SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Magda

Witam, pracuję w firmie SRW Sp. z o.o. od prawie 3 lat w Dziale Obsługi Klienta. Polecam tą firmę za dobre zarobki, jasne zasady premiowania, świetną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy. Ponadto każdy pracownik ma zapewniony pakiet prywatnej opieki medycznej, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenie i karty Multisport, organizowane są fantastyczne wyjazdy integracyjne, liczne szkolenia. Ważna jest dla mnie uczciwa i rzetelna praca zarówno moja jak i moich kolegów i koleżanek, ponieważ pracujemy w zespołach. Serdecznie polecam :-)

ok
@Magda

zgadzam się z tym co napisałaś, bardzo dobry pracodawca

Agata

Cześć. Pracuję w SRW od prawie 4 lat i śmiało mogę polecić pracę wszystkim, którzy lubią tematy związane z transportem. Od obsługi Klienta, który jest właścicielem firmy transportowej a często i kierowcą, poprzez sprzedaż usług związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców jak i samo rozliczanie, zależy w czym czujemy się dobrze. Cały czas się rozwijamy, z roku na rok nas przybywa, odchodzimy tylko kiedy zachodzimy w ciążę :) zarząd jest wymagający, ponieważ nie chcemy jako firma stać w miejscu, ale jednocześnie bardzo otwarty na swoich pracowników i ich indywidualne potrzeby. Dlatego praca jest ambitna, ale w tym wszystkim przyjemna. Wypłata zawsze na czas, karta multisport, opieka PZU i do tego wszystkiego w ilościach nieograniczonych kawa świeżo mielona :)

wszystkowidziałem
@Agata

HAHAHAHAHAHA!!!!! HIT roku!

Anonimek;)

Witam. Moja przygoda z SRW zaczęła się rok temu. Już na wstępie byłam zaskoczona życzliwością, z jaką spotkałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszyscy w firmie są bardzo przyjaźnie nastawieni. Szefostwo liberalne, aczkolwiek pracować trzeba ;) No, ale opłaca się... Dobrze wykonana praca jest doceniana i płace również adekwatne do zaangażowania. Jest możliwość dokształcania się, skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, karty Multisport. Polecam każdemu kto lubi wyzwania i pracę z klientem.

Justyna

Pracuję w Dziale Obsługi Klienta. Mogę polecić nasz dział ze względu na atmosferę jaka panuje między nami, zawsze pomagamy sobie nawzajem i możemy na siebie liczyć. W naszym dziale zarobki są uzależnione od naszej pracy i jesteśmy w stanie dobrze zarobić ze względu na premię. Dodatkowo tak jak koleżanka pisała mamy pakiety opieki medycznej i dużo ciekawych wyjazdów. ????

Wiola Nowy wpis

Hej. ;) czytam właśnie te ofertę dla Handlowca która jest dostępna i niby piszą w niej o tym by mieć doświadczenie lecz nie do końca wiem ile, bo tego nie doprecyzowano. Jeśli przez pól roku pracowałam w sprzedaży to mam w ogóle szanse?

Hubert

Jestem handlowcem w SRW od już zaraz 8 miesięcy z samej pracy jestem bardzo zadowolony, można nauczyć się całkiem sporo i zdobyć ogrom doświadczenia. -Zmieniać pracy nie zamierzam

Mati
@Hubert

Witam, a jakimi samochodami jeżdzą handlowcy w SRW?

Małgorzata
@Mati

No i czy to auto jest też do użytku prywatnego? Czy jak kończy się pracę, to trzeba je odstawić pod firmę, czy można nim jeździć swobodnie?

Sandra
@Mati

Cześć Mati, obecnie jesteśmy na etapie wymiany floty, więc w najbliższych tygodniach podamy informacje, którą markę wybierzemy :)

Sandra
@Małgorzata

Cześć Małgorzata, nasi pracownicy mogą korzystać z auta służbowego w czasie prywatnym. Dokładne zasady przedstawiamy również w umowie :) Nie trzeba odstawiać pojazdu pod firmę.

Małgorzata Nowy wpis
@Sandra

Super fajnie. A jeszcze, jak wygląda kwestia AC? Czy jak samochód zostanie skradziony podczas użytku prywatnego, to to AC też obejmuje ten czas?

HENIO Nowy wpis
@Sandra

I jak udało się wymienić flotę? Jakimi samochodami poruszają się handlowcy?

Agnieszka

Firma aktualnie szuka regionalnego przedstawiciela handlowego, ogloszenie dodane na terenie Poznania jednak gdy sie klliknie na ilosc miejscowosci do zrobienia to juz jest ich duzo wiecej jak : Poznań, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Białystok, Lublin, Opole, Olsztyn, Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Gdańsk, Łódź, Wrocław. Czy jeden przedstawiciel ma tak obszerne tereny po całej polsce tutaj czy szukaja po prostu wielu osob nna te tereny ?

Damian Sęk

Dobra firma dla osób mających większe jak i mniejsze doświadczenie w tej dziedzinie. Zespół doświadczonych i pełnych energii ludzi zawsze chętnych do podzielenia się wiedzą. Na temat mojego 4 letniego okresu pracy w SRW mam tylko i wyłącznie pozytywną opinię. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Dzięki

Dzięki za wczorajszą reprezentację, wszystko poszło jak po maśle : )

Kacper

Ważne narzędzie przy prowadzeniu firmy

Junak

Firma z nagrodą "Gazele biznesu" - Gratulację. Z moich doświadczeń z firmą SRW mogę wyciągnąć tylko i wyłącznie pozytywne wnioski, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta z głęboką analizą funkcjonowania przedsiębiorstwa, co pomaga rozwiązać aktualne i możliwe przyszłe problemy : )

Mirosław Grząski

Skorzystałem z oferty i zainwestowałem w tachograf od SRW, fajna sprawa. Zdalne odczyty i statystyki aktywności kierowcy w aplikacji

Lisicki

Brałem udział w szkoleniu dla kierowców - Szkolenie prowadzone w ciekawy sposób i warte uwagi.

Konkret

Konkretna i rzeczowa firma, skupiają się na tym co jest i nie wylatują z kosmicznymi rozwiązaniami. Myślę że SRW to dobra firma zarówno dla mniejszych i większych firm z branży logistyki.

System

Program przystepny i prosty w obsłudze Brak crashy i bagów - to zadecydowalo właśnie o wymianie naszego programu na SRW Plus za szybkie wprowadzenie do działania

@System

A są jakieś aktualizacje programu na bieżąco?

Ryszars

Dziekuje za kompleksowe rozwiązanie problemu

A.K.

Wiele razy miałem okazję korzystać z usług SRW, widać że firmę tworzą ludzie których pasją jest to co robią.

Geno

Profesjonalne podejście, życzliwa obsługa i kompleksowa pomoc, jak dla mnie warci polecania

Jakub

Odbylem szkolenie własnie u nich, sporo można się dowiedzieć nawet pomimo że latam na miedzynarodowych juz kilka lat.

Anna Giertych

Kompleksowo i sprawnie Dodatkowo miła obsługa

Rekomenduje

-spotkanie w siedzibie firmy klienta -Dobry kontakt z opiekunem firmy -Służą dobrą radą i zawsze doradzą rozwiązaniem -Podczas kontroli reprezentowali moją firmę 2 razy i sprawa ze stronu urzędu ucichła Poleam

Mirosław G.

Moja przygoda z firmą SRW trwała ponad 5 lat, muszę szczerze przyznać że bardzo dobrze wspominam pracę w tak fajnym i otwartym na ludzi i dzielenie się wiedzą i pomoc ludzi.

Jakub

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, ponieważ jest pełna profesjonalistów którzy znają sie na sprawie

Alan

Firma z wielkim bagażem doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.