logo ES-PERFEKT

ES-PERFEKT

Łódź

Opinie o ES-PERFEKT

ernestyna 2014-11-14 15:05:58
też bym bardzo chciała załapać się do pracy najlepiej przez Es-Perfekt jako pomocnik elektryka. ktoś może akurat o tej konkretnej posadzie przez tą firmę coś więcej opowiedzieć? głownie chodzi mi o ilość godzin pracy, stawkę godzinową i jak jest u nich z weekendami. nie ukrywam że zalezy mi tylko na umowie o pracę
alibaba 2014-11-21 07:21:18
Ernestyna , puknij się w głowę. Nie ma takiej pracy. A jak kto na coś cudem pojedzie to malutko wychodzi. Gdzie ty żyjesz.
Maciej 2014-11-28 18:21:30
W ogóle jestem w szoku, że kobiety chca pracowac jako elektrycy, czy jak to koleżanka napisała pomocnicy elektryka ;D. No nic, ja bym chciał pracowac jako Monter rusztowań w Norwegii przez Es-Perfekt, z tego co patrzyłem na ich stornie internetowej to 5-6 grudnia ruszają kursy online na ten temat. to się ogląda jakis filmik, czy jak to wygląda? Ten kurs to konieczność?
ernestyna 2014-12-13 15:29:28
a co w tym dziwnego że kobieta chce pracować na takim stanowisku w Es-perfekt? po prostu jestem uzdolniona w tym kierunki lepiej niż wielu facetów, ot i cala historyja zacna. na pewno jest możliwość dostanie umowy o pracę, wierzę w to, tylko jak sprawić żeby taki cud się stał? a cdo do elektryki, to na napięciach my kobioety znamy się przecież najlepiej;)
MIREK 2014-12-26 22:01:17
CZESC,JESTES W STANIE ZAŁATWIC PRACE NA RUSZTOWANIACH ? (ZAPŁACE)
Bond 2014-12-27 18:35:53
Na pewno - kobiety wywołują tylko napięcia międzyludzkie. Jeżeli zatrudniają kobiety na takich stanowiskach - ich sprawa. Ale jakoś specjalnie nie chce mi się wierzyć, że dużo jest takich pań, które podjęłyby pracę na takim stanowisku. Ani to dla nich atrakcyjne ani rozwijające - no chyba, że jest się jakimś babochłopem (bez urazy).
maro 2015-01-06 20:32:43
NAPISZ ,JESTEM ZAINTERESOWANY ZROBIENIEM KURSU,CZY WARTO?? marcinpast@onet.pl
Goran 2015-01-13 14:24:05
Zależy, jak jesteś piekarzem to nie.
jak jesteś monterem rusztowań to możesz robić twoja decyzja
irek 2015-01-13 14:39:24
No cóż, to wszystko brzmi zaskakująco...A odbiegając od tematu-jestem facetem- poszukuję pracy i czy możecie mi napisać więcej szczegółów pracy w tej firmie?Pracowałem za granicą w różnego rodzaju dziedzinach więc jestem w stanie podjąć każdą pracę, aby tylko zostać godnie wynagrodzony.Gdzie mogę się zgłosić ze swoją kandydaturą?
Oferty Pracy
2015-01-05
Żródło: Gowork.pl
Bergen
( )
  ES-Perfekt (Nr. Cert. 5668)   Nowa oferta! Aplikuj już teraz!    „Kucharz”-Norwegia-pilnie Kucharz-Norwegia-pilnie Miejsce pracy: Norwegia Nr referencyjny: Kucharz Obowiązki:  Obowiązki:    - obowiązki związane z przygotowywaniem posiłków Wymagania: - Wykształcenie gastro
damian0708 2015-01-25 12:39:03
Kucharz-Norwegia-pilnie ES-PERFEKT 2015-01-05 Żródło: Gowork.pl Bergen ( )   ES-Perfekt (Nr. Cert. 5668)   Nowa oferta! Aplikuj już teraz!    „Kucharz”-Norwegia-pilnie Kucharz-[...]">@Oferty Pracy - 2015-01-25 12:39:03
ja pracowałem dwa lata w Norwegi na wykończeniach tylko u polaka a teraz szukam norweskiej firmy i legalnej pracy w tym samym zakresie.czy ktoś może pomóc
Artur112 2015-02-05 17:29:56
tez pracuje w Norwegii jako malarz-szpachlarz i ogólnie wykończeniówka ale nie jest to praca stała .Mój problem to to , że nie znam jezyka . Szukam pracy na stałe gdyby ktoś mógł pomóc byłoby super.
Looking job 2015-06-01 10:09:36
Ta agencyjna ustawiła sie TYLKO chyba na wyrywaniu pieniedzy za pomoca drogich szkolen gdzie takie szkolenia można zrobić za Free w pożądnych Norweskich firmach ..Ahhh te ..Polskie cwaniactwo i żerownie na bezrobociu ...Podobna bajka jest z szkoleniami VCA.
Rafalo89 2015-06-02 10:31:59
Badałem temat. Wcale nie można zrobic tych szkolen tak za Free jak gadasz. Sprawdzalem i dla porownania Paragraf na miejscu w Norwegi kosztuje przynajmniej 5990 koron, czyli ponad 2500 zl. Skonczyl sie ten piekny czas kiedy firma wszystko daje darmo teraz to firma zanim cie wezmie do roboty chce zebys mial papier albo uprawnienia.. i to nie jeden zazwyczaj. coraz wiecej Polakow do wyboru do pracy w Norwegii... Im wiekszy wybor tym bardziej chca zeby miec juz uprawnienia. A nie zapominaj ze sa tam w norwegi tez nowi "koledzy" z rumuni ukrainy i rosji. Powodzenia...
Looking job 2015-06-07 09:12:20
Do Rafalo89 ..Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie ?Dlaczego nie mozna nigdy do dzwonic się do działu rekrutacji a zawsze odbiera dział szkoleń/daje do myslenia / ?Wielu moich kolegów i kolezanek ma zrobione przez duze powazne firmy takie uprawnienia za znaczam duzę companies ''shipbuilding industry'' itp...zapytaj ..Tylko trzeba umięc wykorzystać moment..
Tom 2015-07-12 21:45:53
dzień dobry chciałem się spytać o prace w państwa firmie obecnie pracowałem w Niemczech jako szlifierz -monter.posiadam uprawnienia spawalnicze metodą Mag 135 i uprawnienia do ciecia palnikiem
norma 2015-07-22 18:28:50
@Tom, wiele teraz ofert jest do pracy w es- perfekt, wystarczy tylko poszukać w internecie. oczywiście cała praca jest poza granicami Polski,ale naprawdę jest w czym wybierać. Malarz/szpachlarz, użytkownik rusztowań do 5 m, hakowy sygnalista, monter rur/hydraulik przemysłowy, monter wentylacji, wiec myślę że jak poszukasz to i coś dla siebie znajdziesz.
maro 2015-07-30 14:27:23
Szkoda że jak od ponad roku czasu to pisze to znajdują się jeszcze naiwni na naciągnięcie na kase
kupip 2015-08-21 23:37:34
Z tą naiwnością to bym nie przesadzał bo ta agencja pracy zatrudnia bardzo wielu pracowników, do bardzo wielu firm. Czasem się zdarza że firma nieodpowiednio traktuje pracownika, ale agencja nie ma raczej z tym nic wspólnego, dobrze zajmują się swoim ludźmi, więc tutaj raczej ogólnie nie leży problem.
Marcin 2015-09-14 11:11:13
Zapomniałeś o jednym szczególe.
W styczniu w es-perfekt niebyło szkolenia, wiem bo chciałem w nim uczestniczyć.
Szkolenie zrobiłem w późniejszym terminie.
Podoba mi się Norweska jesień, już mam doświadczenie w norwegii ale kiedy wyjeżdzałem wiosną z oferty pracy to jeszcze go niemiałem w skandynawii :p
grabarz 2015-09-15 20:58:50
nie kolego , nie zapomniałem dokładnie wiem kiedy robiłem szkolenie mam to czarno na białym w jakim celu miałbym pisać że było inaczej. Ja tylko mówię ze miałem złe doświadczenia z ta firmą i radze by dobrze się zastanowić przed współpraca z tymi ludźmi
heca na sto fajerek 2015-09-21 02:43:32
@grabarz - nie polecanie to jedna sprawa, ale trzeba się zastanowić dlaczego właściwie nie podejmować z nimi współpracy. Najlepiej samemu się przekonać czy warto czy nie warto, ale można jednak wcześniej wiedzieć. Mają w sumie sporo ofert pracy na murarza, hyrdaulika itp do Niemiec, Norwegii. Przy niektórych nawet zakwaterowanie jest zapewnione
W temacie 2015-09-25 17:50:19
Ta firma bazuję tylko na jakis drogich szkoleniach Nic pozatym które moga niemiec mocy w Norwegi ?Proponuje ich sprawdzic w Arbeidstilsynet Norge .
misiek44 2015-10-14 13:47:28
Sprawdziłem maja moc
józef 2015-10-21 07:45:59
Nie rozumiem jak jakies szkolenie może nie miec miejsca, przeciez to jedynie wpis w Cv, a tak naprawdę licza się umiejętności. To raczej nie sa jakies powazne certyfikaty, które sa bardzo potrzebne do pracy. Sam sie teraz zastanawiam, czy nie zaaplikować do ES-Perfekt, mają sporo ofert, tylko nie wiem czy nie lepiej wybrac inna agencją, co radzicie?
Olek 2015-10-26 15:18:12
aplikuj do kilku, przecież o tym do ilu wyślesz CV będziesz wiedział tylko ty.
ucho 2015-11-06 14:33:03
Witam Was. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie. Oczywiście chodzi mi o fizyczną robotę najlepiej murarza - ale w norwegii przynajmniej dobrze płacą takim
takx 2015-11-10 01:14:53
tylko zdobyć tam pozwolenie na pracę może być nie lada problemem, spotkałem się z tym u kilku osób - problem był banalny, acz spory.
on 2015-11-12 14:00:19
placzego problem, przeciez jezeli agnecja oferuje oferty i ma pracownikow to zawiera z nimi umowy i wszystko jest legalnie nie rozumiem...
ytrf 2015-11-14 21:43:27
@ucho no to sprobuj jeszcze raz aplikować w sumie nic nie tracisz a możesz zyskać ciekawą pracę w tej firmie
olek 2016-01-15 23:56:55
Według mnie, aplikować warto zawsze. Przecież po rozmowie można samemu zrezygnować, ale tu chyba nie ma takiej potrzeby. ES-Perfekt szuka pracowników na poważnie.
tycjan 2016-01-21 19:40:05
oni szukają na poważnie, dlatego liczą też tylko na poważne oferty :) poza tym właśnie zauważyłem, że szukają malarzy i spachlarzy w norwegii do wyjazdu w lutym
nodiso 2016-02-02 20:02:51
Wiele ciekawych ofert się pojawia, są również szkolenia BHP organizowane przez tą firmę. A jeśli chodzi o pracę to jest to głównie praca na budowie. Norweska umowa.
runway 2016-02-09 20:22:30
Pewnie, że zatrudnienie za granicą wiąże się z dużo wyższymi zarobkami niż tymi w Polsce. Chociażby taki cieśla szalunkowy ma umowę i ubezpieczenie na warunkach norweskich, więc całkiem nieźle.
irek 2016-02-23 13:18:32
runway, no to na pewno, ale tez czasem spore wymagania mają. Teraz np. mechanika samochodowego szukaja, to wymagane min. 4 letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych i komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny!.
romek 2016-03-07 13:01:56
a co powiecie o ofercie jako Malarz/Szpachlarz ręczny? Nie ma konkretnych zarobków, a to praca jest w Norwegii, wiec kawał drogi stąd jakby nie patrzeć.
Tomek 2016-03-08 09:59:53
ciekawe, ciekawe ale ja widzę szczegóły i stawkę, podpytałem o resztę szczegółów i wiem że stawka od 176 do 220 nok za godz.
alek 2016-03-12 14:45:44
to powiem Ci, że nie jest źle @Tomek bo w Norwegi średnia dla Polaków to 100nok na h więc jak można wyciągnąć nawet do 200 to jestem pod dużym wrażeniem
onu 2016-03-27 08:55:41
rzeczywiście czytam to forum i też jestem zdziwiony, mam już spore doświadczenie w takich pracach i rzadko gdzie masz umowę na stałe i taką stawkę! ale ja widać jednak można
Krzysiek Oslo 2016-03-27 09:39:40
Słuchaj, pracuję obecnie w firmie i faktycznie mam 198 koron na godzinę,
176 to to co musisz mieć w minimum tak się porozumiały związki zawodowe zależnie od zawodu ale nikt niezabroni norwegowi dać ci więcej, zazwyczaj więcej dają ci którzy już mają polaków i się jeszcze na nas nie nacieli albo mieli wcześniej kolesi ze wschodu i mają porównanie jak my robimy a jak oni. Ja na swojego bosa za wyższą stawkę kablować niebędę.
Pozdro dla wszystkich siedzących dziś w Oslo.
witold 2016-03-29 10:40:54
na pewno jest teraz oferta jako Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych, tylko zastanawiam się czy na stałe jest wyjazd czy nie, ale kasa jest dobra z tego.
Roman 2016-03-29 10:59:25
jeśli chodzi o oslo to potwierdzam, pracuję 2 rok, praca na stałe a praca jak to na prefabrykacji belki, miałem dosyć roboty na budowie a tu mam stałą pracę bez względu na porę roku, wybrałem 2 zmianę bo wtedy była taka możliwość.
lala 2016-03-31 10:46:22
no niestety, tutaj widzę że chyba się nie spłenisz, jednak wysyłają chyba tylko na prace różnorodną ale fizyczną za granicę, ale może na hydrauliku miałbyś lżej
dudu 2016-05-05 21:20:03
tak, tutaj jak najbardziej się zgodzę z tobą, głównie prowadzą reklrutacje na stanowiska związane z praca fizyczną takie jak operator koparki, cieśla, zbrojarz i praca na rusztowaniach, ale dobrze płatne
Jfk 2016-06-28 11:04:11
100 koron na h? Średnia w Norwegii dla Polaka? To ty chyba pracujesz u polaka na czarnych
edzio 2016-06-28 11:07:18
tylko do pracy na rusztowaniach musisz mieć wyrobione uprawnienia Użytkownika rusztowań, ale w tej firmie sobie wyrobisz
Z Krajny Fiordów 2016-09-21 08:58:22
I tu się z tobą zgodzę .Na wszystkich portalu z ofertami pracy do Norwegi ta firemka z Łodzi nie ma nic więcej do zaproponowania jak tylko drogie szkolenia ...
Mateusz 2016-09-23 10:52:11
drogi to jest kebab w Oslo a nie uprawnienia montera, najzwyczajniej zmyślasz pod tym fiordem :p
na poloniuszu albo innych sensownych serwisach jest sporo ofert es-p
pracuje w tej firmie czy tam firemce jako monter od ok 1 roku i nie narzekam. Jak się da to i koleszkom od siebie też polecę robótkę a i na uprawnienia.

Krzysiek Bergen 2016-09-23 11:50:03
kebaba nie jem bo nie lubię a uprawnienia zrobiłem bo Norweg tego odemnie wymagał. W porównaniu z innymi ofertami ta była bardzo dobra. Ja jestem zadowolony bo mam teraz lepszą stawkę z plastikiem a szefu nie ma stresa.
Maroko 2016-09-23 13:22:04
Ok, powiedz cz jak zatrudniasz sie u nich to gwarantują ci prace conajmniej na kilka miesięcy? Bo aplikować można i sie zatrudnić ale co z tego jak po miesiącu skończy sie praca bo remont czy budowa będzie ukończona? Płaca za postój?
Zostaw swoją opinię o ES-PERFEKT - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ES-PERFEKT