Opinie o Call Center Inter Galactica w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Kielce

Alicja

@Duża G, Transparentność i zaufanie to stanowią o jakości współczesnych firm na rynku. Pracownicy z doświadczeniem powinni wspierać nowych pracowników, szkolić ich oraz wspierać w pierwszych dniach pracy. Dlaczego według Ciebie starsi pracownicy nie chcą dzielić się swoją wiedzą? Czy widzisz jakieś szanse na poprawę atmosfery w Call Center Inter Galactica?

Prawda
@Alicja

Alicja, niestety cele, które otrzymują managerowie z miesiaca na miesiąc są zmienne i uzależnione od wyników z poprzednich miesięcy. Jeżeli starzy managerowie pomagają nowym, poprawiają wyniki słabszych zespołów rośnie poziom realizacji całego projektu. Wraz ze wzrostem poziomu realizacji celów za miesiąc X, wzrasta cel na miesiąc Y. Czyli manager, który pomoże innemu liderowi będzie miał wyższy celnna następny miesiąc... Przykre, ale prawdziwe- to jest właśnie powód takich sytuacji.

W
@Prawda

menagerom powinien pomagać shift i dyrektor....

Duża G

Przykre, że starzy menadżerzy nie są pomocą dla nowych, że nie ma do kogo iść po pomoc bo trzymają swoją wiedzę jakby to było złoto. Żaden stary menedżer nie pomoże osobom z innego zespołu. Przykro patrzeć jak liczy się tylko kasa bo w CCIG zapomniano że liczy się jeszcze kultura, atmosfera i szacunek do innych. Wiadomo, że da się zarobić przy większym wysiłku ale szkoda że nie ma takich ludzi, którym zależy na pracownikach a nie na pieniądzach.

Alicja

@K *, rozumiem, że Twoje zastrzeżenia budzi system wynagradzania pracowników w firmie Call Center Inter Galactica. Czy próbowałaś na ten temat porozmawiać z przełożonymi i zaproponować jakieś rozwiązania? Pracownicy obecnie doceniają także inne aspekty pracy, na przykład atmosferę. Może nie warto rezygnować z pracy wyłącznie na podstawie jednego czynnika? Co o tym myślisz?

Fajf
@Alicja

O jakiej atmosferze tu mowa? - atmosfery dawno nie ma. Jedyne co możesz usłyszeć gdy próbujesz z kims porozmawiać ze system premiowy się nie sprawdza to to ze nikt Ci tu na sile nie trzyma.

Uoe
@Alicja

No tak Alicja nie warto rezygnowac z pracy wyłącznie na podstawie jednego czynnika bo my przecież tam idziemy codziennie na 8 żeby sobie porozmawiac i świetnie sie bawić po co nam te pieniądze... Bez żartów ale pieniądze to praktycznie główny powód dlaczego ludzie zmieniają prace na calym świecie więc niedługo moze dostaniemy wypłatę z bonusem +50pkt do atmosfery. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

K *

Co do zarobków jestem również zdania że są coraz gorzej. Teraz niby na wakacje robią jakieś dopałki, bilety do kina, akcja grafikowa, coś tam, coś tam. I co z tego?? To że premie są jakie są to jedno. Uważam że każdy zasługuje na premie, nie tylko Ci co zrobią cel i godziny. Są osoby które nie są w stanie zrobić 80 godzin w miesiącu i taka osoba jaką ma miec motywację do pracy?! Albo osoba ktora w połowie miesiąca wie że już celu nie zrobi to siedzi po prostu i robi puste godziny i czy to jest opłacalne dla firmy? Albo wylicza ktoś sobie żeby mu cel siadł, stara się, ucina grafik a o jedną głupia umowę czy zwrot nie dostanie ani grosza premi, no ludzie. Nic dziwnego że jak się przychodzi do pracy to pusto. Niestety najwyższy czas znalesc lepsza pracę.

Doradca Klienta Biznesowego

Na początku wysłałam zgłoszenie na OLX (czyli CV) na drugi dzień oddzwonił do mnie miły Pan i zaprosił na rozmowę rekrutacyjną następnego dnia o godzinie 14, podał mi adres i powiedział abym zebrała ze sobą dowód osobisty. Po wstawieniu się na miejsce następnego dnia, podeszłam do dziewczyn pracujących w recepcji, przedstawiłam się i powiedziałam, że jestem umówiona na rozmowę o pracę, dziewczyny powiedziały, abym poczekała i że zostanę zawołana przez osobę z którą rekrutacja ma być przeprowadzona. W końcu zza drzwi wyszła młoda i sympatyczna blondyneczka i zaprosiła osoby, które były zaproszonę na tą godzinę na rekrutację. W trakcie rekrutacji musieliśmy opowiedzieć o sobie, czyli czym się zajmujemy, ile mamy lat itp. Później dostaliśmy kartki na których napisany był wierszyk z łamańcami językowymi, który musieliśmy przeczytać, później uzupełnialiśmy kwestionariusze osobowe, a na końcu każdy musiał odegrać krótką scenkę. Ja otrzymałam wiadomość zwrotną od razu po odegraniu scenki, że się dostałam i muszę rozpocząć szkolenie, które będzie trwało 5 dni. Więc poszłam do recepcji i podpisałam oświadczenie o ochronie informacji o klientach (RODO). I na drugi dzień poszłam na szkolenie, uczyliśmy się o ofertach aktualnych, o ofertach archiwalnych, technikach sprzedaży itp. W każdym dniu szkolenia był test, który musiałbyś zdany na 85% a na koniec certyfikacja ( czyli test z całej wiedzy) i dostanie od trenera certyfikatu a potem podpisanie umowy. Po tym jak podpisałam umowę Trenerka zaprowadziła mnie do mojej grupy i mojego Team Menagera, który opowiedział mi o zespole, zdradził techniki sprzedażowe itp. Na drugi dzień sluchalam przez godzine doświadczonego konsultanta, po czym odegrałam pare scenek z moim TM i weszłam na sluchawke :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Lucjan26

Jest H...wo na projekcie przedłużeń indywidualnych. Chodzi przede wszystkim o bazę , której po prostu nie ma.Oszukiwanie ludzi na szkoleniu i w ogłoszeniach odnośnie pracy o tym że są dwie wypłaty w miesiącu , żenada !.Kolejna sprawa to puste miejsca na popołudnie na drugim piętrze , trzy lata temu o godzinie 16 ciężko było o miejsca nie wspominając co było na poranną zmianę .Doszlo do tego że nawet dzieci ( bo inaczej ich nazwać nie mogę ) do 18 roku życia nie chcą pracować w ccig, wolą telebridge , bo są lepsze pieniądze.Jescze trzyma się zespół Ilony H. , w którym z tego co wiem jest najlepsza atmosfera,a wiem to , bo siedzę niedaleko to widzę . Miłej pracy ( nie to nie był sarkazm)

zxy
@Lucjan26

"Oszukiwanie ludzi na szkoleniu i w ogłoszeniach odnośnie pracy o tym że są dwie wypłaty w miesiącu" to pewnie jest łamanie prawa. zaorajmy ccig i złóżmy skargę do sądu :)

Szczepan Szczebrzeszyn
@Lucjan26

Jest lipa to fakt i zarabia się dużo mniej to fakt, ale dla mnie Ci co nie robią premi to bezmuzgie yeti

Klk
@Lucjan26

Dziwice się, że ludzie nie chcą pracować, nie ma co dzwonić to i ludzi nie ma, a zespół I.H polecam, bo jako jedyna menagerka pomoże, mimo że nie jestem z jej zespołu jak tylko mam pytanie to zawsze odpowie nie z wielką łaską ale normalnie jak człowiek i jak widzę że jak inni konsultanci czegoś nie wiedzą to tez pomaga

Alicja

@XXX, Twoja opinia może być bardzo pomocna dla potencjalnych kandydatów do firmy Call Center Inter Galactica. Jaka jest według Ciebie główna przyczyna pogarszającej się sytuacji? Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na atmosferę w firmie? Rozumiem, że krytycznie oceniasz poziom organizacyjny firmy. Może warto wstrzymać się jeszcze z ostateczną opinią, czasami firmy potrafią się zmienić z miesiąca na miesiąc.

Rodo
@Alicja

Właśnie rodo jak sz..t k może pozwolić na robienie szkoleń w 6 minut skoro firma może mieć 20 mln kary. Wiadomo potem konsultant dostanie alert i skończy się brak kompetencji w szkoleniach z zakresu danych osobowych.

Ciężko
@Alicja

Główna przyczyna pogarszającej się sytuacji jest słaba możliwość zarobku. Kiedyś można i dało sie zarobić. Wolałem jak było 8 zł na godzinę plus normalna premia, bo wtedy dało się zarobić. Teraz jest 11,70 na rękę ale premii nie ma, a jak jest to śmieszna. Konsultanci wola poszukać innej pracy bo nawet w kinie dostanie się tą samą stawke. Nie ma sprawiedliwości. Osoby które pracuja w firmie kilka lat maja tyle samo co nowi. Powinna być premii za lojalność.

XXX
@Alicja

Główna przyczyna są oczywiście zmiany. Kiedyś było lepiej nie bylo rodo co najważniejsze. Managerowie to też gorsza zmiana nowi to istne piranie jak to nawet już jedno powiedziało z nim nie będzie łatwo i już możecie się przyszykowac na ciężką pracę w przyszłym miesiącu bo " ja nie ma zamiaru zarabiać groszy". No spoko spoko. Co do drugiego pytania ja mam dbać o atmosferę w firmie? Haha. Wydaje mi się że powinni zadbać o to managerowie żeby atmosfera była przyjazna. A nie jak w wojsku. A z opinią się nie wstrzymam nawet nie ma zamiaru. Już poinformowałam swoją menagerke że odchodzą. Dała mi łaskawie okres wypowiedzenia x tygodni. Z tego co wiem nasza umowa nie zawiera czegoś takiego jak okres wypowiedzenia.

Kaśka
@Alicja

Alicja, masz racje ta firma zmienia się z miesiąca na miesiąc. Tyle ze na gorsze

XXX

To prawda firma ta z chodzi na psy. Gdyby porównać to co dzieje się teraz a co działo się wcześniej widzimy przepaść. Z roku na rok coraz gorzej. Dlatego z tą firmą w najbliższych dniach kończę współpracę. Kiedyś lubił*m tu pracować teraz to meczarnia. Ta atmosfera która ostatnio nastała w ccig jest straszna. Nowi jak i starzy managerowie którzy niewiadomo czego wymagaja od swoich pracowników. Niby mają motywować nas do pracy a jedyne co robią to demotywyja. Tu już nawet nie da się dobrze zarobić ciągle cięcie godzin. Nowe zasady. RODO nw po co to komu ale ok. Szkolenia które managerowie każą odbebnic byle jak najszybciej tylko żeby nie tracić czasu. No i co że nic się z tego nie bedzie wiedziec ważne żeby nie tracić czasu. Może zauważyliście ile wolnych miejsc jest na sali? Widzieliście coś takiego kiedyś w ccig? Bo ja nie. Tym bardziej przed wakacjami. Wcześniej o tej porze nie bylo wolnych miejsc A teraz. PUSTKI. A co do płac w tej firmie. Napewno gorzej niż wcześniej. W tamtym roku otrzymywalismy zawsze wypłatę za godzinowki czyli 11.20 (jak sie nie myle)i prowizje za podpisane umowy. Teraz niby podwyżli godzinowke no bo jest 11.70, ale za to swoją prowizje otrzymasz jeśli wyrobisz swój cel. A cele są czasem takie że powodzenia w wyrobieniu????. A jeszcze zapomniałabym o menagerach. Duzo odeszlo i duzo przyszlo nowych(niektorzy nawet nie ogarniaja systemu no nw czy tak powinno byc w koncu menagerem zostaje sie po jakims czasie przepracowanym w firmie i ma uczyć nowe osoby a nie prosić o pomoc stare ). No to tyle z mojej strony o tej firmie.

B2B NIE CZYTA KSIĄŻEK

EJ TEŻ JESTEŚCIE TAKIMI KOZAKAMI ŻE NA ULICY PODCHODZICIE DO DRESIKA I GO SIĘ PYTACIE CZY CHCE MIEĆ WYPIERWIASTKOWANE ZĘBY A W NECIE BOICIE SIĘ COKOLWIEK NAPISAĆ POZDRAWIAM BEKĘ CZAS ZACZĄĆ

Pppppppppppp

Nie pozdrawiam justynki :)

Ss.

Każdy wiesza psy na managerke Justynę, a ja powiem coś w drugą stronę. Jako jedyna jest ludzka, rozumie, że jesteśmy ludźmi, nie robotami i NIGDY nie ma z nią żadnych problemów, dopóki ktoś nie zajdzie jej za skórę. Nie robi celu? A to wina jej, czy konsultantów, którzy zamiast rozmawiać klikają "pocztę głosową"? Zastanówcie się nad sobą, bo skoro macie taki problem to wystarczyło nie robić jej w ch*ja, nie zostalibyscie zwolnieni :) nikt nie będzie poblazal ludziom milion razy. W żadnej pracy nie znajdziecie szefa, który będzie wykazywał się taka cierpliwością, jaką ma Justyna. A ma ona ogromną cierpliwośc i dziwie się, że tak długo z wami wytrzymała. N

Szpilki
@Ss.

„A to wina jej czy konsultantów którzy zamiast pracować klikają pocztę głosowa?” - tak, to jej wina bo menager nie powinien dopuścić do takich sytuacji. To ze nie robi celów tez winą konsultantów nie jest bo skoro nie umieją sprzedawać albo nie są zmotywowani do pracy to ona jest od tego żeby ich nauczyć i zmotywować . Cos jej chyba to bycie menagerem nie wyszło.

@Szpilki

No nie wiem jak długo nie pracujesz w tej firmie, ale teraz konsultanci, ktorzy przychodzą "na godziny" to bardzo częste zjawisko. Skąd manager może wiedzieć jakie zamiary ma konsultant? Manager jedno, konsultant drugie. Od czasu do czasu podzwoni żeby nie było, siedzi na godzinki bo realizacji się mu czytać nie chce, albo wychodzi na przerwy i odlavza potem kabel. Manager nie ma oczu z tyłu głowy i nie potrafi ludziom w myślach czytać. Myślicie, że Justyna nie robi monitoringow? Że nie mobilizuje nas do działania? Błagam, nie chcę porównywać innych managerów, ale słuchając "podpisujcie to, nie robimy celu bla bla bla" jestem naprawdę zadowolona z motywacji Justyny, która mówi nam o tym co MY zyskamy kiedy MY zrobimy cel, każdy indywidualnie. Mobilizuje nas do działania, a nic nie działa na ludzi tak jak pieniądze. Informuje o dopalkach, o konkursach. Wszystko aby nakręcić nas na zarobek. A inni managerowie (oczywiście nie wszyscy) nawet nie informują konsultantów na czym polega dopalka, czy o tym, że jest jakiś konkurs. Więc tak, jest to wina KONSULTANTÓW, że mają gdzieś to, co mówi ich manager.

Nic
@Ss.

„Nie wiem jak długo nie pracujesz w tej firmie” - pracuje 4 lata, podejrzewam ze Ty rok, może niecały. I skoro dla Ciebie to ze konsultanci pracują na godziny i czasem podzwonią jest normalne to nie mam pytań :) menager jest od tego żeby tak właśnie się nie działo. To ze Justyna robi monitoringi to ma być argument za? Mamy jej bić brawo? To zakichany obowiązek menagera, za to im płacą. A i nie ma menagerka który nie mówi o dopalce za Love bo sami by sobie robili pod górkę. Jak powiedzą o dopalce to konsultanci sami się motywują do sprzedaży tego a oni nic nie musza robić.

Sędzia Maria
@Ss.

Ss. Czyli Wiktoria S......., myślisz że jak będziesz jechać innych to ludzie zmienią zdanie odnośnie Justyny, myślę że nie, co najwyżej mogą zmienić zdanie co do Twojej osoby. Stajesz w obronie Justyny myślę tylko z racji tego ze że starego zespołu zabrała kilka dzieciaków w tym Ciebie. Ale skoro tak bronisz swojej menager to zrób cel na za cały zespół i udownij że wszyscy się mylili.

Love
@Nic

U kogo pracujesz skoro menager mówi Ci o dopalce za Love jedynie u I.H jest na to cel. Na pewno pracujesz tu 4 lata ?

Nic
@Love

Skarbie x miesiecy była dopałka na Love, teraz 1 miesiąc jest na aktywacje

@Sędzia Maria

Jaka wiktoria bo nie w temacie

Śmieszny typo
@Sędzia Maria

Jeżeli ktoś pełnoletni jest dla ciebie dzieciakiem to nieźle ale to ty wylewasz żale przez neta czy tak naprawdę ciśniesz sam siebie a jak ci coś nie pasuje to możemy przed ccig się spotkać chętnie bym z tobą porozmawiał na temat na który tak płaczesz i wylewasz żale.

Rozczarowany

Hej cześć i czołem. Pracuje już dość długo w Ccig. I co do pracy i zarobków niestety bardzo dużo się zmieniło, niestety na minus. Moim zdaniem jedynym dobrym Menagerem jest Wojtek, ma on najdłuższy staż i robi dobre wyniki, wiec jeśli ktoś chce tu do pracy to polecam zespół 3 . Co do osoby menagerki Justyny nie wiem jak jest dokładnie, bo nie jestem na szczęście od niej. Ale osoby które u niej pracują widać że za nią nie przepadają, dawna 7, nie wiem jak te wszystkie dzieciaki które sobie wziela które ponoć też nie robią najlepszego wyniku. Dziwi mnie tylko to że zespół 7 który zawsze robił cel i był jednym z najlepszych zespołów na całej lokalizacji nagle nie jest w stanie zrobić celu który jest śmiesznie niski. Moim zdaniem to brak kompetencji menagera i po części to że dużo dobrych osób odeszło. A myślałaś czemu odeszli?? Pewnie dlatego że nie chcą z Tobą współpracować. Bo dziwne że akurat wszyscy odeszli po odejściu Pauliny, która miała super nastawienie do swoich ludzi i ich motywowala i traktowała jak ludzi a nie tylko robotów do zarabiania kasy i podpisywaniem umów . Zostawienie 22 było potwierdzeniem że nie nadajesz się do tego, byłem zdziwiony że Menager może zostawić swój zespół dla innego. Bo jak dostalas zespół to chyba miałaś świadomość że jest on na drugą zmienię i zawsze mogłaś odmówić. I pozdro dla W. S która swoimi opiniami chce wejść w (usunięte przez administratora) Justynce. Jesteście obie siebie warte.

Ut 7
@Rozczarowany

Prawda jest taka ze 7 rękami i nogami była za Pauliną, czasem było nerwowo bo były zakazy itd ale był respekt i szacunek z obu stron, byl czas na rozmowy o życiu prywatnym i o pracy, wszystko w jednym, ciężko taka relacje odbudować i czy by to była Justyna czy jakaś inna to nie wiem czy by dała rada z taka postacią jaka była Paulina. Nic dziwnego ze konsultanci odeszli i odchodzić będą bo ciężko odtworzyć jest relacje i to jak było za czasów dawnej 7, było dużo luzu i brak spiny, ale jak trzeba było to nie było zmiłuj i swoje trzeba było zrobic. W tych czasach brakuje ludzi z charyzma i takim podejsciem

@Rozczarowany

Jaka wiktoria bo nie w temacie

Alicja

@Ut 7, chciałam przypomnieć, że podawanie danych osobowych na forum GoWork.pl jest niezgodne z regulaminem. Proszę zapoznaj się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Wiele miejsce poświęciłaś na opisanie sytuacji pomiędzy pracownikami. Potencjalnych kandydatów interesują jednak konkretne informacje o warunkach zatrudnienia. Czy firma Call Center Inter Galactica oferuje umowę o pracę? Czy zdarzają się w tej pracy nocki lub nadgodziny?

PRACA
@Alicja

Firma oferuje tylko umowę zlecenie, osoby powyżej 26 roku życia również mają umowę zlecenie ale mają odprowadzane składki i możliwość L4. Możliwość pracy jest, jeżeli ktoś potrzebuje to może nawet od poniedziałku do piątku od 8-21 a w soboty 9-18. Niedziela niepracujaca. Nie ma w pracy nocek, a nadgodziny... Umowa zlecenie każdy pracuje ile chce. Niektórzy menagerowie wymagają określonej liczby godzin tygodniowo, ale niektórzy robią np 80h i nie ma problemu. Ale można nawet robić 300h i nie ma z tym problemu.

Słabiutko

No niestety prawda jest prawdą. Dla mnie jeśli meneger zostawia swój zespół i idzie do innego bo myśli że to świetny zespół i nic nie trzeba robić a pieniążki będa wpadać, nie powinien być menegerem. Meneger jest z ludzmi na dobre i na złe. Przynajamniej tak powinno być. Prawda jest taka że po odejściu Pauli, ten zespół to nie jest już zespół, ludzie odchodzą i będą odchodzić. Najlepszy zespoł potrzebuje najlepszego menegera, którego już nie ma ! I te wszystkie kartki karteczki z propozycją aktywacji nic nie dadzą Pani Justyno, bo na autorytet trzeba sobie zapracować.

Ss.

Chyba pomyliliscie osoby, bo (usunięte przez administratora)to jedna z lepszych managerek. Ma podejście do pracowników, jest ludzka i rozumie ludzkie potrzeby. Prywatne sprawy nie powinny znaleźć w ogóle ujścia na jakimś głupim forum. To wy promujexie w tym momencie niski poziom i brak kultury osobistej. Pracuję u Justyny i jestem jak najbardziej pod wrażeniem jej umiejętności i zaradnosci. A to, że wam nie pasowała bo robiliście ją w c*ja i liczyliscie na brak konsekwencji, to wasz problem :)

Dorosła :D
@Ss.

Wypowiada się W.... i pokazuję swój wysoki poziom ,,robiliście ją w c*ja,, dziewczynko, może najpierw dorośnij a później się wypowiadaj.

@Dorosła :D

Chyba obydwoje wiemy, kto ma wyższy poziom :) a wypowiadasz się tak, jakbyś nigdy w życiu wulgaryzmów nie używał :) skoro tak bardzo nie odpowiadała Ci Justyna to dlaczego nie zrezygnowałes od razu? :) sądziłes, że dalej bez konsekwencji będziesz robił co chcesz? I nie, na autorytet nie trzeba sobie zapracować. Taka hierarchia panuje w każdej pracy, następnemu szefowi też powiesz, że na autorytet musi sobie zasłużyć? :D ta praca polega na tym, że ZAWSZE ktoś kogoś nad sobą ma i to osobie wyższej z góry należy się szacunek, tym bardziej, że od strony Justyny nigdy nie widziałam braku szacunku do drugiego człowieka, a ze strony konsultantów to bardzo często się zdarzało :) więc może zastanów się nad tym, czy własnej firmy nie otworzyć, tam będziesz mógł robić co Ci się podoba :) POWODZENIA.

Psy
@Dorosła :D

Skoro wam tak zle bylo to po co wylewacie żale po tym jak wylecieliscie, robiliscie ja w konia to sie dziwicie ze was zwolnila, pracownik jest po to zeby pracowac a nie robic przekręty z przerwa i nie dzwonic, sa osobh ktorych nie da sie zmotywowac i beda sie zachowywac jak dzieci a teraz płaczą w Internecie, cos wam nie pasuje to podejdzie i porozmawiajcie o tym w twarz a nie jak gimnazjaliści chowaja sie za intenetem. Co do Justyny jest naprawde dobra menadzerka umie zmotywowac, mozna sie dogadac w każdej kwestii inaprawde da sie z nia porozmawiać . Powodzenia w szukaniu pracy dalej z takim podejściem i gadajcie więcej bzdur nie majac pojecia o niczym, Justyna nie zostawila starego teamu bo byl gorszy, po prostu chyba kazdy woli pracowac na poranna zmiane niz popołudniowa, chyba ze ktos nie ma zycia prywatnego jak niektórzy z ludzi tutaj. Powodzenia w szukaniu pracy z takim podejściem.

X
@Psy

A kto powiedział że wypowiadają się osoby które wyleciały. Ja osobiście dalej prarcuje. Żeby nie było że kłamie to w piątek Justyny nie było w pracy więc pracuje.

Szok100%

Nie pracuje w tej firmie już jakis czas, wszedłem na go worka ot tak z ciekawości. I wpadłem w osłupienie.. Goluch najlepszym menagerem jest obecnie? Przeciez to chyba żart! To nie dziwie się ze jest taki poziom jaki jest skoro, kiedys menager który miał najgorsze wyniki, dziś uchodzi za wzór do naśladowania.. nie wiem gdzie ta firma zmierza. Przykro jest czytać o tym wszystkim co tu piszecie, bo gdy odchodziłem z UT to był to najlepszy projekt na którym każdy chciał pracować. Jak jakiś zespol nie robił celu to wszyscy z niego się śmiali i takim przykładem był właśnie jak to piszecie „ Grubcio” i jego ludzie, i to był właśnie wyjątek od reguły, wszyscy robili premie i mnożniki a jego zespol nie... takie są fakty, nie wiem jak jest teraz ale ciężko uwierzyć ze może być inaczej. Chciałem wysłać brata na wakacje do pracy to teraz widze ze nawet nie ma do jakiego lidera, skoro najstarszym jest Wojtek. Co to znaczy ze wszystkich wykończył? To kto tam teraz jest menagerem? Ktoś jeszcze się ostał ze starych menagerow? Gdzieś warto iść? Czy lepiej polecać na biznes, skoro na tym UT takie cyrki?

...
@Szok100%

Najwyraźniej sporo czasu już nie pracujesz... I żaden Grubcio tylko Wojtek, od jakiś 2 lat, może 2-3 razy zdarzyło się że nie siadł cel a tak to miesiąc w miesiąc zespół realizuje cel. Więc proponuję najpierw zasięgnąć informacji a później się wypowiadać. A po drugie w obecnej sytuacji cel zespołowy nie wpływa na premię konsultanta w żaden sposób, każdy sam pracuję na siebie i swoją premię. Więc nie polecaj brata skoro tak się boisz że nie da rady...

Dino
@...

Wojtek w tym roku celu jeszcze nie zrobiłeś, wiec nie pogrążaj się już.

@Dino

To dziwne, bo ostatnio jego zespół robi po 300 zł przychodu dziennie :D Ale jesteście wszyscy zazdrosni. A już w ogóle pseudonim "Grubcio" jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Widać, że dzieci :D

Dobre
@Szok100%

Wojtek i brak celow:) Wojtek to nieliczny menager, który sam wypracował sobie świetnych ludzi. Nie otrzymał zespołu po innym menagerze, który odszedł i miał zajebistych ludzi. A to, że "wykończył konkurencję " to śmiech na sali. Menagrrowie odchodzą bo ich najlepsi ludzie odchodzą i nie będzie miał kto na nich robić celu. :) Pozdrawiam i miłego dnia :)

...

Nie ma to jak obsmarowac managerke za to, że wyrzuciła Cię z pracy ze względu na to, że nie dostosowywali się do regulaminu :D ŻAŁOSNE. Trzeba było kabla nie odłączać, cel realizować i trzymać się zasad USTALONYCH WSPÓLNIE.

Renia
@...

Justyna nikogo nie zwolniła, tylko ludzie odeszli od niej bo maja inne prace, a ze ona wkręca Wam ze kogoś zwolniła to jest komiczne???? Prawda jest taka ze Menagerka boi się konsultantów ze starej 7????! I nie wiem kogo i czym motywuje...

Hahaha
@...

Z tego co mi wiadomo zasad nikt wspólnie nie ustal zrobiła to pani Menager, a konsultanci nie mieli nic w tej kwestii do gadania. Więc to co piszesz jej po prostu żałosne i śmieszne

Monika_Wypych

Bardzo współczuję wszystkim którzy mają tak nudne życie, że zajmują się prywatnymi sprawami menadżerów. Może warto znaleźć sobie jakieś hobby, pasje... W dodatku łatwo oceniać czyjąś prace, zupełnie nie znając się na temacie. Wszyscy, którzy hejtują, niech powiedzą wprost menadżerom co im nie pasuje, albo sami startują na menadżera. Mam wrażenie, że działacie w myśl zasady: kozak w necie, pi*da w świecie. Nie macie odwagi, boicie się,dlatego piszecie z wymyślonych loginów.... Piszecie te komentarze tylko z zemsty i zazdrości. Daje Wam to jakąś chorą satysfakcję?? Wszystkim którzy, robią to tylko z zemsty albo żeby zrobić komuś na złość, polecam wziąć się do roboty, zająć się swoim życiem, ewentualnie zażyć maść na ból d*py i wyłączyć internet... Szanujcie ludzi

siostra miłosierna
@Monika_Wypych

Monika@wypych Hahaa Twoja siostra jasno dostaje do zrozumienia w teamie, że nie ma kompetencji. Tutaj to przestroga dla innych/ nowych. Nie lansuj się przy siostrze bo nie zostaniesz dzięki temu menadżerką, już jeden kamilek k próbował dzięki bratu i teraz obaj są na bruku.

Kamil k
@siostra miłosierna

Ch*j

Pupil

Skodo już mowa o tym do kogo powinni się kierować konstanci to należy pamiętać o zacnym Panie Wojciechu Gołuchu Niestety grubcio ma team 26 plus bo przez parę dobrych lat nie realizowal celu na utrzymaniu. Jak to jest możliwe że Wrocław pozwala na Menagera do którego dokłada pieniądze. Generalnie nie polecam 26 plus pupilek czeka aż zostanie sziftem no wykończył chłop konkurencje. Wszyscy odeszli to w końcu awansuje. Słabe zarobki w 26 plus umowa śmieciowa nie polecam

jamCiOn
@Pupil

@Pupil czyżby kolejny obrońca nic nie wiedzących menagerek z utrzymania? Uff na szczęście cześć z nich odeszła i odchodzi, może w końcu pojawi się ktoś z jakąkolwiek wiedzą :) Nie wiem w jakiej firmie pracujesz czy pracowałeś ale jak widać było to x lat temu bo wiedza na temat osób tam pracujących jest zerowa... nie pracuje tam już ponad rok ale jeszcze pamiętam kto miał jedną z osób mających największa wiedze i umiejętności na tym projekcie i jest to właśnie "Grubcio" o którym wspomniałeś... Dziwne że jeszcze pracują w tej firmie, życzę mu aby znalazł coś na swoje umiejętności bo po zwolnieniu w zeszłym roku TOP managerów to pewnie nawet chłopak nie ma z kim porozmawiać na poziomie.. pozdrawiam i radzę wziąć się do roboty, może wtedy zarobki będą większe

V
@jamCiOn

Na pewno osoba która rok nie pracuje wie co się dzieje na projekcie

jamCiOn
@V

To ze ja tam nie pracuje to nie znaczy ze cały moj zespół również .. ale plusik za czujność , widać ze ktoś inteligentny tez tutaj zagląda

Swungo12zł
@jamCiOn

Zgadzam się z jamCiOn. Projekt zszedł na psy i jest na dnie, przez wzgląd na niewiedzę i brak konsekwencji u menago. Szczygieł, Wysmoliński, 2xBorończyk, Łysy i właśnie Gołuch to była potęga UT, i Nie zdziwcie się ze ten „ grubcio” tez za chwile odejdzie i wtedy jego zespol razem z nim, jak każdy zespol za swoim menagerem!

Ten cały Mateusz z pierwszego piętra on chyba na nazwisko ma jakoś na Ś, to dobry jednak menago

T

chyba sam to napisał

Alicja

@Co racja to racja..., forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na rozmawianie o osobistych sprawach pracowników. Poruszamy tutaj tematy związane z warunkami pracy w firmie Call Center Inter Galactica. Jak Ci się pracuje w tej firmie? Czy jesteś zadowolona z warunków? Czy długo już pracujesz dla tej firmy? To mogą być ważne informacje dla potencjalnych kandydatów.

Etc
@Alicja

W firmie pracuje już ponad 4 lata, i po wakacjach już nie wrócę. Z roku na rok coraz gorzej, poziom zarządzania bliski zeru, brak wiedzy i umiejętności menagerow doprowadził ta firmę tu gdzie się znajduje.

KORPOszczur

Justyna to kolejny przykład managera ktory nie radził sobie za bardzo na słuchawce a co dopiero jako manager. Kompletny brak podejścia do konsultantów. Ego wzrosło ja najwyższy możliwy level. Stanowisko to traktuje jakby była nie wiadomo kim. Rozumiem ze firma zawsze chce mieć na takich stanowiska ludzi którzy za ta praca skoczą w ogien i traktują ta prace jaki manna z nieba i z reguły są to osoby które przyjechały do Kielc z obrzeży i widza tak niesamowicie super wielka korporacje a są przez władze owinięte wokół palca i są w stanie w 5 sekund doprowadzić do ich płaczu na salce coachingowej i strach w oczach ze będą zwolnione.

Em
@KORPOszczur

Taa, pochodzenie nie odgrywa duzej roli. Powtarzasz puste frazesy, zeby sie poczuc lepiej, bo mieszkasz w Kielcach.

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Kielce

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica