Opinie o Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. w Żagań

Cześć. Mam zamiar złożyć CV do tej firmy. Zastanawiam się, czy od ostatnich komentarzy warunki pracy oraz atmosfera poprawiły się. Wiecie, czy nadal tak jest, że na sam początek dostaje się zleceniówkę, a nie umowę o pracę z okresem próbnym? Rotacja wciąż ma miejsce, czy można liczyć na pewną stabilizację? Poinformujcie.

1234 Nowy wpis

Głupotą jest to, że zamiast umowy o prace z okresem próbnym na 3 msc tylko umowe zlecenie a dopiero potem umowa o prace

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Anonus

Firma wypłacana płaci na czas jak w zegarku szwajcarskim.

Emilia
@Anonus

Jak w szwajcarskim? To faktycznie brzmi dobrze. ;) A jak tam jeśli chodzi o sam ruch w pracy? Wszystkie zlecenia udaje się ogarniać na czas czy czasami klient musi liczyć się z jakimiś przestojami w firmie?

Była pracownica Nowy wpis
@Emilia

Pieniądze są wypłacane na czas ale nie zrekompensują terroru psychicznego jaki jest od Pani Prezes

Witam. Po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie do biura. Pracownik administracyjny. Czy ktos orientuje się jakie są tam warunki? Czy to taka rotacja czy tylu jest tam pracownikow

nick
@Kasia

Rotacja duża bo pani D.(usunięte przez administratora)(mobbing)

Emilia
@nick

Dalej taka rotacja? Bo ktoś widzę, że rok temu o to pytał? :/ Ten mobbing z pewnością jest powodem o ile faktycznie występuje z tego co piszesz. Pracownicy też między sobą teraz się słabo dogadują skoro tak krótko mają możliwość się znać?

Była pracownica biurowa Nowy wpis
@nick

Już dawno nie widziałam ogłoszenia do biura, jak miało to miejsce średnio po 3/4 miesiącach. Pieniążki fajne. Dostawałam okolo 3000 zł ale kosztem stresu o jakim nie miałam pojęcia. Krzyki,wrzaski to coś co po nocach mi się snily. Pani D ,szukająca haka na pracowników, lubiąca (usunięte przez administratora) wręcz podkładanie sobie nóg. Nie jedną osobę wykończyła psychicznie....Byle (usunięte przez administratora) ,wzywa radcę prawnego i lepie dyscyplinarke. Potrafi z córką sprawdzać o której dokładnie godzinie wprowadza się faktury do systemu. Krzyki jej do dziś słyszę...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
BYŁY DŁUGOLETNI PRACOWNIK SAM OPUŚCIŁEM FIRMĘ

"firma rodzinna" wyzysk, mobbing, jeśli chcesz budować swą karierę w tej firmie nie polecam.

Mgr chemii
@BYŁY DŁUGOLETNI PRACOWNIK SAM OPUŚCIŁEM FIRMĘ

No właśnie się zastanawiam czy aplikować, bo poszukują teraz laboranta od 1 marca. na stronie z ofertą jest napisane, że płacą 3500 zł brutto. Niestety, za takie pieniądze to nie pójdę... 3500 zł ale netto brzmi lepiej, choć wiadomo że kokosy to nie są Podobne zarabiam obecnie i tez zamierzam się z tej pracy ewakuować. Poczekam aż podbiją stawkę albo będą poszukiwać przez 3 miesiące to będzie atut przy rozmowie o pracę Stare zakłady w Żaganiu, bez możliwości rozwoju i bez inwestowania w młodego, wykształconego pracownika.

Dawid
@Mgr chemii

Wysokość pensji zawsze można negocjować lub dodatkowe benefity jak premia mogą ją podwyższyć, więc jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem powinieneś umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Wtedy sam zadecydujesz, czy warunki zatrudnienia Ci odpowiadają. Co o tym myślisz?

Mgr chemii
@Dawid

Hmm... Generalnie proszenie się o kilkaset złotych jest nieco upodlające? Za mniej niż 3.5 k netto to osoby bez wykształcenia nie chcą pracować. To pracodawca nie wie ile zaproponować? 5 lat ciężkich studiów, kilkadziesiąt tysięcy złotych wydane a propozycje jak dla niewykwalifikowanego personelu. Z takim podejściem to co okres próbny będą laboranta zmieniać. Jeśli oferta płacy jest za niska to nie aplikuję, bo szkoda czasu. Na rozmowę rekrutacyjną w takiej sytuacji tym bardziej.

Były
@BYŁY DŁUGOLETNI PRACOWNIK SAM OPUŚCIŁEM FIRMĘ

Taka jest prawda

Poszkodowany

Firma zarządzająca przez ludzi którzy zatrudniając pracownika nie zapewniają mu okularów ochronnych i odzieży ochronnej na starcie.Brak okularów ochronnych powoduje u pracownika uszkodzenie oka z następstwem zapalenie co stwierdził lekarz, mimo wszystko firma zwalnia pracownika za bezpodstawne L4 zasłaniając się obowiązkiem pracy.W takim stanie, w sytuacji gdzie to firma nie zastosowała się do obowiązku zapewniającego ochrone pracownikowi podczas wykonywania pracy.Firma zwalnia pracownika bezpodstawnie zaniedbując przepisy BHP wg.ktorych firma ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony ciała pracownika czyli okulary ochronne i odzież ochronna,nadmienie że jest to praca ze stycznością z kwasami i opiłkami metalu.Całkowicie nie stosuje się do zasad BHP a potem zażuca pracownikowi że ten z uszkodzonym okiem poszedł na L4 zaniedbując obowiązek pracy.Wynika z tego że pracownik mimo uszkodzenia oka powinien wg.nich pozostać na stanowisku pracy narażając swoje zranione oko na większe powikłania.Firma nie ma sobie nic do zarzucenia według ich mniemania, natomiast fakty i dowody pokazują że jest inaczej.Do tego zatrudniona pani lider z problemami emocjonalnymi wyżywa się na pracownikach ponieważ tak jej się podoba.Tym właśnie ta firma ukazuje , że pieniądz jest ponad człowiekiem.

Karol

Czy zakład zmienił godziny urzędowania?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.?

Jacko

Nie

Ajs

Zechciałby ktoś zdradzić jakie panują warunki pracy w laboratorium??

Jestem ciekaw Waszej opinii o tej firmie. Krążą bardzo nieciekawe opinie ale firma nie miała jeszcze swojego profilu na tej stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.?

Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kożuchowska 5
    68-100 Żagań

Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o.