Przedsiębiorca Jan Kończyk opublikował na stronach internetowych Powiatowego Urzędu Pracy w Olsztynie swoje oferty pracy. Chce zatrudniać pracowników w Warmińsko-Mazurskim Centrum Noclegowym „Zajazd Eljan” nad Jeziorem Trackim. Kogo poszukuje do pracy?

O pracodawcy

Nad Jeziorem Trackim, przy ul. Lubelskiej 47 w Olsztynie, znajduje się Warmińsko-Mazurskie Centrum Noclegowe „Zajazd Eljan”, które organizuje pobyty integracyjne, poznawczo-szkoleniowe i wychowawcze, zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Ma kompleksową ofertę, noclegową i gastronomiczną.

Centrum rozwija się, dlatego poszukuje nowych pracowników w Olsztynie. W tym celu Jan Kończyk przygotował kilka ofert pracy dla potencjalnych pracowników.

Kto ma szansę na pracę w Centrum Noclegowym w Olsztynie?

Wśród ofert pracy w Centrum Noclegowym Jana Kończyka w Olsztynie znalazła się propozycja dla kucharza, który ma przygotowywać dania zgodnie z zamówieniami klientów i obsługiwać imprezy okolicznościowe. Kucharz będzie zatrudniony na początek na umowę zlecenie, od końca listopada 2017 roku do 21 lutego 2018 roku. Pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości od 13 zł za godzinę brutto. Od kandydatów wymaga się, aby po prostu potrafili gotować, a mile widziane będzie doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza lub szefa kuchni.

Prócz tego poszukiwani są kelnerzy, którzy również będą pracować na podstawie umowy zlecenia ze stawką godzinową w wysokości 13 zł brutto. Praca będzie polegała na obsłudze gości i imprez okolicznościowych. U kandydatów mile widziane będzie doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera.

W Centrum Noclegowym w Olsztynie praca czeka także na pokojowe. Mają one sprzątać pokoje, pomieszczenia sanitarne oraz wszelkie inne pomieszczenia znajdujące się w obiekcie. Pokojowe będą zatrudnione, podobnie jak kucharze i kelnerzy, na podstawie umowy zlecenia, ze stawką godzinową w wysokości 13 zł brutto. Do pracy tej nadaje się każdy, kto ma motywację do jej podjęcia.

Bez kwalifikacji do Centrum Noclegowego w Olsztynie mogą trafić także pracownicy fizyczni, odpowiadający za prace konserwatorskie obiektu oraz za sprzątanie posesji. To proste prace, które może wykonywać każdy, bez względu na wiek i płeć, a pozwalają zarobić 13 zł brutto za godzinę, przy zatrudnieniu na podstawie umowy zlecenia.