HYDROMEL Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Witam, ostatnio została dodana oferta na pracownika do działu zaopatrzenia administracji. Nie widzę aby teraz w ostatnim czasie ktoś co do niej nawiązywał, możecie wiec opisać te prace? czemu w treści piszą o chęci uczenia się oraz otwartości na wyzwania? Co się dzieje w trakcie pracy?

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam! Chciałbym zapytać o dwie rzeczy związane z firmą Hydromel, ponieważ interesuje mnie praca operatora CNC. 1. Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia na operatorów CNC. Wynika to z rosnącego zapotrzebowania na pracowników czy też z ich rotacji? 2. W ogłoszeniu mowa jest także o osobach po szkole lub po kursie, a więc takich, które zaczynają dopiero karierę operatora i wymagają przyuczenia. Jak wygląda ten proces w Hydromelu? Czy są osoby wyznaczone na instruktorów? Pytam, bo poszedłem raz do zakładu, który szumnie ogłosił projekt "nauczymy cię zawodu", a potem okazało się, że chętnych instruktorów brak, bo nie przewidziano dla nich ani grosza dodatku. Dziękuję za odpowiedź.

Agatka Nowy wpis
Inne
@zainteresowany

Instruktor? Sugerujesz przy tym po prostu starszego kolegę ze stanowiska a nie jakiegoś szkoleniowca z zewnątrz? Mam chłopaka, który chciałby zacząć ale to dopiero od kolejnego roku jeśli już. Jeśli zdecydujesz się przyjąć to zdasz nam relacje czy w ogóle warto? swoją drogą na jakich konkretnie maszynach się tu pracuje? opiszecie je?

zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
@Agatka

@Agatka Mam na myśli starszego kolegę ze stanowiska. Taki zna nie tylko obsługę maszyny, ale też optymalny sposób wykonywania konkrentych detali w danej firmie.

anonim Nowy wpis
Inne
@zainteresowany

Ktoś wcześniej też wspominał, że kierowców często potrzebują. I też mnie zaczęło zastanawiać czy to rotacja czy rozwój. Ktoś podpowie? Swoją drogą ile można zarobić jako kierowca tutaj? Czy wymagają dużego doświadczenia na stanowisku?

To ja kierowca
Kandydat
 Pytanie

Ktoś opowie o pracy dla kierowców w tej firmie ? Często ostatnio pojawiają się ogłoszenia i jestem ciekaw czy warto składać CV

Mareczek
Kandydat
 Pytanie

Witam Jak wygląda praca kierowcy w firmie? Jaką stawkę oferuje firma na umowę o prace ? Czy są wolne weekendy czy np trzeba pracować co 2 sobote ?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nie robiłem nic złego kradłem co się dało i tak mnie na ile chcieli i jeszcze na robiłem w kiblu powodzenia

Pytania

Czy muszę robić

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakości? - ilu jest kontrolerów? - praca od pn-pt czy inaczej? - czy sa problemy z urlopami gdy jest duzo pracy? - jak wygląda nadzór nad kooperacją? U kooperacji? Wyjazdy samemu (nie ma wzmianki o kat B). - jakie widełki stawki dla osoby z wieloletnim doświadczeniem ? - czy pod tel służbowym trzeba być nawet w czasie wolnym od pracy ? Dziękuję

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Jaka stawka na maszynach CNC bez doświadczenia ?

Zetes
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca kierowcy c+e ? Jakiś czas temu szukali ,teraz znowu pojawiła się oferta...nowi się nie sprawdzili czy powiększyła się flota ? Jak z wynagrodzeniem i jaki system pracy ?

Janek
Kandydat
 Pytanie

Firma zatrudnia ludzi świeżo po kursie spawania MAG 135 ? Ew. jest szansa się złapać na inne stanowisko i poduczyć się fachu spawania ? Nadgodziny i weekendy są obowiązkowe czy dla chętnych ?

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami dla pracowników pod hydromelem??

Plus
Pracownik
@Ciekawy

roboty jest tak dużo, że możesz cały czas robić nadgodziny. Praca jest w każdy weekend

Ilona
Inne
@Plus

Oooo a jak płacą za te weekendy? Stawka faktycznie lepsza niż w tygodniu?

Sergiusz
Pracownik
@Ilona

Za weekendy masz setki. Tu wszystko działa legalnie

Karolina
Inne
@Sergiusz

No to skoro legalnie to chyba jednak nie cały czas można te nadgodziny brać. Nie powinno być jakiś limitów wtedy?

Robin
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego dosyć często firma poszukuje pracowników,jak piszecie że jest tak dobrze? coś w tej bajce o dobrej firmie nie pasuje.????

James
Kandydat
 Pytanie

Witam na jakie zarobki można liczyć na Kwk szczygłowice?dodam że jestem górnikiem, cieśla oraz kombajnista

Typ
Kandydat
 Pytanie

Wie ktoś ile mniejwiecej zarobiają spawacze??

Janusz
Pracownik
@Typ

zarobki są od 40 w górę w zależności od tego jak glowny spawalnik oceni próbki.

Ilona
Inne
@Janusz

40?Ale czego? 40 zł za godzinę czy za akord? Można więcej szczegółów?

Franek
Kandydat
 Pytanie

Witam, na jaką stawkę może liczyć ślusarz/szlifierz/lakiernik z 10-cio letnim doświadczeniem w branży? Doświadczenie głównie przy robotach górniczych (obudowy) jak i również budowlanka czy auto-roboty. Pozdrawiam!

Robert
Kandydat
 Pytanie

Panowie jakie teraz ma firma roboty na kopalniach? Przodki czy inne roboty?

Mario
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie jak wygląda praca kierowcy?? Jakie zarobki ? Umowa. Itd. Obecnie pracuje w dystrybucji pewnej drogerii. A dobre czasy już minęły i rozglądam się powoli za nową praca

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy w tym zakładzie pracują spawacze w podfirmach??

5
Nowy
Kandydat
 Pytanie

Pytam normalnych polecacie pracę w firmie i czy przyjmują bez doświadczenia dołowego?

Niki
Pracownik
@Nowy

przodowi i z długim stażem zarabiają porządne pieniądze, bez doświadczenia na przyuczeniu wiadomo mniej. Plusem generalnie roboty na Knurowie lub Szczyglowicach. Zaklad duży, kasa na koncie jak w zegarku. Dozor to emeryci z kopalń w większości wiec fachura pierwsza liga. Dużo przetargów wygranych bo cały czas nowi dochodzą a terminy cisna. Ja polecam.

Zapytanie
Kandydat
 Pytanie

Witam, będą przyjęcia do pracy na KWK Jankowice u Państwa w firmie ?

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Witam Panowie, mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej do kopalni. Jak już zadzwonią i zaproszą na rozmowę to odbywa się ona w siedzibie firmy czy na danej kopalni z przedstawicielami? Z góry dzięki za odpowiedź

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam Panowie, czy jest tutaj ktoś pracujący na KWK Knurów i mógłby się podzielić doświadczeniami, tzn jak praca, kierownictwo, organizacja ?

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
HYDROMEL Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii