Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Jak szefostwo w Famed Sp. z o.o. traktuje ludzi?

wierza3 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak wygląda praca na stanowisko konstruktora w Famed? Nadgodziny, praca w wekkendy, delegacje? Wypowie się jakiś konstruktor.

Jak jest z pakietem medycznym w Famed Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Lukasz Nowy wpis

Hejka. Jest sens zatrudniac sie jako cnc'k lub jakosciowiec czy szkoda nerwow ? Zarabiacie tam godziwie ?

Jak szefostwo w Famed Sp. z o.o. traktuje ludzi?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Dave Technik.

Mam pytanie do pracowników i dyrekcji. Czy na utrzymaniu ruchu jako mechanik maszyn, elektromechanik, zarobię 7000 netto?Za odpowiedź grzecznie dziękuję.

Nie.

Yoodas
@.

A kto dzisiaj, piastuje tam urząd szefa n a Utrzymaniu ruchu i Głównego energetyka?

@Yoodas

Jeśli jesteś ze starego Famedu to nie znasz. Nowa osoba. S.H.

Yoodas

OK .

Edward
@.

To ile się wyciągnie? Dużo poniżej tej kasy która podał Dave? Między 5-6 tys byłoby ok?

@Edward

Raczej nie te poziomy.

SZczery
@Dave Technik.

Spokojnie tyle zarobisz za kwartał

salomon
@Edward

Mniej :/

@salomon

A podasz dokładniej czy nie da rady?

Pulpet @

Oczywiście,nawet do 50 tysi/rok

Emilia
@Pulpet @

To serio realne kwoty? A macie tylko podstawy czy jakieś premie też?

Hr

Tak . Za 2 miesiące.

Jo

....za 2.5 miesiąca....

Czy w Famed Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

nick

Nie, Zawierana jest umowa o pracę na okres próbny

Cnc

Witam, Jaka stawka na operatora cnc ?? Warto w ogóle wysyłać Cv ? Dzięki za odpowiedz ;)

Zart
@Cnc

19,50

@Zart

Czy to jest na start bez większego doświadczenia? A jak ktoś już jakieś ma to dają więcej? I po jakim czasie wzrost?

obecny
@Zart

widać że były, teraz min 25-26

Yeti

Ludzi pozwalniali czasy poobcinali i teraz widać efekty

Hr
@Yeti

Trzeba było się wykazać oszczędnościami żeby z roboty nie wywalili to nie takie myki w systemie robili ????

Oli
@Hr

Tylko jedna osoba miesza w tym systemie i twierdzi że bez niego nikt z tym sobie nie poradzi ... Z jednej strony to prawda że z nim najszybciej załatwisz jak coś potrzebujesz zmodyfikować czy poprawić, ale swoje za uszami na pewno ma.

Zentycok
@Oli

Sery, sery serowary :)

Natalia
@Hr

Co? Czyli pozwalniali aby wyszły oszczędności w rachunkach, a teraz jest za mało ludzie do pracy i firma niedomaga? Czy ja dobrze to rozumiem? I co ten prezes tego nie widzi?

Jj
@Natalia

Albo nie chce widzieć...że czasy poobcinali i sztucznie zaniżyli koszt wyrobów to wszyscy wiedzą i już na produkcji głośno o tym mówią, oscypek i cyganka tak mieszali przy mierzeniu czasu że teraz ciężko normę wyrobić nie wspomnę o tym technologu konfederacie który jak mierzył czasu na dole montażu to pięciu ludzi wymieniał żeby czas do swojej wizji dopasować a i tak wszystko było pod ręką a teraz za wszystkim samemu trzeba chodzić i szukać detali a biedny Pani Chi Wo obrażony majster, dlaczego nie ma zrobionej normy skoro oscyp przyspieszył wysyłkę . Ale jak ludzi zwalniali to obrażony nie był.

@Jj

To jakie teraz są te normy w takim razie?

Ff
@Jj

Oscypek czyli EW? :-)

Hv
@Yeti

Tak. Za 2 miesiące.

@Hv

Co za dwa miesiące? Że dopiero będzie widać jakieś efekty? Ogólnie to firma już przedstawiła jakieś plany na nowy rok ludziom?

Robol

Dawać spaślaka na produkcję , skoro system mu pokazuje że jest za dużo pracowników a cały czas robi łapanki kogo posłać na montaż... Niech się chwyci roboty a nie cały czas ręce w kieszeni nosi

Robol

Ciekawe co nowego wymyśliła cyganka przez te dwa tygodnie żaden jej system nie działa jak do tej pory

Emilia
@Robol

A jakie te systemy były, że nie zadziałały?

He
@Robol

....teraz to szamanka ...pochowała detale po kątach i mamy teraz Lean.... Wszystkiego brakuje ,łapanki kto pójdzie na montaż na wsparcie i po godzinach a reszta wydziałów niech się skicha.... Później powiedzą że zysk nadgodziny zjadły..... Planowanie to zwalnianie ludzi i sztuczny obcinanie czasów.

Xyz123

Nie polecam. Zarobki niskie a do tego ostanio atmosfera w pracy bardzo się popsuła.

Aleksander
@Xyz123

Niskie to znaczy jakie? Minimalna czy coś więcej?

JUn2
@Aleksander

@JUn2

No a ile? Tak 4-5 stówki?

goral

famed małe pensje kierownictwo do kitu zero organizacij same tylko jakieś fuchy przynoszą na lewo zeby robić a pózniej mówia że mało roboty nie chca dac godzin nad liczbowych soboty nie dają przerobić poprostu szok zadnych premii posiłków nie polecam tej firmy w zadnym wypadku

...jakie są obowiązki, wymagania, widełki wynagrodzenia na stanowisko kierownik działu produkcyjnego, ktoś może coś sensownego napisać co mogłoby przydać się osobie kandydującego na to stanowisko? Z góry dziękuję.

Baca
@Kandydat

Obowiazki, wynagrodzenie niewiem. Ale warunek konieczny to musisz smigac po gorach na rowerze...

Jn
@Kandydat

Skoro zwalniają z produkcji ok dwudziestu osób to raczej nie będzie przyjęć na kierownicze stanowiska chociaż są w firmie dyrektorzy mający pod sobą kilka osób a i kierownicy mają ich niewiele więcej to kto wie ....

Norman
@Jn

20 ludzi z produkcji pensja 2,3 dyrektorów. Jeden etat juz sie zwolnił, nastepny czeka...

Artur
@Baca

To jest fabryka sprzętu czy drużyna sportowa? Co ktoś się pyta o warunki zatrudnienia to mowa o rowerze. Żenada.

famedson
@Artur

Ależ mój drogi to są naczynia powiązane, jazda rowerowa w terenie równa się lepsza opcja pracy w firmie...

@famedson

troche niestety smrud zostaje po wcisnieciu osoby bez kwalifikacji do działu rozwoju.... pomijam kolege obiboka z utrzymania ktory chodzi tylko od drzwi do drzwi zeby cos z czasem zrobic

Rysiek

Jestem spawaczem, szukam pracy w Żywcu. Jakie zarobki mozna uzyskac w Waszej firmie. Dziekuje za sensowne odpowiedzi. Moge rowniez pracowac jako slusarz. Znam tez troche cada, moze jest jakies wolne miejsce w konstrukcjach , przyrzadach, programistach ?

Ff
@Rysiek

Nie mój obszar ale wyślij CV w ramach rekrutacji spontanicznej, wyraźnie zapytaj o widełki. Dostaniesz rzetelne informacje jeśli jest w ogóle szansa na wakat

Henryk

Ktoś panuje nad planowaniem produkcji w tej firmie???? było źle a teraz to makabra

Baca
@Henryk

Co bylo zle ? Masz robote ? To nie narzekaj...

John
@Baca

...robić z godziny na godzinę, otif zmieniany dwa trzy razy w ciągu 3dni planowanie to nie wyciąganie trupów z za maszyn, regałów lub rozbieranie gotowych wyrobów na pakowni czy montażu, zwalnianie ludzi sztuczne obniżenie czasu, produkcji nie przyspieszy 2,5 dyrektorów zajmuje się pilnowaniem czy robol nie zszedł na przerwę, czy do szatni minutę czy dwie wcześniej, i to TY masz robotę dzięki tym robolom, fizilom, brudasom czy jak tam nas nazywasz .

Renata
@Henryk

A co takiego się dzieje że jest aż tak źle? Może napiszesz konkretnie o co chodzi? :D Chłopak chce aplikować właśnie na produkcje

Bk
@Henryk

...było źle i będzie bo za cały ten (usunięte przez administratora) odpowiada cały czas ta sama osoba , której system pokazuje że ma za dużo ludzi na produkcji a od miesiąca jest co rano polowanie który jeleń tj. kierownik da swoich ludzi na montaż choć kilka tygodni wcześniej zwalniali hurtowo dzięki temu atmosfera na produkcji jest dno.

Nieustraszony
@Bk

Dno atmosfera to tam jest nie tylko przezto ale i przez kierownika i brygadzistę bo są falszywi

Czy nowo zatrudnione osoby w Famed Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak

Lli

Teraz nie wiedzą co mają zrobić bo miesiąc temu zwalniali część jest na wypowiedzeniach a tu wypadałoby ludzi przyjmować i jak ty nie wyjść na barana przed prezesem.

Pro nie masz racji bo jak by było dla wszystkich to by każdy dostał 2 zeta odgórnie a nie kierownik dzieli

Sylwia

Ale co jakby było dla wszystkich, bo nie widać w ogóle do czego się odnosisz?

Robol

....czy prezes ogłosił konkurs kto najwięcej będzie donosił na kolegów, podwładnych, czy bez zasad każdy na każdego .... Bo naszej "kadrze" ostatnio coś się w główkę dzieje.... Biegają po szatniach , kiblach przed przerwą, przed fajrantem o każdej możliwej porze .... Po palarniach za chwilę jak będzie się chciało iść odlać to trzeba będzie przepustkę brać .... Śmierdzi (usunięte przez administratora) na kilometr.... (usunięte przez administratora)

Kula Szpiegula

Chodzę chodzę i donoszę, Bo mam za to niemałe grosze, Jak złotemu chłopaków pod...p..le, To mamony mam na troje, Choć na imprezach sam przesiaduje , To u andrzejka mam przezafajowanie... Choć oscypków dawno nie roznoszę , To telefon zawsze noszę , Tu fota, tam nagrywanie, I gotowe kapowanie.... Cdn....

GonSo
@Kula Szpiegula

...bo jest ok, tzn. wydzwiek tekstu jest prawdziwy.

Bo to jest tak kogo kierownik lubi to dostanie czemu tak jest niesprawiedliwie dupo włazy dostaną jak ktoś jest kierownikowi nie na rękę to do zwolnienia

Pro

Kasa jest dla wszystkich,jeżeli komuś zabierze to będzie musiał to uzasadnić jeżeli jesteś ok to czemu myślisz że nie dostaniesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec