logo Biomag Polska

Biomag Polska

Mikołów

Opinie o Biomag Polska

Biomag Polska 2013-11-26 09:18:05 [pracodawca]
Pracowałeś w firmie Biomag Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.
Biomag Polska 2014-03-04 14:27:43 [pracodawca]
Jeśli chcesz pracować w branży medycznej?
Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej?
Dysponujesz samochodem i masz prawo jazdy?
Chcesz się uczyć i podnosić swoje kompetencje?
Posiadasz umiejętności z zakresu prezentacji produktów?
Łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty międzyludzkie?
Posiadasz wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę?

Właśnie Ciebie szukamy!
ołner 2014-04-11 18:18:53
czyli ogólnie działalność firmy jest całkowicie lipna, ale przynajmniej co do ludzi tam spotkanych można się nie zawieść
Sasha Fierce 2014-04-11 21:17:24
Ludzie są fajni... wiesz tez muszą wykonywac swoją prace, to zrozumiałe. Ale to praca dla ludzi odpornych, o mocnych nerwach i twardej .....
Trzeba uwazac na wszystko i wszystkich ;) powaznie, jak siedzich, jak mowisz.... to co na poczatku wydaje sie fajna domowa atmosfera (usunięte przez administratora)
łona 2014-04-17 18:37:52
nie mogę dojść do tego czy Ty @Sasha Pierce polecasz pracę tam i atmosfere w Biomag czy wręcz przeciwnie?
Kamil 2014-11-16 23:48:16
miałem zamiar się właśnie wybierać na rozmowę o prace właśnie do Biomag Polska, polecacie tu prace na słuchawce ? a tak na marginesie jako student jest możliwość dopasowania sobie planu pracy do planu zajęć żeby to ogarnąć logistycznie. a kasa zawsze się przyda, a zarobione przez siebie zawsze smakują lepiej :)
praca 2014-12-01 14:39:26
hej :-) Szukam pracy, a poniewaz mam doswiadczenie na stanowisku w call center to polecono mi Biomag. Co o tym myslicie? Chce sie dowiedziec o obowiązki na danym stanowisku w tej firmie. Jakie kompetencje u kandydata są dla pracodawcy najważniejsze? I o możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach itp. Pozdrawiam...
zniesmaczony 2014-12-07 15:34:19
No cóż,z pracą przedstawiciela medycznego ma to niewiele wspólnego,praca polega na prezentacji sprzętu do magnetoterapii w domach osób,do których dzwonią pracownicy call center i umawiają na darmowy zabieg.
Jak juz docierasz na miejsce,gospodarze są najczęściej bardzo zdziwieni,że chcesz im sprzedać sprzęt za 7 tys a zabieg to sposób na wyrażenie zgody na spotkanie.
Nie wiem jak teraz,ale kiedyś obiecana umowę o prace miała sie nijak do rzeczywistości.Była to umowa zlecenie,tylko i wyłacznie oparta o prowizję.
Umowa o pracę miała byc w bliżej nieokreślonym czasie.
A atmosfera w firmie owszem miła,ale po bliższym przyjrzeniu się jakaś taka "sekciarska"
Ona 2014-12-12 15:07:41
Nie wiem czy wiecie, ale firma Biomag Polska już nie istnieje, zwinęła podobno swoje żagle
LOLO 2015-01-07 21:12:28
WIDAC SPORO TU OSÓB ,KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ DOPIEC I ZNISZCZYĆ FIRME BIOMAG W MIKOŁOWIE NIE POTWIERDZAM TEGO PRACUJĘ TAM I NIE ZAMIENIŁABYM TEJ PRACY W TEJ FIRMIE NA ŻADNĄ INNĄ POD KAŻDYM WZGLĘDEM TZN ZAROBKOWYM,ATMOSFERY,I DOKUMENTACJI....
ja 2015-01-08 23:28:41
Ciekawe jak tam pracujesz jak firmy juz od grudnia nie ma? Interesujące..
ja1 2015-01-10 20:55:50
Nawet bardzo interesujące, warto sprawdzić informacje, a potem pisać!!!
dada1 2015-01-11 18:35:54
Bardzo rzetelna firma,wspaniały sprzęt oraz kompetentni ludzie.Ten kto bliżej nie poznał firmy niech nie zajmuje stanowiska w tej sprawie,mogę to powiedzieć z autopsji bo przepracowałam w tej firmie dość czasu żeby się o tym przekonać.
maja 2016-05-07 11:20:18
@dfgjk faktycznie, dla niektórych kobiet (bo na pewno nie wszystkich) to praca idealna. Stąd też pytanie - kiedy rekrutacja? :)
Zostaw swoją opinię o Biomag Polska - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomag Polska