06 lutego 2025 r.
Coraz więcej kobiet zarządza firmami – co się z tym wiąże?
Rola kobiet w biznesie rośnie, a coraz więcej z nich zajmuje stanowiska kierownicze i decyduje się na prowadzenie własnych firm. Z badań wynika, że większa liczba przedsiębiorstw zarządzanych przez kobiety mogłaby pozytywnie wpłynąć na polską gospodarkę. Eksperci wskazują na możliwe korzyści, takie jak mniejsze różnice płacowe, lepsze przestrzeganie prawa pracy czy większa dbałość o ekologię. […]