Roz-Trans S.C.Justyna Roznerska Mariusz Roznerski

Jaszowice

Opinie o Roz-Trans S.C.Justyna Roznerska Mariusz Roznerski

admin 2015-10-29 15:01:30
Macie doświadczenie w pracy w firmie Roz-Trans S.C.Justyna Roznerska Mariusz Roznerski? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!
Wojtek 2016-03-23 19:48:23
Warunki pracy odbiegają od tego co pracodawca obiecuje na początku współpracy. Pracodawca niemiły, nierzetelny. Praca ca grosze. Nie polecam. Radzę omijać szerokim lukiem. Szkoda czasu.
Janusz 2016-05-10 14:36:47
Potwierdzam zdanie przedmówcy. Nie polecam firmy. Opryskliwi, wredni właściciele. Kiepska płaca. Wypłaty nie wypłacane na czas.
ROZ-TRANS 2016-06-01 05:25:42
Panie Wojtku i Panie Januszu Panowie u nas nie pracowaliście ani nawet nie staraliście się o prace. Pomyliliście Firmy. To nie ten ROZ-TRANS. My nie szukamy kierowców bo ich mamy zatrudnionych na stałe. Co do zarobków to wypłacane są terminowo a nawet dajemy pożyczki bez żadnego oprocentowania na okres umówiony. U nas nie ma problemów i wypłata jest na czas. Jest kilka Firm Roztrans np. z Dzierżaniowa. Na marginesie ROZ-TRANS Justyna Roznerska Mariusz Roznerski S.C nie zatrudnia pracowników. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Roz-Trans S.C.Justyna Roznerska Mariusz Roznerski - Jaszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roz-Trans S.C.Justyna Roznerska Mariusz Roznerski