Geotem S.C. Usługi Geologiczne

Gdynia

Opinie o Geotem S.C. Usługi Geologiczne

niezadowolony_klient 2013-07-17 20:44:55
Kompletna amatorszczyzna jeśli chodzi o podejście do klienta . Zero kontaktu a jak ktoś się już dodzwoni zbywają kolejnymi terminami . Nie POLECAM !!!
były_jego_klient 2016-02-24 09:08:48
Jeżeli ktoś jeszcze będzie chętny zamówić jakąkolwiek usługę w firmie GEOTEM z Gdyni- p. Dariusz Targosz to brać wszystko na piśmie tj. wyszczególnienie prac i cenę. Zrobiłem ten błąd i nie zażądałem tego, bo wydawało mi się że na taką pracę nie trzeba(w końcu na wszystko umowy?).
Nie wiem jak z innymi, ale na moje maile odpowiadał tylko telefonicznie(żeby nie było na piśmie?). Po częściowym wykonaniu usługi i skasowaniu oczywiście pieniędzy stwierdził, że reszta już będzie droższa,"...bo mi się nie opłaca, a inni robią to po cenach dumpingowych..."(sic!).
Miała być kompletna dokumentacja za ustaloną-porównywalną z innymi cenę ,a okazało się że za to dopłata, a za tamto też dopłata, bo przedtem nie wiedział co jest wymagane przez starostwo. Wychodzi na to, że podejmując się pracy nie zna przepisów.
W ten sposób jego oferta z umiarkowanej cenowo (nie najtańszej-żeby było jasne) zrobiła się koszmarnie droga.
Zostaw swoją opinię o Geotem S.C. Usługi Geologiczne - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geotem S.C. Usługi Geologiczne