Opinie o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Bydgoszcz. Zainteresowała mnie oferta firmy Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3400 PLN?

Wiolka Nowy wpis

Jakoś ostatnio pracownicy nie zaglądają na forum. Myślałam, że dowiem się czegoś na temat pracy na stanowisku pracownik gospodarczy ponieważ jest nowa oferta a chciałabym dopytać dla taty. Jest to praca na część etatu, nie ma dokładnie napisane na jaką część, chodzi o 1/2?

ada

witam dostałam oferte pracy u was na produkcji jak atmosfera /praca ciężka pozdrawiam

michu
@ada

Wg mnie na początku moze być troche pośpieszno z czasem jak bedziesz ogarniac to bedzie łątwiej, z ludzmi to ok są mili rozmowni sympatyczni kasa jest jaka jest, z czasem nawet jest luzik bo bedzie człowiek coraz szybciej ogarniac wokół siebie i zauwazy ze ma wiecej czasu na odpoczynek i skupienie sie a to jest wazne przy pracy na maszynach by nie robic błędów co do opini ponizej o czekoladzie to kazda z tych czekolad czy rurek mi smakowały.

Teers Nowy wpis
@michu

@Michu - Udzieliłeś odpowiedzi po czterech latach od zadania pytania :)

Ramirez Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale dla chcących pracować nie ma w ogóle problemów. Firma jak najbardziej ok więc polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
michu

zalezy tez na jakich ludzi sie trafi ja miałęm szczescie bo była grupa w której oddzieliłem mało normalnych i trzymałem sie z tymi którzy byli spokojni

gfgf

niestety z tymi przyjeciami na produkcję musiały to być plotki @tomasz. Od roku Edbol fabryka galanterii czekoladowej nie szukała pracowników niestety. Ale na pewno bedziemy pisać jak coś się zmieni :)

klient

Rozumiem,że czekolady za 99 groszy z Polo mogą mieć podły smak,ale pojąć nie mogę dlaczego tej samej ohydnej masy używacie do czekolady za 3zł "z okienkiem"(ta z orzechami,nabyta w Auchan).Raz kupiłem i do śmietnika,więcej nie kupię.Takich jak ja jest wielu.Za podobne pieniądze kupi się normalną,mleczną i super w smaku czekoladę,a nie wyrób czekolado-podobny,który wy nazywacie czekoladą mleczną.Jak tak można???Rozumiem chęć zysku i bydgoskie nawyki(a śmieją się z Poznania),ale nie te czasy,żeby klienta oszukiwać.Chyba,że nie szanując konsumenta macie podejście SiS-sprzedać i spier.dolić.

nowa

DO Dorcia ,mam pytanie napisałaś ,że tam pracowałaś,że praca,super itd,czy coś już się zmieniło pod tym kontem ,ze już tam nie pracujesz?

dorcia

Pracowałam w tej firmie ?i co mogę powiedzieć zmiana zajebista pani kierownik poodkurza praca lekka super polecam :)

dorcia
@dorcia

Pracowałam w tej Firmie ? co mogę powiedzieć to zmiana zajebista pani Kierownik w porządku praco lekka bez stresu super polecam :)

michalina

Tragedia, kompletny brak higieny i kultury w miejscu pracy. Po przyjściu do pracy nie odbywa się żadne szkolenie, trzeba samemu ogarnąc o co chodzi i liczyć na łaske pozostałych pracowników. Praca w halasie często bez ochronników słuchu. Nieprzyjemna atmosfera krzyków i ciągłych przekleństw ze strony sfrustrowanych pracowników i kierowniczki... Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś jest naprawdę zdesperowany bo praca sama w sobie jest łatwa i czasem nawet przyjemna o ile nie trzeba bez przerwy dźwigac 7kilogramowych kartonów na palete :) Ponadto każdy pracownik ma codzinnie przydział do sprzątania z użyciem środków żrących bez możliwości ochrony rąk i dróg oddechowych...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Galanterii Czekoladowej Edbol Bogusław Dudziński
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Przemysłowa 22
    85-758 Bydgoszcz