Centrum Nauki Kopernik

2 Dodaj merytoryczną opinię
Proces rekrutacji

Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Cenimy kandydatów, którzy potrafią myśleć krytycznie, są odważni i chętni do podejmowania eksperymentalnych działań. Dołącz do nas!

Jak wygląda proces rekrutacji w Koperniku?

1. Przesyłanie aplikacji

Zapoznaj się dokładnie z treścią ogłoszenia. Sprawdź, czy Twoje kwalifikacje i doświadczenie są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Zastanów się, czy nowa praca będzie Cię motywowała i inspirowała do dalszego rozwoju.

W CV zawrzyj informacje, ukazujące Twoje atuty w pracy na stanowisku, na które aplikujesz. Nie zapomnij pochwalić się swoimi dokonaniami. Zwróć uwagę na termin składania aplikacji.

2. Weryfikacja nadesłanych aplikacji

Każdą przesyłaną do nas aplikację analizujemy pod kątem dopasowania do profilu stanowiska, na które aktualnie poszukujemy pracownika.

Jeżeli Twoje kompetencje i kwalifikacje będą zgodne z naszymi wymaganiami, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i ustalimy dogodny termin rozmowy kwalifikacyjnej.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Chcemy Cię poznać, dlatego do każdej rozmowy podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę na wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz kompetencje. Może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony o rozwiązanie krótkiego testu lub wykonanie zadania związanego z przyszłą pracą. Spotkania zazwyczaj trwają od 30 do 60 minut. 

Podczas rozmowy uzyskasz najważniejsze informacje dotyczące zatrudnienia, odpowiemy także na Twoje pytania.

4. Zakończenie rekrutacji

Niezależnie od naszej decyzji, wszystkie osoby, z którymi się spotkaliśmy, poinformujemy o wyniku rekrutacji.

O propozycji pracy w Centrum Nauki Kopernik dowiesz się telefonicznie. Podczas rozmowy poinformujemy Cię także o wszystkich działaniach formalnych, niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

 

Centrum Nauki Kopernik to:

  • królestwo eksperymentów – znajdują się tu setki angażujących eksponatów. Umożliwiają one prowadzenie samodzielnych doświadczeń, a to pomaga zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska;
  • przygoda i świetna zabawa – każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować, przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia – każdy znajdzie u nas coś dla siebie;
  • miejsce magnetyczne – eksperymentowanie w Koperniku  wciąga na długie godziny i skłania do częstych powrotów;

a także:

  • teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
  • Teatr Wysokich Napięć,
  • Park Odkrywców,
  • oryginalny ogród widokowy na dachu,
  • jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów,
  • Centrum konferencyjne.
Centrum Nauki Kopernik