INEA sp. z o. o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Listopad zakończony! W tym roku to on został w INEA okrzyknięty "Miesiącem zdrowia". Przez 30 dni Dobrzy Ludzie od Internetu oddali się wszystkiemu, co dobre dla ciała i ducha… i poprawiające samopoczucie!
 
W tym dość szczególnym roku chcieliśmy zwrócić uwagę na wiele elementów, które wpływają na nasze ogólne samopoczucie i formę poprzez webinary, wspólne ćwiczenia, rozmowy i konkursy. Wszystkie aktywności odbyły się w formie zdalnej.
 
We współpracy z ekspertami poruszyliśmy wiele tematów, w tym np.:
1/ "Czytanie etykiet produktów i planowanie żywienia drogą do pełni zdrowia"
2/ "Aktywna przerwa na home office"
3/ "Prawidłowy oddech i techniki relaksacyjne"
4/ "Jak komponować posiłki, by czuć się dobrze? Produkty wspierające dobre samopoczucie i efektywność" w formie webinaru oraz wspólnego gotowania online

Zachęciliśmy również naszych pracowników do... zapuszczenia wąsów! Zorganizowaliśmy bowiem wewnętrzny konkurs w ramach międzynarodowej akcji "Movember" - zabawna forma miała zwrócić naszą uwagę na poważne sprawy i zachęcić do dbania o profilaktykę badań.

Zdrowie jest najważniejsze - dbajmy o siebie!

 

Pracodawca

 Aktualność

Czerwiec był dla nas miesiącem zdrowia w INEA
Na start - spotkanie pracowników na prelekcji o zdrowym odżywianiu, kolejno badania składu ciała i cery oraz masaż na krześle biurowym!

Dobrzy ludzie w czerwcu oddawali też krew! Temat bardzo ważny - KAŻDA KROPLA MA ZNACZENIE Dodatkowo 4 osoby zgłosiły się na dawcę szpiku kostnego! To naprawdęęęęęę świetny wynik! 

Współpracujący z nami serwis rowerowy odpicował rowery pracowników INEA, aby bezpiecznie mogli przemierzać kolejne kilometry!

A wszystko uwieczniono okiem fotografa! :) 

INEA sp. z o. o.