INEA sp. z o. o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Poznaj nas

POZNAJ NAS

 

DOBRZY LUDZIE OD INTERNETU - TO WŁAŚNIE MY!
INEA to miejsce dla ludzi z pasją. Tych, którzy chcą się rozwijać i mają otwarte umysły gotowe, by cały iść do przodu i rosnąć razem z nami. Tu Twoje pomysły będą zmieniać naszą firmę.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY 
INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce. Jesteśmy obecni  w segmencie klientów indywidualnych, usług dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. INEA dostarcza głównie usługi Internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usługi profesjonalne dla biznesu i data center. Dzięki realizowanym inwestycjom jesteśmy liderem w zakresie infrastruktury światłowodowej w Wielkopolsce. Według rankingu głównego Speedtest.pl za rok 2017, INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce oraz najszybszego Wi-Fi w 2018 roku. Jesteśmy także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH.

JAK ZASKAKUJEMY
W listopadzie 2018 roku ogłosiliśmy uruchomienie usługi symetrycznego Internetu INEA światłowód o prędkości 10 Gb/s, dołączając do elity zaledwie kilku krajów na świecie, których mieszkańcy mają dostęp do tak wspaniałej technologii. 

 


     
 
 
INEA sp. z o. o.