2 Dodaj opinię
2 78 110 5 1

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Justyna

Pracuję w Dziale Obsługi Klienta. Mogę polecić nasz dział ze względu na atmosferę jaka panuje między nami, zawsze pomagamy sobie nawzajem i możemy na siebie liczyć. W naszym dziale zarobki są uzależnione od naszej pracy i jesteśmy w stanie dobrze zarobić ze względu na premię. Dodatkowo tak jak koleżanka pisała mamy pakiety opieki medycznej i dużo ciekawych wyjazdów. ????

Tak31Nie21
Agata

Cześć. Pracuję w SRW od prawie 4 lat i śmiało mogę polecić pracę wszystkim, którzy lubią tematy związane z transportem. Od obsługi Klienta, który jest właścicielem firmy transportowej a często i kierowcą, poprzez sprzedaż usług związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców jak i samo rozliczanie, zależy w czym czujemy się dobrze. Cały czas się rozwijamy, z roku na rok nas przybywa, odchodzimy tylko kiedy zachodzimy w ciążę :) zarząd jest wymagający, ponieważ nie chcemy jako firma stać w miejscu, ale jednocześnie bardzo otwarty na swoich pracowników i ich indywidualne potrzeby. Dlatego praca jest ambitna, ale w tym wszystkim przyjemna. Wypłata zawsze na czas, karta multisport, opieka PZU i do tego wszystkiego w ilościach nieograniczonych kawa świeżo mielona :)

Tak26Nie16
Magda

Witam, pracuję w firmie SRW Sp. z o.o. od prawie 3 lat w Dziale Obsługi Klienta. Polecam tą firmę za dobre zarobki, jasne zasady premiowania, świetną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy. Ponadto każdy pracownik ma zapewniony pakiet prywatnej opieki medycznej, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenie i karty Multisport, organizowane są fantastyczne wyjazdy integracyjne, liczne szkolenia. Ważna jest dla mnie uczciwa i rzetelna praca zarówno moja jak i moich kolegów i koleżanek, ponieważ pracujemy w zespołach. Serdecznie polecam :-)

Tak33Nie25
Anonimek;)

Witam. Moja przygoda z SRW zaczęła się rok temu. Już na wstępie byłam zaskoczona życzliwością, z jaką spotkałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszyscy w firmie są bardzo przyjaźnie nastawieni. Szefostwo liberalne, aczkolwiek pracować trzeba ;) No, ale opłaca się... Dobrze wykonana praca jest doceniana i płace również adekwatne do zaangażowania. Jest możliwość dokształcania się, skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, karty Multisport. Polecam każdemu kto lubi wyzwania i pracę z klientem.

Tak30Nie25
Agata

Pracuję w firmie SRW dokładnie 3 miesiące, a nauczyłam się już więcej niż przez kilka ostatnich lat pracy w innych miejscach. Przychodząc do firmy zostałam dokładnie przeszkolona i wdrożona w swoje obowiązki, a w razie problemów zawsze mogę liczyć na wsparcie. Już pierwsze dni w firmie i sposób w jaki zostałam przyjęta przez współpracowników sprawiły, że jest to miejsce do którego po prostu lubię przychodzić. Mam przyjemność współpracy z każdym działem firmy i chyba nie jestem w stanie wybrać z którym współpracuje mi się najlepiej. Wiadomo, że czasami pracy jest dużo i każdemu zdarzają się gorsze dni, ale nikt chyba nie przychodzi do pracy spodziewając się wypłaty za "nicnierobienie" :) Minęły dopiero 3 miesiące a u mnie już pojawiła się możliwość rozwoju, więc czuję się doceniona przez Zarząd firmy i współpracowników. Cieszę się, że mogę się tutaj ciągle rozwijać i na ten moment na pewno nigdzie się nie wybieram :)

M.

Pracuję w firmie od kilku lat i mogę polecić tą firmę każdemu kto faktycznie chce pracować i się rozwijać. Zatrudniając się nie miałam doświadczenia w tej branży i zaczynałam od zera, ale właśnie na tym polega rozwój. Dzięki długiemu wdrożeniu, przygotowaniu i wielu szkoleniom zdobyłam wiedzę i umiejętności do pracy. W tej pracy każdy może liczyć na naukę, wsparcie i pomoc w razie potrzeby - zarówno współpracowników, jak i przełożonych, nigdy nie jest tak, że z ewentualnymi trudnościami zostajemy sami. Zaangażowanie i chęć pracy jest doceniana w każdym dziale i na każdym stanowisku, zarówno przez bezpośrednich przełożonych jak i zarząd - tylko trzeba dać też coś od siebie. Jeśli ktoś się naprawdę stara to zapewniam, że będzie to wynagrodzone.

Swoja

Pracowałam w firmie prawie dwa lata. Gdyby nie względy rodzinne, pewnie byłabym tam do dziś. Pracodawca owszem wymagający, ale pewnie dlatego tak dobrze idzie mu interes. Praca dawała mi ogromną satysfakcję, a przy tym fajne zarobki. Polecam osobom poszukującym zatrudnienia, ponieważ traficie na rzetelnego pracodawcę, a takich w dzisiejszych czasach mało.

Tak12Nie1
Czesław
@Swoja

Ciesze się, że wyraziłeś swoją opinię o pracy w firmie SRW. Wiesz może, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą również ubiegać się o zatrudnienie w tym miejscu? Gdyby takiej możliwości nie było, to zastanawiam się, czy firma zatrudnia praktykantów, którzy chcieliby nabyć doświadczenia w dziedzinie doradztwa. Możesz odpowiedzieć?

Swoja
@Czesław

Każda osoba, która była zatrudniana, przechodziła szkolenie i była wdrażana w swoje obowiązki. Nie wiem czy przyjmują osoby bez żadnego doświadczenia. Myślę, że może po prostu warto wysłać CV albo zadzwonić i zapytać :)

Tak5Nie
@Czesław

Wszystko zależny od stanowiska, na które rekrutujemy. Na przykład do Działu Rozliczeń często poszukujemy osób, które na start wprowadzają dane. Wtedy nie wymagamy doświadczenia. Takie osoby przechodzą szkolenia, aby prawidłowo wprowadzać dane do systemu i po pewnym czasie, jeśli wyrażają chęć awansu szkolą się w zakresie rozliczania i analizy czasu pracy kierowców. Do Działu Handlowego zatrudniamy raczej osoby z doświadczeniem. Także poszukujemy praktykantów, stażystów i niejednokrotnie proponujemy im umowę o prace, po zakończonej praktyce/stażu. Podsumowując, czy masz doświadczenie czy nie znajdzie się dla Ciebie praca w SRW.

Tak6Nie1
Marzena
@Karina

Dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Czy możesz również użytkownikom podpowiedzieć, w jaki sposób mogą złożyć swoją kandydaturę na praktyki bądź staż? Wydajesz się osobą zorientowaną w temacie, dlatego uważam, że Twoje wskazówki będą cenne dla osób znajdujących się na początku ich drogi zawodowej.

@Marzena

Najlepsza drogą do złożenia aplikacji na praktyki/ staż jest wysłanie swojego CV na adres rekrutacja@srw.com.pl. Ważne jest, aby w treści maila napisać czy chcesz wziąć udział w aktualnie prowadzonych rekrutacjach czy interesuje Cię praktyka/staż. Dobrze jest też wskazanie obszaru praktyk, np. obsługa klienta, rozliczanie czasu pracy kierowców czy typowa praca biurowa jak przetwarzanie dokumentów, umów, archiwizacja itp.

@Karina

Mogłabyś napisać, czy jest realna szansa na to, aby po ukończeniu stażu/praktyk otrzymać zatrudnienie w firmie SRW? Wiesz może, czy w przyszłości były takie sytuacje, aby pracodawca zaproponował pracę osobom, które ukończyły praktyki i wyróżniały się zaangażowaniem oraz chęcią uczenia się nowych rzeczy. Proszę o Twoją odpowiedź.

@Mikołaj

Moja odpowiedź to: JAK NAJBARDZIEJ! :) Jeżeli tylko osoba sprawdza się na danym stanowisku, angażuje się z swoją pracę, chce się rozwijać i chce z nami zostać. Na dzień dzisiejszy 75% praktyk zakończyło się podpisaniem umowy o pracę. Zapraszamy

@Karina

To dobra wiadomość. Mogłabyś napisać jeszcze, jakich konkretnie zagadnień można nauczyć się w trakcie praktyk w firmie SRW? Ciekawi mnie, czy pracodawca stara się bardziej w teorii przekazać wszystko praktykantowi, czy raczej można spodziewać się wiedzy praktycznej. Z góry dziękuję za Twoją dalszą aktywność w wątku.

@Mikołaj

W każdym dziale zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną. W zależności od działu, teorii uczysz się od kilku do kilkunastu dni i następnie ćwiczysz wykorzystując zdobytą wiedzę pod okiem opiekuna. Zwykle po kilku tygodniach jesteś już prawie samodzielnym pracownikiem, a wsparcie zespołu jest zapewnione przez cały czas. U nas zdobędziesz wiedzę np. z pracy biurowej (przetwarzanie dokumentów, redagowanie umów i aneksów, archiwizacja, obieg dokumentów w spółce), posprzedażowej obsługi klienta, rozliczania czasu pracy kierowców wraz europejskimi płacami minimalnymi, sczytywania i analizy danych z tachografów cyfrowych i analogowych, obsługi systemów komputerowych wykorzystywanych w SRW.

@Karina

Dziękuję za odpowiedź. Fajnie, że można nabyć tak dużo wiedzy, korzystając z możliwości odbycia praktyk u tego pracodawcy. Korzystając z tego, że dysponujesz sporą wiedzą o pracy w tej firmie, to chciałbym zweryfikować, czy osoby pracujące już na pełen etat bez problemów mogą skorzystać z dłuższego urlopu wypoczynkowego w dogodnym terminie?

@Mikołaj

Z urlopem nie ma problemu, należny go tylko ustalić z Kierownikiem danego działu, aby zachować ciągłość obsługi klientów. Pracownik sam zarządza ilością dni na urlopie, my jednak rekomendujemy, aby przynajmniej raz w roku wziąć dwutygodniowy urlop :)

Aktualność
Nasza spółka jest liderem na rynku w zakresie rozliczania kierowców busów, czyli pojazdów o DMC do 3,5 tony. Rozliczamy europejskie płace minimalne we wszystkich krajach, gdzie jest taki wymóg, gdyż firmy delegujące swoich pracowników celem wykonania pracy na terytorium tych państw, muszą zapewnić swoim pracownikom minimalne wynagrodzenie.

Zajmujemy się też rozliczaniem ewidencji czasu pracy kierowców. W ramach usługi SRW Bus zapewniamy naszym klientom reprezentację podczas kontroli administracyjnych Inspekcji Transportu Drogowego (ITD) i Państwowej Inspekcji Pracy (PIP). Sporządzamy również odwołania od decyzji administracyjnych i udzielamy odpowiedzi na pytania zadawane przez służby kontrolujące płace minimalne w Europie.

Nawiązaliśmy współpracę zarówno z przedstawicielem we Francji jak i we Włoszech.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Aktualność
Kochani! Mamy bardzo dobre wiadomości! Otrzymaliśmy certyfikat Firma Godna Zaufania Elite Gold 2019. Certyfikat został nadany w związku z: nienaganną opinią w Internecie, profesjonalizmem i zasługami biznesowymi, a przede wszystkim za wzorcową jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta.

Profesjonalizm Spółki, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie Certyfikatu - gdyż spółka nie posiada negatywnych opinii w Internecie przy każdym przeprowadzanym badaniu.
Podsumowując Firma Godna Zaufania Elite to:

Wielokrotni Laureaci
Firmy najbardziej dbające o swoją reputację online, poddające się badaniu Wskaźnikiem Opinii, przechodzące pozytywnie badanie przez więcej niż rok.

Firmy z doświadczeniem
Grupa firm, doświadczonych w swojej branży, uczestniczące w projekcie od co najmniej dwóch edycji.

Firmy z aktualnym badaniem
Najnowsze badania Wskaźnikiem Opinii są wyznacznikiem, że firma po otrzymaniu Certyfikatu Firma Godna Zaufania nie zaniżyła swoich standardów i wciąż nie wykryto w jej przypadku żadnych negatywnych opinii.

Jesteśmy dumni!

Doradca Klienta
Nazwa działu: Handlowy

Polecam! Zarobki ok,ludzie fajni, pracodawca uczciwy.

Aktualność
Twoje oszczędności to nasze sukcesy! ????

Drodzy Klienci,
Przedstawiamy kolejny przykład jakie korzyści płyną ze współpracy z SRW. W ostatnim czasie zgłosił się do nas właściciel firmy zatrudniający 12 kierowców w transporcie ciężkim. Poprosił nas o pomoc w optymalizacji swoich dotychczasowych rozliczeń czasu pracy.

Dzięki naszym rozwiązaniom i konstruktywnej pracy fachowców ds. rozliczeń właściciel firmy już wie, że zaoszczędzi 4 tysiące zł brutto rocznie na jednym kierowcy co w przeliczeniu na wszystkich pracowników daje sumę 48 tysięcy złotych brutto. Liczby nie kłamią i mówią same za siebie! Warto zostać Klientem SRW.

Nasi Regionalni Doradcy są dostępni na terenie całego kraju, dlatego zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 888 58 58 w celu umówienia się na bezpłatne spotkanie.

ABC przewoźnika – świadectwo kierowcy

Zatrudnienie kierowcy z kraju niebędącego członkiem UE wymaga uzyskania między innymi świadectwa kierowcy.

Kiedy wymagany jest ten dokument? Wykonywanie przewozów międzynarodowych wymaga posiadania licencji wspólnotowej oraz jeśli kierowca jest obywatelem państwa trzeciego, świadectwa kierowcy. Świadectwo należy do przewoźnika, który przekazuje je do dyspozycji kierowcy, podczas gdy ten prowadzi pojazd, korzystając z licencji wspólnotowej. Dokument okazuje kierowca na wniosek każdego upoważnionego funkcjonariusza służb kontrolnych.

Ujmując w skrócie, świadectwo jest wymagane zawsze, gdy wykonywany jest przewóz międzynarodowy. Jeżeli natomiast transport odbywa się tylko w ruchu krajowym – takiego dokumentu nie trzeba posiadać. Wymóg dotyczy tylko osób niebędących obywatelami kraju członkowskiego UE. Świadectwo jest własnością przewoźnika a w sytuacji, gdy kierowca przejdzie do innego pracodawcy, staje się ono automatycznie nieważne.

Z wnioskiem o wydanie świadectwa należy zwrócić się do Głównego Inspektora Transportu Drogowego w Warszawie.

System SIPSI po zmianach
Z dniem 16.07.2019r. francuskie ministerstwo pracy wznowiło działanie systemu SIPSI, w którym można ponownie dokonywać zgłoszeń. Stare zgłoszenia, które zostały wystawione przed przerwą w działaniu systemu obowiązują, aż do wygaśnięcia ich terminu ważności. Przy pierwszym logowaniu do nowego systemu należy kliknąć opcję przywrócenia hasła.
W systemie wprowadzono kilka zmian dotyczących m. in. :
- danych przedsiębiorstwa i rodzaju prowadzonej działalności
- kosztów ponoszonych przez kierowcę podczas podróży służbowych
- kwalifikacji zawodowych pracownika
- pojawiła się również konieczność podania przez przedstawiciela numeru SIRET – który jest wydawany tylko przedsiębiorstwom zarejestrowanym we Francji.
Drogi Kliencie, jeżeli masz problem ze zgłoszeniami w unowocześnionym systemie lub Twój przedstawiciel jest osobą prywatną i nie posiada numeru SIRET – zapraszamy do współpracy.

Tak4Nie
Sandra
 Rekomendacja

Właśnie próbuje sobie przypomnieć od kiedy współpracuje z firmą SRW i pierwszy raz łapię się na tym, że nawet nie pamiętam. Na pewno 3 lata z kawałkiem :) W każdym razie zaczynałam współpracę jeszcze, gdy prowadziłam działalność i działaliśmy na zasadzie umowy między firmami. Po pewnym czasie, gdy zamykałam firmę, wielu klientów (ze względu na dodatkowe koszta wynikające z zatrudnienia mnie na umowę o pracę, czy zlecenie) nie kontynuowało ze mną współpracy. SRW bez problemu wyciągnęło do mnie rękę i przygotowało umowę, która trwa do dziś (i oby jak najdłużej). :) Zawsze mogę liczyć na wsparcie pracowników, którzy ze mną współpracują. Dzięki ich kompetencji nie muszę martwić się o to, czy wykonam na czas swoją pracę i czy jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami - co praktycznie kuleje w każdej firmie. Nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem w wypłacie, czy jakimikolwiek problemami formalnymi, a wsparcie księgowych i HR, które naprawdę mi pomogły, jest nieocenione. Każda moja praca, czy dodatkowe działanie zawsze jest wynagrodzone w postaci takiej kwoty, na którą się umawiamy. Jestem zaskoczona niektórymi opiniami - szczególnie z działu handlowego. Tego typu praca w każdej jednej firmie działa w oparciu o cele sprzedażowe i determinuje wysokość wypłaty, więc nie wiem skąd te oburzenie. W sprzedaży możemy wyróżnić kilka rodzajów handlowców: tych, którzy nie chcą i nie potrafią; tych, którzy potrafią i chcą; tych którzy potrafią i nie chcą oraz tych, którzy nie potrafią, ale chcą. - Jestem przekonana, że jeżeli ktoś należy do grupy, która chce zawsze może liczyć na wsparcie osób pracujących w SRW. Sam fakt, że firmę tworzą osoby, które współpracują od lat i naprawdę znają się na tym, co robią wpływa na wiarygodność. Z jakich względów w SRW pracuje wiele osób od lat? No właśnie! Na pewno nie bez powodu, dlatego polecam zweryfikować wiarygodność niektórych opinii i odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego firma cieszy się takim poważanie, istnieje tyle lat i nie przestaje się rozwijać... Sandra M.

Tak12Nie1
Zaciekawiony
@Sandra

to ile jest tych osób, które pracują ,,od lat"(chociaż dwóch) w dziale handlowym?

Aktualność
Z myślą o Was firma SRW przygotowała dla Was kolejną NOWOŚĆ!
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku, SRW Spółka z .o.o. wprowadza Usługę SRW Ekspert.

Oferujemy wsparcie firmom, które prowadzą rozliczanie czasu pracy kierowców we własnym zakresie, ale jednocześnie mogą liczyć na pomoc rzetelnego Partnera, który specjalizuje się w tej dziedzinie.
Dzięki współpracy zyskają Państwo profesjonalny audyt dokumentacji, którą dostosujemy do obecnych wyzwań stawianych przed firmami z branży transportowej oraz kompetentne wsparcie merytoryczne.

Napiszemy w imieniu Klienta odwołania, będziemy Państwa reprezentować podczas kontroli, a także przeszkolimy Państwa kierowców z zakresu czasu pracy, naruszeń czy obsługi tachografów.

Przeanalizujemy również sytuację Państwa firmy pod kątem dobrej reputacji. Usługa dedykowana jest dla firm, które dokonują rozliczeń swoich kierowców na systemach 4Trans oraz SuperTacho.

32 888 58 58 w celu umówienia się na bezpłatne spotkanie.

Z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów Spółka SRW
przygotowała Promocję - „Akta osobowe”.

Promocja polega na bezpłatnym wykonaniu audytu akt osobowych dwóch pracowników dowolnie wybranych przez Klienta. Celem audytu jest sprawdzenie czy akta osobowe są prowadzone w sposób profesjonalny oraz w razie potrzeby udzielenie informacji zwrotnej wskazującej, które elementy wymagają poprawy.

- wysyłając informację mailową na adres dok@srw.com.pl bądź skontaktuj się

- pod numerem telefonu 661 614 625, by zapoznać się ze szczegółami.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do obecnego prowadzenia Państwa firmy pod kątem kadrowo-płacowym, istnieje możliwość nawiązania współpracy ze Spółką SRW w tym zakresie.

Zapraszamy!

Marzena

Na forum firmy SRW Sp. z o.o. znajduje się wiele pozytywnych opinii. Może wśród nowych użytkowników znajdzie się osoba obecnie poszukująca pracy. Firma rekrutuje na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w wielu miastach. Aplikować możecie bezpośrednio przez stronę https://www.gowork.pl/praca/srw-sp.-z-o.o.;pr

Zaangażowana

Bardzo stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Ciągle się rozwijamy, kierownictwo stawia sobie ambitne cele. Pracuję w SRW prawie dwa lata i nie myślę o zmianie, ponieważ dobrze się tutaj czuję, ludzie są pomocni, zarobki są satysfakcjonujące, wyjazdy integracyjne super :)

Tak5Nie4
Aktywna

Pracuję w firmie od 4 lat i nie mogę nic zarzucić mojemu pracodawcy. Jeżeli pracuje się rzetelnie i uczciwie, jest to wynagradzane. Wszyscy pomagają sobie nawzajem, jest bardzo życzliwa atmosfera. :). Przychodząc do pracy zostałam dokładnie przeszkolona i wdrożona w swoje obowiązki. Zarząd bardzo docenia własną inicjatywę pracowników i jest otwarty na pomysły. Polecam pracę w SRW, ponieważ można się tutaj rozwijać :)

Tak5Nie4
Bit

Jestem bardzo zadowolony z pracy w SRW. Firma dba o pracownika.

Tak10Nie6
Ek

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata na czas. Auto, telefon i wszystkie inne niezbedne rzeczy do pracy. Polecam.

Tak13Nie8
M

Atmosfera jest bardzo dobra. Wymagania są duże, ale to jest profesjonalna firma. Za wkład pracy jest się bardzo dobrze wynagradzanym. Pracuję 1,5 roku i nie mam żadnych zarzutów do firmy. Pracy też nie chcę zmieniać. Takich jak ja jest 99% w SRW, a ten jeden procent piszących negatywnie jest w każdej firmie. Rozwijamy się, jesteś największą polską firmą i żadne negatywne wpisy tego nie zmienią ;) I cieszę się, że jestem częścią tego zespołu. Zachęcam innych do pracy w SRW :)

Tak14Nie12

Tak26Nie16
Pracująca w SRW MAMA
@Agata

Na szczęście szczęśliwe mamy wracają do SRW Sp. z o.o. i mają zapewnioną ciągłość zatrudnienia :)

Tak15Nie10
wszystkowidziałem
@Agata

HAHAHAHAHAHA!!!!! HIT roku!

Tak21Nie1

Jestem pracownikiem SRW. Nie rozumiem tych pretensji. Jak pracuje się rzetelnie, sumiennie i z zaangażowaniem to zostaje się za to bardzo dobrze wynagrodzonym. A zatem o co chodzi? O to, że Ci którzy lawirują są poszkodowani? To, gdzie Wy pracowaliście wcześniej, że nic nie musieliście robić i płacili wam za to? Nie słyszałem i nie widziałem narzekaczy wśród tych zaangażowanych pracowników. Każdy może liczyć na indywidualne podejście, a szefostwo zna swoich pracowników z twarzy, imienia i nazwiska. Zarobki są wyższe niż na rynku pracy. Szanuj pracę, a zostanie to zwrócone w SRW z nawiązką. Szanuj ludzi, a będą Ciebie szanować. Trzeba mierzyć swoje możliwości na zamiary, a nie potem się obrażacie i wypisujecie bzdury. Zachęcam do osobistego sprawdzenia warunków pracy i płacy i obiektywnej, samodzielnej oceny. Nie zawiedziecie się.

Tak17Nie12

Tak33Nie25
Dawid

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Bardzo dobra firma da się zarobić trzeba pracować ale to chyba normalne ogólnie fajna atmosfera Moje sugestie dla SRW Sp. z o.o.: Firma ok praca jest adekwatna do zarobków Lubię atmosferę w SRW Sp. z o.o. za: Praca i luźna atmosfera

Tak22Nie20
Tedy
@Dawid

Jak długo pracujesz w Srw?

Sam wiesz kto
@Tedy

Nie pracuje, bo nie istnieje, znam całą załogę z SRW i żadnego Dawida w niej nie ma.

Tak10Nie8
Tedy
@Sam wiesz kto

Może zatrudniają na umowę o dzieło ludzi, żeby firmę zachawalali ????

Tak8Nie11
@Tedy

@Tedy, @Sam wiesz kto Owszem, osoba o takim imieniu u nas nie pracuje. Natomiast nie każdy chce podawać prawdziwe dane w internecie. Co widać po Was... Jak znasz się na swoim fachu i sprzedajesz, to zarabiasz. Jak nie sprzedajesz, to nie zarabiasz... rachunek jest prosty. Każdy powinien najpierw popatrzeć na siebie i jakość swojej pracy. Ja zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to będziesz zadowolony. Pozdrawiam

Tak20Nie10
Szymon
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Od czerwca poprzedniego roku, na stanowisku przedstawiciela handlowego(lub jak kto woli ,,regionalnego managera sprzedaży) zatrudnionych było 8 osób. Fakt, że przez różny okres. Jezeli jednak zsumujemy łączną ilość miesięcy sprzedażowych- ponad 40, przez ilość wykonanego planu- 3! słownie- TRZY! to obracamy sie w okolicach błędu statystycznego. Mimo wszystko, nikt o to nie miałby pretensji(usunięte przez administratora),daje niską podstawę, ale WSZYSCY nadrabiają to premią, której średnia realizacja jest na ponad 100%" co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. (usunięte przez administratora). Miałem nie udzielać się na portalach internetowych w sprawie tej firmy, ale uznałem, że trzeba przestrzegać ludzi (usunięte przez administratora)

Tak26Nie6
Karol M
@Szymon

Dokładnie tak!!!

Tak28Nie10
Szymon
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Mam tylko nadzieję, że ludzie pracujący w tej firmie nie poczują się dotknięci moimi komentarzami, bo 99% osób tam pracujących to na prawdę świetni ludzie, którzy zawsze służą pomocą i oczywiście są na prawdę dobrzy w swoim fachu. Sugeruję tylko ograniczone zaufanie do tego co (usunięte przez administratora)mówi na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeżeli usłyszycie farmazony typu ,,u nas handlowcy zarabiają po 10tyś miesięcznie" poproście, żeby dał wam to na piśmie

Tak19Nie2
RPH

Witam, proszę o informację na temat pracy na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy w tej firmie. Umowa o pracę czy wymagają własną działalność, jaka atmosfera, jakie zarobki.

Tak3Nie1
Rafał
@RPH

Witam, Umowa o prace, służba zdrowia Lux med , atmosfera super można sprawdzić dzwoniąc do wybranego handlowca lub do firmy . Zarobki podzielone na wynagrodzenie podstawowe + prowizja. Średnie zarobki handlowca przy 100% realizacji celu to średnio około 9000-11000 zł . Zapraszamy do Współpracy .

Tak20Nie12
@Rafał

Dziękuję za informację, czy te cele są faktycznie realne do wykonania? Jaki % RPH wykonuje plany w 100%?

Tak4Nie3
Ewelina
@RPH

Witam. Wychodzimy z założenia, że cele muszą być realne do wykonania, ponieważ to motywuje Przedstawiciela Handlowego do pracy. W skali roku 90% handlowców te plany realizuje, więc liczby mówią same przez siebie. Dodatkowo nie ograniczamy się do samej usługi rozliczania czasu pracy kierowców. Proponujemy również usługę księgowości, kadrowo-płacową czy RODO. Jest na czym pracować :). Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam

Tak13Nie5

Dziękuję za informacje

Tak7Nie1
stef
@Ewelina

witam jakie auta mają handlowcy ?

Ewelina
@stef

Samochody marki Ford Focus i Hyundai i30.

Tak10Nie
@Ewelina

Bez urazy, Pani Ewelino, ale przeszłam już firmę o podobnym systemie "motywacyjnym" (swoją drogą ciężko jest wskazać obecnie, która firma nie bazuje na tego typu praktykach),więc proszę nie mydlić oczu potencjalnym pracownikom. Oczywiście stosujecie Państwo na pewno zasadę "kija i marchewki" - na początku niskie plany, aby każdy, początkujący pracownik sprostał zadaniu, a z czasem coraz to więcej, więcej i więcej, bo przecież konkurencja nie śpi. Przedstawiciel Handlowy, a tak naprawdę, tanowisko to powinno nosić nazwę Specjalista ds. manipulacji ludźmi, bo tylko manipulacją można dorobić się na cudzej krzywdzie, co oczywiście wyklucza posiadanie sumienia, gdyż trzeba je zostawić przed drzwiami firmy. Podstawa + premia (prowizja od sprzedaży) = atrakcyjny system motywacyjny ? Wytarty slogan; raczej demotywujący - życie w ciągłym stresie "Zrobię plan, czy nie zrobię? Wprowadzi firma program naprawczy, czy też nie? Jak pójdę na urlop, to przecież zarobię mniej". Wniosek? Praca w takim systemie to najkrótsza droga do wypalenia zawodowego.

Tak5Nie12
Zirytowany
@Zdegustowana

Nieprawda !!! widzę, że na sprzedaży to raczej Pani się nie zna . Manipulacją raczej żaden porządny menadżer nie sprzedaje to po pierwsze . Ludzie którym brakuje wiedzy i doświadczenia ( myślę, że Pani brakuje ) stosują się do praktyk manipulacji i kłamstwa ( słabe ) ale taki jest niestety rynek i tak będzie w każdej branży niezależnie czy jesteśmy handlowcem czy budowlańcem. Praktyki kija i marchewki to czasy sprzed 15 lat ale pewnie można gdzieś spotkać. Stres !!! proszę ... jeżeli sobie nie radzisz ze stresem to przykre raczej wynika to z tego, że jesteśmy tylko ludźmi i mamy tendencję do odkładania a potem się stresujemy niestety. To oczywiście moje zdanie, które opieram na swojej 25 letniej praktyce w sprzedaży. Proszę wybaczyć ale mam wrażenie, że nie ma Pani co robić i pisząc te pierdoły wylewa Pni swoją frustrację nie wiadomo dlaczego !!! Tak na marginesie to jak według Pani powinien zarabiać pracownik w sprzedaży ?

Tak11Nie2
@Zirytowany

Ja również mam swoje zdanie poparte doświadczeniem ... i proszę się zdecydować, bo raz przechodzi Pan na "Ty", drugim razem na "Pani". Nie zwykłam przechodzić z nieznajomymi na "Ty".

Tak2Nie9
zirytowany
@Zdegustowana

Jak zwykle mało konstruktywna odpowiedź i nie na temat .

Tak10Nie1
@zirytowany

"Jak zwykle mało konstruktywna odpowiedź i nie na temat" - prawda w oczy kole.

TakNie5
Ania

Hej, nazywam się Ania i od dwóch lat jestem pracownikiem SRW. Jak czytam „opinie” hejterów to mi wstyd .. zatem do nich kilka słów : - jeżeli nie wiesz nawet gdzie jest Wrzosowa 2 w Mikolowie to się nie wypowiadaj ; - jeżeli jesteś byłym pracownikiem naszej firmy - cieszę się, że odnalazłeś swoją wymarzoną pracę (bo odnalazłeś??) i serdecznie gratuluje! Jeśli musisz dać upust swoim negatywnym emocjom to w ogóle super - jest się z czego pośmiać :) ; - jeżeli jesteś z konkurencji - zazdrość to straszna rzecz prawda?? Wiem.. boli ... Firma SRW jest dobrym i uczciwym pracodawcą . Wdraża od podstaw na stanowiska, ktore tego wymagają . Narzędzia pracy są na wysokim poziomie . Pracodawca płaci terminowo. Jeśli komuś nie odpowiadają zarobki zawsze może zmienić pracę. Niestety (ważna uwaga do poszukujących zatrudnienia ..) trzeba mieć otwarty umysł na wiedzę .. lenie, pseudointeligenci z przerostem ego i ambicji nie zagrzeją tutaj miejsca .. (na szczęście !) Mój dział - Dział Rozliczeń składa się z najlepszych specjalistów w tej branży w tym kraju! Jest pomoc , usmiech , wsparcie merytoryczne u każdego ! To najlepsze miejsce w jakim pracowałam ! Trzymam kciuki za nasze dalsze sukcesy! :)

Tak18Nie8
Kasia

Nie wiem skąd "Wy hejterzy" bierzecie te wszystkie nowinki :) z perspektywy czasu i kilku lat spędzonych już w firmie mogę śmiało powiedzieć, że każdy zarabia tyle na ile się angażuje...zapraszamy do działu rozliczeń choćby po to by porównać atmosferę z perspektywy innych miejsc pracy :) od kilku lat pracownicy są stali i nie gryzą się wzajemnie :) gdyby faktycznie było tak źle to dawno nikt by tu nie pracował :) a jak widać zespół się rozròsł i co więcej firma jest liderem na rynku usług konsultingowo_doradczych więc zazdrość no cóż...niech Wam nadal ściska co ściska :)

Tak20Nie5

Tak5Nie10
pracownica

żenujący komentarz... cóż, niektórzy rodzą się szefami (zwłaszcza, gdy przejmują stołek, bez doświadczenia, po wpływowych znajomościach).

Tak10Nie
Pracownica

Świetna praca z dużymi możliwościami dla ambitnych :) Polecam

Tak12Nie
Roześmiana
@Pracownica

Podobno znowu Handlowcy wam uciekają (po kilku miesiącach w firmie), więc skąd opinia, że to świetna praca?

Tak7Nie6
pracownica
@Roześmiana

Nie należę do działu handlowego i wypowiadam opinie tylko ze swojej perspektywy. W dziale rozliczeń pracuje się bardzo dobrze :)

Tak12Nie3
Prawdomówna
Nazwa działu: Finanse

Rafał podobno zarobki handlowców za ostatnie pół roku nie przekraczają średnio (usunięte przez administratora)

Tak5Nie9
Stefan King
@Prawdomówna

"Są ludzie, którzy kłamią dla zysku, i są ludzie, którzy kłamią z ucisku, ludzie, którzy kłamią tylko dlatego, że powiedzenie prawdy jest dla nich aktem całkowicie niepojętym… i ludzie, którzy kłamią, czekając, aż nadejdzie czas na prawdę" @Prawdomówna pozostaje Ci jeszcze kilka dni poczekać a wszyscy zainteresowani prawdę poznają..

Tak5Nie8

Zostaw opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

Chcę opublikować: