Opinie o Edge One Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Edge One Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Edge One Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edge One Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

@Angelo, czy pracujesz w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w Edge One Solutions? Czy w firmie istnieje możliwość podnoszenia swoich kompetencji na przykład poprzez dodatkowe szkolenia? @Majkel, może oceny pochodzą również od byłych pracowników oraz klientów firmy? Obydwie te grupy często wypowiadają się na forum :) Piszesz, że firma jest naprawdę fajna i rozwojowa - czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

Angelo

Dostałem się do tej firmy i dołączyłem do zespołu w którym myślałem, że będą jacyś wymiatacze (są w innych), jednak ja się zawiodłem. Jak tu ktoś napisał "Tam niestety nie liczy się wiedza, ale umiejętność nawijania makaronu na uszy".

@Angelo

Podczas rekrutacji mówiono mi, że zespół tworzą seniorzy, ale jak się później okazało...

xz
@Angelo

Jakiego poziomu się spodziewałeś po lubelskiej kontraktorni? Edge specjalizuje się w dobrej gadce. Ekspertów to oni nie zatrudniają, a bardziej rozgadanych nawijaczy.

@xz

Po warszawskiej ;-)

MB

Bardzo profesjonalna firma, która się dynamicznie rozwija wspierając killudziesięciu międzynarodowych klientów. Super warunki pracy dla developerow. Polecam!

szok_w_trampkach

Takiego chamstwa, arogancji, samouwielbienia i braku podstawowej etyki dawno nie przeżyłem. Kubuś W** celebrytuś TV to przy nich skromny, dobrze wychowany, inteligentny i wycofany człowiek. Rekrutacja to nie dno, bo sie urwało i spada wciąż w głąb oceanu. @Kandydat jeśli chcesz być obrażany przez niedouczoną zadufaną pannicę to atakuj śmiało. Moim zdaniem szefostwu to zwisa, a powinno dyscyplinarnie wywalić toto coś.

Młody Dynamiczny
@szok_w_trampkach

Brzmi przepysznie! Serdecznie prosimy o szczegóły: jak wygląda rekrutacja, jakie obuwie nosi rekrutująca kobieta? Jakie pytania zadaje? Na czym polega aroganckie podejście?

ciekawy typ
@szok_w_trampkach

Brzmi tak, jakbyś aplikował kilka razy ? Nie przyjęli Cię i wylewasz żale na forum hehehe

ciekawszy typ
@ciekawy typ

Lubelska kontraktornia szczytem aspiracji zawodowych? błagam. Tam niestety nie liczy się wiedza, ale umiejętność nawijania makaronu na uszy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edge One Solutions Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Sales Support Specialist?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
MiBor

Bardzo profesjonalna firma, która się dynamicznie rozwija wspierając wielu kluczowych klientów. Duże doświadczenie w zarządzaniu projektami wyniesione z największych wdrożeń. Polecam na każdym szczeblu kariery.

Heheszek
@MiBor

Borny nie pij tyle.

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Czy rekrutacja jest tym słabym ogniwem w firmie? może trzeba porozmawiać z szefostwem?

Fullstack

Czy istnieje możliwość zmiany projektu - pracując na rzecz różnych Klientów Edge One Solutions?

xz
@Fullstack

Tak, składasz wniosek o przeniesienie i czekasz. Obecnie może się to przedłużać bo sporo osób je złożyło a projektów nie ma wiele.

Ninja

Miałem okazję współpracować z tą firmą i szczerze mówiąc, bardzo dziwię się niektórym negatywnym komentarzom. Edge ma naprawdę bogate portfolio klientów dzięki czemu zapewniają stabilność zatrudnienia i ciągłość projektowa. Ja bezproblemowo zmieniłem projekt dostodowany w pełni do moich oczekiwań Mega fajną opcją jest ten ich indywidualny program rozwoju PDP spora kasa do wykorzystania na rozwój zawodowy Spoko atmosfera w biurze, możliwość wynegocjowania naprawdę atrakcyjnej stawki. Jednym słowem polecam Edge One Solutions

Edge3DS
@Ninja

Obawiam sie, ze po prostu miales szczescie i wstrzeliles sie w sytuacje, gdy zmiana projektu byla mozliwa. Pracuje niemalze od poczatku i historycznie po utnieciu w przestazalym projekcie bywaly przypadki ze jedynie grozba zwolnienia pomagala. Kontraktornie jak edge1s to są obozy pracy. Jedne maja lepszy PR, inne gorszy. PS. tylko wydaje Ci sie ze masz atrakcyjna stawke. Pamiętaj, ze E1S to firma ktora tobie da "500 podwyzki a u klienta wynegocjuje 2000".

Fryo
@Ninja

Ten Ninja to jeden z rekruterów edge. Nie ma innej opcji. Powtarza takie slogany jak mówili mi w trakcie rekrutacji. PDP to jakaś bzdura ale od tego jest uzależnione czy dostaniesz podwyżkę czy nie. W każdej normalnej firmie jest to uzależnione od efektów twojej pracy. W tej firmie nie ma znaczenia czy klient jest super zadowolony. Pracujesz bardzo efektywnie I solidnie. Podwyżka jest uzależniona od spełnienia punktów PDP. W ramach tego PDP masz raz w miesiącu rozmowę z managerem na której on decyduje jak idzie Ci spełnianie tych punktów (żaden z nich nie dotyczy wiedzy technicznej a raczej umiejętności miękkich). Przysługuje Ci raz do roku jakieś szkolenie ale z reguły manager narzuca Ci temat albo zawęża Ci go do dwóch, trzech. Nie jest to najgorsza firma na świecie bo pracowałem w jednej gorszej ale raczej poniżej średniej jak na rynek Lubelski.

Bartek
@Fryo

Mi najbardziej przeszkadzało, że pomimo tego, że klient decydował się płacić za mnie znacznie więcej to było mi bardzo ciężko wyegzekwować od firmy podwyżkę.

Mętna Sylwia

Nie ufajcie nawijanemu makaronowi na uszy podczas rekkrutacji. W kontraktorni, outsourcingu ciekawe projekty istnieją, ale szansa ze do takiego traficie to 1 na 20, moze mniejsza. Każdy mysli ze to on trafi do takiego, a pozniej jest placz na gowork. Glownym klientem E1S jest Sable, a o jakosci ich projektow kazdy wie. O szacunku do pracownika rowniez: https://www.thelayoff.com/t/Pz7cuWI Czy cos jeszcze trzeba dodac?

@MMM - dobrze to słyszeć. @q- a jak długo trzeba czekać na wyniki odbytej rekrutacji? Czy zajęcia z języka angielskiego są dodatkowo płatne? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

MMM

Bardzo polecam Edge One Solutions. Bardzo rzetelna i kompetentna firma prowadzona przez profesjonalistów. Mam okazję z nimi współpracować od początku jej istnienia i mogę z czystym sumieniem ich polecić. Warto samemu się przekonać idąc na pierwsze spotkanie, a nie wierzyć w jakieś bzdury pisane przez konkurencję.

q

Wystarczy na poziomie komunikatywnym aby mniej więcej dało się Ciebie zrozumieć. Weryfikacja jest przeprowadzana przez kogoś z HR. Poprosi abyś odpowiedziała na kilka pytań po angielsku. Trzeba pamiętać że wszystkie rekrutacje są przeprowadzane dwa razy. Raz przez edge i raz przez docelową firmę dla której będziesz pracowała. Firma zapewnia lekcje angielskiego. Raz w tygodniu w kilka osobowych grupach.

Obecnie pojawiły się ogłoszenia o pracę na stanowisku Java Developer. Oferta przedstawia się naprawdę jasno i klarownie. Jedynie zastanawia mnie jak zaawansowany musi być język angielski, który wymagany jest od kandydatów na stanowisko. W jakiej formie przeprowadzane jest zweryfikowanie umiejętności językowych? Firma zapewnia dalsze kursy języka angielskiego, jednak jakie jest minimum jego znajomości, aby dostać pracę w Edge One Solutions?

Zarobki w edge zależą od tego ile firma do której idziesz za Ciebie edgowi zapłaci. Twoja zarobki to ta kwota - (30 - 50%) prowizji dla Edge. Podobnie jak w każdej innej agencji kontraktorskiej. W projektach wewnętrznych edge zarobki są niewielkie dlatego preferują do nich studentów. Dość słaba firma do rozwoju. Po pracy tam raczej się uwsteczniasz i będzie Ci trudniej znaleźć kolejną pracę.

x

manualny to jakieś 1000 - 2000 zł

not

Walczcie o wysokie pensje już przed zatrudnieniem. Póżniej trudno o podwyżki. Zadziwiające, że managment w branży IT nadal nie ogarnia, że ludzie oczekują podwyżek rzędu 2 tys netto i rzucają pracownikom ochłapy.

Jas

Witam, Na jakie zarobki moze liczyć tester manualny?

Jas

Witam, Na jakie zarobki moze liczyć tester manualny?

janek

Faktycznie - jeśli chodzi o wszelkie informacje o rekrutacji i wszystkie oferty pracy są na stronie internetowej Edge One Solutions. Właśnie ją przeglądam i jestem pod wrażeniem i samej strony i ilości ofert pracy. Zainteresowała mnie posada testera manualnego. Ktoś coś?

zainteresowany

jaki mają socjal? w ogóle jakiś mają?

Zostaw merytoryczną opinię o Edge One Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edge One Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edge One Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edge One Solutions Sp. z o.o.?

Edge One Solutions Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 732 ocen.

Edge One Solutions Sp. z o.o.