SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

OK

Wszystko na wysokim poziomie

Karolina J

Polecam dla mnie firma bardzo sympatyczna, atmosfera w pracy jest naprawdę luźna. Wiadomo jak to w pracy trzeba pracować ale chociaż czas szybciej leci :)

Ola

Profesjonaliści

Hubercik

Porządna firma znająca sie na rzeczy, polecam :)

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Bardzo dobra firma na start do zdobycia doświadczenia w tej branży, miła atmosfera i profesjonalny zespół pieniądze też całkiem okej

Przemek

Praca jakich mało pracowałem w podobnych firmach ale ta zatrzymała mnie na dłuższy czas

Pome

Praca tutaj pozwoliła mi na zdobycie sporego doświadczenia jak i poznania nowych przesympatycznych ludzi

Ghost

Przyjemna praca można na spokojnie aplikować bez większych problemów

Klaudiusz

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem

Dhalke

Mogę polecić super robota

Iwona

Pracowałam dla firmy kilka ładnych lat i jestem bardzo zadowolona niektóre ze znajomości nabytych podczas pracy trwają po dziś, osoby które tam pracują są serdeczne wiec i praca jest o wiele przyjemniejsza

Bartłomiej

Jestem bardzo zadowolony z usług które oferuje firma widać ze pracuje tam profesjonalny zespół znający się na rzeczy jak dla mnie wielkie plus i na spokojnie można polecić ich usługi :)

Karol

Jak dla mnie praca całkiem przyjemna pozwalająca się rozwijać, nigdy nie miałem z niczym problemu do tego firma oferuje niezłe warunki zatrudnienia

Aleksandre

Solidne zatrudnienie i profesjonalny zespół

Patrycja

Pracowałam dość długi czas dla SRW i jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie dobre do tego przesympatyczna atmosfera, która powodowała chęć przychodzenia do pracy no i oczywiście dzięki temu czas leciał w niej szybciej

Nikola

Bardzo miła atmosfera podczas pracy, możliwość rozwoju podczas pracy i zdobywania nowych umiejętności. Polecam

Jarek

Miła atmosfera i dobre pieniądze

Patryk

Znają się na rzeczy pełna profeska

Benek

Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klientów i utrzymuje z nimi dobry kontakt

Piotrek

Polecam jak dla mnie 5/5 gwiazdek

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.