Neptun Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych

Gdynia

Opinie o Neptun Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych

nurek 2011-06-29 02:17:28
Nie zgodze sie z poprzednikiem Moze atmosfera w srod ludzi ok, ale co z tego jesli firma jest nie wyplacalna, na pesje trzeba czekac czasem po miesiac Wlasciciele firmy maja na swoje wydatki a pracownikom nie placa, sprzet firmowy jest do [usunięte przez moderatora] i chyba pamieta jeszcze lata 70 Pracownicy miesiacami siedza poza domem nie maja na oplaty a co dopiero na podroz do domu, czesto chodza glodni.
diver 2013-02-28 11:07:54
Zgadzam się z opinią!!!!!!! Firma NEPTUN nie jest wypłacalna. Na pieniądze trzeba czekać a i tak nie ma pewności że cokolwiek się dostanie, sprzęt nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Infrastruktury, zasady BHP są nagminnie łamane. Tej firmy nie stać na pracowników. A szkoda bo z takimi tradycjami powinna być firmą wiodącą. Sama nazwa firmy nie wystarczy żeby zmienić swój wizerunek, o jakości i samej firmie świadectwo dają pracownicy i ich podejście do pracy.
BYŁY PRACOWNIK 2013-06-26 17:55:45
NIEWYPŁACALNI MAJĄ W [usunięte przez moderatora] PRACOWNIKÓW ,NA CZARNUCHA ZALEGAJĄ PIENIĄDZE ALE NA WYCIECZKI JEŻDŻĄ . WSZĘDZIE ZADŁUŻENI ALE LEXUSAMI KTÓRE MAJĄ POD MASKĄ 5,7LITRA JEŻDŻĄ .
Zostaw swoją opinię o Neptun Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neptun Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych