Opinie o Piening Montage GmbH w Gütersloh

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piening Montage GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piening Montage GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piening Montage GmbH w Gütersloh

Spawacz86Zs

Ta firma to żart ogranizacja przypomina tam bardziej pospolite ruszenie jak w średniowieczu, omijać szerokim łukiem

No to jakie Ty masz powody, by krytykować firmę lub wtórować tu innym w krytyce? Jeśli coś konkretnie Ci nie pasowało lub uważasz, że i inni, potencjalni kandydaci powinni o tym wiedzieć, to czekam na odpowiedź.

Jak szefostwo w Piening Montage GmbH traktuje ludzi?

Jagoda
@Paweł Ziółkowski

I taka stawka jest płacona do ręki czy jakoś inaczej to wygląd? Z samochodem jak to się zmienia? Czemu mieszkania słabe, mówisz o warunkach mieszkalnych?

Irena

W ofercie na spawacza napisali, że jest umowa na czas nieokreślony. Ale tak od razu? Czy jednak jest jakiś okres próbny najpierw? Podali też stawkę 13 euro / h, rzeczywiście jest ona realna tu teraz? Dajcie znac bo mąż jest zainteresowany ofertą.

Tadek
@Tomasz

Tomasz, dieta tylko w dzień kiedy jesteś w pracy. Gdy bierzesz urlop lub odbierasz godziny z zeitkonta, diety nie ma. Za dzień roboczy od poniedziałku do piątki masz 45 euro lub jeżeli posiadasz auto 60 euro. W soboty masz diety 20 euro. Dieta oczywiście netto.

Martysia Nowy wpis

Wpadłam na forum bo chłopak chce wyjechać z agencją do pracy na stanowisko elektronika pojazdów szynowych w bundesweit. Koszty kwater po stronie pracownika z tego co podajecie a ktoś stawkę godzinową tego stanowiska może podać, może ktoś miał ostatnio styczność z tą pracą?

Ktoś tu napisał, że praca na każdym stanowisku jest jak ze średniowiecza. Nie bardzo wiem o co chodzi, a szczerze mówiąc chciałem aplikować na etat spawacza w Vollzeit. Akurat na tym etacie proponują stawkę 16e plus dietę, a ile ona wynosi na dzień? Piszą o niemieckiej umowie na stałe, tylko czy od razu ją się dostaje czy może po jakimś czasie dopiero?

Monter Nowy wpis

Witam. Tak jak kolega pisze. Ta firma to królewny i szlachcianki. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze. W biurze i przez telefon bardzo dużo obiecują. A w że zywistosci to są wszystko BAJKI. KOSZTY utrzymania się są większe od dochodów Kwatera opłacasz za swoje Paliwo i samochód należy do ciebie Jedzenie też twoje Dieta to jakiś żart 45 euro Kwatera 23km od pracy Ta firma to jakieś dramat

k17

25-30 euro za nocleg, 16 stopni w pokoju, brak ciepłej wody w kranie, brak miejsc parkingowych, ścianki z regipsów, pralki brak lub trzeba dodatkowo płacić monetami.

@k17

Nie napisałeś, czy to opłata za jedną dobę. I co z drugą stroną medalu, dlaczego nie napiszesz, ile płacą? Bo na ich stronie podają, że jako mechanik przemysłowy/mechatronik miałbym mieć na początek 20,00 EURO – 23,50 EURO + dietę w wysokości 60 EURO przy przyjeździe własnym autem + dodatki do nadgodzin + 25% + dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EURO.

Totalna lipa

Jakim cudem tyle osób nadal tam pracuje i sie nie buntują???

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@Spawacz86Zs

no dokładnie , i na kazdym stanowisku .....

@Paweł Ziółkowski

Możesz napisać to jakoś mniej metaforycznie? Jak ta organizacja tak dokładnie wygląda? Jak zarządzanie? Bo to że jak pospolite ruszenie to niestety, ale nic mi nie mówi. Jedynie można się domyślać

Emilia
@Spawacz86Zs

Czyli twoim zdaniem organizacja jest do poprawy? Jest to bardzo wazna kwestia, która poprawia jakość firmy. Jak to się odbija na pracy firmy i jak wpływa na pracowników? Co twoim zdaniem, należałoby poprawić, aby ta zmiana była widoczna i zadowalająca?

@Emilia

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda tam praca ja sobie odpuściłem przy procesie rekrutacji i ustalaniu terminu wyjazdu na próbki, takiego zamieszania i braku organizacji dawno nie widziałem , ale czytając komentarze za wesoło tam nie jest , wnioskuje że oszczędziłem sobie tylko wycieczki

Spawacz86Zs

Wnioskuje ,że mówimy o organizacji próbek w Monachium pod koniec roku ?do spawania lokomotyw ? Takiego zamieszania i braku pomysłu logistycznego to nie widziałem , pierw myślałem że to poważna firma , a wyszło jak zawsze organizacja przypomina tam plac zabaw w przedszkolu,kto pierwszy w piaskownicy ten rządzi ...

@Paweł Ziółkowski

Jesli osoby , które reprezentują firmę nie zmienią swojego podejścia , że My jako pracownicy Tez jesteśm ludzmi , i dzięki naszej pracy , mogą pracować i zarabiać , to nie ma miejsca na rynku dla takiej firmy , na szczęscie juz nie jestem pracownikiem i nikomu tej firmy nie polecę .....dalej nikt odemnie nie odbiera telefonów , maja nas w d....pozdrawiam

@Paweł Ziółkowski

Fajnie, że wyrażasz swoją opinię. Tylko nikt z czytających, łącznie ze mną, nie ma pojęcia, jakie masz dokładnie zastrzeżenia. Możesz napisać, z jakiego powodu odradzasz pracę dla tej firmy? Tym bardziej, że ciągle pojawiają się nowe ogłoszenia. W tym dla hydraulika za 13,5 - 18,00 euro / godz.

(usunięte przez administratora) Duża i droga jak Titanic, nie zdziwię się, jeśli podzieli jego losy, skoro nie dba o pracowników a nos prezesa jest dłuższy od nosa Pinokia. Czasami zastanawiam się, za co dostali tytuł "Top Job". Przepracowałem w tej firmie 5 lat. Początkowo miałem dobrą opinię o tej firmie, jednak powoli się to zmieniało, aż w końcu nie wytrzymałem i odszedłem. Piening jest jednym z najdroższych biur pracy w Niemczech, biorą grubą kasę za naszą pracę. Natomiast pracownikom płacą bardzo słabo. Po 5 latach pracy, w tym u jednego klienta praktycznie większość czasu, moja stawka w 2021 roku wahała się miedzy 13 a 14 euro brutto. I nie jestem piekarzem z wykształcenia. Pracowałem jako elektryk a jestem po technikum elektronicznym. Przez te 5 lat byłem jakieś 4-5 tygodni niedysponowany, czyli chory. A więc reasumując: 1. Dla Pieninga "Loyal ist egal"!!! Dlatego nie miejcie skrupułów dla tej firmy. Ja miałem i teraz żałuję. Bierzcie chorobowe, kiedy nadarzy się okazja. Dzwońcie i piszcie mejle z byle pierdołą, inaczej zostaniecie olani. 2. Słabo płacą. 3. Problemy z zamówieniem np. ubrań roboczych. Na dzień dobry są bez problemu, jednak później zaczynają się schody, zamawiając cokolwiek trzeba napisać kilka meili z prośbą. 4. Trzeba sprawdzać wypłatę. Mimo tego, że jest zawsze na czas, to nie zawsze się zgadza. Mnie udało się 2 razy wykryć błąd na moją niekorzyść. 5. Nie ma żadnych standardów. Mój dysponent nie wyśle mi butów roboczych, tylko zmusza mnie do zwalniania się z pracy i jazdy moim prywatnym samochodem, w obie strony jakieś 65 km do Würtha, gdzie np. kolega, który ze mną pracuje i ma innego dysponenta dostaje buty na adres jaki sobie zażyczy. 6 Udzielają się i czytają to, co piszemy w opiniach i na forach. (To pewnie też zostanie przeczytane). Kiedy napisałem dysponentowi, że odchodzę, ten oczywiście chciał żebym został ale jego argumentem nie była podwyżka dla mnie tylko negatywne opinie, które wyczytał w internecie, na temat firmy, do której przechodzę. Jest to bardzo żałosne, ponieważ negatywne opinie są też na temat Pieninga.

@Piotr

Niestety dysponenci to jakieś niedouczone leszcze w zasadzie przez niego mam dość tej pracy.

@Piotr

Ja znalazłem sobie pracę w normalnej firmie a nie w agencji. Mam 28 Euro na godz. Oczywiście diety nie mam, bo po co, to tylko tania marchewka przy niskiej stawce.

@Alek

Masz teraz 28 euro / godz. Netto, czy brutto? I ile Ci płacili w tej agencji, jak dla nich pracowałeś?

j23

od jakiegoś czasu mam wrażenie że Piening ma pracowników za białych murzynów,jest coraz gorzej a mistrzostwem świata jest zabranie połowy diety za soboty i niedziele i wmawiają pracownikom że to zgodne z prawem,(usunięte przez administratora) z jakim prawem?

@j23

A od kiedy płacą diety za weekendy gdy nie pracujesz, ?

@j23

(usunięte przez administratora) Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. Sami sobie w ten sposób strzelili w kolano. Najpierw z wielkim bólem podnieśli dietę do 50 euro (konkurencja już dawno to zrobiła), teraz obcinają. Po spawaczach to już pojechali ostro, 40 euro. Zmieniłem w końcu biuro na normalniejsze i mam teraz dietę 55 euro, za soboty pracujące również.

@Zibi

W ramach informacji. Wszystkie biura pracy płacą dietę tylko za przepracowany dzień. Tak było i pewnie będzie. Jak w poniedziałek nie będziesz w pracy, to nie dostaniesz diety. Bardziej uczciwe biura za sobotę pracującą płacą taką samą dietę jak za każdy dzień tygodnia. Niektóre płacą dietę od przepracowanej godziny.

Tomek Romek
@Piotr

I tu kolego sie mylisz ja mam dietę za 7 dni a pracuję 5 i nie raz soboty tak było w poprzedniej firmie ktorej pracowałem 4 lat i tej nowej opłacają mi nocleg plus 24 diety cały tydzien wiec nie wiem jak u ciebie ha

@j23

To przez tych pomysłowych cwaniaków, którzy dogadywali się z Klientem i pracowali po 12 godzin a na godzinówkach rozpisywali po 8 i 5 w sobotę a tak na prawdę piątek i sobotę siedzieli w domu w Polsce nie płacili za noclegi w DE. Piening to wykrył i obniżył solidarnie wszystkim za diety za soboty i niedziele (jak ktoś pracował) do 20 Euro. Wszyscy piszą jak to Piening kantuje ludzi, ale w drugą stronę to już nie. Lewe zwolnienia lekarskie, dogadywanie się z klientem (na godzinówce pisane po 8 godzin a reszta płacone na czarno), rozpisywanie godzin na inne dni. Nie mówię już o tych których klient trzyma latami (są tacy, którzy siedzą już ok. 10 lat u jednego), chociaż zgodnie z prawem można tylko 18 miesięcy i potem przejęcie albo pracownik idzie na 3 mce do innego Klienta. Z tym, że tutaj sam Klient się dogaduje z inną firmą, że niby tamta wypożycza tego pracownika na 3 mce i się między sobą jakoś rozliczają. Pracownik musi tylko na godzinówce pisać dane i adres tamtej drugiej firmy, ale pracuje dla tej pierwszej. pIening zapewne daje na to ciche przyzwolenia, najważniejsze, że kasa się zgadza. Także niemieckie firmy też (usunięte przez administratora) system i tak się to kręci w tym państwie niemieckim.

@Tomek Romek

Inne firmy płaca dietę za godzinę. Ostatecznie na jedno wychodzi. Dieta bez podatku, ale nic z tego nie idzie na emeryturę i nie da się odliczyć od podatku.

DiKey

Witam. Firma na "pierwszy rzut oka" wydaje się być przyjazna dla potencjalnego pracownika... Jeśli spotka cię wypadek w pracy lub cos co spowoduje niezdolność do pracy zwolnią Cię w trybie natychmiastowym. Dla "tej firmy" liczy się tylko to abyś (usunięte przez administratora)" Taka polityke i praktykę stosuje Piening Warszawa również ten w Niemczech. Przestrzegam!!!

@DiKey

Gucio prawda .Sam przez to przechodzę i nikt mnie nie zwolnił.

Oddany pracownik
@DiKey

Konkurencja nie śpi i wymyśla niestworzone rzeczy? :)

@Oddany pracownik

Myślę, że konkurencja na miarę piening nie musi w ten sposób się zniżać.. słyszałem o typach którzy co pojadą do Polski to zaraz zwolnienie.. mimo to i tak dalej pracują więc można ten Twój post wsadzić na regał z bajkami.

@Zibi

Pracują, ponieważ brakuje im ludzi, dla nich liczy się przede wszystkim sztuka, coś tam zawsze na kimś takim zarobią. Oni nie trzymają ludzi z dobrego serduszka, to jest biznes. W czasie pandemii słyszałem już o zwolnieniach tych mniej potrzebnych, bo sporo firm miało przestoje.

To ile łącznie wychodziło wolnego? Od razu po urlopie brali L4? Czy po tych sytuacjach jak ktoś tak realnie zachoruje i pójdzie na zwolnienie to firma jakoś krzywo na to patrzy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Piening Montage GmbH? Chętnie zatrudniają?

Kamil

Oni zatrudniają wszystkich, ludzi co nigdy żarówki nie wymieniali są elektrykami i ludzi co pracowali w pl jako ( aptekarz, sprzedawca w sklepiku szkolnym itp) wiem to bo trafiam na takich ludzi i się śmieją. Ty masz uprawnienia dogadujesz się po niemiecku robisz robotę od a do z i masz 13€/h a taki co nic nie robił ma 12,50€. Tak traktują pracowników. Od klienta piening za mnie bierze 31,50€/h brutto Wiem to bezpośrednio od klienta. A teraz przez COVID tłumaczą się. Że podwyżek nie będzie bo pandemia a ja przepracowałem praktycznie cały rok, na kurtzarbait byłem 2 tygodnie. Ale na szczęście dni są już policzone w tej firmie przechodzę do klienta.

@Kamil

Święta prawda. Miałem to samo, tylko ja zmieniłem biuro.

@Kamil

Piening bierze od Klienta za godzinę podwójną twoją stawkę godzinową plus dietę dzienną podzieloną przez 8 godzin. Za nadgodziny jeszcze więcej. Jeśli chcesz podwyżkę o 2 Euro, to klient musi dołożyć Pieningowi 4 Euro za godz. Podwyżka diety też się kończy wyższym rachunkiem dla klienta. Piening od siebie nic nie dołoży, bo nie ma z czego, nie produkuje pieniędzy To agencja żyjąca z wypożyczania ludzi i musi zarobić też na swoje utrzymania (biura, samochody, personel, Twój urlop, dni świąteczne, chorobowe, składki emerytalne, ubranie, narzędzia itd. Lepiej przejść do innej firmy na stałe. Nie ma się co prawda diet, ale jest dużo wyższa stawka godzinowa i pieniądze na wakacji i święta w wysokości czasami całej pensji. To wszystko przełoży się też na Twoją przyszłą emeryturę. I nie siedzisz w domu bez zleceń i wypłaty oraz nie mogą Cię tak łatwo zwolnić. Jesteś też traktowany jak swój a nie "Leiharbeiter". Masz możliwości podwyższania kwalifikacji i awansu, czego w Pieningu nigdy nie widziałem. Agencje pracy są dobre na start, ale jak ktoś chce popracować dłużej, to tylko na stałe do normalnej firmy. Można znaleźć firmę, która pozwoli pracować pn-czw po 10 godzin i mieć długi weekend albo kilka dni w miesiącu pod rząd. Można wynająć na stałe mieszkanie lub pokój i nie przeprowadzać się co jakiś czas (wychodzi taniej). Dojeżdza się często samochodem służbowym, także w ostatecznym rozliczeniu dieta zwraca się w inny sposób. No i najważniejsze, że ma się spokój i stabilizację. Nie szkoda nerwów? Z pracy w Pieningu byłem ogólnie zadowolony, ale było za dużo stresu.

Grzegorz

Nie polecam tej firmy miałem zlecenie w stuttgard tydzień pracy i po tygodniu musiałem jechać 600 km na inne zlecenie które trwało 3 dni następne 3 dni w hotelu siedziałem i później znów zlecenie które trwało 2 dni i takie zlecenia właśnie Piening załatwia. Obsługa w biurze bardzo nie miła wiecznie jakieś pretensje a najbardziej Pani (usunięte przez administratora). Stawki też nie wielkie po roku pracy 14.5 € gdzie przyszedł młody i dostał na tym samym zleceniu 16€ gdzie żadnego doświadczenia i zero niemieckiego. Tak traktują ludzi w tej firmie dlatego dużo ludzi się zwalnia z tej firmy. Pozdrawiam również (usunięte przez administratora)która się interesuje wszystkim co nie potrzeba

@Grzegorz

Zastanawiam się przy tym czy byleś wprost informowany o tym, że zlecenie ma być wykonywane przez 3 dni tylko? Na jaka ofertę tak w ogóle aplikowałeś, jaka miejscowość była przypisana? I czy jest tu więcej koordynatorów? Można prosić o zmianę takiej osoby jak się człowiek nie dogada?

Jak szefostwo w Piening Montage GmbH traktuje ludzi?

Paweł Ziółkowski

Nic nie było tak jak obiecali , zostałem zwolniony i tez mi nikt nie powiedział , dostałem informację przez pocztę ,(po miesiacu ) długo czekałem na pieniądze a jesli chodzi o narzedzia i ubrania to bezprawnie zabrali mi za nie pieniądze . Zero kontaktu , nikt nic nie wie , nie odbierają telefonów i dalej czekam za rozpisaniem diet , a jest mi to potrzebne do rozliczenia Pit , omijajcię tę firmę baaaaardzo dalekim łukiem , od momentu podpisania z nimi umowy dla nich jestescie nikim .

Paweł Ziółkowski

Juz opisywałem , nie miałem długiego stazu na szczescie w tej firmie . Po pospisaniu umowy pracownik jest zdany na siebie , dysponent jest tez nie dostepny albo chory i nigdy nie oddzwonił , wszyscy nabrali wody w usta . Nie polecam , firma do (usunięte przez administratora) są fajniejsze nie polecam nawet najgorszemu wrogowi .

@Paweł Ziółkowski

Pisał Pan, że nic nie było tak, jak obiecali. Czy dotyczyło to również stawki za pracę czy opłat za lokum? W ogłoszeniu dla elektromontera podają, że płacą od 13,5 euro brutto / godz + 60 euro diety dziennie, gdy ma się własne auto. Czy to realne kwoty?

@Tomasz

Pisać mozna duzo , papier wszystko przyjmie , stawka brutto w momencie rozpoczecia pracy- 12.93 euro , diety 45 euro bez samochodu , a jesli chodzi o mieszkania to niestety słabe a do dnia dzisiejszego dalej czekam o rozpisanie diet , tej firmy nie polecam są fajniesze i normalne z dobrą współpracą . Pozdrawiam

Paweł Ziółkowski

ta , jak cię zwolnią to na firmowym papierze ci podziękują , bo ty się napewno do nich nie dodzwonisz ....

ksis
@Tomasz

jak z dietami tam jest rozliczane i czy z nich odciągane na zakwaterowanie

Rysiek
@ksis

Tak z diety. Sam płacisz. A rozliczenie diety to dieta dzienna razy ilość dniówek.

Tola
@Rysiek

I one są rozliczane razem z wypłacaniem pensji czy w innym terminie? Bo generalnie chyba początkowo trzeba zapłacić zanim dostanie się wynagrodzenie?

Jagoda
@Paweł Ziółkowski

Czy firma wypłaca pensje na czas i czy nie olewają pracownika?

Irena

Anders
@Irena

Nie ma okresów próbnych. Od razu jest na stałe i za stałą stawkę. 13 euro/h to jest brutto wynagrodzenie. Do tego dieta netto stała za każdy dzień roboczy.

@Anders

O, a ta dieta, to w jakim zakresie może się ona wahać i od czego jej wysokość jest uzależniona? I jakby dało radę napisałbyś coś więcej o jakości oferowanego zakwaterowania i jego kosztach?

Anders
@Tomasz

No przecież jest napisane w ofercie na hydraulika: "dietę w wysokości 60 EURO / dzień roboczy przy przyjeździe własnym autem". Zakwaterowanie jakie sobie znajdziesz, takie będziesz mieć. Najlepiej to przyjedź kamperem.

Zoja
@Anders

Czyli firma w ogóle nie oferuje zakwaterowania pracownikom? Czy sa jednak jakieś możliwości na zatrzymanie się w kwaterach pracowniczych? Jak tak to czy dobre tam warunki?

Franek
@Zoja

Dobre warunki to ma się u siebie w domu. Na kwaterach trzeba znosić różne niemiłe emocje, przede wszystkim brak prywatności, mieszkasz z różnymi ludźmi, masz wspólną łazienkę, kuchnię i nieporządek po współlokatorach. Na weekendy często są głośniejsze imprezy. Na co dzień sluchasz jak z za ściany ktoś ogląda telewizor, gdy ty chcesz odpocząć. Ściany przeważnie są z regipsów, więc wszystko słychać. Łóżka pozbijane z belek, które skrzypią. Do 30 euro nic lepszego nie idzie znaleźć.

Ryszard
@Zoja

Zoja, agencja wyszukuje Ci na początku jakiekolwiek lokum do przenocowywania, bo tak ma napisane w ofercie, więc musi. Potem za bardzo się nie interesuje. I można czekać w nieskończoność aż z łaski swojej znajdą na prośbę coś innego. Po drugie są to słabej jakości kwatery. Mieszkanie tam przypomina raczej walkę o przetrwanie. Masz mały pokój i wspólny korytarz, albo hol z aneksem, telewizorem i łazienką. Wyposarzenie jest stare i zużyte. Nigdy nie wiesz czy trafisz na kulturalnych współmieszkańców czy na rozwydrzonych nastolatków lubiących siedzieć po nocach i hałasować czy na niemieckich emerytów, których żony wyganiają z domu i też hałasujących przez cały dzień. Do tego płacisz chore pieniądze za kawałek miejsca do nocowania. W dzień ciężko się przebywa z innymi przy braku prywatności i lepiej wybyć na pole i czuć się jak bezdomny. Współmieszkańcy często pozostawiają po sobie nieporządek i chlew. Ręce opadają. Niemcy - co to ma być?

Irek
@Irena

Umowa na stałe, ale stawka jest próbna i szybko się nie zmienia. Nie ma różnicy czy stała czy okresowa. Okres wypowiedzenia jest taki sam jak przy okresowej.

Tadek
@Tomasz

Witam Jestem pracownikiem firmy Pienig . Pracuje tu ponad rok. I mam pytanie odnośnie rozliczenia rocznego. Dlaczego rozliczenia roczne jest tak niskie z tej firmy w porównaniu z innymi agencjami pracy? Za rok 2022 otrzymałam 1 euro rozliczenia , a za rok 2021 w innej agencji pracy przy tych samych godz. i stawkach wychodzi 1800 euro. ?

Pk7

Sprawdź swoje lohnabbrechnung z całego roku czy się zgadza steuerbetrag i porównaj z jakimś kalkulatorem co oblicza roczny podatek.

Piening Montage GmbH poszukuje pracownika na Hydraulik. Czy stanowisko Hydraulik wymaga nadgodzin?

przemon31

Pracuję w tej firmie od kwietnia 2022 r. Puki co to oceniam pozytywnie. Wypłata jest zawsze na kącie do 15. Firma wyposaża pracownika w wysokiej jakości ubrania robocze a spawaczy dodatkowo w przyłbicę spedglass z nawiewem co inne agencje nie robią. Kontakt z dysponentami jest ok

Iwona
@przemon31

Te ubrania to odpłatnie? W sensie gdybyś teraz rezygnował to oddajesz za nie?

@Iwona

Tak odpłatnie nawet jak nie dostaniesz od nich ubrań i butów to odliczają ci z wypłaty ze niby ubrania i buty sie wzięło trzeba uważać na każdym kroku tym bardziej na Nowaka osoba która żeruje na cudzej wypłacie

Jacek
@Iwona

Odzież roboczą i narzędzia przejmujesz za darmo po roku pracy. Wszystko jest omawiane na rekrutacji.

@Iwona

jak cie zwolnia to zabiorą ci połowe pensji z wypłaty , a przy zwolnieniu przez firm ni powinni .....

@Jacek

Powtarzam to co rekrutacja to rekrutacja ........jesli firma zwalnia pracownika a nie odwrotnie nie powinna zabierać pracownikowi pieniędzy za przepracowane jego godziny ..... widze ze niektóre pytania są od osoby która prcuje w tej firmie i ma za za zadanie ocieplać wizerunek tej firmy ........ale to nic nie zmienia , nikomu jej nie polecam

Czy w Piening Montage GmbH występują paczki/bony świąteczne?

Kamil

Tak przez pierwsze 2 lata 150€ na wczasy i 150€ na święta. Po dwóch latach 200€ i chyba po czterech 300€. Paczki są, ale mogliby sobie dać spokój bo to śmiech na sali co dają.

Aleks
@Kamil

Ye kwoty są brutto. Od tego brane są skadki ubezpieczeniowe i ekstra podatek. Do kieszeni trafia połowa z tego.

Iwona
@Aleks

Poważnie tylko połowa? A co konkretnie obejmuje to całe ubezpieczenie?

aleksis13

witam tak ludzie pracujący w piening montage dostają przed świąteczne paczki

Paweł Ziółkowski

niestety , w prezencie dostałem zwolnienie i do dnia dzisiejszeg nie wiem za co , pieniądze po miesiącu i połowe zabrali ......

Paweł Ziółkowski

i dalej brak wypłaty , a powinna być 15 grudnia, zero kontaktu z biurem i do dnia dzisiejszego nie wiem czy ja tam dalej pracuje , czy jestem zwolniony , brak jakichkolwiek informacji lub dokumentów na ten temat , Firma KOSZMAR ....nie polecam

Sylwia
@Paweł Ziółkowski

Hej i jak sytuacja? Wyjaśniło się z wypłata i zatrudnieniem? Kurcze, narzeczony chce wysłać tutaj cv, i nie wiemy, czy przypadkiem nie byłoby podobnych "cyrków" co myślisz?

@Sylwia

Naprawde nie polecam , po miesiącu wpłacili połowę , resztę odliczyli sobie za odzież robocza i narzędzia. Chcieliśmy odesłac ale po oddaniu pieniędzy , ale nie wiadomo gdzie , i na @ tez nie odpowiadaja . Czytałam ze jak firma zwalnia pracownika to nie może zabrac kasy za te narzedzia i odzież . Moge polecic , znajdz inna firmę , są mili dopóki nie podpiszesz umowy a potem mają cię w (usunięte przez administratora) .Pozdrawiam

@Paweł Ziółkowski

a wystarczyłoby napisać @ przez firmę , np. rozwiązujemy umowe i dokumenty przeslemy poczta , no nie to tez za trudnę ......., teraz czekam na rozpisanie diet bo potrzebne do rozliczenia pit , i tez echo , firma widmo ........

Nie polecam , zero kontaktu z biurem ,a jak juz odbiorą to kazda mówi ci innego i co innego się dzieje . mieszkania drogie , obietnice jedynki okazały się kłamstwem , zwykła spychanka ........brak wypłaty i brak kontaktu , swięta za pasem a ja bez pieniędzy i tyle o tej firmie

Jakie są mocne strony pracodawcy Piening Montage GmbH?

Jacek

Jako były pracownik mogę powiedzieć, że agencja pod względem organizacji dobrze sobie radzi: przygotowanie do wyjazdu, organizowabie odzieży roboczej i narzędzi, szukanie zakwaterowania, kontakt z dysponentem, przelewy na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Piening Montage GmbH - Gütersloh

• Jak się pracuje w Piening Montage GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Piening Montage GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piening Montage GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piening Montage GmbH?

Kandydaci do pracy w Piening Montage GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piening Montage GmbH
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.

Piening Montage GmbH