Opinie o Lege Opakowania Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lege Opakowania Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lege Opakowania Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lege Opakowania Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lege Opakowania Sp. z o.o.?

Michu Nowy wpis

To zależy od układów, znajomości. Jeżeli jesteś osobą z zewnątrz, nie masz znajomości, to zapomnij o umowie. W tej firmie podstawą jest rodzina prezesa. Poza tym zarobki do kitu. Lege to dno dna.

Nowy moze Nowy wpis

Staram się o etat w Lege może mi ktoś powiedzieć czy warto i jak tam jest atmosfera w pracy i jak z zarobkami

Czy w Lege Opakowania Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Adrian

Słyszałem ze u was zarobki poniżej 3 tys brutto, czy to prawda?

@Adrian

Tak

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Lege Opakowania Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Niki

Witam, czy obecnie Lege poszukuje do pracy ?

ludzie musimy powiedziec prezesowi dosc okradania nas z wyplat to sa jakies kpiny zeby operator na maszynie nie mogl zarobic 2500 a kobiety na owijarkach miala najnizsza krajowa i smieciowe umowy,trzeba sie zbuntowac i powiedziec wprost ze chcemy wkoncu podwyzki ile mamy robic za te marne pieniadze juz teraz firma boryka sie z brakiem pracownikow a z zachwile straci tych co ma, co sie dziwic jak nie potrafia szanowac ludzi tych ktorzy pracuja to gdzie beda szanowac nowego pracownika nawet ukraincy nie chca juz tu pracowac nie wiem czy prezes Aleksander tego nie widzi ze atmosfera w firmie jest z dnia na dzien coraz gorsza , najgorzej jak wybuchnie to wtedy juz bedzie za pozno jak z dnia na dzien odejdzie wiekszosc pracownikow ciekawe co wtedy zrobicie . Wiec lepiej niech prezes dobrze sie zastanowi przed kolejna wyplata zanim siegnie do kieszeni pracownika

prawdziwy
@anonymous

Zgadza się, sytuacja pracowników jest tam bardzo trudna. Dziwne to podejście tym bardziej, że w tym samym czasie pan (usunięte przez administratora) obiecuje wyrównanie wypłat i podwyżki w swojej innej firmie w Poznaniu,(usunięte przez administratora). Trzeba szanować cieżką pracę ludzi, bo inaczej się zbuntują!

Krzysztof
@prawdziwy

Jesteś wśród osób, które czekają na całkowite rozliczenie z firmą Lege Opakowania za wykonywaną pracę? Znasz może powody tego, że występują takie opóźnienia i niepewności co do otrzymania całej pensji? Chciałbym, abyś napisał coś więcej o tym miejscu pracy. Będę wdzięczny za każdą informację, która jest zgodna z prawdą.

w dniu wczorajszym mialo miejsce zebranie szefa pana Eugeniusza z pracownikami i byla mowa o tym zeby nasza praca byla bardziej efektywna zeby wiecej robic bo mamy bardzo duzo pracy do wykonania i padla wypowiedz (jesli ktos ma pomysl zeby zwiekszyc wydajnosc pracowników ) a wiec ja panu powiem co zrobic zeby ludzie pracowali bardziej efektywnie ,treba w koncu dac ludzia podwyżkę zeby pracownicy mogli godnie zarabiac a nie jak jest do tej pory ze prezes A... tnie nam z wyplat tyle ile moze . Nic tak nie mobilizuje czlowieka do lepszej i bardziej efektywnej pracy jak pozadne zarobki . Jak ludzie zaczna zarabiac na poziomie to ich praca bedzie bardziej efektywna .

prawdziwy
@anonymous

Zgadza się, sytuacja pracowników jest tam bardzo trudna. Dziwne to podejście tym bardziej, że w tym samym czasie pan Eugeniusz obiecuje wyrównanie wypłat i podwyżki w swojej innej firmie w Poznaniu, KRS 0000426879. Trzeba szanować cieżką pracę ludzi, bo inaczej się zbuntują!

Xantypa

Pracowalam tam iles tam lat wstecz. Nie moge w to uwierzyc co tam sie wyrabia. Prezez Eugeniusz byl najlepszym prezesem w powiecie. Dlaczego oddal wladze i skazuje firme na takie zle opinie. Drogi p Geniu wez pan firme w swoje rece. Pan Leszek tez super czlowiek. Pozdrawiam byla pracownica.

Dawid

Najlepsi to są tam ci prostaccy mechanicy. Buroki z wiochy takie że szok. Wykształcenie na poziomie zerowym ( oprócz Radzia)

Kamila

@Wlk, zapoznaj się proszę z regulaminem, forum jest miejscem publicznym i należy zachować kulturę wypowiedzi. Komentarze łamiące regulamin, takie jak Twój, mogą być usunięte z wątku. Masz jakieś informacje na temat pracy w Lege Opakowania? Co sądzisz o wysokości wynagrodzenia? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

praca jak wszedzie tylko szkoda ze pensje od 2012 roku stoja w miejscu a prezes Aleksander zabiera ci z wyplaty tyle ile moze nie da ci zarobic zapomnial jak sam byl dziadem a dzieki tesciowi wyszedl z chama na pana

admin

A czy ktoś podzieli sięswoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Bo na opiniach odnośnie przedsiębiorstwa lege opakowania jest niewiele info.

Zostaw merytoryczną opinię o Lege Opakowania Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Lege Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lege Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lege Opakowania Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wierzbowa 30
    63-720 Ostrów Wielkopolski

Lege Opakowania Sp. z o.o.