Opinie o NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska w Polska

Karamba

Dzień dobry. Proszę o opinie kierowców tzn. na jaki samochód można liczyć zatrudniając się w firmie i nie chodzi mi o rocznik i przebieg tylko stan techniczny i i czystość szoferki a także jak wygląda sprawa serwisów i napraw na bazie i w trasie. Z góry dziękuję za szczere i poważne odpowiedzi.

Daf
@Karamba

Czasami możesz trafić na złom. Jest kilku bardzo dbających kierowców o auta jak i o siebie ????. Niektórzy w tej firmie boją się chyba wody. Warsztat mamy swój z bardzo dobrym mechanikiem Marcinem i Arkiem. Co do aut po poprzednikach to zostawiam opinie dla właścicieli. Dla nich mają się koła toczyć i zarabiać złotówki

Anna Nowy wpis
@Daf

Ehhh no a jak taki pracownik co bał się wody odchodzi i pozostawia auto, to wtedy jest jakaś ekipa, która doprowadza auto do porządku czy kolejny kierowca sam musi o to zadbać, jak chce? No i czy wiecie, czy firma wgl zapewnia jakieś środki do utrzymywania porządku w środku, czy każdy sam jak chce, to kupuje i sprząta za swoje.

Kierowca Nowy wpis

Dwa tygodnie pracy wystarczyło, spedytor proponuje pracować od niedzieli do soboty. Bez wolnych, cały czas pszepinky naszepy, koń niesprawny. Ni polecam!

Jak czytałem ofertę dla Kierowcy międzynarodowego C + E dodaną 2 lata temu to widełki z ogłoszenia netto wynosiły 8 tyś. Napisane jest jeszcze, że są premie za czas spędzony w samochodzie i inne premie. Jak w obecnym roku wzrosła podstawa z tych 8 tyś i ile takich premii razem co miesiąc faktycznie można dostać?

Samotny Wilk Nowy wpis

Wypłata to śmiech na sali. Naliczanie wynagrodzenia to właściciel zrobił w swoją stronę aby kierowcy nie wiedzieli i niemieli pojęcia jak liczyć wynagrodzenie !!! Panie Jachimowski WARUNKI PŁACOWE POWINNY BYĆ CZYTELNE, ZROZUMIAŁE I PRZEJRZYSTE WOBEC PRACOWNIKA !!!!!!

@Samotny Wilk

Ale te 8 tyś zł netto podstawy dla kierowcy międzynarodowego C+E jest zagwarantowane? Zresztą chyba nie powinno być problemu, skoro już na etapie ogłoszenia firma pisała, o sprawiedliwym systemie premiowania, w którym rozliczają czas spędzony w pojeździe co do minuty. Skąd więc się biorą Twoje zastrzeżenia, co do wyliczania pensji?

Czy w NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska występują paczki/bony świąteczne?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kornelia

Jak się tu pracuje jako Dyspozytor - Planista Międzynarodowy?? O co chodzi z tą dyspozycyjnością z oferty? Czy znaczy też pracę w weekendy? Czy są tu też nocne zmiany i trzeba być dyspozycyjnym na jakieś wyjazdy?

@Pracodawca
@Kornelia

Dzień dobry, na Pani pierwsze pytanie nie wypada odpowiadać pracodawcy. Pozostawiam ocenę zatrudnionym dyspozytorom-planistom. Odpowiem natomiast na pozostałe pytania. Planiści co do zasady nie pracują u nas w weekendy. Nie występuje też system zmianowy. Pracujemy stacjonarnie. Wyjazdy służbowe zdarzają się bardzo rzadko. Dział pracuje standardowo w systemie 8-godzinnym w przedziale godz. 8.00 - 18.00 (godzina rozpoczęcia pracy zależna od indywidualnych ustaleń na etapie zatrudnienia). 'Dyspozycyjność' z oferty odnosi się generalnie do charakteru samej profesji dyspozytora, czy spedytora, który niekiedy zmuszony jest przez okoliczności do aktywności (rozmowy tel.) również poza godzinami pacy. Chodzi o sytuacje szczególne, kiedy występują nieprzewidziane komplikacje podczas realizacji przewozu. @Pracodawca

@@Pracodawca

To ile jest takich wyjazdów w ciągu roku, można to jakoś określić? Czy godzinę rozpoczęcia pracy trzeba wcześniej podać do informacji czy to jest dowolne, na którą się przyjdzie w danym dniu? Czyli jest obowiązkiem mieć ze sobą cały czas telefon służbowy?

Ile jest zmian w NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska?

M.

Jako pracodawca jest do firma godna polecenia. To co najwazniejsze- wypłata zawsze na czas, a nawet przed, możliwość "dogadania się" co do godzin pracy, warunki zatrudnienia jasne i przejrzyste- czyli wszystko co pracownikowi potrzebne jest na plus w firmie "Neo-Profit". Osobiście polecam pracodawcę.

Izabela

Myślę, że jeżeli chodzi o pracę kierowcy i punktualne zjazdy to jednak nie zawsze da się to przewidzieć, zależy od tego jak kierowca dysponuje swoim czasem podczas jazdy a wiadomo jak jest z niektórymi pracownikami. Jeżeli chodzi o pracę w tej firmie to jak oceniacie kontakt z biurem? Jest ok pod względem atmosfery i całości funkcjonowania? Ile teraz wynoszą zarobki na tym stanowisku?

Piotrunia

Najlepiej to narzekaja wszyscy jak są na parkingach i przez telefony, ale szefowi to już tego nie powie osobiście czy na zebraniu bo obsrany że strachu. Jak się nie podoba to weźcie miotły i idźcie ulice zamiatać lub tam gdzie wam będą z kilometra płacić za jazdę. I nie pisać że sami emeryci pracują bo mam 38 i pracuje 4 rok. Najlepiej to kupić prawo jazdy na Ukrainie i wielki pan kierowca, lub wszystko mu się należy. Pokaż coś od siebie, że umiesz i dasz radę wtedy działa to w dwie strony. Kierowca trzeba się urodzić, być z pasją i przewidywać różne sytuacje w trasie i nie płakać , że się nie zjedzie w piątek do godziny 15 na bazę. Piątka dla tych co solidnie wykonują swoją robotę i dbają o auta i naczepy a reszcie patyk w (usunięte przez administratora) !!!

Krzysiek
@Piotrunia

Zgadzam się z twoją opinią.Ci którzy sprzedali ostatnią Krowę na Ukrainie i kupili pseudo Prawo Jazdy i nie mają pojęcia Jak się obsługuje tachograf a co dopiero jazda Ciężarówką to powinni szefostwo Neo-Profit po piętach całować że zostali przyjęci do pracy bez doświadczenia Bo by dalej SR..i za stodołą Nie potrafią jeździć a chcieli by nowe auta i wypisują bzdury jak jesteś taki odważny to podaj swoje imię chociaż.Praca jak każda inna raz jest lepiej raz gorzej ale ogólnie jest OK.Ja pracuje 1,5 roku i w tym okresie przyszło 9 nowiutkich aut DAF.I nie prawda że pracują tu sami emeryci i Ukraińcy nie spotkałem żadnego emeryta a kierowców z Ukrainy jest już coraz mniej.Pozdrawiam wszystkich pseudo kierowców.

Leon
@Krzysiek

Ponoć zmienili bazę na nową , przyjmują ludzi ,ogłoszenia na nowe auta nie szroty więc chyba dobrze idzie????niektórzy piszą że umowa "do prawnika" a co jest nie tak z tymi umowami ? I o co chodzi z tymi giełdami? Jakie plusy i minusy pracy tam ?

Dawid
@Leon

Plusy: kasa zawsze na czas Minusy: kasa jak na krajowce. nie wiesz ile dni będziesz w trasie, oni sami tego nie wiedzą, w 1 stronę jedziesz załadowany a potem polują na gieldach. W 90% dowiadujesz się co dalej robisz po rozładunku (jak ktoś nie ma rodziny albo go żona bije i woli spać w kabinie to chyba nie minus, nie wiem. Mnie denerwowalo),wyjazdy w niedzielę, zjazdy w sobotę i nikt się nie zapyta czy masz plany a w ogłoszeniu jak byk "Wszystkie weekendy w domu" Po navi nie pojedziesz bo mają własne trasy żeby mniej za drogi płacić.

Leon
@Dawid

Nie wiem ale oferty w tej branży się coraz gorsze robią. Kto gdzie ma dobrą fuchę się trzyma rękami nogami ... Ciężko o uczciwa firmę a i nieraz na rozmowie co innego a potem szydło z worka wychodzi. Powiedzcie czy auta tam mają ubezpieczenia żeby kierowca nie bulił? Na drodze jest różnie , nie sztuka za darmo potem robić. A w trasie jak coś się stanie to jakiś serwis ?

Koń + wóz

Robota jak kazda inna. Jednemu pasuje jazda noca, drugiemu za dnia a trzeciemu to rybka. Mało rozpinania boków, wyjazdy z bazy zawsze zaladowana naczepa. Oplaty drogowe w automacie. Nie trzeba prosic sie,zeby dano kase na paliwo lub doladowanie urzadzen drogowych. WYPLATA NA CZAS !!!!!! Stale punkty rozladunku i zaladunku. Ogolnie jest dobrze, ale mogłoby byc też lepiej. OK.

admin

Czy twoim zdaniem warto starać się opracę firmie neo-profit? Dodaj swoją opinię, pomóż innym podjąć zawodową decyzję. Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska - Polska

• Jak się pracuje w NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska?

Zobacz opinie na temat firmy NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska?

NEO-PROFIT Małgorzata Jachimowska
  • Milejowice 88