IMS GmbH Gütersloh

0 Dodaj merytoryczną opinię
O nas

 

Jesteśmy z tego dumni!

 

+1500

Klientów

3600

Projektów

1979

Rok założenia firmy

 

W skrócie

IMS: Stawiamy na rozwiązania!

 

Od ponad 40 lat zatrudniamy i pośredniczymy wykwalifikowanych pracowników, tworząc powiązania pomiędzy firmami potrzebującymi personelu i poszukującymi pracy. Poznaj nas jako uczciwego dostawcę usług personalnych i przekonaj się o naszym know-how w zakresie pośrednictwa w zatrudnieniu specjalistycznego personelu i asystentów.

 

Nasza wizja

 

Budujemy mosty między ludźmi. Ostatecznie wszyscy wygrywają, a my czerpiemy z tego radość po obu stronach. Dzięki temu praca staje się przyjemnością – dla nas i wszystkich zaangażowanych osób – a praca staje się powołaniem.

Nasze wartości

 

Praca powinna przekazywać znaczenie i przynosić korzyści wszystkim zaangażowanym. Dotyczy to również naszych wymagań wobec siebie. Razem z naszymi klientami i pracownikami tworzymy rzeczywistą wartość dodaną, opierając się na solidnych podstawach wartości.

Nasza misja

 

Szybko i konkretnie znajdziemy odpowiedniego pracownika na Twoje stanowisko i odpowiednią pracę dla Twoich umiejętności. Dążymy do długoterminowych relacji z klientami i pracownikami i dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć Twój sukces.

 

www.ims-zeitarbeit.eu

 
IMS GmbH Gütersloh