IMS GmbH Gütersloh

0 Dodaj merytoryczną opinię
Nasze usługi

 

Nasze kompetencje

Od ponad 40 lat

 

Tymczasowo udostępniamy wykwalifikowanych pracowników, tworząc w ten sposób powiązania pomiędzy firmami potrzebującymi personelu i poszukującymi pracy.
Poznaj nas jako uczciwego dostawcę usług personalnych i przekonaj się o naszym know-how w zakresie pośrednictwa w zatrudnieniu specjalistycznego personelu.

 

Nasze główne obszary

 

Zatrudnienie tymczasowe

Doradztwo kadrowe

Rekrutacja

Zarządzanie wnioskodawcami

Zarządzanie na miejscu

Nasza branża

 

Sektor handlowo-techniczny

Obszar komercyjny

Sekcja medyczna

Zarządzanie wnioskodawcami

Nasze mocne strony

 

Osoba kontaktowa

Szybki czas reakcji

Rekrutacja oparta na potrzebach i szybka

Zrównoważony sposób pracy

Długoterminowe planowanie i myślenie

indywidualne rozwiązania

Sposób myślenia zorientowany na rozwiązania

 

IMS – Twój kompetentny i niezawodny partner we wszystkich sprawach personalnych od ponad 40 lat

Wysokiej jakości doradztwo personalne to kwestia doświadczenia, a 40 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Jesteśmy reprezentowani w 4 lokalizacjach w Niemczech i tam zajmujemy się wszystkimi strategicznymi i/lub operacyjnymi sprawami HR. Wspieramy Państwa w obsadzaniu krótkoterminowych wakatów, obsadzaniu stanowisk stałych i planowaniu personelu.

 

Rozmieszczenie pracowników

tymczasowe i/lub stałe

Rynek pracy stale się zmienia. Wymagania i warunki pracy zmieniają się, a wraz z nimi potrzeby naszych klientów. W IMS oferujemy rozwiązania oparte na potrzebach na każdą potrzebę - niezależnie od tego, czy jest to zadanie tymczasowe, czy pozyskanie stałych pracowników.

Wyspecjalizowaliśmy się w tych branżach i obszarach specjalistycznych, gdzie doświadczenie pokazuje, że szczególnie często poszukiwane jest wsparcie zewnętrzne. Od kilkudziesięciu lat oferujemy rozwiązania dostosowane do wymagań kadrowych naszych klientów. Pozytywne efekty współpracy dla naszych klientów są różnorodne i sięgają od szybkiego obsadzania wolnych stanowisk po zapewnienie przewagi konkurencyjnej i trwały wzrost sprzedaży.

 

www.ims-zeitarbeit.eu

 
IMS GmbH Gütersloh