Opinie o Medic House Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medic House Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medic House Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medic House Sp. z o.o. w Warszawa

Obecna pracownica Nowy wpis

Za moment minie rok od kiedy pracuję w MH- naprawdę nie wiem kiedy ten czas zleciał. Do tej pory miałam okazję pracować w około 4 innych firmach oraz branżach i nigdzie nie czułam się tak dobrze jak tutaj! Na recepcji jest nas 4, a z Managerką która dopełnia nasz zespół jako 5 osoba tworzymy zgraną drużynę, która każdego dnia staje na wysokości zadania, aby pacjenci przychodni byli zadowoleni z niesionej pomocy i oferowanych usług. Zdarzają się również dni kiedy się sporo dzieje, a przebieg informacji jest ogromny ale właśnie dzięki temu, że nasz zespół jest zgrany a na pomoc Managerki zawsze możemy liczyć- nawet takie dni nie są straszne. Jest to pierwsza w praca w moim życiu, do której naprawdę chodzę z uśmiechem i chęcią, a czas w pracy mija bardzo szybko, dzięki czemu nie trzeba siedzieć z zegarkiem w ręku i odliczać tych długich godzin do wyjścia. Dużym plusem jest dla mnie fakt, że codziennie poszerzamy swoją wiedzę medyczną, dzięki czemu nawet, jeśli kiedyś zmienimy pracę to ta wiedza przyda nam się w codziennym życiu.

Pracownik P. Nowy wpis

Pracuję na recepcji w Medic House ponad 3 lata, czyli dosyć długo. Praca sama w sobie wymaga dużo cierpliwości i zaangażowania z naszej strony. Jednak zgrany zespół i pomoc managerki usprawnia pracę. To jak nam się układa w pracy, zależy przede wszystkim od nas, od naszego nastawienia. Z własnego doświadczenia wiem, że pracowitość i uczynność to klucz do dobrych relacji. Wiem, że każdy pacjent i każda sytuacja jest inna, dlatego ważne jest by nauczyć się traktować pacjentów indywidulanie. Przed rozpoczęciem pracy wszystkie obowiązki są nam jasno przedstawiane. Zawsze można liczyć na wsparcie kierownictwa w każdej kwestii. Zespół na recepcji składa się z młodych osób, bardzo kontaktowych, dlatego też atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Przepracowując pewien okres czasu mamy również dostęp do sporych zniżek na usługi w przychodni co jest dla mnie dużym plusem. Do pracy w Medic House przychodzę z chęcią, a nie z przymusu. :) Podsumowując polecam pracę oraz pracodawcę w Medic House.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam, ale z całego serca odradzam. Aktualnie osoba na stanowisku menagera placówki jest, mówiąc krótko, niekompetentna. Osoba na takim stanowisku powinna mieć choć minimalne wykształcenie medyczne. Dlaczego rozmowy rekrutacyjne przeprowadza ktoś, kto jej sam nie odbył? Sama praca na recepcji jest okej, ale mając nad sobą tak mściwą (chyba przez niedowartościowanie życiowe) osobę trudno przychodzić do niej z uśmiechem i poczuciem własnej wartości. Teoretycznie obowiązki dla recepcji są określone, ale głównodowodząca też lubi podrzucić swoje obowiązki, które trzeba ogarnąć na już, bo przecież czekanie i cierpliwość są jej zupełnie obcymi cechami. Teoretycznie możesz się wypowiadać na temat firmy, co by ulepszyć a co zmienić, ale nie polecam tego robić - albo wasze opinie są zlewane albo ostro komentowane na boku. Radzę porządnie się zastanowić, czy aby na pewno chcecie od przekroczenia progu psuć sobie humor.

Klaudia

Pracowałam w Medic House na recepcji. Atmosfera w pracy była bardzo dobra, bezpośredni kontakt z kierownictwem przychodni ułatwiał rozwiązywanie sytuacji krytycznych. Zarobki niestety nie rzucały na kolana... Jest to standard dla osób pracujących na stanowisku recepcjonistki... Sama praca była dosyć dobrze uporządkowana. Zazwyczaj było jasne kto za co odpowiada. Zdarzały się także premie, co było miłym dodatkiem. Generalnie polecam Medic House jako pracodawcę.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Medic House Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medic House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medic House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medic House Sp. z o.o.?

Medic House Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Biały Kamień 7
    02-593 Warszawa