Opinie o Office People w Gütersloh

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Office People, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office People w Gütersloh

Magda

Praca w tej firmie polega na pracy tymczasowej. Jeżeli podejmujesz się wyzwania to miej świadomość że będziesz pracować nie w jednej a w wielu fimach przy czym musisz się wykazać cierpliwośćią. Pracowałam w Schulte tj. firma ciastek kilka miesięcy koło 4 a potem office mnie wysyłało do innych gdzie zostałam przemaglowana. Tylko mieć auto i jeżdzić tu i tam, nie obchodzi czy się opłaca więcej zaangażowania niż korzyści. A jak jest wolny dzień to musisz jechać do biura i podpisać jakiś papierek że dali ci wolny dzień a zarobiłam ponad 900 Euro do 1000 lub 1050 więcej nie zarobisz, a nerwy popsujesz jedynie. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Office People - Gütersloh

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Office People