Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Izolacja Jarocin

Pracowałeś w firmie Izolacja Jarocin i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
handlowiec - 2011-02-17 07:57:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracuje w tej firmie już ładnych parę lat.
Sensowni ludzi na swoich stanowiskach. Rozliczanie handlowców na podstawie wyników. Ludzie z doświadczeniem, relacje koleżeńskie. Brak pracy w weekendy. Nadgodziny dowolne względem zaangażowania osobistego. Zarobki nie powalają ale przyzwoite.

W sumie polecam ale kokosów nie ma.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolacja Jarocin

Twoj email:
Wiadomość: