KIETZMANN

Żagań

Opinie o KIETZMANN

Ona 2011-11-02 18:53:18
Kolega piszący powyżej całkowicie wyczerpał temat;D
były pracownik 2013-02-11 05:55:37
Pisze opowieść o firmie kietzmann sposób postępowania traktowania innych no i sposób postępowania co nie których ludzi pracujących tam [usunięte przez moderatora] w końcu ludzie to firma a firma to ludzie jak sami twierdzą więc za głupie poczynania własnych pracowników należy brać poniekąd odpowiedzialność no chyba że firma beże w tym udział spoko sama prawda taka tam opowieść od a do z, jestem już w połowie prawie no korekty itp powiązania . No kwestia tytułu nurtuje mnie to KIETZMANN 2011-2012 no nie wiem KIETZMANN TAM I Z POWROTEM nie KIETZMANN I JEDNOSTKA KIETZMANN nazwa firmy musi być żeby było wiadomo no i w sieci łatwo znaleźć rozumiecie jestem otwarty na propozycje, odpowiedzi na goworku proszę

a nie ładnie osuwać wpisy innych za poczynania swych pracowników należy brać odpowiedzialność niech inni wiedzą jak firma postępuje i traktuje innych .dziwne że tylko o tej firmie same negatywy coś w tym jest .
ME 2013-10-01 21:40:52
PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ,WRECZ OSTRZEGAM [usunięte przez moderatora] KIEROWNICTWO NIE KOMPETENTNE.....OCHRONA ZDROWIA LUDZI ORAZ OCHRONA ŚRODOWISKA TO BAJKA .....
fendi 2013-11-15 18:54:47
super jest
Ja 2013-11-24 19:42:31
Zdecydowanie popieram. NIe polecam.
Zadowolony 2014-05-07 10:54:17
Praca super, pracodawca super, zarobki super
jam 2015-02-09 20:56:30
Zarobki to 12zł/ brutto na godzinę około 160 -170 godzin na miesiąc co niektórzy mogą liczyć na 14 umowa tylko zlecenie i to się nie zmieni
Ciągłe zwiększanie norm i chęć wprowadzenia akordu. Kierownicy tylko latają nikt nic nie wie i coraz więcej towaru to zrobienia a miej ludzi do pracy olbrzymia rotacja ludzi. A pełno chemii w powietrzu jak fosfor azotany i inne gówna a masek się nie doprosisz a do tego stary nieszczelny piec na proszkowej lakierni.
LAB 2015-07-06 18:53:41
Witam. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć odnośnie stanowiska Laboranta? Jak zauważył Igor bardzo małe te wymagania..może ktoś coś więcej powiedzieć? Zarobki albo rodzaj umowy? Czym dokładnie zajmuje się tam laborant?
Były pracownik 2015-11-05 11:27:17
W porównaniu z tym co działo się tam 4-5 lat temu to teraz jest dużo lepiej.
ciekawski 2016-01-05 19:00:49
Witam,

Ja mam pytanie o dyrektora, czy może powiedzieć o nim ktoś kto współpracował bliżej? Chodzi mi o Tomasz O....ch.
Piotr 2016-02-17 06:30:55
Znam Tomka i to jest konkretny gość.
Makk 2016-05-14 20:35:40
No jest umowa o pracę i faktycznie jest to ewenement w niektórych regionach czy niektórych firmach, ale warto o tym mówić i to szanowac, warto bardzo. Tak uważam i zdania nie zmienie, a tak, zarobki są w zalezności od stanowiska powyżej 4000 złotych.
Zostaw swoją opinię o KIETZMANN - Żagań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIETZMANN