Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa

Wilczyce

Opinie o Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa

Klaudia

Chciałabym zapytać jaka jest Wasza opinia nt. pracy w dziale technologicznym w Clarenie?

Zainteresowany technolog
@Nick1 10.11.2017 00:13
Hej. Powiem krotko- bardzo rozwojowa. Nie zaznacz nudy. Wiele projektów i wdrożeń. Dość szybkie tempo no ale można się przyzwyc...

To ile osób jest w zespole ? Jak z dostępem do szkoleń? Ile na początek można otrzymać ? Doświadczony zespół czy młodzi ludzi?

dociekliwy
@Nick1 15.11.2017 20:31
Nie zmieniamy tylko potrzebujemy nowych rąk do pracy, dynamicznie się rozwijamy i brakuje nam ludzi. Co raz więcej wdrożeń jak...

Nick1 czemu piszesz w liczbie mnogiej? Jest was więcej? Mam nadzieje że w dziale R&D poza głównym technologiem technology mają więcej doświadczenia niż w dziale ds. Regulacji. Szybko można u was awansować na Safety Assessora Profesjonalne podejście do bezpieczeństwa kosmetyków macie. Koziej by się uśmiał

Andrzej

Opinie są jak najbardziej prawdziwe i rzetelne. Nie ma co ukrywać że Ci którzy się starają są doceniani a Ci co mają lewe ręce to narzekają bo się robić nie chce. Proszę nie psuć opinii zakładu pracy.

Magazyn

Witam jestem pracownikiem Clareny i naprawdę jestem zadowolony z pracy jak i płacy ludzie nie skuchajcie bajko pisarzy pewnie jak ktoś jest lewosem to i najlepiej opłacana praca będzie zła .Tu naprawdę jest potencjał można i się rozwijać i nie zle zarobić w dobrym towarzystwie ludzi młodych ambitnych i pełnych pasji .Najlepiej samemu spróbować i się przekonać znam gościa który kieruje bok i jest zaje fajny zreszta cały zespół jest Ok .W całym zakładzie pracy wprowadzane są zmiany dobre zmiany finansowe kadrowe personalne jeszcze raz jeśli nie boisz się wyzwań pracy przyjedź złóż cv i do dzieła .A wszystkim tym ktozy piszą nie prawdę radzę aby się zastanowili bo to co siejesz to i żąć będziesz kwestia czasu .Pozdrawiam .

Szymon Poparda z domu Koniecpolski

W koncu kompetentna osoba na stanowisku kierownika magazynu a dziewczyny czuja sie bezpiecznie jak nigdy. Nie rozumiem jak mozna robic z czlowieka kryminaliste tylko z powodu kilku niezaplaconych mandatow. Klimat w firmie jest bardzo pozytywny, szczegolnie na magazynie i zamierzam tu pracowac jak dlugo sie da. Zarobki-w okolicach sredniej krajowej, nie ma na co narzekac.

Agnessa2910
@Nie znam 23.10.2017 16:15
Nie zapłaconych mandatów ???? Proszę sobie na yt zobaczyć filmik :) handel używkami, nadmierne pobicia, kradzieże, alkoholizm....

Myślę że gościu zapłacił za swoje błędy bardzo wysoka cenę i nie ma się nad czym rozwodzić, natomiast widzę że niektórzy nie potrafią zobaczyć jak słoma z (usunięte przez administratora). im wystaje. Ciekawe czy tak jak obsmarowujesz gościa na forum potrafiłas mu to powiedzieć prosto w oczy? Podejrzewam że nie bo krowa która dużo tyczy mało mleka daje.

×××
@Nie znam 23.10.2017 16:15

Za nim osadzisz błędy innych, zwróć uwagę na własne.... Kto rzuca błotem nie może mieć czystych rąk.

Jadzia

Chciałabym się odnieść do tych wszystkich którzy tak łatwo oceniają czlowieka. Od nie dawna jestem nowym pracownikiem magazynu i z tego co mi wiadomo to większość ludzi którzy tam pracują są zadowoleni z pracy jak i warunków jakie tam panują. Atmosfera jest bardzo dobra a ludzie życzliwi. Każdy wykonuje swoje obowiazki jak najlepiej co przekłada się na premię. Myślę że negatywne opinie dotyczące kierownika magazynu są grubo przesadzone. Najlepiej oskarżać kogoś a samego siebie wybielać. Za chamstwo, opryskliwość i lenistwo w Clarenie pieniędzy nie zarobisz! Więc opinie negatywne wynikają z zazdrości lub chęci zemsty!!! NIE WIARA życzę Wam powodzenia w nowej pracy bo rozumiem że w Clarenie już nie pracujecie? I jeszcze jedno skoro macie tyle do opisania to chociaż miejcie swój honor i się podpiszcie a nie wrzucacie Nick.

Agnessa2910

MEGA KIEROWNIK !!! MEGA Przeszłość i MEGA Przyszłość! W końcu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!! GRATULUJĘ PANI PREZES ZA DOBRZE OBSADZONE STANOWISKA. TAK TRZYMAĆ!!!

ToJa

Ciekawy jest nagly przyplyw pozytywnych wypowiedzi, jakich ti nogdy wczrsniej nie bylo- zwlaszcza w kwestii zarobkow..smiech na sali, bo jak wiadomo nigdzie we Wrocku nie placa tak malo jak tutaj. Wiec zadowolona z zarobkow moze byc tylko jedna pani Magda wiadomo z jakiego dzialu. Ale to tylko jednostka, reszta ta prace traktuje jako przekoczowanie bo zarobkowaniem ciezko to nazwac. To taka poczekalnia zblakanych dusz bo lepszy rydz niz nic.

Rafaello
@ToJa 01.11.2017 23:23

Uważam że mocno przeginasz koleszko. Waż słowa. Clarena zapewnia dobre warunki placowe i o tym należy pisać uczciwie.

czy się bać ?

i co myslicie o ostatnim zwolnieniu dyrektora ? bedzie nowa miotła ?

zaskoczony

naprawdę niezwykle wysoki poziom wypowiedzi opiniodawców, wspaniały HR w firmie i wyjątkowo ambitne podejście do przyjmowanych pracowników, aż miło poczytać po latach, gratulacje..

Magda

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj, płacą całkiem nieźle i fajne premie dostaję. Najlepszy jest ten magazynier który mnie bajeruje :* Bardzo fajne dziewczyny pracują tutaj

Krystyna
@Magda 27.10.2017 07:43

A ktory taki miglanc bo znam akurat jednego z nich

Gieroj

Поляки пили на роботі, і ми не можемо, це не справедливо, тому ми приймаємо їх з їди з холодильника. слава україни!

Rafi

Jestem bardzo zadowolony z warunków pracy. Wypłata w terminie. WYSOKA jak na Wrocław i wykrztałcenie nie związane z profesją firmy. W perspektywie szybki awans. Doceniam przyjazna atmosferę w pracy, w szczególności po swoich doświadczenioach w pewnym dużym magazynie na "A" w Kobierzycach.

Adam

W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, zarobki są dobre, osobiście dostaję od 700-1000zł premii więc bardzo mnie to satysfakcjonuje. W pracy poznałem fajnych przyjaciół z ukrainy i często z nimi jeżdżę do Kijowa na wycieczki.

od srodka

hej, hej, hej, czy to prawda, że już nadchodzą zmiany i ktoś z dyr wyladuje na dywaniku ?

blisko
@od srodka 25.10.2017 19:15

nie zartuj ? jest nadzieja na zmiany ?

Nie znana

Tak to prawda. Człowiek nie ma szacunku do drugiego człowieka. Traktuje tylko swoich ludzi, którzy przyszli razem z nim. Ta dwójka co przyszła z nim to tak samo się wywyższają, kablują ciagle do niego na pracowników. Szkoda słów po prostu. Z poprzednim kierownikiem było w stanie się dogadać, z tym nie( tylko jego ludzie z sekty mogą). Dyryguje ludźmi jak marionetkami,

KABEL
@Nie znana 23.10.2017 16:12

Do puki manipulowalas starym kierownikiem to pasowało przyszedł nowy i się skończyło za swoje błędy trzeba płacić a nie obwiniać innych gwiazdo ....

wenden slavic

Zarobki na magazynie to 1600 zł NETTO dla Polaka dla Ukrainców 1600 zł to musi przepracować 12 a do godzin.. w sumie średnia krajowa dobre sobie chyba upadłeś na głowe szymon chyba kierownik

Wino
@wenden slavic 20.10.2017 17:29

Kłamiesz człowieku zarobki min na magazynie to 1900zl +premię 500 a z tego co wiem to od grudnia będzie jeszcze lepiej jeśli ktoś ma wykształcenie podstawowe i dwie lewe ręce to jak może wymagać milionów a po wtóre nikt nikomu nie każe tam pracować.....

Maja

@vvvvvvvvv a możesz powiedzieć coś więcej o pracy w pozostałych działach firmy? Brakuje na wątku informacji na ten temat, a warto by osoby, które szukają tu informacji o potencjalnym miejscu pracy mogły znaleźć merytoryczne i pomocne opinie.

Miłosz

Dzień dobry, wczoraj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do działu IT. Po pierwsze: brak możliwości rozwoju w tym dziale - zostało mi to powiedziane wprost. Po drugie: zakres obowiązków był przedstawiony niejasno i niejednoznacznie. Po trzecie: osoby rekrutujące były nieprzygotowane i wyglądały jakby im za bardzo nie zależało, o czym świadczy fakt, że najpierw rozwiązywałem test, a później jedno z tam zawartych pytań było mi zadane przez rekrutującego. Po czwarte: zadawałem trochę pytań, m.in. o obowiązki, firmę, kim są osoby zatrudnione, i pani rekrutująca powiedziała mi, że "Zadaj pan tyle pytań. Ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałam. To nie ten etap, żebym panu odpowiadała na te wszystkie pytania.". Druga pani dodała potem, że mogę zadać jeszcze jedno pytanie... Najlepiej zatrudnić niewolnika, który nie pyta, nie myśli i podpisze cyrograf w ciemno na pracę, w której spędzi 1/3 życia. Pozdrawiam, Miłosz

Maja

@Lucypiszesz, że oferowane warunki zatrudnienia nie pokrywają się z treścią ogłoszenia. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Co konkretnie się nie zgadza? Czy jest to wyjaśniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Lucy

Niestety wszystkie negatywne opinie, są prawdziwe. Dziś się o tym przekonałam. Profesjonalizm - takiego pojęcia nie znają. Z warunków robią tajemnicę. To czego udało mi sie dowiedzieć, to iż niezależnie od zajmowanego stanowiska, zatrudnienie jedt w oparciu o własna działalność gospodarczą. Dla handlowców podstawa na poziomie średniej krajowej, dla Districtow nieco wyższa. Treść ogłoszenia jest bez znaczenia, gdyż i tsk nic się nie zgadza. Strata czasu. Jak to powiedział pan dyrektor- jestesmy prywatna firma. Raczej prywaciarską szukająca zwykłych frajerów.

vvvvvvvvv
@Lucy 05.09.2017 14:25

Trafna konkluzja...i tak jest w całej firmie, w każdym dziale, nie tylko DH...

ona123

Witam, czy te negatywne opinie są nadal aktualne, czy może jednak nastąpiła jakaś zmiana, dzięki której praca w Clarena jest lepsza niż pisano do tej pory. Dokładnie chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego.

Maja

@ExClarena Czy możesz powiedzieć jak wygląda praca w Dziale produkcji urządzeń? Rozumiem, że według Ciebie większość opinii tutaj dotyczy przedstawicieli handlowych. Dlatego też chętnie dowiemy się więcej o funkcjonowaniu innych działów firmy.

Zainteresowany

A stanowisko kierownika magazynu? Może wypowie się ktoś spoza działu handlowego?

ExClarena
@Zainteresowany 22.04.2017 09:14

Kierownik magazynu zmienia się najczęściej. Robota na max na kilka miesięcy :)

Zainteresowany mniej
@ExClarena 24.04.2017 10:35
Kierownik magazynu zmienia się najczęściej. Robota na max na kilka miesięcy :)

To podziękuję, z deszczu pod rynnę.... ;)

kandydat

Witam wszystkich, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko konstruktora-elektronika. Czy jest ktoś odważny kto nie widziałby problemu przedstawić rzeczowo stanowisko pracy/atmosferę w dziale konstrukcyjnym ? Jacy ludzie tam pracują, jak traktowani są inżynierowie. Pracowałem wcześniej w firmie, gdzie wszystko leżało, stanowisko takie samo, ale ludzie...dno. A i opinie na gowork były podobne - w 100% trafne. Z tego co widzę, większość pisze tutaj o dziale handlowym.

ExClarena
@kandydat 04.04.2017 16:09

Opiniami się nie przejmuj, dotyczą głównie przedstawicieli handlowych. Dział produkcji urządzeń to zupełnie inna historia. Warto próbować.

TAnother

Hmmm jutro miałem jechać na rozmowę ale jak patrzę na te wpisy to szkoda wchodzić z deszczu pod rynnę imraczej sobie odpuszczę.

Maja

@ObecnyDH rozumiem, że obecnie pracujesz w firmie jako handlowiec. Czy mógłbyś powiedzieć jaka jest Twoja opinia na temat oferowanych warunków zatrudnienia? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Clarena?

NIE NIE NIE

NIE NIE NIE NIE polecam nikomu pracy w tej firmie. Bałagan, brak towarów, zero odpowiedzialność działu wysyłek, księgowego cała odpowiedzialność spada na DH. Pełna odpowiedzialność za należności klientów np.: Wypracowałeś prowizję 5000 zł netto Paru klientów nie opłaciło faktur w terminie na łączną kwotę 3000zł i cała ta kwota zostanie tobie potracona z prowizji więc już zostaje 2000 zł netto do tego opłać ZUS 1200. Już masz 800 zł do tego podatek który musisz zapłacić wiec zostaje jakieś 500 zł za pracę przez miesiąc. Oczywiście firma wypłaci ci pieniądze ale jak klient raczy zapłaci z tym że to DH musi się prosić żeby klient zapłacił bo firma nic w tym kierunku nie robi. Masz też plan do zrealizowania minimalny, który nie jest tak łatwo wyrobić a jak go nie wyrobisz to przez cały miesiąc zarobisz całe 0 zł :) rewelacyjne warunki finansowe Więc jak masz odrobinę rozsądku w głowie to w biedronce na kasie więcej zarobisz

nony

To jest jakaś katastrofa!! Traktowanie ludzi jak oszustów ( DH). NIE POLECĘ nikomu. Wszędzie będę mówić żeby uciekali ludzie !!! I klienci też!!! Nie mam zamiaru się rozpisywać więcej. Sami widzicie wyżej. Paranoja

typek

czy ktos moze napisać jakie mniej wiecej sa warunki na ph, jaka kasa? jakie auto i w jakich godzinach praca

Ghjkl

Ja zanim wysłałam cv też byłam przerażona opiniami. Mimo wszystko wysłałam, żeby sprawdzić co mówią, co oferują. I wiecie co, nie żałuję. Rozmowa 1 etap z regionalnym -bardzo sympatyczny i normalny człowiek , chętnie odpowiedział na różne pytania, 2 etap już z głównym kierownikiem sprzedaży -ale nie było źle. Prace dostałam, auto ok, karta na paliwo, autostrady -koszty pokrywa firma. Ilość wizyt? Ok 20, potem trochę zmniejszyli. Na początku było mi trudno, bo nie znałam terenu, branży -pierwsza praca jako dh. Po ok 1,5 mies już teren był do ogarniecia w ciągu normalnych godzin pracy. Pensja -taka na jaką byłam ustawiona od 1 rozmowy taka dostałam na umowie. Plus co miesiąc jakiś mały bonus (bo premii jeszcze nie wyrobilam). Więc byłam zadowolona. Po okresie próbnym możesz założyć działalność lub być na umowie (masz wtedy inny procent od sprzedaży) ale wszystko widzisz i możesz sobie przeanalizować, bo zarobki innych dh są jawne. Na minus: - akcje promocyjne -rano dostajesz nagle SMS, że jest cały dzień promocja i wyślij to do 250 klientów i jeszcze mów przy odbieraniu tel... trudno było mi to ogarnąć, mogliby dawać znać nam dh dzień wcześniej aby człowiek ogarnął, bo z komórki klawiaturowej max mogłam wysłać 30SMS.. - Olewania reklamacji, - Wredne zachowanie działu sprzedaży -dzwonily po klientach i pytały czy byłam i czy są zadowolone.. I że mają promocje której u mnie nie ma :-) Ja rozumiem, że ktoś siedzi i spr czy jeździmy po gabinetach ale to nie zadanie Pan z działu sprzedaży stacjonarnej. Ogólnie praca ok, ludzie pracują tam długo -narzekali na system prowizyjne, bo się zmienia często podobno dla nich na minus-ja tego nie oceniam, bo nie dotyczyła mnie ta kwestia. Ogólnie atmosfera jest ok. Niestety x powodów prywatnych musiałam zrezygnować, ale gdyby nie to pracowalabym dalej. Więc nie dajcie się wciągnąć w te wszystkie dziwne komentarze. Moim zdaniem zależy od regionu.

Lol
@Ghjkl 26.01.2017 09:24

Na jakim regionie pracowałaś ?

Magda

super że jest to forum:) po przeczytaniu opinii na temat pracodawcy cv nie zostanie wysłane;)

radek

Hej , czy orientujecie sie moze czy obecnie lub tez niebawem beda rekrutowali? zazwyczaj rekrutacje z tego co pamietam mieli w maju i tak we wrzesniu, czy teraz jest szansa na stanwosika Doradcy Handlowego?

Kolorowy portek

Jak się trzyma firma Clarena? Zarząd wciąż ten sam? :)

Żona pracownika

Jeżeli ktoś ceni sobie rodzinę to odradzam tam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hello

a ja bym nie rozwijała tego tematu, co może być słychać w mętnej wodzie...

olc

Pozukują obecnie kilku pracowników i maja nowe oferty pracy między innymi Brand Manager czy Przedstawiciel Handlowy, praca w branży kosmetycznej niesie za soba wiele plusów.

observator

to podobnie, jak w świecie niedźwiedzi, ach ten świat zwierząt w puchowych futrach..

Part

nie pracuję w tej firmie od dluzszego czasu, mam jej i wiele do zarzucenia i wiele do zawdzięczenia- na plus bardzo dobre zarobki i w czasach mojej pracy- możliwość rozwoju,szkoleń, podnoszenia swoich kwalifikacji, na minus- ciągłe zamiany polityki sprzedaży (usunięte przez administratora) sprzedawanych produktów- co chwilę nowości, których jakości nikt nie jest w stanie skontrolować(usunięte przez administratora) Ogólnie, gdyby nie ludzie, którzy obecnie tam pracują większość na plus :)

Duza_ciekawska

Cześć a czy ktoś z Was pracował w marketingu? Jak jest?

diaz

Witam forum. Widziałem ogłoszenie na PH na terenie woj. pomorskiego. Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może mi napisać na jaką podstawę mógłbym liczyć w tej firmie. Mam doświadczenie w sprzedaży produktów kosmetycznych

ObecnyDH
@diaz 16.02.2016 21:26

Jako pracownik z dłuższym stażem na stanowisku DH polecam nie czytać wypowiedzi tylko wysłać CV i samemu się przekonać jakie są warunki współpracy.

Sara

Koleżanko może uchwałas się 4 miesiące twój czas nadejdzie. Nie tacy tu byli.Byli tu tacy jak ty i po nich.A le oczywiście z Tobą będzie inaczej ;))))))))

ababcdcd

pozwolę zadać otwarte pytanie do dyskusji...dlaczego piszecie o tym, jak jest źle i beznadziejnie. a dlaczego nie zmienicie pracy ? jestem od niespełna 4 miesięcy w firmie i ja chce tutaj pracować . ale też na "korytarzach " słyszę u kilku osób niezadowolenie , ale one nie zmieniają pracy tylko narzekają. dlaczego zatem nie możecie odejść z Clareny ? ja tak zrobiłam w mojej ostatniej pracy. zrezygnowałam i zaczęłam szukać .

visio

ludzie tu piszą, by ostrzec innych przed marnowaniem czasu, każdy szukający chce już pracować, może się jednak zdarzyć, że popracuje kilka miesięcy i znowu będzie szukać, a dodatkowo nosić będzie bagaż, niepewnego jutra, (usunięte przez administratora) i poczucia, że znalezienie godnego zatrudnienia może graniczyć z cudem..

ddddd
@visio 09.02.2016 13:02

Takie niestety są realia. Wiem, że trudno znalesć ogarniętego pracownika, ale równie ciężko jest znaleźć uczuciwą pracę w której są jednoczesnie godne zarobki. I zloty srodek w formie, zarobkow adekwatych do pracy i godnego trakotwania w pracy. Jak jest spokoj to kijowe zarobki jak sa dobre zarobki to traktuja cie jak G*** bo mysla ze bedziesz sie trzymal dobrze platnej parcy nawet w imie swojej godnosci. Mowie to z autopsji, ale parcy w tej firmie. Chcialam sie dowiedziec czy tu jest podobnie czy mozna liczyc na cos godnego!

lolek
@ddddd 10.02.2016 15:32

Niestety ani na jedno ani na drugie. Traktują byle jak i wcale za to nie płacą rewelacyjnie. Dodatkowo dojazd fatalny.

fredka1

Jaka (do ja)umowa o prace; podstawa i jesteś na działalności musisz opłacić zus i podatek .Ciekawe czemu tyle osób (PH) zrezygnowało z tej dobrej pracy ,pewnie przerazili się ilością kasy w nowym systemie premiowania!

exclarena

do Kasia1983 to dlaczego wysłałeś/aś tam cv a teraz się dopiero pytasz , czy warto ?

Kasia1983

Tyle tu negatywów, że aż żal. Zostałam zaproszona na rekrutację Krajowy Kierownik Sprzedaży. Możecie napisać jaki to test będę wypełniała? W ogóle czy warto?

black/white
@Kasia1983 28.01.2016 15:23

teraz pytasz? to po co wysyłasz ?

n3z6
@Kasia1983 28.01.2016 15:23

szkoda czasu. nie idz

Hanka

Osobę która odpisała serdecznie pozdrawiamy pod publczke wpisik ;)))

marek

jak wygląda kwestia wynagrodzenia dla pracownika biurowego? ile zarabiacie?

joanna

dostalam propozycje pracy w ksiegowosci w Clarenie prosze o opinie o tej firmie

bit

czy szeregowy pracownik, może liczyć na normalną pracę i godziwe warunki zatrudnienia, proszę o informacje?

Zostaw opinię o Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa - Wilczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa