje w waszym biurzechce cie kontrole (usunięte przez administratora) i co z kurtkom do (usunięte przez administratora) a i za te czeste kowidy ozgq

As Pik
@yy kolega niestetty

Gimbie nie wiem skąd się wziąłeś ale takiego tłumoka nigdy bym nie zatrudnił , nie strasz bo za cienki w uszach jesteś zainwestuj lepiej w słownik

Czysciciel
@As Pik

Pewnie na furanów kasę przewala to skąd tu na słownik wziąć? Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV