SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Karol Maciejewski

Była to nasza pierwsza sytuacja więc nie szczególnie wiedzieliśmy jak do tego podejść, SRW pomogło się odwołać od kary pomimo że samo odwołanie musiało chyba nabyć "mocy urzędowej" bo na odpowiedź od Pipków czekaliśmy ponad 2 tygodnie to sprawę udało się wygrać : )

Gumba

Pieniądze dobre, praca tez przyjemna więc z czystym sercem mogę polecić

Ewelina
@Gumba

Właśnie widzę ze ok 10k można zarobić a Ty co w tej firmie konkretnie robisz i czym się zajmujesz? Skoro piszesz ze praca przyjemna to jak wygląda dzień pracy?

Paul

Zawodowcy! z miła chęcią jeszcze wrócę

Oliwia

Praca sama w sobie bardzo przyjemna i do tego tak ciepłe i serdeczne osoby jak dla mnie wystarczająco

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Ben

Praca w porządku i mysle ze można spokojnie aplikować

Karol

SRW oferuje ogromną pomoc i doradztwo jestem bardzo zadowolony

Antek

polecam

Igor

Jak dla mnie firma warta uwagi

Praca przyjemna pozwalająca na rozwój zawodowy

Laura G

Wynagrodzenie spore i praca całkiem przyjemna

Jacek Koala

Ogromna pomoc ze strony SRW w wielu kwestiach, jak dla mnie profesjonaliści

Oktawian

Profesjonalne podejście do klienta i rzeczowe doradztwo na najwyższym poziomie :)

Filip

rodzinna atmosfera, dobre pieniądze i niezłe warunki. Jak dla mnie wystarczająco żeby aplikować

Kacper

Super podejście do klienta i kontakt z firmą na wysokim poziomie

Laura

Fajni ludzie i przyjemna praca, naprawdę łatwo złapać dobry kontakt z ludźmi i nawet spotkać się po pracy a co do wynagrodzenia zawsze jest wypłacane na czas co też jest sporym plusem

Nikola

wysoki poziom świadczonych usług

Patryk

Profesjonalne podejście

Jan Hufiec

Firma może sporo zmienić i zdecydowanie mogę polecić

Turnak

Naprawdę miła atmosfera w pracy i super zespół zawsze chętny do pomocy

Jerzy
@Turnak

A zdarzają się wspólne wyjścia?

Bardzo przyjemna praca do tego z fajnymi ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 96 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.