Foto-Cyfra Laboratorium Urszula Mazurek

Rybnik

Opinie o Foto-Cyfra Laboratorium Urszula Mazurek

Korfantego 2012-03-08 12:44:37
Chodzi o studio na ul. Korfantego. Grubsza młoda kobieta i nieco starsza nie mają obowiązku informować klienta w jakim kolorze potrzebne są zdjęcia do różnego rodzaju dokumentów, jeżeli klient nie pozwoli im zarobić 25zł za zdjęcia w studio tylko przyniesie gotowe do wywołania :) Przyniosłam zdjęcia czarno-białe do wywołania poinformowałam grubszą panią w jakim celu one mi są potrzebne, a ona zrealizowała moje polecenie i skasowała 15zł. Ja się pytam za co płacą tym kobietom ?! Wystarczyło poinformować klienta, że mam te zdjęcia w b&w, a do tego dokumentu o którym mówiłam potrzebne są w kolorze! Wtedy przyniosłabym w kolorze, a nie wyrzucała 15zł w błoto. Nie wspomnę o tym, że zostały źle obcięte. Gdzie jest obsługa klienta? Gdzie jest informowanie klienta i pomoc? Jak w takiej syt ma być zadowolony klient i wrócić do takiego punktu gdzie obsługa jest tragiczna? Jeżeli jakiś dyrektor regionalny ma ten "sklep" pod sobą to proszę się temu przyjrzeć, bo z pełną odpowiedzialnością stwier
1
Korfantego c.d. 2012-03-08 12:46:24
c.d.
Jeżeli jakiś dyrektor regionalny ma ten "sklep" pod sobą to proszę się temu przyjrzeć, bo z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że tak nie wygląda prawidłowa obsługa klienta, która jest najważniejsza w tej branży. Jestem zażenowana i nigdy więcej nie skorzystam z usług Foto-Cyfry i innym ceniącym sobie dobrą obsługę odradzam.
Poszłam do innego punktu i miła Pani poinformowała mnie o wszystkim i z przyjemnością doradziła jak te zdjęcia powinny wyglądać. Więc jak się okazuję nie wszyscy tylko siedzą na stołkach i nic poza tym.
korfantego 2012-03-08 12:51:48
P.S. Oczywiście wróciłam reklamować zdjęcia, że są źle obcięte i dlaczego nikt mnie nie poinformował, że te zdjecia w czarno białym będą złe, wtedy zostałam zaatakowana, że one nie muszą mnie o tym inf bo zdjecie nie było robione u nich w studio. Nie muszą, ale z życzliwości powinny to zrobić. Najważniejsze, że klient zapłacił, wiec po co go informować o czymkolwiek.
renia 2015-04-22 21:07:52
byłam robić zdjęcia i zdecydowanie odradzam na ul korfantego 8 ta pracowanica to fotograf młoda i na dodatek odwala zdjęcia na odpierdol juz nigdy tam nie zrobie zdjęć!!!!!
renia 2015-04-22 21:09:59
nie poszłam do reklamacji bo szkoda mi nerwów strata tylko mojej kasy:(
bończyk 2015-04-23 19:46:20
nie polecam
Zostaw swoją opinię o Foto-Cyfra Laboratorium Urszula Mazurek - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Cyfra Laboratorium Urszula Mazurek