Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Cygan

Niestety rbr nie powinno byc wpuszczane na zaklad. Trzeba zrobic segregacje.

Hehe

Prawda to że zmniejszają ilość kontrolerów jest ich trochę na A8

A8

Życzę wam teraz powiedzenia z Panem K.F. słyszałem że odważna się zwolniła ì zobaczymy teraz kto będzie mu się stawiał

Krol
@A8

Która to ta odważna??

@Krol

O widzę że znalazl się (usunięte przez administratora) Spokojnie zobaczysz szybko wrazie jakiś problemów ze żadno z was się nie odezwie

A
@A8

Tak prawda, teraz będą z wami robić co chcą.

A
@Krol

Tobie zostanie tylko cwaniakowanie pod czytnikiem.

@A

A takich jest ponad 90% osób na tej hali.

Nd
@A

Ty też do odważnych nie należysz jak widać pisząc na forum anonimowo.To twoja odwaga???

Niech to upadnie lub przeniosą

Sama nizina spoĺeczna tam robi!!

@Niech to upadnie lub przeniosą

Mówisz o sobie

Smok
@Niech to upadnie lub przeniosą

Nie pasuje to się zwolnij jesteś młody świat przed tobą stoi otwarty a trzymasz się pasa jak rzep psiego ogona boisz się??Nie obrażaj ludzi którzy pracują ciężko i uczciwie

Maszkara

Ja po wiem tak niektórych ukrainców powinna zabrać żandarmeria wojskowa ukrainy i posłać na ftont jak są tacy wojowniczy i polaków zastraszają ciekawe czy byli by takie chojraki jakby na front trafili a o których ukraincach mówie to chyba wszyscy wiedzą o których mówie mam nadzieje że policja się wami zainteresuje i skończy się ten cyrk.

@Maszkara

Niech te szoszony, wracają do siebie, my ich nie chcemy

Cyrk
@Maszkara

Nie sądzę żeby to się tak po prostu skończyło. Ta dwójka wiecie o kim mówię jest siebie warta i do póki się nie dogadają albo po zabijają to się nie skończy

R

Niech zabiorą fachowców z niebieszczan. Każdy to wielki pan biznesmen.

Ja wiem kto

jak tam, ciepło na hali?

Wiatrak

Czy normalne jest to że drzwi przeciw pożarowe są zaplombowane gdzie tu jest troska o ludzi przecież na tej hali A11 idzie się udusić na 2 zmianie jedyny dopływ powietrza to te świetliki delikatnie uchylone i to jedno okno na oścież otwarte to jest śmiech na sali

Zszokowana
@Wiatrak

Najważniejsze jest to ile maszyn obslugujesz a nie tam temperatura na hali. Komuś wieje wiatrem i przeciągi robi. Chyba w wyobraźni samych zainteresowanych... Żenua...

Gocha
@Wiatrak

Tu jest wszystko normalne chociaż czasem jest absurdalnie ekstremalnie wszystko wg. prawa i dla dobra pracownika. A co do ciepła no to przecież klima jest na mistrzówkach i w biurze jest tam gdzie jest wymagana bo na halach nie trzeba. Na hali nie pracujesz umysło by Ci sie coś stało

@Gocha

Taa. Na produkcji ludzie nie muszą myśleć, mało tego nie mają mózgów to udar czy wylew im nie grozi.

Ostrzeżenie

Docierają do mnie wiadomości, koleżanka wraz z kolegą z Ukrainy grożą każdemu kto brał udział w tej zabawie. Nie współczuję wam na własne życzenie to macie. Można było księżnice wytłumaczyć i zrezygnować ze znajomosci z nią. Koleżanko z góry dzięki, wiesz za co. Jak byś miała problem z Ukraińcami daj znać, wiesz jak mnie znaleźć lub napisać. Chodź za te wiadomości nie powinienem ci pomagać. Oni są niebezpieczni, to tylko dla tego. Reszta niech każdą sytuację zglasza na policję, musi być więcej zgłoszeń dotyczących ich w tedy się zajmą ta sprawa. Na policji wiedzą, wystarczy tylko powiedzieć o co chodzi a zostaniecie skierowani do osoby co się tym zajmuje. Komisariat w Sanoku. Nie dajcie się im.

Ostrzeżenie
@Ostrzeżenie

Drodzy Ukraińcy i koleżanko skończcie z tym. Nie chcę widzieć nikogo pod domem i PROSZĘ się od kolegi i pozostalych odczepić.

Ludzie

Informacja, dla ludzi z a2 montaż. Składacie się biednemu ukraincowi dajecie pieniądze gdzie w raz z polskim kolega robi przekręty. Pierwsza składka poszła na rzęsy dla biednej Ukrainki. (usunięte przez administratora) was jak mogą. W tej chwili działają na zasadzie biedny Ukraińcy. Zapraszam nad san sami zobaczycie jak się bawią za wasze. Jesteście naiwni tylko śmieją się i patrza jak i skąd wziąść pieniądze. Koleżanka została spalona dla tego wyjechała.

ABC
@Ludzie

Coś w tym jest

Głosuje na PO

ukrainki chyba nie mają co robić bo zamiast pracować obcych facetów zaczepiają a ci chyba zapomnieli że żony mają

Anonim3
@Głosuje na PO

Nie ma tu poważniejszych problemów. Nudne to się staje.

Norman

Lód jest taki, że sama nie wiedziałabyś od której strony się do niego zabrać dziewczynko XD

Żona
@Norman

Wiesz jest takie powiedzenie swoją drogą bardzo fajne. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

@Żona

Masz pojęcie o życiu widzę. Dalej gotuj obiadki swojemu mężowi, który co najwyżej skosi trawę dwa razy na miesiąc i codziennie pije piwko a w pracy do dziewczyn gada takie bzdury chamskie, że głowa mała. Oj gdybyś tylko mogła posłuchać... Wyjdź ze swojej strefy komfortu, życie na prawdę jest piękne.

Zona
@Norman

I widzisz tu pojawia się problem ze widać jestes takim mężem. Współczuję żonie. A co do gadania to skoro jesteś taki odważny na anonimowym forum to nagraj takiego i podeślij żonie będzie zachwycona. Polecam

Co to ma być
@Zona

Żono czasami lepiej przemilczeć. Taki prostaki nic nie zrozumieją. Ostatnio z tego forum zrobił się burdel. Takiego typu posty nie powinny być publikowane!!!!!!

@Zona

Odważna jesteś. Polubiłem Cię :)

Burdel
@Co to ma być

Niestety taka prawda ale z drugiej strony ta firma chyba też

Nie głosuje na PO
@Głosuje na PO

Trudno się dziwić wystarczy popatrzeć na te niektóre Polskie małżonki Z majtek dało by się uszyć żagiel dla średniej wielkości jachtu Gdzie się podziała legendarna uroda Polek? Wstyd żeby tak się zapuścić i jeszcze pretensje że współmałżonek na boki chodzi

Informacja
@Nie głosuje na PO

Bla bla bla jestem ślepym idiota

@Nie głosuje na PO

A co, lustro się stłukło i dawno nie widziałeś swojego odbicia, koleżko "przystojny inaczej"? Fajnie się przelewa swoje kompleksy na innych?

pluto

a co tam na kotłach słychac jak z praca?

@pluto

Ale o które Ci chodzi ? Są gumowe, silikonowe i plastikowe czyli poliamidowe.

Julia
@Żulik osiedlowy

To jest aż taka różnca w zależnosci od kotłów?

@Julia

Jest różnica. W pracy jest , w zarobkach też .

Żulik osiedlowy

Nie jest lekko . Ale pieniądze też w miarę dobre. Zależy od przepracowanych sobót , punktów ponad normę. I to ,że nie każdy nadaje się do tej roboty.

zszokowana

Dlaczego, na dywizji jedenastej, są zamykany drzwi ewakuacyjne? Czy bhp na to pozwala?

Do Pana K

Pan pamięta ze kłamstwa długich nóg nie mają.

Ekspedientka

Do sklepu panie...

Jak to gnojenie? To przełożeni tak traktują pracowników? Możesz napisać co konkretnie się dzieje bo przecież takie zachowania są karalne. Jest na to przyzwolenie?

Stary rol

Co to u was na A 8, jakas nowa afera u chłopaków z kJ, słyszałem, że jest jakiś wytrawny donosiciel.

KJ
@Stary rol

Donosiciel na co ?

Stary rol
@KJ

Nie, że u was jest donosiciel, tylko ktoś spoza kJ na was donosi, tak słyszałem

Alkoholizm
@Stary rol

Picie w pracy jest zabronione chyba a tym bardziej bycie pijanym na takim stanowisku

Frabek

mam nadzieje że na halach passa są piorunochrony żeby się nieskończyło jak w Ciarko

Piorun
@Frabek

A wiesz ze to nie od pioruna czy udajesz (usunięte przez administratora)

Festyn

Będzie festyn firmowy w tym roku?

Wodzirej
@Festyn

A co kiełbasy i piwa nie widziałeś

@Wodzirej

Ludzie są tak swiniowaci ze szkoda gadać dosc ze się siedzi z tymi ludźmi cały tydzień to jeszcze w weekend trzeba mieć bardzo smutne życie albo stary kawaler mieszkający z mamusia tam się będzie goscil

mieszczuch
@Wiocha

Buraku ...to jest impreza głównie dla dzieci bo będzie tam kilkanaście różnych dmuchańców, gry i zabawy dla dzieci. Cieszy mnie to, że takie (usunięte przez administratora)ak ty tam się nie pojawią. A co do tych samych ludzi z którymi pracuje się cały tydzień to warto ich poznać także z tej drugiej niesłużbowej strony.

Luger

Ale prawdziwy Biedroń czy "ten Biedroń" ?

@mieszczuch

Nie stać Cie zabrać dzieci np do zoo do Krakowa badz na wesołe miasteczko tylko dzieci będą słuchać jak starzy się nachleja

mieszczuch
@Wiocha

Tam takich jak ty nie będzie to nachlany też nikt nie będzie...twoje dzieci pewnie mają taki częsty widok -nachlany tatuś

@mieszczuch

Oj mylisz się nie żyje z 500 plus

PASIOR

W Passie jedni żyją lepiej jedni trochę gorzej ale nikt nie żyje za 500+

Ja pierniczę, jakie Wy tu macie ważne problemy... Bła ha ha XD

A2

Na tej hali pojawiła się "panienka" z ua który poniza innych odbija facetów i wyludza kasę za milczenie. Takie osoby powinny zostać usunięte skoro życie w Polace im nie odpowiada. Ta k pracuje na górze na montażu. Panie uważajcie na nią bo nasyla kolegów. Niestety brak namacalnych dowodów żeby to zgłosić na policje

A2h
@A2

Po co wogole ich w pasie trzymać jak dla swoich roboty nie ma. Sytuacja z a10. Naszych powywalali na inne hale a ci dalej są. Niech jadą do swojego kraju a nie wyłudzają wszystko od nas. Mało dostali ?

Stary
@A2h

Tak jak bym Putina słuchał,czemu w Was tyle nie nawisci dziś jedna z pań naszych gości z Ukrainy pracująca na montażu dowiedziała się o śmierci brata 22 lata zabity w Harkowie.......ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie mało jeszcze nienawiści na tym świecie chcecie być jak ruscy jak ktoś jest dobry nikt wam roboty nie zabierze tylko słabi się boją i szanujcie się nawzajem bo nigdy nie wiadomo co CIEBIE jutro czeka.

Ua
@A2h

Wlasnie tak to wygląda w naszym kraju. Im wszystko wolno a ty siedz i płacz. Płacimy za nich a oni jeszcze odwalają cos takiego. Na Ukrainę ich odesłać skoro nie doceniają

A8....hmmm
@A2

Może wypowie się ktoś z wulkanizacji, poliamidów, magazynierów a może ktoś z innej hali. Rozwody, rozj związki, może ktoś uświadomi tego biednego chłopaka jak dobrze się bawiła z innymi. Co do nasyłania, słyszałem coś, ale może tu wypowie się pani A. o incydencie z tamtego roku lub ostatnio. Grają na naszych uczuciach i tyle.

A2h
@Stary

Putin ? Powaznie ? Popatrz jak oni się u nas zachowują i co robią a pozniej krytykuj bo guzik wiesz. Nienawiści uczą nas sami jak mają takie podejście ze im się wszystko należy. A my to co ? Gorsi bo u nas nie ma wojny ? Obudz się ty bo za chwilę bedziesz obywatelem drugiej kategorii.

Stary
@A2h

Szkoda mi Cię naprawdę tyle jadu w twoich słowach,że ja nie wiem jak tak możesz, nienawidzić tych ludzi ,i jakim musisz być małym,zakompleksionym człowiekiem że Ci biedni ludzie są dla Ciebie zagrożeniem że boisz się się o swoje miejsce pracy musisz być bardzo słabym pracownikiem skoro tak telepiesz gaciami,trochę empatii i miłości do bliźnich proszę zobaczysz że tak lepiej dużo lepiej no i mam nadzieję że swoje dzieci wychowujesz trochę inaczej bo jeżeli tyle jadu przelewasz to na starość współczuję karma wraca pamiętaj!!!!!!!! To ostatni mój wpis do Ciebie nie mam zamiaru więcej z Tobą w chodzić w polenikę pozdrawiam dużo zdrowia dla Ciebie i pamiętaj NIENAWIŚĆ rodzi NIENAWIŚĆ.

Anh2
@Stary

Empatii? Guzik wiesz o empatii. Bądź sobie dla nich miłym bądź sobie empattcznym ale nadejdzie dzień w którym powiesz ze to ja miałem rację. Czy jestem słabym pracownikiem ? Nie mnie to oceniać ale jednego mozssz być pewien to ich trzymają z losylsci. Tam jak wtedy tak i teraz. Dla mnie oni sa banda banderowców. Tak samo jak wypominacie Niemca II wojnę i nie potraficie tego zapomnieć. No i możesz używać trudnych słów bo większość rozumiem ale zawsze możemy przenieść nasza konwersacje w świat realny a wtedy zobaczymy jakim jesteś ematycznym człowiekiem który kocha bliźniego swego jak siebie samego. Nienawiść już jest rozsiana i teraz trzeba zbierać plony. Jeżeli to jest prawia i faktycznie wyladzaja kase to dla mnie są na równi z ruskinj którzy tak jak oni nysla ze wszystko im się należy. Pomijając oczywiste względy czasami lepiej jest otworzyć spojrzenie na szersza perspektywę niż to co pokazuje telewizja

Beret Mariana
@A8....hmmm

Polyamidy? Tam nie ma rozwodów , bo połowa to (usunięte przez administratora) , a druga część to żule.

@Stary

Oddaj im swoją stara dom i wypłatę badz dobrym chrześcijaninem

Masakra
@Xd

Dobre. Bardzo dobre ale to bycie dobrym chrześcijaninem odnosi się tylko do ukraincow a nie do nas wiec niestety ale dalej musisz (usunięte przez administratora) w pasie.

@Masakra

No niestety ktoś musi robic na nierobow 500plua itp

A8....hmmm
@Beret Mariana

Pass to specyficzne miejsce. Nigdzie nie napisałem że rozwód był na polyamidach. Ludzie już od dawna gadali o przykrym incydencie który skończył się porażką. Więc drodzy panowie mieliście odwagę zabawiać się z czyjąś narzeczoną miejcie teraz odwagę przyznać się do swojej głupoty i powiedzcie ile was to kosztowało. I przestańcie naśmiewać się z gościa za jego plecami miejcie teraz odwagę i powiedzcie mu prawdę niech wie na czym stoi.

Masakra
@Xd

O to właśnie chodzi.

realista
@Ua

Przestań drogi prawaku jechać szowinizmem Każdy pracownik jest równy Pozdrawia Cię również łemkiwsko-ukraińska prawosławna i greckokatolicka społeczność Morochowa, Mokrego, Szczawnego i Komańczy Pozdrawiamy naszych braci z Ukrainy Sława Ukrajini, herojam sława !

realista
@Anh2

tak wyłączasz telewizor i wtedy szukasz swoich szurskich teorii w internecie; nienawiść do innego pracownika to dla ciebie zaszczyt; to nie buduje siły pracowników w zakładzie, niszczysz możliwość pojednania

Realista
@A2h

Sytuacja jest całkowicie odmienna. Razem z kolegami z łemkowsko-ukraińskich wiosek Mokre, Morochiw, Szczawne i Komańcza domagamy się szacunku dla naszych braci i sióstr z Ukrainy. Dobrze pracują, a gdy będą zastraszani, interweniujemy u Pana Majchra lub u kierownika wydziału. Musimy być silni jako pracownicy, czekają nas w tym roku ciężkie boje płacowe w związku z wysoką inflacją

Montaz
@realista

Jak się tak solidaryzujecie z nimi to wytłumaczcie im jakie zachowanie obowiązuje w Polsce. Nie są równi. Są tępi i tego nic nie naprawi. Szurskie teorie to są twoje. Wszyscy gadają o biednych z Ukrainy ale ja biednych nie widzę tylko bezczelnych ludzi którzy myślą ze im się wszystko należy. Pojedź ty tak do innego kraju i odatawiaj takie szopki jak oni a zobaczysz ze zostaniesz bardzo szybko deportowany. Niech zachowują się przyzwoicie to nie będzie problemu.

A2pyt
@A2

Skoro wiecie o tym to czego ona jeszcze pracuje? Wywalić na Ukrainę bo psuje reputację innym z Ukrainy. Zapakować walizki i jej i jemu i do domu

Obserwator
@A2pyt

Ci którzy coś wiedzą i mogli by zgłosić z jakiegoś powodu siedzą cicho

Racja
@Obserwator

Skoro trafił się Jelen to skorzystała. Do każdego kto myśli inaczej tacy ludzie istnieją bo istnieją ludzie którzy daja się wykorzystywać. Wystarczy być wiernym albo wolnym

@Racja

O to właśnie chodzi. Jelen się znalazl tylko nie przewidział tego ze łaska będzie miała go w nosie. Karma to naprawdę fajna sprawa.

Słuchacz
@Racja

Tak sobie słucham i nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale to co ona gada po ludziach nie trzyma się kupy

Tru
@realista

Człowieku czy ty wiesz co piszesz te słowa co na końcu wypowiedziles słyszeli Polacy przed brutalna śmiercią ze strony Ukraińców. To Ukraincy mordowali widłami, siekierami w tak brutalny sposób że trudno to opisać niemowlaki, dzieci, kobiety i starców. A ty używasz słowo "braci". Zapoznaj się z historią Wołynia i Kresów wschodnich a później pisz posty.

Miki
@Stary

Jesteś w błędzie gość ma rację.

Montaz
@Tru

Wlasnie w tym problem ze chyba nie wie o czym pisze. Wystaczy zapytać ludzi którzy jeszcze żyją i pamiętają ten koszmar co im ukraińscy banderowcy zorganizowali. Zwiazki zawodowe jeżeli wmieszają się w sprawę ukraincow straca dopiero w oczach pracowników bo za chwilę przyjdą czasy biedy w pasie i radzę żeby to ukraincow zwalniać w pierwszej kolejności bo jeżeli tak się niestanie to dopiero nadejdą ciężki czasy dla firmy i zz. A teraz do wszystkich obrońców tego narodu. Korzystają na naszym dobrym sercu na każdym kroku. Pokazują tylko ze chcą mieć lepiej niż każdy z nas. My tu żyjemy. Mamy rodziny i całe swoje życie. Pozwalacie żeby was podzielili w taki sposób. Spójrzcie na siebie I zapytajcie własne odbicie w lustrze czy ktoś otworzylby dla nas swoje serca i domy ? Historia ma to do siebie ze lubi zataczać koło i jeszcze nadejdą te czasy kiedy każdy z was pożałuję tego co teraz robi. Nie wiem czy wy to czytacie i coś z tego rozumiecie ale kilka słów dla was. Chcecie żyć w Polsce ? Chcecie tworzyć u nas swoją przyszłość? To pamiętajcie ze kradzieże, wyludzanie czy straszenie ludzi lub nasylanie swoich kumpli na innych będzie miało swoje konsekwencje. Doskonale wiem od kogo się to wszystko zaczęło I już dawno powinno się skończyć a ty dziewczyno powinnaś mieć na tyle przyzwoitości żeby przeprosić dziewczyny osobiście bo żadna z nich nie powinna cierpieć przez twoje rozbujałe ego. Dla mnie jesteś nikim ważnym ale łapiesz się ludzi którzy są dla mnie ważni. Jeżeli masz odrobinę przyzwoitości to powinnaś się sama zwolnić tak żeby one mogły spac spokojnie. Co do gości to powiem tak. Dostaliście to na co zasłużyliście i wiecie co ? Tak się kończy niewiernosc w związku i tego właśnie macie takie a nie inne efekty. Miejcie odwagę aby wziasc odpowiedzialność za swoje czyny. Tyle ode mnie

Leho
@realista

Morochów,Mokre,Szczawne, Komańcza ile Was tam ludków może być ? W Passie chyba też wielu nie ma ?

@A2h

Powywalali tych co(usunięte przez administratora)robili tylko na paru montażach normę robili

@A2

Do Pana K który rozpoczął to wszystko. Jesteś (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) który patrzy tylko na siebie i na nikogo więcej. Sam tego chciałeś. Sam chciałeś to rozpocząć a teraz rozpaczasz nad tym wszystkim. Jest mi ciebie żal ze jesteś tak ograniczony umysłowo i widzisz tylko siebie. Powinieneś się wstydzić tego co odwalasz bo działasz na dwa fronty i wiesz co ci powiem ? Zasługujesz na to żeby być traktowany jak (usunięte przez administratora) ma równi z tą (usunięte przez administratora) Pamiętaj ze karma wraca a siebie się wybielisz bo prawda zawsze wychodzi na jaw czy tego chcesz czy nie.

@Wulkanizacja

Prawda wychodzi na jaw. To ja wam powiem. Zanim zaczęliście się mścić na niej to czy któryś/któraś upewnił/upewniła się, że to, co piszą to prawda. Nie od razu trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce i mścić się na dziewczynie. Przeprosić to powinniście wy ją, a nie ona. Znam tę dziewczynę,(usunięte przez administratora) Może następnym razem upewnicie się, że to, co piszą to prawda. Na dwa fronty, policz dobrze, jest ich więcej. Coś usłyszę, coś zobaczę, resztę dopowiem i na forum opiszę. Karma to(usunięte przez administratora)bo muszę pracować z takimi (usunięte przez administratora) Jak historia zatoczy koło to wiem, po której stronie mam stanąć.

@Pan K

Sam najpierw gadaszna teraz ja bronisz ? A no tak.(usunięte przez administratora) Jesteście siebie warci wiec przypilnuj swoją damę (usunięte przez administratora) żeby nie pisala do innych jak to ma w zwyczaju

Wk2
@Wulkanizacja

I dobrze niech sobie ja przygrucha zasługuje na to jak widać. A pozniej wszyscy będziemy się śmiać z tego jak go wyrucha. W sumie nic dziwnego. Po tym co zrobił teoretycznie bylej

Milosc
@Wulkanizacja

Zostawcie chłopaka w spokoju. Zakochał się w takiej osobie to niech sobie będą razem. Przecież trzeba wspierać naród ua bo oni wszyscy tacy biedni i nieszczęśliwi a facet kiedyś rozumie co zrobił ale będzie zapozno na naprawę.

@Wulkanizacja

Może jesteśmy siebie warci. Jak już (usunięte przez administratora) się w czyjeś życie, naucz się słuchać. Ona, jak i ja mamy anielskie charaktery dlatego czasami dochodzi do pokazu sił. Przypilnuje, żeby trzymała się, zdała od takich tępych idiotów ja ty.

@Wulkanizacja

Ej miłość nie wybiera tak samo, jak inteligencja która do was nie trafiła. A nie pomyśleliście, że chce być jej sponsorem, tylko mam mały problem pieniędzy nie chce. Chcecie ją i mnie zniszczyć postarajcie się lepiej. Informacja dla pozostałych czytelników zastanawiacie się, pewnie, o co tu chodzi, mamy w passie osobę, która ta dziewczyna olała w tamtym razem, jak była a teraz się mści. Tak jak kolega stwierdził, będziesz ją bronił, to ciebie też zniszczę. I jak ma jeszcze ktoś jakiś problem do nie to wiecie gdzie mnie szukać.

@Pan K

To pilnuj swojej (usunięte przez administratora) żeby nikomu życia nie niszczyła ani dzieci pozbawiała

@Wulkanizacja

Sama się dobrze pilnuję, czasami jakieś (usunięte przez administratora) się(usunięte przez administratora), chcąc wykorzystać nie winną dziewczynę, która pierwszy raz była w Polsce.

Anha

Uważaj bo mówi gdzie chodzicie. Nawet weekend. Gdzie z kim i kiedy. Uwazaj

Inst
@Anha

Fajnie, że w końcu zmądrzał...... Niech reszta jeszcze się obudzi!!!!!!!

Inst
@Anha

Będą czekać, super w końcu dopadnę ich za to co zrobili ty biednym dziewczynom. Nie martw się jest cały czas pilnowana.

@Inst

Boże, nie widzicie, że dajecie się w ciągać w jakąś gierkę, nad którą nikt nie panuje. Za chwilę zaczniecie się zabijać. Przy okazji, 6000 zł to głupia plotka. Dziewczyna sama się zwolniła, miała dość obgadywania za plecami i tego forum. Przyjechała dziewczyna do Polski zarobić, chyba każdy wie, że jest tam wojna. Zdajecie sobie sprawę, że z pracą jest tam teraz ciężko i życie bardzo drogie. Ludzie zastanówcie się, co robicie.

PanK2
@Pan K

Idz się facet leczyć a nie piszesz swoje zale na forum. To forum do tego nie służy wiec przestań.

Ale Familiada :D

Wojna
@Pan K

Panie K wojnę to robicie wy nie wiem po co. Ktoś słusznie napisał ze forum nie jest do załatwiania poza firmowych spraw. A ta dziewczyna jest nieudacznikiem i jej najlepszym rozwiązaniem będzie udać się do Warszawy bo tam niejwieksza ilość burdeli tam się sprawdzi. Plotki plotki w każdej plotce jest prawda powiedziana nieświadomie. Daj w końcu spokój z forum i idz się leczyć

@PanK2

Pod zły adres napisałeś. Nie ja, rozpocząłem tę dyskusję. Żale ? Leczyć to powinieneś się ty wraz z paroma innymi. Dla ludzi mniej rozumnych, w tej sprawie zostało już chyba wszystko wyjaśnione, więc śmiało, można już to zakończyć. KONIEC TEMATU!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.