Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
@Prokurator generalny

Jeśli się dokłada maszyny na linie to powinno być więcej ludzi to jest myślenie damy maszynę i zapieprzać dziwicie się ze ludzie uciekaja dalej popełniacie błędy nic się nie uczycie

Z7 szyby

Brawo dla ,,mądrych,, głów, którzy wymyślili pracę do równej ostatniej godziny, patrząc na kobiety które nie są ciaprokami i przebierają się w swoje ciuchy, żeby dobiec na autobus na z6 to niezła sprinterka trzeba być ???? nie pozdrawiam biurw

Płacz Nowy wpis
@Z7 szyby

To leć szybciej ale oczywiście dostaniesz mniej zapłacone bo czemu ja mam zarabiac tyle co ty skoro Ty nie pracujesz l 8 h

Mały Nowy wpis
@Z7 szyby

A i tak wszyscy siedzą bo wszystko posprzątane a od przekazania zmiany jest brygadzista, za to mu płacą. No teraz nie bo twierdzą że są niepotrzebni

?? Nowy wpis

Premia premia premia .... Ludzie trzeba dysponować wypłata tak żeby starczało a nie liczyć ciągle na kokosy z firmy. Jest trudny czas firma ma potężne koszta co miesiąc . Lepiej żeby firma wyszła na prosto i przez jakiś czas nie bylo premi niż ma upaść . A później wrócić do normy i bylo wszystko normalnie . Trzeba przeczekać ten czas później jak prezes sypnie znowu kasa to będziecie mówić jaki dobry i wgl. Podstawa na koncie to co się należy premii nie macie na umowie to tylko dobra wola pracodawcy że dodaje ... Będzie dobrze dajcie czasu

Oficjalnie

Premia ma być zawieszona do odwołania ! Informacja dotyczy się wszystkich pracowników (w tym kierowników)oprócz kierowców! Miłego dnia

@Oficjalnie

Ja także zawieszam pracę w tej firmie do odwołania Pozdrawiam.

Bart
@Oficjalnie

Przestan robic ploty i niepotrzebne zamieszanie

@Oficjalnie

A dział handlowy też? To jak oni wciskają klientelii moje ciężko wyrobione okna?

Heheszki
@Oficjalnie

Skończ pisać głupoty i zajmij się robotą bo takim jak ty wogule się premia nie należy za te ściemnianie w pracy

Strajk
@Oficjalnie

Dnia 13.05.2024 rozpoczynamy strajk przestaną kierowców lepiej traktować l.

Zzz
@Oficjalnie

Też nie dostaną bo nie będą mieli co wywozić

Salut

Skąd takie informacje?

Gienek
@Strajk

Taaa wy i strajk, dobry zart...wy strajku włoskiego nawet się boicie zrobic, mocni w gębie i to tylko na goworku...najemnicy

Samarytanin
@Oficjalnie

My to tam wuj, ale nasi bracia z pod znaku trizuba, co z nimi? Czy oni chociaż dostaną premię? Bo się martwię, że będą zarabiać mniej niż krajanie, a to przecież niedopuszczalne jest...

Hahah
@Strajk

Ty chyba jakiś niepoważny jesteś. Jak kierowcom nie dadzą premii to ŻADEN za te pieniądze nie pojedzie i pójdzie do konkurencji bo ta już teraz płaci tyle co eko ???? a jak je zabiorą to z automatu grupowe zwolnienia ????

Ok
@Oficjalnie

Widzimy się za pół roku narazie wszystkim

DH oficjalne
@Robochłop

Dział handlowy otrzyma podwójne premie za wyniki.

XD
@Hahah

Tak samo produkcja jak nie dają premii pójdę do konkurencji i tyle za samą podstawę nie będę zapieprzać i tyle obudzą się z ręką w nocniku i wtedy co? Ich kochani kierowcy idą na produkcję. Tak?

Egon
@Gienek

Człowieku ! W tej firmie strajk jest nie możliwy bo tam same trzęsi du.py pracują ! Ja chciałem zrobić zebranie i porozmawiać z kierownikiem to większość pouciekała !!! Boicie się jak dzieci !!!

Gibbon
@Oficjalnie

Heh ja nie wiem jakim cudem takimi działaniami z zabieraniem premii oraz dodatków liczy na cokolwiek więcej? Przecież to jak nie choróbska teraz wyjdą po premii (a co? A jak? Zdrowie wszak szanować trzeba) to ucieczki bo za tyle to czy warto? I po co? Na dłuższą metę takie działania nie mają większego sensu absolutnie bo odniosą odwrotny skutek od zamierzonego. I to za widzimisię nam panującego? Pffff. Także wiecie co robić

@Oficjalnie

Szkoda tylko , że nie ma żadnej informacji dla pracowników . W sprawach komunikacyjnych ta firma leży !! Ludzie są w stanie zrozumieć , jeżeli coś się w firmie dzieje i z jakiegoś konkretnego powodu nie otrzymają premii , tylko szkoda, że pracodawca nie ma na tyle odwagi , żeby poinformować ludzi , że nie będzie premii przez jakiś okres. Ryba psuje się od głowy !

PracownikWodzisław
@Oficjalnie

Z kąt takie informacje , że premii ma nie być ?

Obiektywny

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka ! Są faktycznie nieroby po znajomości i nic nie robią w (usunięte przez administratora) lecą , ale są osoby co pracują za dwóch i jeszcze zjeba dostaną , że mało . Tu by trzeba było zrobić porządek od góry …! Z jednym się mogę zgodzić ciągną od prezesa ile się da niektórzy powinni dostać tylko podstawę i kopa w d… !

Incognito
@Oficjalnie

To se pójdę na L4 wróci premia to przyjdę proste za podstawę nie będę jeździł taki kawał drogi i (usunięte przez administratora)

@Oficjalnie

To ja zawieszam pracę do odwołania . Idę bo lekarz woła ;)

@Gibbon

I tym sposobem powstał taki "pi3rd0lnik". Tam już będzie się tylko opłacało siedzieć na l4. Robić na dyrektorów i kierowników, którzy nie odnajdą się w innej robocie, jeśli jakimś cudem dojdzie do ich zwolnienia. Jak ludzie poodchodzą to przyjdą młode i chude chucherka, których nikt nie będzie chciał szkolić. Brak premii to jedno, ale chodzą słuchy o postojowym w środku lata! I co wtedy? Nawet podstawy nie będzie! I co handlowcy? Jak tej klientelii szukacie? :D

@XD

Dokładnie, przyszedłem tu tylko dlatego że jest/była ta premia... Jak w tym miesiącu będzie to samo co w zeszłym u Was, to nie podpisuje umowy po okresie próbnym niestety.

@Robochłop

Ach te plotki... nawiasem mowiac postojowe jest 100 % platne więc nawet gdyby to jednak podstawa będzie

Gacek

My lecimy w kulki to zapraszam na 2 godziny na produkcję to się przekonasz jaka my pracę wykonujemy bo wy za biurkami nie macie zielonego pojęcia o produkcji

Farfocel

Ze słownika...

Lollek
@Gibbon

To się nazywa " powolne gotowanie żaby"...

Robochłop

To podaj treść tego artykułu o 100% postojowego. Wypłata na postojowym nie może być niższa niż minimalna krajowa.

GoogleNIEboli
@Robochłop

Wysokość wynagrodzenia postojowego Zgodnie z nim pracownikowi przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, czyli pensja zasadnicza określona w umowie o pracę. Oznacza to, że 100% wynagrodzenia za czas przestoju przysługuje, kiedy w umowie została określona stawka godzinowa lub miesięczna.

Przemek
@PracownikWodzisław

Właśnie przyszedł e-mail, podstawa plus dodatek za nocke. Premii brak! Tylko to co "obligatoryjne".

Przemek

Dzień próby
@Oficjalnie

Ja myślę, że to jak w Biblii, Mati wystawia nas na próbę. Kto zostanie zostanie nagrodzony premią w niemałej wysokości. Trwajmy w wierze, były syte lata, idą chude, by później znów były syte bracia i siostry!

Dauny
@Oficjalnie

Czytanie ze zrozumieniem: premia uznaniowa xD Mozg tez wam odwolali

Lucek

A to ty jeszcze pracujesz??? od pół roku piszesz że sie zwalniasz xd

Incognito

Sezon na L4 uważam za otwarty

Over

Człowieku co Ty pierdzielisz. Wy nie możecie pozyskiwac klientów? A w czym Wam przeszkadza produkcja? Tak się składa,że gdyby nie produkcja to Wy tam na "gorze" g* wnosi byście mieli. Poza tym tracicie klientów bo jestescie nachalni,nie potraficie nawet sptzedac oferty a jak już to wciskacie ludziom kity a potem jak musimy te Wasze wypociny produkować to az sie rzygac chce jakie zamowinia są realizowane,nie raz nie idzie tego zrobić zgodnie jak powinno być bo jakis tam Ciołek na "gorze" nie zna sie chociazby na wymiarach i nie wie ze w maleńkim oknie nie da rady dac dwoch regli-ale kogo by to tam na "gorze" obchodziło co nie.... tak że bądźcie wdzięczni że ktoś jeszcze na produkcji pracuje bo jak zabraknie tych ludzi to Wy tam na "gorze " będzie beż niczego jak i pozostali ...A i homonto sam sobie załóż istoto gardząca czlowieka...

Qwerty
@Robochłop

Kodeks pracy artulykul 81 paragraf 1. Jak nie znajdziesz albo nie zrozumiesz daj znać to ci skopiuje lub wytlumacze

Qwerty
@Robochłop

Albo jednak nie będę cię męczył aż tak, masz tu gotowca: Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Czyli w skrocie: jak masz na umowie stawkę godzinową lub miesieczna to tyle dostaniesz za przestoj. Oczywiście proporcjonalnie do ilosci dni.

@Oficjalnie

Ciekawe czy osoba która usuwa wpisy na fb i goworku premie dostała ????

To prawda
@Egon

Co poniektórzy to czują się jakby Pana Boga za nogi złapali. Dla Boga nawet za darmo normy będą robić. Bezrobocie w tamtych rejonach robi robotę.

Pakowacz
@Dauny

Ty (usunięte przez administratora) czytaj ze zrozumieniem to są dodatki za nadgodziny,dodatek nocny ,za pełnienie funkcji . premia uznaniowa się w to nie wlicza

XDDDD
@To prawda

Premia do odwołania? Oj jak mnie cos kolano boli, kurcze

neutralny
@Over

Przerzucacie się winami, a prawd jest taka, że wszystkie działy w naszej firmie są ważne. Rekrutacja jeśli nie zwerbuje ludzi nie będzie handlowców którzy zyskają klienta, pracowników produkcji którzy wyprodukują produkt, kierowców którzy produkt wywiozą, księgowych które rozliczą koszty, magazynierów którzy rozpiszą materiał itp. i nic wtedy firma nie zadziała. Wszystkie działy muszą razem współpracować i wspierać się wzajemnie, osobno nic nie znaczymy. Dopóki szef i pracownicy tego nie zrozumieją będzie źle. Nie można też poniżać kierowników i wrzucać wszystkich do jednego worka. Prawda jest taka że szef i kierownicy bez pracowników nic nie zdziałają oraz pracownicy bez nadzoru też nie będą dobrze prosperować. Panie Mateuszu może warto pogadać ze starszymi pracownikami, którzy dobrze znają firmę, nie tylko słuchać tych młodych, którym wszystko przeszkadza i nie chce się robić.

Kierowca
@XD

Tak na prawdę myślisz że kierowcy zawsze mają premię? Okazji i składowych czynników do zabrania premi kierowca jest dużo więcej niż na produkcji. Uwierz mi.

@Dauny

Jak premia uznaniowa to po co wyśrubowane normy są? Za zrobienie norm nie ma premii ? Też jest uznaniowa rozumiem . A ja myślałem że ludzie starają się robić normy żeby mieć też z tego tytułu większa premie aby z rodzinami wyjachac na urlop. No ale ta premia to uznaniowa jest przecież. Czyli wychodzi na to teraz żeby być w tej pracy 8 h i zrobić parę okienek. Tyle samo wypłaty dostaniesz jak byś flaki wyprowal nadzwigal gonił za wszystkim . A potem dostajesz wiadomość że jednak premi uznaniowej nikomu się należy.

Nikt ważny
@Oficjalnie

Bo kierowcy zastrajkowali w tamtym miesiącu i maja premie norm. Wystarczy ze inne dzialy też sie na to odważą

Gienek
@Lucek

Ale zdajesz sobie sprawę, że to mogly pisać różne osoby ?

Wodzislaw

Jak jesteś taki do biczowania i zakładania to zapraszamy. Czemu tego nie robisz cwaniaczku?

Wrocławianin
@Oficjalnie

Hey Ekoludki a jak Wam się podoba nowy dział handlowy we Wrocławiu w Sky Tower? Chyba nie jest zbyt ekskluzywnie co? W końcu Wasze premie zostały ulokowane, a czy dobrze to się okaże! Ma rozmach nasz prezes jak s(usunięte przez administratora) ????

Ja wiem

Ja wiem ze ur i dh tak działają ale produkcja wylewa siódme poty jak są plany albo maszyny nie są zepsute nawet jak są to się na inne linie lata

No
@Gacek

To są małolaty dh ktore nie wiedzą jak wkrętarke trzymać a co dopiero reszta rzeczy .

Chłop z Mazur
@Wodzislaw

Ty Wodzisław weź się w końcu do roboty leniu, a nie tylko daj daj daj, a samemu to taki nieogar że przez Was firma ma problemy.

Łukasz
@Oficjalnie

Nie do odwołania,tylko do końca roku nie siej zamętu!

@No

Za to ty umisz bublorzu jeden,klienci znikają poprzez tą waszą jakość

Fanzolisz głupoty
@Chłop z Mazur

W Wodzisławiu postawili tyle lin, a idzie połowa z nich,.maszyny nowe - nieużywane. Brak ludzi, żeby je obsadzic, rzucanie po innych liniach, żeby zapchać dziury w pracownikach, którzy są na urlopach/l4.

Siofer...

Tyle ze ta norma narzucana przepisami to pakiet mobilny. I bez problemu mieli by ja bez premii. Kwota ta to 7824 brutto. Wiec bez spiny.

Xxx
@Wrocławianin

Zbudujmy klasztor we wrocku będziemy się miłować

@Łukasz

Tak tak, do konca roku a później się zobaczy...czyli potocznie mówiąc do odwołania jednak

Podjarany

A mnie tam podnieca ten cały brak premii z całą tą otoczką rzekomego kryzysu

No

My na hali Głodówka a oni w sky luksus się pływają plus filmy

Jarek

O chodź tu so nas na produkcję i pozapierdalaj trochę. Zaparaszamy

Tak tak
@Dauny

Ty przypadkiem nie zapomiałeś czegoś? Kierownik juz czeka w kiblu leć do niego.

Jan
@Egon

Niby strajku nie ma al hala pustoszeje. A to l4 a to się zwalniają :)

Że co? Nowy wpis
@Marek

No to niech dział handlowy wypowie się w temacie: 4 bloki wielorodzinne budują się w Raciborzu, dlaczego nie będą miały okien z Eko?

Do Joanny łyko

My tu się klucimy kto zawinił a winna jest pani łyko i koleżeństwo !!! Admin !! Nie kasuj tych wpisów !! Joanna łyko zrobiła wała formie na grube miliony!!! Na dniach wszyscy pracownicy zostaną poinformowani co i jak ! Prezesie !!! Dlaczego nie pilnujesz swojej firmy ? Dajesz władzę takim ludziom a teraz są efekty !!

Pomówienie
@Do Joanny łyko

Ty wiesz synek że jak nie masz dowodu to możesz beknac przed prawem, wiesz o tym? Prawda? Jakieś to masz informacje królu?

@Do Joanny łyko

Też to właśnie słyszałem że dyrektorzy brali większe wypłaty niż mieli że były wałki na duże przelewy i teraz na l4... A my będziemy za to placic

...

Jesli Pan Mateusz chce się obronić przed pracownikami to licze ze dział prawny już przygotował pozwy bo inaczej serio ludzie odejdźcie bo są równi i równiejsi ale to już będzie to talny brak szacunku do nas

Mor.a w kubeł
@Pomówienie

Czym Ty mnie chcesz postraszyć ???? Myślisz że to są jakieś pomówienia ? Połowa eko już o tym dudni!! Właśnie takie sprawy powinno się jak najbardziej naświetlić!

Poirytowany

Dyrektorzy brali większe wypłaty niż mieli... co za bzdura. Nikt nic nie bierze. Pensje dyrektorów zawsze były ustalane w porozumieniu z szefem. Piszecie bzdury pokroju "kierownik wziął sobie mojom premię " i wydaje się wam że rozumiecie na czym to wszystko polega. I Szef chce znać waszą opinię i brać ją pod uwagę. Będzie cyrk większy niż jest ,)))

Kolega
@Do Joanny łyko

Żądamy wyjaśnień i chcemy prawdy

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Kamila

Praca jak praca. Chcesz pracować i zarobić to masz taką możliwość bo gdzie indziej w okolicy kobieta tyle zarobi? Ja przeszłam juz czechy po 12-16 godzin, biedronkę i jestem w eko. Atmosfera zależy od dnia. Wtorki sa nerwowe i kierownicy czesto zmieniaja decyzje na 2 zmianie ale pozatym jest ok. Jak robisz swoje to się nikt nie czepia. Premia? Nawet jesli jest 300 zl to o tak wiecej niz w innyvh firmach. Ja ciesze się z kazdej kwoty bo w innych firmach pracowalam bez premi. Prezes robi co może aby firma działała ale jak widze niektórych ludzi którzy specjalnie niszczą materiał albo demolują toalety to mam wrażenie, że mają problem z myśleniem i to jest przykre. W domu na złość rodzicom też niszczą toaletę?

@Kamila

To, że miałaś bardziej ch.u,jo.,wa pracę wczesniej to nie znaczy że masz zaniżać poziom pracownikom w eko zgadzając się na wszystko i klaskając uszami, że ci placa za to że pracujesz...

bodzionka

to typowe slonzoki jelopy

Najlepiej

Wy chcecie dostać najlepiej wszystko za darmo a pracować nie ma komu

Hanys
@bodzionka

Werbusy raus..

Wiluś
@Kamila

Winnym problemów finansowych jest właśnie głównie właściciel, który nie słuchał przez ostatnie ponad dwa lata ludzi którzy go przestrzegali przed przeinwestowaniem więc twierdzenie że "prezes robi wszystko" jest słabe, zamiast obwiniać siebie pozbył się ludzi którzy wypracowali sukces tej firmy. Choć z drugiej strony większość tych co została tylko przytakiwała coraz to nowe pomysły by utrzymać się na stołkach. Efekt jest jaki jest, koniunktura kuleje, zaciągnięte zobowiązania trzeba spłacać, a jak widać na parkingach nadal przybywa nowych ciężarówek więc sytuacja będzie się tylko pogarszać, gdyż kurek z pieniędzmi banki zakręciły

EkoLudek SWD

Goła podstawa, to pora żebyście nadpłacili moją benzynę którą marnuje na dojazd do tego (usunięte przez administratora)

@EkoLudek SWD

Co ci mają nadpłacić co ? Co masz w umowie napisane że ile będziesz zarabiac a premia to jak chcą to daja a jak nie to nie czego nie rozumiesz jak ci źle to zmieniaj robotę a nie płaczesz jak dziecko

Q

(usunięte przez administratora) głupoty, nie ma że jak chcą to dają, właśnie tacy jak ty dają się nabijać w butelkę i (usunięte przez administratora) dalej nie znając swoich praw i roszczeń

Fryborn

Za to potrzebują takich jak ty co mogą wycierać wargozaura po zrobieniu kolby. Lub prostować garba po batach... Zero honoru.... Zero..... Jak wśród autobusiarzy.... Tam to dramat.... Oddaliby miesięczny hajs żeby tylko jeździć, albo prezenciki przynosić żeby tylko jeździć nowszym i mieć więcej.... (usunięte przez administratora) i tyle

Ty za to nie masz bereta.co vi nie pasuje że premi nie dostałeś? Mąż w umowie ile masz zarobic tyle ci dali a jeczysz i płaczesz jak mały Kazio zwolnij się i idź gdzie dostaniesz premie i tyle ja tak zrobiłem i nie żałuję a ty pewnie do końca życia będziesz tyrać za podstawę i żalić się na forum jak ci źle bo nie masz jaj podjąć decyzji o swojej przyszłości i premi nie dają bo ci się należy bo bidulka z ciebie .I tyle w temacie chyba że nosi kieckę w związku i nie podejmujesz decyzji.

@Q

To daj ich do sądu skoro nie dali ci premi takie kozak czemu robisz za podstawę skoro 2 miesiąc premii nie dali co .I przy okazji pokaż paragraf tych twoich praw gdzie jest napisane że musisz dostać premie ?Czy premia jest uznaniowa i dostaniesz ją jak pracodawcą ci ja da lub nie.

Jan

No ba. Przecierz można mieszkać w szatni w eko i wtedy dojazdy do pracy to nie problem

Skoro się zwolniłeś to po co tu zaglądasz, naprawdę masz zryty łeb

Japier...
@Q

Znasz prawo ? Nigdzie nie ma w umowie zapisanego że musisz dostać premie i tyle jeśli kierownik mówił że będzie premia a nie ma to jest tylko to ze się nie nadaje na stanowisko no ale jak kto chce ...

Takisobie

Czy to prawda że pracodawca zalega ze składkami ZUS za marzec? Ktoś ma jakieś potwierdzone info?

@Takisobie

Sprawdzić możesz na indywidualnym profilu pacjęta. Ja sprawdzalem i nie mam składki opłaconej za marzec . Więc składki nie zostały opłacone.

Heheszki
@Ania

Zgodnie z prawem pracodawca może płacić z opóźnieniem (do 3 mscy) - ale musi się w tym temacie dogadać z ZUSem. Było tak również w zeszłym roku więc akurat to nie jest jakimś większym powodem do niepokoju. Są inne ;))

boi
@Ania

Nie indywidualnym a internetowym, nie profilu a koncie i nie "pacjęta" tylko pacjenta

Bieda
@Ania

No to sobie wywnioskujcie , firma zwleka z opatami to dobrze nie jest, chyba bankrutuje

Pracuś
@Bieda

Ta bankrutuje a hale stawia i dalej inwestuje ile sie da

@Ania

Narazie niema składki za kwiecień. Może jeszcze nieaktualizowano w Zus ?

Jurek
@Heheszki

Przy opóźnieniu płaci składkę z odsetkami nie ma dogadywania

Judasz
@Pracuś

Na kredyt, wszystko jest na kredyt...

Eoj oj

Nie wiecie o co chodzi? Przecież masowo są Ukraincy zatrudniani nie dostaniecie premi oni już tak bo są przez podfirme zatrudnieni...o to właśnie chodzi Wy się zwolnicie a oni przyjdą za mniej... Ostatnio nawet jakiegoś informatyka spotkałem rozmowa z nim była dla męcząca, ale za to tanio tak jak z oknami idzie się na ilość nie jakość Premie pewnie znowu dostali w tym miesiącu a Wy ?

@Eoj oj

A niby z kąd oni ci przyjadą.Jak tam łapanka do wojska jest ?

Las
@Jarek

Tak Ci w TVN powiedzieli ?

Leszek

Jarek, wyłącz telewizor...

Tak tak
@Las

Stary siadaj i oglądaj swoje tvp-o Najbardziej propagandą telewizję Skoro nie umiesz sam myśleć.

lolo44
@Jarek

Tylko Polacy są tak głupi aby ich przyjmować :D Oni mają lepiej w Polsce niż u siebie mieli..Więc korzystają i smieją się z głupich polaczków ,,Socjale dodatki wszystko, jakim prawem ? Jeszcze premie maja a wieloletni pracownicy Eko ? Sama podstawa...Daleko na Ukrach nie zajedzie.... Oni zrujnują te firme Eko Okna..

Jurek
@Las

Nie oglądam telewizji .Twoja stara mi o tym opowiadała jak jędczała

????

Pytanie do produkcji podnieśli wam normę nie wiem na ile przykładowo 190 okien wcześniej 170 co Was skłania teraz do zrobienia chociażby 150 okien wiedząc że nie dostaniecie premi albo dostaniecie 50% albo 30% ?

@????

Skłania nas ku temu nadzieja, że jednak w ostatni tydzień miesiąca zostanie nam wypłacona za to zapomoga :'(

Poczekaj
@????

Bo wszyscy z produkcji jeszcze się łudzą na premię ! Pewnie kierownicy opowiadają im miesiąc w miesiąc żeby odczekali ;;;))) stara zagrywka ! Tylko kumaci od razu ruszyli na L4 bo jak premia wróci to już będzie … proste

@????

I cyk : królowa na l4 . i szach i mat. Nie będę czekał do końca maja na miłosierdzie

Pracodawca kłamie

Dlaczego firma eko okna podaje fałszywe informacje dotyczące zarobków ? Reklamy , banery … wszędzie pisze 5000 zł na start a prawda wyglada inaczej … 3800zl na rękę ! @Pracodawca !!! Dlaczego kłamiecie ? Dlaczego wpisy zostają usuwane z tego portalu ?

kolo
@Pracodawca kłamie

widocznie nie zaslugiwales na aneks to nie placz, wiekszosc ma po 4250 netto :)

Pustaku
@kolo

To i tak daleko do 5tys zł na rękę !!

Komik
@Pracodawca kłamie

A gdzie ty widziales takie banery? Ja widzialem 5000 miejsc pracy nie bylo nic o pieniadzach. A wpisy sa usuwane jesli naruszaja regulamin. Kazdy go powinien czytac bo jest widoczny jak zamieszczasz opinie. Ale po co czytac jak mozna anonimowo kogos obrazac.

Typek
@kolo

Przecież aneksy są na ten moment odgórnie zablokowane, więc tutaj nie masz racji

@Pracodawca kłamie

5000 brutto :) to jest 3800 na rękę . Reklama w radiu była taka pokręcona że było też : 5000 pracowników do zatrudnienia :)

kolo
@Pustaku

bo nikt nie mowil w jaki sposob masz zarobic te 5000 zl, oni nie mowia ze masz miec 5000 zl podstawy tylko ze masz zarobic 5000 zl w miesiacu, teraz sobie policz, masz np 4000 zl podstawy, dostaniesz 500 zl premii, pojdziesz 2 soboty to masz juz 300 zl, i 200 stazowego i zarobisz 5000 zl? tak zarobisz trzeba tylko odpowiednio interpretowac przekaz

@Komik

Było też o 5000 na start ale zapomnieli dodać : brutto więc 3800 na rękę .....

@Pracodawca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.

Proszę mi powiedzieć czy w tej firmie wróci normalność i wypłacanie premi? Czy o pewnych rzeczach trzeba poinformować PIP. ????‍♀️????

Ivana

Nawet bez premii praca jest super, gdyby nie eko to ciekawe gdzie Ci wszyscy ludzie szukali by pracy, pewnie za granicą z dala od rodziny itd. Powinniście podziękować panu Mateuszowi za szansę bo bez eko wielu z was nie potrafiłoby nawet w głupiej biedronce pracować bo praca tam okazała by się zbyt skomplikowana(tak, mam na myśli to że do eko jest zatrudniany już najgorszy sort pracowniczy). Także na kolanach do klasztoru i modlić się o pomyślność dla firmy.

Zawiedziony

Te wypłaty to jakiś żart ile to potrwa dlaczego kazali nam robić ponad normę chcą nas wykończyć. Naprawdę myślicie ze będziemy robić za (usunięte przez administratora) to się grubo mylicie. Z poważaniem

Święty święty
@Zawiedziony

Będziecie Dlatego to jest zabawne

@Zawiedziony

Będziecie bo nadzieja umiera ostatnia hahahahahaa

Dokładnie
@Święty święty

Oni płaczą na forum a w rzeczywistości pierwsi są żeby lizac rowa kierownikowi.

obserwator z zewnątrz

Z Ekooknami jest jak przypowieść o piekarzu który myślał że upiecze 3 razy więcej bułek niż zwykle i sprzeda je nawet po 20 groszy bo przecież taniej. Ale nie pomyślał że ludzie ich więcej nie zjedzą niż zwykle.

Wypłata

Premii nie będzie l4 czas zacząć

Ogjeń

Auuuuu lecimy!!!!!

poinformowany

a najzabawniejsze jest to że kryzys to wyłącznie efekt genialnego zarządzania firmą...

Ta jasne
@poinformowany

"kryzys" to narracja aby łupić ludzi na hajs, czy to restauracja, usługi, towary, wynagrodzenia w firmie. Wszędzie to jest bo człowiek jest pazerna istotą

Newa

Mam pytania: Czy Zakład w Kędzierzynie Pan Mateusz sprzedaż przed jego otwarciem ? Czy ,, darmowe " autobusy też będą likwidować ? Czy na innych zmianach też stołówki będą zamknięte?

Akacjowa
@Newa

Zanim to sprzeda to musi być najpierw właścicielem, całe Eko to jeden wielki leasing, którego spłata pochłania zdecydowaną większość zysku

salto
@Akacjowa

Firma nie może sprzedać ani fabryki w Kędzierzynie-Koźlu, ani w Wodzisławiu bo są one wybudowane na kredyt pod hipoteke, nie należą do Eko tylko do Banków. Pozdrawiam

Guzek
@salto

Czyli jak wasze kredyty na 400 kobli do splaty milion a dom jest banku, warto o tym pamietac

Premia

Myślę ,że premia się po prostu zawsze należy. Samo słowo premia jest zachętą aby pracować. To powinno być zawsze i dla wszystkich. Nie było by w ogóle l4 i praca by lepiej szła. Premia powinna być zawsze dla wszystkich.

Dalej

Ludzie ogarnijcie się, dyrektorki i kierownicy kłamią, mówią że dostaniemy więcej bo się boją o swoje stołki, róbcie swoje ale nic ponad normę, niech sami zaczną na siebie robić, a nie obiecywać i straszyć, my jesteśmy napędem NIEBIESCY, szacunku dla NAS!!!!!

Mam olej na patelni

Ale tak na chłopski rozum, to zaczynają się cyrki z tymi wypłatami. Nic dobrego z tego nie urośnie, roboty coraz więcej a kasy za naszą pracę coraz mniej, sąsiadka była na rozmowie Amazon in Gorzyczki , fakt 10 godzin x 4 tygodniowo ale robota lekka jak jedzenie frytek a zarobek 5 netto + pyszne obiadki i inne takie tam. Chyba trzeba okna pożegnać

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1485, z czego 231 to opinie pozytywne, 353 to opinie negatywne, a 901 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.