Opinie o Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. w Lidzbark Warmiński

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. w Lidzbark Warmiński

Znów szukają Dyrektora. już nie wiem który raz, ale chyba nie wiedzą czego chcą. To już od lat tak trwa. A do tego nadal rządzi dinozaur. Co się tam dzieje. Ktoś wie. Chciałem iść po podwyżkę, ale nie ma z kim rozmawiać.

Leo
@II zmiana

Aż mi się nie chce wierzyć że można spać na nocce. Nie ma kamer albo kogoś odpowiedzialnego za robotę? Bo z taką organizacja jak piszesz to faktycznie ciężko. A jak dyrektor znajdzie jakąś ofiarę to co wtedy? Do zwolnienia czy jakieś upomnienia dają?

Beznadziejny pracodawca, nie dba o pracowników, stawki głodowe, silny mobbing. Dodatkowo nie przestrzega się zadnych norm podczas produkcji opakowań. Nie polecam!

Elka

Kiedyś, gdy tam pracowałam, było tak samo. Wszystko przez to ze dziadki rządzą interesem, a młodzi widziałam że z tego korzystają. Nigdy nie szanowali nikogo, kobiet w szczególnosci. Zresztą była nas mało, a kierownik zawsze jak coś się stało pierwszy podejrzewał nas. Pewnie jak by można było się im dobrac(usunięte przez administratora) mogli by pojść odpowiadać

ona lw

a czy kobiety przyjmują na produkcję ?

@Bb

ooo, a na jakim stanowisku teraz tam pracujesz? ;) i ile w takim razie można zarobić, skoro piszesz, że da się otrzymać więcej niż najniższą krajową? można prosić o widełki? ;)

???? Nowy wpis

Hej. Czy ktoś mi może powiedzieć czy przyjmują osoby na produkcje i czemu ktoś niżej napisał ze ciężko się dostać do pracy? Bo nie padła odpowiedz na to pytanie. Jak wyglada rekrutacja do pracy skoro jest ciężko.. może macie na myśli jakieś testy manualne

Trick

Wykorzystanie perfidne

Elka Nowy wpis

RaDzIo

Jak zwykle negatywne opinie są usuwane, a jednak mogą one wnieść dużo do oceny firmy. niedawno ktoś pisał o trzech dyrektorach, a wpis usunięty. Niestety nie jest dobrze w firmie, płące sa marne, tną na kosztach w każdej chwili. Nawet drugiegoo czajnika nie chcą dać, trzeba w kolejce stać i czekać, a przerwa 20min. Znów jakiś nowy dyrektor, ciekawe co będzie sie działo. Wyzysk i (usunięte przez administratora) trzeba się ewakuować.

Olek
@RaDzIo

A co jest przyczyną cięcia tych kosztów, wiesz może? Nie szykują się przez to zwolnienia? A może już nastąpiły? Jeszcze muszę Cię dopytać o płace, bo napisałeś, że są marne, jaką kwotę masz na myśli, na ile można liczyć? Nie musisz pisać dokładnie, mogą być widełki, ale oby nie była to najniższa ...

RaDzIo
@Olek

Płaca operatora zaczyna się od ok. 19-20 zyli przed podatkiem, nigdy nie pamiętam które to netto czy brutto. Co do zwolnień nie wiem bo to już mój poziom, to rządzi Pan na górze i właściciele. Stałe kogoś szukają bo ludzi mało ale to przez te place i chyba atmosferę. Brak rozwoju I cały czas składasz odbierasz, i tak w kółko. Na awans nie licz, chyba że wleziesz w ...

@RaDzIo

Przed podatkiem? jeśli chodzi o to, że przed odjęciem podatku, to brutto. Ale to się nie zgadza @RaDzio, bo teraz brutto jest 23,50 zł za godzinę. Więc chyba jednak na rękę masz na myśli, co? :)

PracowniK

Pomyślmy. Jeśli jest mniejsza stawka należy pracować więcej godzin i w pewnym momencie wyjdzie tyle ile ma być. Więc pracuje się tam dłużej za mniej za godzine a w efekcie majac wiecej wypracowanych godzin osiaga sie zadana stawke a ostatecznie koszty wytworzenia są niższe. Ot filozofia. Tak działa tam system wyzysku pracownika przez sprytnych właścicieli.

@PracowniK

Ale chodzi o to, ile pracownik produkcji ma zapisane w umowie, to się liczy, bo np. daje podstawy do dyskusji z kierownictwem, zgłaszania gdzieś itp. Napisz, jaką kwotę i będzie okej. A to co piszesz, to druga rzecz. To ile w takim razie trwa zmiana, skoro trzeba robić nadgodziny? I nie ma dodatków za to?

Jak ktoś się rekrutował albo pracuje to może kojarzy ofertę na operatora maszyn? Co rok temu była, a można wiedzieć czy się przyjąć można teraz też czy nie ma wakatów ? Szukam nowej pracy, akurat na nowy rok tak wyszło. I jak tam jest ogółem jakby co, atmosfera w porządku?

ona lw

Było ogłoszenie na Facebooku ze szukają na produkcje, ale tylko dla mężczyzn

@ona lw

A to można tak pisać, że tylko dla mężczyzn? Ciekawe, z jakiego powodu, zawsze mi się wydawało, że jest tylko parę zawodów, w których kobieta nie może pracowac, jak górnik np :D No a to raczej nie to. Ale co, taka ciężka praca tam jest czy o co chodzi?

ona lw

w zakładzie pracują kobiety, ale jest ich podobno niewiele i na chwile obecną nie mają wolnych etatów dla kobiet.

Jolka
@ona lw

To na jakich stanowiskach pracują tutaj kobiety? Jeśli możesz, to napisz też, jak często mają jakieś wolne etaty. Zastanawia mnie też, ile one zarabiają... Masz taką wiedzę? Napisz. Będę wdzięczna. Sama szukam pracy...

@Jolka

niestety nie mam takiej wiedzy ile zarabiają bo tam nie pracuje , kobiety na pewno pracują w biurach a na produkcji też są ale nie wiem na jakich stanowiskach. tzn przy jakich maszynach. Podobno ciężko się tam dostać do pracy.

Bart Nowy wpis
@ona lw

Ciekawi mnie w sumie dlaczego ciężko jest się dostać tam do pracy i skąd taka informacja. Możesz powiedzieć coś więcej o tym? Bo ja akurat szukam roboty.

Firma Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Działu Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ona lw

a czy kobiety przyjmują na produkcję ?

@ona lw

Nikt nie pisał żeby nie przyjmowali. Ja też się zastanawiam czy aplikować i czy praca nie jest za ciężka? Ty będziesz próbowała?

ona lw

Dzwoniłam tam, pracują tam kobiety ale na chwile obecną nie ma wolnego stanowiska

@ona lw

no właśnie z tego co widzę, to też nie szukali nikogo na produkcję i też jakoś za bardzo nie robią rekrutacji, bo ostatnio to w maju, ale na stanowiska biurowe....a dali może znać czy będą szukać kogoś do końca roku lub po nowym roku? można w razie czego wysłać do nich CV?

Lidka
@ona lw

NIe polecam bo kiedyś tam pracowałam i wiem że nie szanuja człowieka a do tego wyciskają z niego na maksa. Jakiś nienormalny kierownik produkcji knuje wiecznie i szuka byle pretekstu żeby cie zgnębić. Poaza tym jest tam bałagan, brak premii i niska płąca

onaLW
@Lidka

na produkcji pracowałaś ? czy na sprzątaniu? wysyłałam cv kilka razy ale podobno kobiety zatrudniają tylko wtedy gdy partner/ mąż/brat już pracuje w Fabryce.

Bb
@Lidka

Dobrze , że piszesz kiedyś ... Polecam tą firmę, kto chce pracować zawsze zarobi więcej niż najniższą krajową

@Bb

Sylwia

Co tam u was mówią, co będzie po nowym roku? Podwyżki jakieś się szykują? Jeśli prawda, co tu pisaliście, że płacą minimalną godzinową, to wejdzie podwyżka ustawowa. A premie po staremu, czy też do góry?

@pracownik

Aż tak często zmienia się dyrektor? Poprzedniego zwolnili czy sam odszedł? Nie ma żadnego kierownika którzy zadecydowałby o podwyżce? W ogóle jak się idzie indywidualnie to zwykle można coś ugrać jeśli chodzi o kasę?

Co słychać to slychac
@Sebastian

To co mówią to rządzi cały czas stary dyrektor i nie chce dać się wygryźć mimo że już raz żegnali go jak odchodził na emeryturę. Ciągle nowych nie dopuszcza do władzy i gnoi jak wszystkich

Paulina
@Co słychać to slychac

Czekaj, to przeszedł na emeryturę i nadal jest dyrektorem? Chyba niezbyt ogarniam, o co chodzi, trochę mi się to ze sobą kłóci:) Co do tych podwyżek, trzeba samemu tak zawsze chodzić i negocjować stawkę? Czy firma co jakiś czas podnosi wynagrodzenie pracownikom?

II zmiana
@pracownik

(usunięte przez administratora)Totalna beznadzieja, brak organizacji, nocne zmiany śpią. Od rana Dyrektro produkcji lata ze swoim kierownikiem po halach i szuka ofiar. Nie polecam. Atmosfera jest zła, każdy patrzy tylko na swój czubek nosa

Leo
@II zmiana

Turek

Brak merytorycznej rozmowy z przełożonymi na temat dalszej współpracy.

@Turek

Chodzi o przedłużenie umowy? Nie dogadałeś się w kwestii warunków? To zrezygnowałeś z pracy czy zostałeś na dotychczasowych zasadach?

Czy pracując w firmie Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast (usunięte przez administratora) I R. Rossochaccy sp.j. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Praca

Można dostać ale wilczy bilet. Łapka łapkę myje. Trzeba być wazeliniarzem żeby awansować i donosić do odpowiednich osób. Na tym tam praca polega. Jak za dawnych czasów.

@Praca

No nie mów że awans tylko po znajomości. A jeśli chodzi o podwyżki to też tak jest, czy dają co jakiś czas wszystkim niezależnie od relacji?

Xxx

Polecam.

Wytłaczarki

Cześć.Chcialbym się zapytać was o wolne wakaty na dziale wytłaczarek?Ile można zarobić?

@Wytłaczarki

Wolne wakaty są zawsze. Zarobki zależą od umiejętności i doświadczenia. Jeśli masz doświadczenie to od 3 tys

Wytlaczarki
@Zdenek

Jasne.ile macie wytlaczarek?Znnajdzie sie miejsce dla operatora 7 warstwowej wytłaczarki?Nie jestem miejscowy.Jak u was z mieszkaniami? Tj.ceny wynajmu

hans

@SAK czyli jak ktoś chce to może mieć tu stabilne zatrudnienie

SAK

Pracuje w zakładzie 10 lat, są pracownicy z dwudziestoletnim a także trzydziestoletnim stażem, nie każdemu się podoba, nie każdemu dogodzisz, ale po nas widać że da się pracować. A jeśli nie, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Są lepsze i gorsze dni jak wszędzie, tych lepszych zawsze więcej. Pozdrawiam. SAK

Mateusz

@nick powiesz coś więcej o tym mobbingu ? To poważna sprawa, jeśli dzieje się w firmie coś złego. Proszę wypowiedz się, ponieważ właśnie miałem tam składaćCV!

Jjsjsha
@Mateusz

Porządni pracownicy są traktowani okropnie. Daje się im najlepiej same nocki, które nie są dodatkowo płatne. Wypłata na czas ale niejednokrotnie niższa niż najniższa krajowa. Jeśli kierownik (produkcji) kogoś nie lubi to robił problem ze wszystkim. Kiedy pracownik miał zatrucie pokarmowe (zwolnienie lekarskie przysłane tego samego dnia) kazał mu przyjechać o 5:30 do firmy, gdzie nakrzyczał na niego, że wymyśla. Był to jedyny dzień opuszczony w całej pracy. Panie pracujące tam robią koło (usunięte przez administratora) Pani, która pracownika widziała tylko raz, bo pracuje na innym dziale (zwykła pracownica) stwierdziła, ze „pracownik to chyba się nie przykłada” przez co został zwolniony. Nie zachowano okresu wypowiedzenia. Nie podano powodu zwolnienia (jedynie ustnie, właśnie to, ze Pani stwierdziła, ze chyba sie nie stara). Na wypowiedzeniu termin wcześniejszy niż zostało one przekazane naprawdę. Nie chcą zapłacić za przepracowane dni (a właściwie noce). Kierownik produkcji jest nieuprzejmy, złośliwy, utrudnia prace. Jeśli nie jesteś znajomym ani nie masz wtyków to zarabiasz marne grosze w pracy, w której traktują Cię jak ostatnie (usunięte przez administratora)

jsiao

Zaczynajac od wypłaty, jako operator bez żadnego dnia urlopu wypłata w wysokości 2050zł (osoba poniżej 26r.z., czyli powinna zarabiać conajmniej 17/h, znacznie poniżej krajowej) (usunięte przez administratora) młodych i pracowitych ludzi cały czas daje się na nocki, które nie dość ze nie są dodatkowo płatne, to (usunięte przez administratora) się na nich trzy razy więcej. Ostatecznie firma (usunięte przez administratora) nas i zwolniła pracowników bez powodu i bez wypowiedzenia. Zaczynamy drogę sądową. Jaki był powód wg kierownika produkcji? Pani odbierająca powiedziała, ze chyba się nie przykladasz. Co z tego, ze praca ponad normę, inni pracownicy stawili się murem, ale „pani odbierająca nie widziała, żebyś się starał”. Nie został zachowany żaden okres wypowiedzenia, dodatkowo wypowiedzenie wręczone 21, tego samego dnia była informacja o zwolnieniu, zaś na zaświadczeniu pracy pisze, ze pracownik pracował do 18, z taką datą. Czyli według tego nie chcą zapłacić za trzy przepracowane nocki. Kierownik robił aferę, jeśli chciało się wyjść do toalety. Wysyłał na przymusowy urlop (tj przychodziłes do pracy, robiłeś 6h, zostały 2, a on mówił, ze jest dużo ludzi, nie ma roboty i żebyś wracał do domu, a potem wpisywał Ci CAŁY DZIEŃ bezpłatnego urlopu, który jakoby wziąłeś). Jest to najgorszy możliwy zakład pracy. Nie polecam, strzeżcie się, jeśli nie chcecie zostać (usunięte przez administratora)

Artur

Jak bardzo firma zatroszczyła sie o pracowników podczas epidemii?

@Artur

Brak jakiego kolwiek spowolnienia produkcji. Więc skutków pandemii brak.

Czy Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Zdenek

Urlopy bez problemu. Wcześniej tylko trzeba zgłosić kierownikowi termin.

Niki

Gdyby prawdą było to co tu niektórzy napisali to firma nie miałaby dobrej opinii!!

@Znajomy, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałeś w Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jaką umowę oferuje ten pracodawca? Jak oceniacie pracę w Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy? Czy oferowane przez tego pracodawcę warunki są dla Was satysfakcjonujące?

Znajomy

Bardzo porządna firma.Uczciwy pracodawca .Pensje placówek terminowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. - Lidzbark Warmiński

• Jak się pracuje w Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j.?

Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Dantyszka 19
    11-100 Lidzbark Warmiński

Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. I R. Rossochaccy sp.j.